Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm mne to spravila moja matka ani nezakopla..a som s toho dost na vetvy..a svokra len to auto a kolace..ale porpitom nam stihla vykrikovat ake to bude drahe vsetko preco chceme taku velku svadbu (bude nas 37) a koho si tam peter moze a koho nemoye pozvat a teray zas by tam chcela narvat pomaly neviem koho
Odpovedať
sejakova nie je to bohvie čo ale aspoň si budeš istá, že máš všetko pod kontrolou a tak ako ty chceš. Mirka: je to bohovský pocit! aj preto, že som myslela, že nespravím. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som na druhej strane rada, že si môžem svadbu organizovať takmer sama, lebo chcem mať super svadbu, aby na ňu každý spomínal, že bola super... Svokra nám nedá na svadbu ani korunu, takže ak by niečo povedala, tak potom by si vypočula pekných pár slov odo mňa... My budeme mať asi 48ľudí a poviem Ti, že z drahého strany tam bude asi 15ľudí, ostatní budú moji a ak by mala k tomu nejaké pripomienky, tak to by uvidela... Vždy som ju mala rada, ale momentálne mám z nej zmiešané pocity... bohužial môžem sa vyrozprávať len mojej mamine alebo sestre čo si o nej myslím... ale s ňou žiť nebudem a na svadbe ma nerozháďže... bude to naša svadba a nie jej...
Odpovedať
Profilova fotka
hmm som s toho unavena a bojim sa abz to nedopadlo ako na vetsine oslav mojich ye ja budem utaha ako kon a ostatnz sa budu zabavat pripadne aj vrtat
Odpovedať
Profilova fotka
Ja to mam celkom fajn, u nas sa zapajaju asi vsetci - okrem draheho, ten len vtedy ked naozaj musi. on by sa najradsej bral pri 2 svedkoch. Ja som si vsak presadila velku svadbu, tak teraz vsetci organizujeme :-) Akurat ja mam pocit, ze este je na vsetko cas a ostatni ako otec a svokra stale stresuju, ale inak v poho.
Odpovedať
Profilova fotka
podľa mňa toto by si nemala hovoriť. Bude to Tvoj deň, ty budeš najdôležitejšia osoba v ten deň, ani Tvoj drahý nebude taký dôležitý ako Ty. Ty budeš nevesta... Jednoducho si svadbu naplánuj podľa svojich predstáv a nikoho nepočúvaj keď bude mať hlúpe reči, naozaj. Ked už budeš mať všetko zariadené, dopraj si čas pre seba, a oddýchni si. Pár dní pred svabou sa už o nič nestraj, to by už malo byť všetko zariadené na 100%, choď ku kozmetičke, kaderníčke, stretni sa s kamoškami a uvoľni sa... Bude to Tvoj deň, musíš si ho užiť predovšetkým Ty sama...
Odpovedať
suzi81 jasné, že nevadí ;-) sejakova tak to je nezávidenia hodná situácia, ale treba povedať svokre nech ide kade ľahšie. ja som mal tiež menší problém zo svokrou, ja som nechcela aby sa angažovala, ale ona sa aktívne zapájala aj keď nemala. teraz je už pokoj. všetko sa vyjasnilo.
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sa vam snivalo o svadbe? Mne dnes, po prvy krat a nebol to moc optimisticky sen. Snivalo sa mi, ze sa bavilo len velmi malo ludi, ze zahrali sladaky a ja - nevesta som nemala s kym tancovat. Dost ma to znepokojilo, az som nemohla zaspat. Ze by sa uz zacinal predsvadobny stres?
Odpovedať
Profilova fotka
no moj nazor je, ze pripravy na svadbu su do piatka do 24:00, sobota - nas svadobny den, je len a len nasim dnom a preto si ho treba uzit ako sa len da, kazda z nas do toho ide s tym, ze je to jediny svadobny den v nasom zivote, ja som strasny detailista a tiez chcem mat uplne vsetko pod kontrolou a chcem, aby bolo vsetko perfektne, ale viem aj to, ze to neustrazim a nechcem sa v den svadby tymto zapodievat, som si vedoma, ze som urobila vsetko, co som vedela a mohla a od soboty rana sa uz proste spolahnem na to, ze to dobre dopadne a ak nie, bude aspon veselo, rozhodne sa nebudem s nikym v ten den hadat, ak dotycny nieco nepochopi alebo sa nechcel podielat, je to jeho problem, viem, ze cloveka to mrzi, ale ja si chcem ten velky den uzit a nestresovat sa, ci sa vsetko podarilo, koniec koncov, podstatne je to, ze sa chceme vziat, ze sa berieme z lasky a s laskou a ze chceme spolu prezit zivot, po rokoch uz nebude podstatne, ci bola hudba aka mala byt podla napr. tatka, alebo ci bola torta taka, aku som ju chcela, alebo ci bola vyzdoba stolov napr. podla mamky, ale to, ci ma ten clovek vedla v posteli miluje a ci je stastny to suzi81: prispievaj kolko vladzas,, ja osobne sa budem tesit dalsim nazorom :-)
Odpovedať
suzi mne sa sníva o svadbe skoro každú noc ;-) a vždy je prekrásna! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa nesniva skoro o nicom, ani o svadbe :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne si to povedala seagull. Suhlasim :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mne sa včera snívalo, že ma prijali do práce kam som si včera podala životopis. ale asi ma nezoberú, tak ale aspoň som skúsila.
