Menu Forum

Svadba v júni 2007. Pridajte sa

4. okt 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
Registrovala sa 8. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 844 príspevkov a 3 albumy. Má 38 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 16. júna 2007
    V Považskej Bystrici, okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
Registrovala sa 8. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 844 príspevkov a 3 albumy. Má 38 priateľov. Považská Bystrica, okres Považská Bystrica.
 monci: v pohodke, aj potom ti dam o nich vediet emoticon

no prepichovanie sme v piatok zvladli .... aj ked, my s tatinom ako "velki hrdinovia" sme usli z izby a pri malej bola svokricka .... chudatenko male, tak sa na nich usmievala, ked prisli a sa jej prihovorili, ja uz som mala vtedy slzicky na krajicku a samozrejme, ze ked som ju zapocula kricat a plakat, tak som plakala tiez ... ona v izbicke a za dverami .... a potom sme ju utisili a sa napapala a zaspinkala ....
dufam aj ja, ze sa jej to v tom zapale nezapali .... ale pekne jej to dezinfikujem septonexom, nausnicku pretahujeme cez dierocku a aj natierame mastickou ... ma to malicko zacervenane, dnes to je menej ako vcera, tak snad to bude ok emoticon
nausnicky dostala od krstnej maminy, teda mojej sestry ku krstu, zlte zlato s bielym kamienkom, aj som ich odfotila a potom hodim na web emoticon

je z nej uz riadna slecna, strasne jej pristanu a uz si ju nik nepopletie s chlapcom aj ked jej dam modre body, ktore jej velmi pristane emoticon emoticon

my tieto dva dni strasne zle spime cez den, asi je to tym teplom a kazde dve hodky je Terky pricucana na prsniku .... naj mi zaspi na brusku aj sa na nom vyspi, ale ked ju cez den obratim, tak sa mi do 10-15 minut zobudi a papame a zasa sa nevieme ulozit a tak dokolecka .... von sa neodvazim ist skor ako o 17-tej co tam taky upek ... v izbe mame stale zastrene zaluzie aby jej teplo nebolo .... ja som spotena ako prasa ked ju dokrmim alebo ked s nou hopsam na fitlopte aby som Terku utisila a ukludnila ...

inak sa mame skvele, ked sa dobre vyspi, tak hadze usmevy od ucha ku uchu, uzasneeeeeeeeeeee, a cely den ficime na Canakyho a Pohradskej pesnickach pre deti, tak sa jej to paci, ked s nou santim a jej spievam a tlieskame pastami a holymi nohami ... len tak od radosti viska emoticon

dnes slavime 8tt od porodu, neskutocne to letiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii a vlastne Terka aj prvy velky sviatok, den deti emoticon

tak aj vam zelame krasny sviatok deti, ved kazda sme dietatom svojich rodicov, tak je to aj nas sviatok emoticon my sme od svokrovcov vsetky deti dostali kinder cokoladky, a aj Terka, takze tatino sa "stazoval" s usmevom na tvari, ze to je nespravodlive, ze ja mam dve krabicky a on len jednu emoticon ved ak to chce Terka spapat, tak to musi vlastne mamina aby sa jej to dostalo v mliecku emoticon

vcera som robila v skrini poriadok a vytriedovala veci, z ktorych uz Terka vyrastla a ked tak spala a som vedla nej dala dupky, v ktorych sme prisli z porodnice, tak som nechcela ani vlastnym ociam verit, ako nam uz vyrastla, tie dupky su jej tak maximalne po kolena ... sme urobili aj taku foto, tak hodim potom na web, len neviem fakt, kedy sa ku tomu dostanem ale ved snad sa niekedy dostanem emoticon
po kupani sa s nou aj svokricka odvazila a mala uz ma 5600g, cize od minuleho tyzdna zasa 300 g pribrala a sme dlhy cca 58-59 cm, co sme ju s tatom tak naoko v spanku merali emoticon
1. jún 2008 o 11:55  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
alex
2
Registrovala sa 22. februára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 749 príspevkov. Má 49 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
alex
2
Registrovala sa 22. februára 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 749 príspevkov. Má 49 priateľov. Petržalka, okres Bratislava.
 Ahote dievčatá!

Elenka gratulujem k 1. výročiu, dobre to oslávte emoticon Ja som sa takto pred rokom lúčila so slobodou a o týždeň máme výročie aj my emoticon Ako to rýchlo ubehlo... emoticon ja by som to opakovala aj každý rok, len keby to celé nebolo také drahé. Ale to by mi to potom už asi nebolo také vzácne.

