Svadba v júni 2007. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
Vitam vsetky junove mladomanzelky z juna 2007, nech nam aj dalej pise tak ako v starej teme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, tak sa tesim na stretnutie... :-) skusim tam byt na druhu
Odpovedať
Profilova fotka
caute babulky, tak konecne je dnes pekne vonku. Musim vam ale napisat, ze neprideme na stretko. Tak dufam, ze si to uzijete a budem sa tesit na fotky.
Odpovedať
ja sa pokusim medzi prist...takze niekde kde su preliezky?
Odpovedať
tusim bude prsat...nezda sa vam?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako bolo? ja som prestala spekulovat ako sa dostat do Ba, kedze ma pobolieva brusko na jednom mieste, aj som sa pre istotu objednala na zajtra na kontrolu k dokyne....
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kocky, tak som velmi rada, ze sme sa stretli, aj ked napokon iba v pocte 4 kusy... (ja, monika, alex a erika) a zhodli sme sa, ze musime skusit nahodit este jeden termin, aby mohli prist aj tie babulky, co dnes nemohli... silwi, tak nech to dobre dopadne...
Odpovedať
juj dobre bolo koculky :-) :-) :-) :-) skoda ze ostatok nemohol prist...ale snad si to este vynahradime moni dakujem za poslednu sms, ja som zabudla odpisat, lebo som isla na stretko... ;-) ;-) ;-) ;-) ale tesim sa ze sa vsetko naslo...a ze nebol ziaden bakany kradost v kociku... silwi daj vediet ako si dopadla, snad to je vsetko OK
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. super, ze ste sa mali dobre. my sme nakoniec chori, ani plavat sme neboli v pondelok. obidve nas chytil kasel a asi bolest v hrdle, teda mna urcite. silwi - to ani nehovor, ze mas take bolesti, uz si v mojom okoli tretia druhorodicka, co mi to vravi, to co sa deje????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, tak ja som po kontrole, nastastie je vsetko v poriadku, pozrela mi celu placentu pre istotu, dostala som len magnezko a odporucanie sa skusit trocha setrit... ale dalsiu poradnu mam az o mesiac, takze evidentne je ozaj vsetko v poriadku no zaklad je nebehat za malym, lebo v podstate ked som za nim sprintovala ked mi zdrhol z ihriska tak vtedy ma to zacalo boliet... hold pri jednom krpcovi sa uz neda tak setrit ako ked babo este nemas... nastastie je Misko uz relativne velky a rozumny, keby bol mensi bolo by to zrejme tazsie
Odpovedať
silwi super ze je vsetko OK :-)
Odpovedať
ahojte, som spat z poslednej poradne u mojej dr, streptokoka nemam, vsetko v pohode, uzv aj prietoky ok, drobcek ma 2928g a je velky ako 37tt+1, takze cca tyzden a pol navrch, odhadom ze by mohol mat 3.5kila ked sa narodi, to je super, taky akurat na vytlacenie :-D choroba ma este drzi, ale polavuje, tak snad to do nedele to nejako stastne ukoncime lebo uz ma to nebavi tahat vsade so sebou miliony vreckoviek, a chudatko tomasko uz ma asi kolotoc v brusku z toho ako kaslem |-|
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, tak Tomasko ma pekne miery x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dneska mam kontrakcie cely den, sice take nevinne ale celkom sranda je to 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
babuli, fuha, zeby?
Odpovedať
tak dalsieho poldna s kontrakciami a vyzera ze mi asi odisla cast hlienovej zatky, aspon nieco ;-) teda ak sa nemylim
Odpovedať
Profilova fotka
tak to asi bude Tomi nachystany... pekne nas dalej informuj... cmuk
Odpovedať
Profilova fotka
inak nas maly sa momentalne vola Miňo, Misko mu to vymyslel... minuly tyzden ked sa poobede zobudil zacal vykrikovat dokolecka miňo miňo... ked som sa ho spytala co to je, tak ukazoval na mna, na moje brusko, tak som mu povedala ze tam je babo a on na to, noooooooo, babo miňo :-D a odvtedy ked sa spytam ako sa vola babo tak povie Miňo :-p
Odpovedať
no vidis a mate vymyslene meno :-D a ani to nebolelo, som sa tak chvalila ze sa sporodnieva ze sa zlakol asi Tomi, sice v noci som sa zobudila na dost bolestive stahy asi zo styrikrat ale zaspala som hned naspat, ale cely den nic este k tomu sa aj malo hybe, si ten moj synacik robi co chce ale ked sa narodi sa zacne s tazkou vychovou, len kto koho bude vychovavat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
leni daj update... ako sa dnes citis? mna vcera Misko totalne vystavil, dve a pol hodiny som ho uspavala, skusala vsetko mozne, ukladala do postielky, do nasej postele, do jeho postele, do vanicky kociarovej, lahla si k nemu, nechala ho chvilku poplakat... posledny pokus bol ze som mu pustila uspavanky od canakyho a on si lahol prikryl sa dekou, potom ju hned odkopal zliezol z postele a zacal tancovat... to mi uz bolo jasne ze ozaj nezaspi... som zvedava co bude dnes, kedze sa ani von neda ist :-S
Odpovedať
svist je zalezeny, uplne kasle na moju predstavu porodu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Silvi, tak to teda nezavidim, aj ked u nas to zaspavanie je tiez boj. Leni, drobcek caka na lepsie pocasie, predsa nevyjde na svet, ked je tak skaredo. A kedy mas vlastne termin?