Odpovedať
Profilova fotka
Mne sa sniva o vela veciach, ale o svadbe teraz prvy krat. Dufam, ze nabuduce to uz bude krajsi sen:-)
Odpovedať
Profilova fotka
A co by si chcela robit?
Odpovedať
Profilova fotka
Rano mi mama volala, ze mi prisiel balicek, tak asi to uz bude spodnicka - objednana z ebay. Uz som strasne zvedava a neviem sa dockat, kedy sa vytratim z prace.
Odpovedať
našla som ponuku práce na menej ako 40hodín za týždeň, čiže by som mohla pracovať popri výške. predavačka v deichmane.
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa sniva tiez ale iba to ye sa svadba nepodarila ze nemam saty ze nemam zenicha ze nemame obrucky ze nik nedosiel..no proste horory
Odpovedať
Profilova fotka
No ja uz som rada, ze mam vysku za sebou. Budes to mat asi dost narocne - studovat, pracovat, starat sa o domacnost.
Odpovedať
sejakova to bude s tým stresom, skús si odpočinúť. ;-) suzi čo všetko máš?
Odpovedať
Profilova fotka
to sejakova: mozno to je dobre znamenie - tie zle sny, budeme cakat horsie a potom sa nam bude zdat vsetko dokonale ;-)
Odpovedať
aj to je dobrý pohľad na vec :-D to som ja dnes spravila na skúške. myslela som že nespravím. o to väčšia bola radosť keď mi povedal doc. že mám D. 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes idem tlacit oznamka, tak budem mat tie :-) + tu spodnicku co ma caka doma. Saty by mi mali prist do polovice maja. inak mam hudbu - z rodiny, fotografku (sesternicu, ktora sa tomu venuje profesionalne v anglicku), kameramana, salu, nejake blbosticky na vyzdobu, kolace. No nie je toho az tak moc, ale to hlavne je. Pierka si idem robit sama - stuzky mam kupene a druzicky mi slubili pomoc. Vino mam objednane a alkohol pojdeme kupit asi v piatok. V piatok tiez ideme do Polska, kde si chcem pozriet poplnocne saty, ale neviem ci najdem nieco pouzitelne vo fialovom - svadbu chcem mat ladenu do bielo-fialovo-ruzova.
Odpovedať
Profilova fotka
Ty uz mas poplnocne?
Odpovedať
Profilova fotka
ericca no asi ano len este obhajim dizertacku ..a potom neviem asi vyhlasim strajk :-D suzi jasne v to dufam a co mate uz vybavene? napadaju vas nejake zaujimave detaily?
Odpovedať
to v pohode stíhaš, ja neviem kam sa tak ponáhľam, teraz už nemám čo zariaďovať. iba také drobnosti. skrátiť drahému nohavice, ísť na skúšku šiat, svadobných aj popolnočných, účesu a líčenia, ale to až tesne pred svadbou. treba kúpiť jedno pierko pre starejšieho to som zabudla :-N . porozdávať zvyšné oznámenia. a tak.
Odpovedať
Profilova fotka
iha, nestiham za vami, ale paci sa mi to, ze sa to tu trosku rozhybalo ja som si uz presla kadecim, odkedy sa ta svadba planuje, takze si uz nastastie viem vyfiltrovat, co je podstatne a ovplyvnim to a co nie a nemusim sa tym trapit. Tiez som mala stavy, ked mi uz museli kamarati hovorit, ze to uz prehanam a ze som zabudla na to podstatne. A mali pravdu. Nebudem sa uz zaoberat tym, ci su moje topanky podla najnovjes mody a ci mi nechty dorastu a ci trosku schudnem a ci zozeniem tie detaily. Nesniva sa mi sice nic, ale verim, ze vsetko dopadne dobre. Mojim snom je, aby sa vsetci dobre bavili a aby ked ma zbada Ivo, onemel od uzasu :-) to ericca: drzim palce pri hladani prace to suzi 81: krasna farebna kombinacia :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mi sme furt nedostali oznamka z tlaciarne..a obrucky by mali dojst tento tzyden. vyzdoba je len ciastocne dohodnuta..nemam este ani popolnocne a ani pradlo nejake pekne. Ake mate poplnocne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som sa bola pozriet tento vikend na svadbe mojej spoluziacky, nastup v kostole mali uplne super, presne taky chcem mat aj ja. Najprv vosiel zenich s mamou a za nim tri pary druzbov a druziciek za hudobneho sprievodu - gitary+spev, prisli pred oltar, kde pockali, kym dohra hudba. Potom sa vsetci postavili a za zvukov svadobneho pochodu vkrocili tri male druzicky a za nimi nevesta s otcom, ktory ju doviedol ku zenichovi. Bolo to take posobive, ze som mala slzy na krajicku. Ja neviem ako to zvladnem ked tou nevestou budem ja, ved ja budem urcite revat.
Odpovedať
ja mám zlaté popolnočné šaty, predlohu mám v albume, ale trošku sa to pomenilo čo sa týka strihu a členenia šiat. výsledok bude však rovnaký. :-) šije mi ich kamoška.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?