Inak minulý týždeň som stretla babulinku s Ninkou na prechádzke, takže som si ich konečne obzrela obe. Majú sa dobre, malá je krásna, taký drobček.
2. jún 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
bezaz (37 r.)
Registrovala sa 12. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 5164 príspevkov a 4 albumy. Má 14 priateľov.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
    V Bojniciach, okres Prievidza
fotoportrét
fotoportrét
bezaz (37 r.)
Registrovala sa 12. októbra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 5164 príspevkov a 4 albumy. Má 14 priateľov.
  • Svadba bola 8. septembra 2007
    V Bojniciach, okres Prievidza
 ahojte junovky
eli vsetko naj k prvemu vyrociu emoticon
2. jún 2008 o 13:24  •  Svadba bola v septembri 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
Registrovala sa 21. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1344 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov. Cífer, okres Trnava.
  • Svadba bola 30. júna 2007
    V Trnave a Ciferi, okres Trnava
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
Registrovala sa 21. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1344 príspevkov a 5 albumov. Má 14 priateľov. Cífer, okres Trnava.
 eli aj ja prajem vsetko naj k prvemu vyrociu emoticon
2. jún 2008 o 13:59  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
Registrovala sa 13. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1109 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
Registrovala sa 13. septembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1109 príspevkov a 3 albumy. Okres Bratislava.
 Eli aj ja sa pridávam emoticon
Fialllka super, že ste to prepichovanie takto zvládli. No to teplo nerobí dobre ani nám dospelým, tak čo potom takému bábätku. Držte sa emoticon
Kočky chystáte nejaké špeciálne oslavy 1. výročia? Keď si spomeniem, že takto pred rokom sme mali svadby a navzájom sme si chodili omrkávať svadbičky.... niekedy mi je ľúto, že už nikdy nič také nezažijem emoticon
2. jún 2008 o 14:16  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 eli: vsetko naj ku vyrociu emoticon

babenky ja vobec neviem, co drahemu dam ku prvemu vyrociu a do obchodakov sa mi tak lahko nepodari ist, ked mame Terku emoticon ale na druhej strane, Terka by mohla byt ku vyrociu emoticon emoticon a mozno upiect tortu jahodovu a bude, to by sa asi dalo, bo na zahrade mame krasne jahody, dufam, ze vydrzia emoticon emoticon
2. jún 2008 o 14:39  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eleni
Registrovala sa 8. februára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 494 príspevkov.
  • Svadba bola 2. júna 2007
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
 dakujem pekne!
gratulujeme samozrejme aj jahodke!!! emoticon
2. jún 2008 o 16:00  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
 moncus - ziadnu speci oslavu neplanujeme. dohodli sme sa, ze pojdeme spolu podakovat do kostola. a asi nieco doma navarim, lebo to nerobim velmi casto. no a pojdem asi o 4 hodky skor z roboty ako obvykle emoticon a kupim dobre portske emoticon
2. jún 2008 o 16:06  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
fotoportrét
fotoportrét
silwietta (36 r.)
1
 my mame na plane pripit si zo svadobnych poharov (ja len dzusik emoticon ) a mozno pojdeme na veceru do podniku kde sme mali svadobnu hostinu...
2. jún 2008 o 17:00  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
Registrovala sa 30. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
Registrovala sa 30. januára 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 675 príspevkov a 2 albumy. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
 aj ja sa pripajam eli vsetko naj k 1. VYROCIU emoticon

