Svadba v auguste 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Baby koľko nás tu je, pridajte sa, nech môžeme plánovať :-) Čo už máte zabezpečené ? ;-)
Odpovedať
1
4
5
@zenulka14 hej?? ja asi frezie..alebo aj lisianthus..ak sa da objednat..
Odpovedať
Profilova fotka
tak my sme chceli 24.8. ale fotograf mal ten termin plny a chceli sme jeho tak sme dali na 10.8. ..a už máme miesto na obrad Galéria Ľudovíta Fullu v RK, reštiku, fotografa, kaderníčku, make-up, obrúčky vybraté ale ešte sa nerobia a dnes idem na prvú skúšku šiat
Odpovedať
zienky, dievcence vydajachtive... do teraz som mala ,,skoro,, depresiu z ludi co ma strasili ze nech si uz rychlo zariadujeme veci na svadbu (2.8) lebo uz je vraj neskoro :-) . musim sa pochvalit som holka sikovna za marec som stihla vela veci: kupit saty, zariadit foto, kameru, DJ, starejsieho,miesto na svadbu, ubytovanie, oblek, zajst do cukrarne. Navyse sa mi zvysuje alergia na otazku: A co uz ste konecne nieco zariadili ? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_ka ja tiez som bola v sobotu poziadana o ruku a v piatok okrem siat, obleku a oznamenia mam vsetko :D.. Akurat moj drahy po vymene nazorov so svojim otcom chce momentalne svadku len zo svedkami :D...este ze ju mame au v auguste
Odpovedať
@somsa my sme mali zasnuby 29.8.12 a prakticky do teraz sme nic ca sa tykalo svadby nezariadovali ;-) akurat prichadzame na to ze mali sme sa vziat v Las Vegas a bol by pokoj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_ka no ved prave...ale tak my ideme urcite len s par ludmi urobit :)) a chceli sme urobit posvadobnu chatu chatu pre kamaratov ale ked som kukala ze len ubytko by stalo tolko co vikendovy wellness pre nas oboch :D a my uz ked sa chceme zobrat tak sa ideme..mne nieje uplne jasne na co je dobre ked su ludia rok, dva, tri zasnubeny a potom sa beru...alebo rozídu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
tiež máme v auguste
Odpovedať
aj ja mam 24.8
Odpovedať
Profilova fotka
aj my mame svadbu 24.8.tohto roku
Odpovedať
Ahojte, my máme svadbu 10.8. a zatiaľ máme rezerované miesto, objednanú tortu a kvetinovú výzdobu a máme navrhuté oznámenia, ktoré sme si robili sami.
Odpovedať
My máme svadbu 3.8.2013 a to už máme zariadené koláče, tortu, sálu menu výzdobu kostola a sály , svadobné šaty + topánky, pierka, oznámenia už máme doma, alkohol a slané nakúpené, šaty na prezlečenie tiež a tiež farára
Odpovedať
Profilova fotka
@sandil aj my máme 10,08
Odpovedať
Článok sa načítava...
@aicha15 áno??? super, a kde?
Odpovedať
Profilova fotka
v poprade a hostina vo velkej lomnici a vy?
Odpovedať
Profilova fotka
10.8. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
10.8. Oznamenia naobalkovane, saty vybrane, topanky a oblek kupene..a dnes doniesol drahy obruuucky...uz aby som ju nosila..je krasna..a mam dohodnutu cukrarkz na tortu a kadernicku aj s datumom skusky ucesu :)
Odpovedať
Profilova fotka
@somsa my este oznamenia ani nemame, lebo stále nemame ujasnene kde bude sobas... sme rozdielnej viery, ale pravdepodobne to bude civilny sobas... preto po oznameniach nie je ani slychu
Odpovedať
Profilova fotka
@aicha15 no my sme mali termin tyzden po zasnubeni :) civilny obrad a len mala "oslava"
Odpovedať
Profilova fotka
@somsa nad malou oslavou som rozmyslala aj ja, ale az teraz ked sa blizi do tuheho... a nechce sa mi rusit vsetko co uz mame,dali sme do toho uz vela penazi...
Odpovedať
Profilova fotka
@somsa my sme zasnubeni uz dva a pol roka a chodime spolu tri a pol... po roku sme sa zasnubili
Odpovedať
Profilova fotka
@aicha15 aj my sme sa po roku..ale z toho sme 3/4 roka spolu byvali takze nam sa svadbou nic nezmeni..tak sme nemali na co cakat..mna tiez mrzi ze ide do toho tolko penazi ked bude iba mala svadba ale takto mame aspon restiku zadarmo..inak by sme museli aj miestnost riesit a to by uz moc navysovalo rozpocet..takto je najdrahsie iba moje a draheho oblecenie :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte no ako to bude s tym pocasim ????? co myslite ?
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?