Svadba v júni 2008

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kocky, uz dlho cakam, kedy sa otvorii tato tema na tento termiin, tak Vas srdecne viitam a zelam krasne svadobne pripravy , aby sme boli tie najkrasnejsie na svete pre tych nasich vyvolenych :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to bebecko: ano :-) o predkolekcii 08 viem ze uz je tam okolo toho pol rocka,nakolko to sledujem, mala som na mysli nove /doplnenie/ kolekcie 08 ktora sa bude este priebez.doplnovat ;-)
Odpovedať
no mne sa nezda, ze by tam bolo nieco, co som tam este nevidela, ale mozno som z tych siat uz zblbnuta. a potom, aj ked tam budu mat nieco nove, ja som bola pred 3tyzdnami v salone a na babu vysoku 173cm plus nejake tie opatky, teda 180cm najst saty, tak to je umenie ti poviem, aj v Nicole.
Odpovedať
Profilova fotka
no to ja mam znova opac.problem meriam 158 cm no ale plus opatky :-D tak nieco cez 160? hadam budu mat aj nieco pre mna :-N :-D
Odpovedať
ninap1 stopercentne, ani si nebudes vediet vybrat, uvidis
Odpovedať
Profilova fotka
caveste babeny, my sa tu vazne ze nahaname, uz sa opakujem, viem, ale je to tak, pre ninku, bebecko ma pravdu, je tam siat plny salon, este pridu a asi si fakt nebudes vediet vybrat..ja mam jedny rezervovane a aj tak rozmyslam medzi 2-3 a to chcem este vyskusat zvysok co dojde...
Odpovedať
nie je mozne, normalne sa niekto reaguje na toto forum, ty koki ;-) ;-) ;-) ja som este jedny nasla v Namestove, to mi asi uz fakt sibe, ale vidim dost realne, vylet na Oravu, takze co by som neurobila pre svadobne saty, ze? no este pobeham TT a ak nenajdem tam, tak mam do zalohy este Brno, tam mam vyhliadnute dvoje.
Odpovedať
fiiha baby vy už máte vyhliadnuté aj šaty? ja si stále myslím že mám čas aj po novom roku :-N
Odpovedať
Profilova fotka
majkaa...mame rovnaky datum :-S Bronike, ja mam zatial zarezervovanu salu,pre ktoru nie som 100% rozhodnuta a fotografa.Nic viac.Moja polovicka sa zatial neangazuje,takze to mam na starosti ja.Ale asi to tak bude lepsie x-)
Odpovedať
@kamcatka ja som sa snazila teda okrem tych siat zarezervovat si ine veci (napr. sala, dj, kameraman, kostol, fotograf) ale šaty som si povedala budem zhánať až po novom roku, teraz si dam pausu s pripravami ;-) uz teraz mam toho dost a co bude potom :-N :-S
Odpovedať
jeeej bronike, ty si z TT, aj ja a mame to v rovnaky den, supis!!!!
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, tak sa pridavam k tym junovkam 2008 :-) mame svadbu 14.6.2008 a zatial mame zajednane miesto sobasa - Betliar , salu a fotografa.A uz sa tesim ako pobezim skusat saticky....!!!! :-D
Odpovedať
vitaj v klube monci!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
dakujeeeem ;-) som rada ze budem mat s kym pokecat a poradit sa :-D
Odpovedať
jasne, kludne sa pytaj. co to uz mam ocekovane, tak ti rada a urcite aj ostatne baby poradia a poradime
Odpovedať
@bebecko veru trnavacka ;-) kde planujete svadobnu hostinu? my budeme mat v kastieli v jasl. bohuniciach a to som este v septembri zajednavala :-S
Odpovedať
srdiecko my v Olympii a zajednavala som to v aprili, staci ti?
Odpovedať
tak to na vas nemam ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Moncinka,aj my este rozmyslame nad betliarom,lebo je to krasne miesto..budete tam mat len obrad a fotenie,alebo niekde pobliz aj hostinu?Neviem,kolko planujete ludi na svadbu,ale do toho cerveneho salonika sa vmesti max 10 ludi, ostatni stoja za dverami.Budu mat z toho nieco???
Odpovedať
bronike no ale mozno si v predstihu s niecim inym. co ja viem, uz mas zajednaneho farara, alebo vytlacene oznamenia? to by si bola teda o krocik predomnou.
Odpovedať
jeeej - 2008/junovky - vy ste zacali ale riadne skoro planovat ;-) prijemne odskrtavanie jednotlivych svadobnych povinnosti! jun je skratka super termin :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, takze dneska tu mozno na niekoho natrafim aj v realnom case, vitam moncinku aj vsetky nove, ja uz to vlastne ani nestiham sledovat, kto je tu novy...eleni ako je v manzelstve?
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj Barbor, snad ti dnes aj odpisem na ten gmail, sorac naozaj, hanbim sa, ale nestiham nejako. ako sa mame?
Odpovedať
Luci, v klude..... aj tak mam cas vyplneny natolko, ze tvoj mail bude prijemnym spestrenin, tak ked si najdes cas tukni, ak nie, nevadi.... dobre? viem, ze toho mas dost, tak je vsetko ok
Odpovedať
@witchka, skratka manzelsky ;-) ja som az teraz dala dorobit svadobne fotky (ine, ako nam dal Bofo do albumu) -> cely den sa v nich prehrabavam a spominam x-)
Odpovedať
Profilova fotka
@eleni, asi je to prijemne, byt znova v juni, teraz myslim foteckami, vsak? Tak nech vsetko klape ako ma @bebecko, slubujem, dnes napisem niekedy vecer, presne jak si minule napisala, rovnako sa aj ja peckujem na tvojich mailoch, neboj sa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte junovky :-) odskocila som si k vam (z 16.8.08) pozdravit sestru (witchka) :-) :-) Cau micka ;-) si este v robote alebo doma? Ten moj mantak ti uz volal koli tej masticke?
Odpovedať
Profilova fotka
v robote som, aj budem do nejakej pol 7 ideme potom na bedminton, nevolal, sak mi kludne posli sem, zas vas nechcem stresovat alebo co...inak vidiet by sme sa uz mohli konecne ne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky kamcatka! budeme mat na Betliari len sobas, hostinu mame v KOsiciach , U Leva...to, ze sa tam zmesti len 10 ludi je sice trosku minus, ale dvere budu pocas sobasa otvorene, su presklene a vonku je ozvucenie, tak pani - ktora je tam inak strasne mila , nam povedala, ze s tym problem nebude. Planujeme okolo 60 ludi a akurat 10 je naozaj najblizsia rodina, tak nam zalezi hlavne na tom, aby sa tam oni zmestili... Je to tam inak nadherne a strasne sa tesim, ze budeme mat odtial aj fotecky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
witchka: no vidiet by sme mohli, ale sak ty furt lietas kade tade a chodis chlastat so spoluziakmi :-) :-) Kde ste boli hrat badminton, my sme minule chceli do NTC a zrusili nas, ze maju na dlhsiu dobu zrusene koli nejakej akcii ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Moncinka-zrejme ste rozpravali s pani riaditelkou..aj my sme za nou boli.Krasne by bolo mat vonku pri kastieli aj svadbu,spolu s obradom,len je to financne dost narocne...skoda ;-( Myslim prenajatie stanu a vsetkych tych veci.Ale uz to tam jedna baba zorganizovala,takze to nie je nemozne
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?