aj ja som rozmyslala, ze pojdeme na veceru a objedname si tam na noc hotel...no nejako to nevychadza a asi prideme na SK skor ako bude vyrocie...
tak sme este rozmyslali ist na 4 dni niekam....uvidime ako to vyjde emoticon
2. jún 2008 o 17:41  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 eli to portské znie veľmi veľmi dobre emoticon
silwi my si tak isto chceme pripiť zo svadobných pohárov s vínkom, ktoré sme si priniesli zo svadobnej cesty a tiež chceme ísť na večeru do reštiky, kde sme mali svadbu emoticon
fialllka tiež plánujem dať urobiť tortu (lebo ja torty neviem piecť) emoticon Tie jahôdky vám závidím emoticon
Okrem toho mi neterka poradila taký kreatívny darček, urobiť manželíkovi foto album so všetkými spoločnými fotkami a ku každej fotke nejaký pokec emoticon Tak idem dnes zháňať fotoalbum, do ktorého sa dá písať.
3. jún 2008 o 09:54  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
Registrovala sa 19. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 9. júna 2007
    V Bratislave - Rači, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
Registrovala sa 19. decembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 594 príspevkov a 2 albumy. Má 9 priateľov. Okres Bratislava.
 moncuska - ten napad som dostala aj ja. ze spravim album odkedy sme sa zoznamili. a z kazdej akcie, co mame fotky dam 2-3 vyvolat. a k tomu popis. ale uz to nestiham. tak mozno inokedy mu to dam. my sme sa dohodli, ze pojdeme na veceru. a ze si pozrieme nase svadobne videlo. a kupila som potom aj listky do divadla.
3. jún 2008 o 10:37  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 inak portske je faaaakt super. mnam. emoticon
3. jún 2008 o 10:37  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 a aj to ze si pripijeme zo sv. poharikov. emoticon tak to este planujeme. emoticon
3. jún 2008 o 10:39  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
 ...hm - tak portske nebolo, lebo som si to namierila (na poslednu chvilu - ja chytra) do vinneho obchodiku, kde som nakupovala speci-vina pred rokom. no a ten medzicasom zrusili. stala som tam a neverila vlastnym ociam emoticon
kostol bol, ale nekonala sa nikde omsa, hoci podla oznamov na nete sa mala konat v 3, ktore sme obehli.
a veceru som tiez nenavarila, lebo blizko pri kostole je restika, kam radi chodime a ked sme zavetrili vabne vone, nechali sme sa zlakat emoticon dobre sme sa pripili, strasne vela smiali a citili sme sa ako na dovolenke emoticon
a navyse sme uplne zabudli, ze doma mame zamrazeny kusok svadobnej torty pre tuto prilezitost.
3. jún 2008 o 10:41  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
 ja som rozmyslala ze kupim nejake satenove spod. pradlo drahemu... emoticon nech je na spapanie emoticon
eli svad. torta bude este suprova...aj my sme si dali zamrazit a moja mamca stale vytahuje ked prideme emoticon po kusockoch...ale uz asi nemame emoticon
3. jún 2008 o 11:14  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 eli takže ste výročie oslávili super a veselo aj bez portského emoticon
sloni aj my si plánujeme pozrieť svadobné video emoticon Tuším máme všetky podobné plániky na oslavu výročia emoticon
Na aké predstavenie pôjdete do divadla?
Eri pekné prádielko je vždy dobrý darček. Aj manželík by mohol tebe nejaké pekné kúpiť emoticon
Baby vy sa máte papať svadobnú tortu ešte rok po svadbe. Tá naša sa pojedla hneď na druhý deň.
3. jún 2008 o 11:52  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jahodka85
Registrovala sa 29. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
jahodka85
Registrovala sa 29. novembra 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 160 príspevkov. Má 1 priateľa. Okres Bratislava.
    okres Bratislava
 eleni dakujem a aj tebe dodatocne gratulujem k vyrociu. My sme si zobrali obaja dovolenku a vyborne sme si oddychli, manzelik ma prekvapil super ranajkami a kytickou. Boli sme v meste na zmrzku a kavicku potom na omsi sa podakovat a vecer sme isli do restiky. Jednoducho veeeelmi prijemny den...emoticon
3. jún 2008 o 12:22  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
fotoportrét
fotoportrét
ericulka
 moni - on mi stale kupuje nejake drahe...a ja som mu este take poriadne nekupila...tak som sa rozhodla ze tentokrat do neho investujem aj ja emoticon

super ste baby oslavili...
3. jún 2008 o 12:25  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 jaaaaj, a zabudla som, ze sme si dali zamrazit kusok zo svadobnej torty. takze este to rozmrazime a vychutname si. emoticon
3. jún 2008 o 16:07  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 no vidíte, vy to máte s tými tortami super, ja musím dať niekde urobiť emoticon Kočky neviete odporučiť nejakú dobrú reštiku, nie príliš drahú, ale aby to nebola krčma emoticon Podľa možnosti niekde v centre alebo v Petržke emoticon
3. jún 2008 o 16:47  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
martuska
16
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 642 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Galanta.
fotoportrét
fotoportrét
martuska
16
Registrovala sa 9. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 642 príspevkov. Má 25 priateľov. Okres Galanta.
 Ahojte kočky emoticon