Odpovedať
adi az na konci juna
Odpovedať
Profilova fotka
no som zvedava kedy sa mlademu panovi uraci.... ci bude tiez vsetkych a hlavne teba tak natahovat ako Ninka :-p a aku si mala predstavu porodu? uz by si to chcela mat za sebou ci stihame este jednu navstevu?
Odpovedať
babuli tomasko pride nacas...neboj sa...este mas more casu na oddych ;-) cely mesiac...
Odpovedať
tak baby, mam prvu poradnu na antolskej za sebou, sladke 3hodinky som tam stravila 8-( ale aspon mam prietoky, ekg a prednasku o EPI za sebou (teda nemam lebo druhorodicky nas poslali prec ze nemusime, strcili nam papiere do ruky a ze mozme ist, tak aspon ze tak inak dalsia hodinka by to bola) celkovy stav krcok 1.5cm, branka 2cm, krcok polotuhy, a lekarka mala taku zvlastnu vetu, ze na moj tyzden to je malo pokrocily nalez ale ze sa jej zda ze sa to bude rychlo menit, takze pohoda, neviem co tym myslela ci ma nejaku vestecku gulu ale budis, silvi ja by som najradsej rodila uz vcera popravde ale tomik ma svoju hlavu, takze to nechavam zatial na neho inak zistujem ze mam beznadejne vybookovany kalendar ale ved si zavolame a nieco vymyslime, nech vas este vidime pred dnom D ci P??????
Odpovedať
Profilova fotka
babuli verim ti ze chces uz mat den P za sebou :-p ja ked si predstavim ze este skoro tri mesiace ma cakaju tak sa mi nechce verit, lebo brusko mam uz teda riadne... a v tejto kose si uz ani nemam co obliect, ja mam skoro vsetky tehu veci letne... ale rada by som sa este stretla, lebo potom to zas na istu dobu nepojde....
Odpovedať
Profilova fotka
bre ranko, ako sa mame devuchy?
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky. tak babuli - to uz moze prist kazdu chviocku. :-) super sa tesime. silwi - ak by ste sa este s babuli stretli, tak by sme sa pridali. :-) inak silwi - a ty mas vlastne kedy presne termin? my zatial nemame nic nove. s martinkou je to niekedy tazsie, inokedy super. byvam hrozne unavena a zial velakrat z nej nervozna. bez 3 kav ani cez den neexistujem. silwi, babuli, marcelka - vy mate take starsie, ako to zvladate. lebo to nase dieta si vobec neoddychne a cely den ma komanduje. a je taaak strasne tvrdohlava, ked jej nieco nedovolim, tak sa jeduje a hadze so vsetkym co vidi, alebo sa hodi na zem. niekedy si hovorim, ze druhe ani nechcem. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
sloniii, termin mam koncom augusta, ale tipujem, ze to bude skor, vyzera to znova na cisarsky... zvladat to male tornado je celkom zaujimave, hlavne ked uz aj ja zacinam byt unavena a posledne dni som sa naucila si aspon na chvilku zdriemnut kym maly spi... ked sa da ist von je to este celkom v pohode, ale ked je takto skaredo prsavo je to dost o hubu... v onku mame hojdacku, trojkolku, motorku, furik a lopty, takze chvilku sa vozi, chvilku tlaci furik, chvilku ho hojdam, chvilku hrame futbal... este strasne rad premiestnuje kamienky co mame pred domom a spehuje susedov cez plot :-D z jednej strany k nam prehadzuju casto lopty a chodime ich prehadzovat naspat tak smiruje ci su vonku a ci budeme prehadzovat loptu a z druhej strny sused je taky kutil a stale ma zapnutu kosacku, vrtacku, miesacku alebo nejake podobne zariadenie a to Miska strasne fascinuje, takze stoji a obdivuje... poslednu dobu sa stale pyta papa, uz ho to na dvore nudi... takze bud vybehneme do obchodu, k babe alebo len tak tam a naspat po ulici zakyvat havinkom a popozerat sa na auta a citat znacky
Odpovedať
Profilova fotka
a aj Misko je tvrdohlavy a snazi sa vydobit si svoje, ale uz zacina chapat ze ked mu nieco zakazem a poviem ake to bude mat nasledky (ho najprv upozornim par x a potom jasne poviem co ho caka...nepi tu vody z krhlicky, lebo ti ju zoberiem), tak ze to aj dodrzim.... este sa sem tam hodi na zem, ale celkom to prestal robit, lebo pochopil ze to nema ziadny efekt
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?