Lenka, prajem Ti všetko najlepšie k meninkám, veľa veľa všetkého čoho máš nedostatok a vela krásnych chvíl s Ninkou emoticon
4. jún 2008 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 ahojte kočky emoticon

Lenka, tiež všetko naj ku dnešnému sviatku emoticon

babenky: pridali sme nové fotky emoticon tak aby ste to nemuseli hľadať emoticon

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=145186&vReferer=

monci: si chcela vidiet ake mame nausnicky, tak tu su emoticon

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=147078&vReferer=

a takto pekne rastieme a mame uz dva mesiaciky, ale to beziiiiiiiiiiiiii emoticon Terka nam rastie rovno pred ocami emoticon

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=153837&vReferer=
4. jún 2008 o 11:58  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 Fialllka krásne bábätko je Terezka a také správne bacuľaté emoticon Veľmi zlatunká. A náušničky sú veľmi peknučké.
Ušká sú v pohode?
4. jún 2008 o 12:53  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 Monci: dakujeme emoticon uska mame trosku zapalene a este nevyhojene, ved uvidime, co povie lekarka buduci utorok v poradni, kedy zaciname aj s povinnym ockovanim plus na pneumokoky .... dufam, ze to Terka zvladne bez teplot a problemov ....

ja mam zasa v pondelok kontrolu u gyndosky po porode, tak tiez dufam, ze je vsetko ok emoticon
5. jún 2008 o 09:11  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
eleni
    okres Bratislava
 drzim palce fialka. ste krasna rodinka! hm... ako sa tvoj zivot zmenil - zrazu zijes len pre Terku emoticon
5. jún 2008 o 10:39  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 presne tak Eli emoticon
Fialllka držíme palčeky, aby sa ušká zahojili a všetky očkovania a tvoja kontrola prebehli úspešne a bez problémov emoticon
5. jún 2008 o 12:05  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
fotoportrét
fotoportrét
fialllka
 eleni: dakujeme emoticon a mas pravdu, neskutocne sa mi zmenil zivot emoticon vychutnavam si s Terkou kazducky okamzik, kazducky jej usmev, sibalstvo a iskricky v ociach ako aj slzicky, lebo tak neskutocne to leti a nam rastie pred ocami, ze sa obavam, ze sa ani nenazdame a pojde do skoly emoticon emoticon

monci: dakujeme, ved my isto dame vediet ako sa mame a ako sme to zvladli emoticon

zajtra rano ma Majko vezie s Terkou ku nasim az do nedele, tak som rada, ze vypadnem a zmenim prostredie, nebola som s nimi dva tyzdne a uzije si ju aj druha babka a aj krstna mamina a ja si mozem od Terky trosku oddychnut emoticon tak idem teraz este rychlo zbalit veci a potom do hajan ku Terke emoticon
tak vam zelame krasny vikendik emoticon
5. jún 2008 o 22:20  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
fotoportrét
fotoportrét
moncuska
 Fialllka aj vám krásny víkendík, uži si to u rodičov emoticon
My budeme mať v nedeľu balkónovú grilovačku u segry, tak sa teším. A príde aj jej brácho s manželkou a malou Karolínkou, ktorá sa narodila 16.5., tak sa veľmi teším na malinké bábätko emoticon
Pekný víkendík vám všetkým kočky emoticon
6. jún 2008 o 14:03  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
fotoportrét
fotoportrét
sloniiicek
 ahojte babule. dnes som tu cely den nebola. bola som cely den u doktora. cakala som od 8.h (resp. asi okolo 8.15h) a na rad som sa dostala snad az pred 15.30h. hruza. hovorim, ze to je za to, ze som tam bola poslednykrat. ale inak sa mame dobre. krcok este zavrety. len vnutorna branka otvorena na 4mm. ale na porod to zatial nevyzera. a odporucil ma do rizikovej poradne v nemocnici.

jaj a aby som nezabudla predstavte si, ze vcera sa nam narodil prvy julovy chlapcek a dnes julove dvojcatka. asi sa nam to zacina rozbiehat. uz mame 4 julovcatka. trochu zacinam mat strach, ze sa to blizi. emoticon ale uz sa aj celkom tesim, ze by som mala malu pri sebe. emoticon
6. jún 2008 o 19:17  •  Svadba bola v júni 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš