Svadba v auguste 2013

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Baby koľko nás tu je, pridajte sa, nech môžeme plánovať :-) Čo už máte zabezpečené ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka2407 ahoj, my máme termín 17.08. a máme zatiaľ miesto svadby zarezervované a zaplatenú zálohu, máme fotografku, oblek pre ženícha a práve som vo fáze, že vybavujem DJ :-) Ostatné budem potom riešiť priebežne, postupne objednávať drobnosti, šatky tie si zarezervujem až budúci rok :-) :-) :-) a ešte mám veľa nápadov a predstáv :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@silvi87 ahoj no tak toho mate dost my mame iba salu zaplatenu zalohu a to je zatial vsetko zacinam vybavovat fotografku, a saty tak isto pockam az na buduci rok lebo teraz budu v jeseni nove kolekcie :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lienka2407 len tie najzákladnejšie veci...kameramana nechceme, takže o starosť menej :-) Teším sa, že nás je tu viac s rovnakým dátumom :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@silvi87 no to aj ja sa tesim je to taky magicky datum :)
Odpovedať
Profilova fotka
No, zalohu za salu este nemame, dufam, ze nam ju nik nevyfukne na toho 17.8. :) snad si ma do diara dobre zapisali, lebo boli velmi prekvapeni, ze tak dopredu rezervujem :) mne sa to zdalo akurat, rok vopred.
Odpovedať
je nás tu veru veľa, ktoré máme svadbu 17.8.2013 - aj my ju plánujeme, ale zatiaľ sa len chystáme rezervovať sálu a hudbu, a fotografa
Odpovedať
holky nemate strach ze bude teplo ? ja by som chcela termin 3.8. moja jedina dilema je, ze ak nahodou bude vonku 30 tak to je opravdu moc teplo na to aby som bola cely den v dlhych satach a moj drahy v obleku... i ked je pravda ze zrovna dnes bolo u nas doma v prahe krasnych 17 ,,srpnovych stupnov,,
Odpovedať
@miriam_ka ja som a tiez toho bala,ale ako niekto poznamenal August uz nie je taky horuci ako dakedy.teraz byva velmi teplo v maji,juni,juli......ved uvidime ;-)
Odpovedať
ahojte, my mame svadbu 10.8.2013, salu mame rezervovanu a vyberame fotografa, inac nic:-) Tiez sme sa bali, ze bude velmi teplo, ale tento tyzden prilis velkymi teplotami neohuroval, tak uvidime o rok:-) Vela stastia pri vyberoch.
Odpovedať
@zuzik2001 ja by som skor povedala, ze teraz zvykne byt maj relativne teply, jun to je brutalna loteria, lebo si pamatam, ze v juni som uz aj vetrovku nosila, jul to je extremny mesiac, lebo sa striedaju brutalne horucavy s tyzdnami dazda a zimy... august to uz tiez nie je az taky teply mesiac ako zvykol byt, ale myslim, ze koniec augusta a september su "najstabilnejsie". my mame svadbu 31.8.2013, zatial mame iba salu, hudbu a kameru s fotografom v jednom... ale moc to neriesim... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@miriam_ka presne ako napísala guiseppinka, august u mňa v tomto vyhral :-) :-) :-) A teším sa strašne, že sa nám to tu tak rozrastá :-)
Odpovedať
@slavka87 aj my mame 10.08 super datum :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
holky ja som asi divna, my nemame zamluvene nic :-. ´... po pravde to ci budeme robit svatbu na SK alebo v CZ nemame rozhodnute. ach jo tolko zariadovania okolo jedneho dna :-)
Odpovedať
@miriam_ka No to aby ste kopli do vrtule :-) Apropooo baby nam tak s drahym vcera napadlo, ze mozno svadba na styl gardenparty by nebola na skodu :-D ze ziadne potenie sa v oblekoch a lamanie noh v podpadkoch .. :-D :-D :-D
Odpovedať
@libuskam my to uz mame rozhodnute, ze to budeme tak riesit :-) nic okazalo-tradicne, len zabava a dobre jedlo.
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa. My mame svadbu 24.8. v Nitre. Sala - divadlo A.Bagara zajednane, hudba tiez. Momentalne v procese kontaktovania kameramanov a fotografov a zistovania info o kostoloch. Na SVK sa chystam za 10dni, tak dufam,ze sa mi podari, co to obehat.Inak u mna je to trochu vybavovanie na dlhe lakte - som zo Surian,zijem v Irsku,svadba v Nitre kvoli poctu hosti (tento boj som prehrala :-( ), jazykova bariera pre viac nez polovicu hosti,.... Este bude veselo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu83zuzu budem drzat palce, nech to ma vsetko hladky priebeh :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzu83zuzu supiš, ďalšia augustová nevestička :-) :-) :-) teda kočka, ty to máš riadne komplikované :-N Ja teraz len sem tam objednávam nejaké drobnosti, čo mi padnú do oka :-) a rozhodla som sa, že všetko ostatné budem riešiť až v 2013 :-) Miesto svadby máme, aj fotografku, DJ mi povedal, že rok dopredu je skoro rezervácia, takže teraz zbieram nápady :-) :-) :-) Držím palce, aby si čo najviac vybavila :-)
Odpovedať
Ahojte, aj my plánujem na august 10.8.2013 už máme kostol, sálu a kamera sa vybavuje, ešte treba nejakú dobrú hudbu a základ bude.....:D.....Ostatným nevestám držím palce :)
Odpovedať
dolezita je dobra nalada ludi...jedlo moze byt super,obrad super,saty super...ale ked zabava viazne,scadba o nicom...asi treba mysliet aj na zlozenie ludi,aby sa spolu dokazali bavit....asi tak
Odpovedať
@zuzka266 tak to mame presne na den rovnaky termin. Okrem neho mame miesto oslavy a to je vsetko.... Bude to mazec, tiez zbieram inspiracie. Po slavnostnom obede s uzkou rodinou chceme robit "opekacku" so svedskymi stoly, hostia pridu vecer v rifloch. Museli sme zohnat miesto kde je aj ubytovanie. Nakoniec vyhralo letisko Trencin kde mame super kamaradku. A samozrejme vymysliet program pre deti, uff
Odpovedať
z pôvodného termínu 1.6.2013 je kvôli takej smutnej udalosti nakoniec a dúfam, že definitívne 10.8.2013 ... :-)
Odpovedať
@mimi8418 jejejejjj,aj tu si?a co savam stalo?
Odpovedať
Coraz viac nas je s datumom 10.08.2013 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@moni1363 Ja mam svadbu v auguste, ale taktiez nemam vybavene nic... Ale neriesim este, lebo si myslim, ze je to skoro.... Asi v zime sa ozvem na miestnost... Takze nie si jedina :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzanaech ahoj Zuzi, no tak za ten kratky čas sme stihli už zajednať miestnoť ( čo mali plno obsadených termínov vlastne len ten nas 24.8.2013 bol volny) dalej fotografa..oslovila som ich hadam 10..a z toho taka polka boli obsadení....no a potom mam starjsieho /dj-a v jednom..ten mal volne :-) a vlastne harfistku..takze vlastne uz mam zaklad vsetko-...kameramana nechceme mat.....inak ja som si myslela ze coze? rok dopredu hladat miestnost atd? ze nechcem to ved prezivat ze uz tak skoro hladat...no neuveris..ale ozaj mi vela ludi odpisalo ze ich to mrzi ale zial tento termin uz maju obsadení..tiez som kukala ze uz rok dopredu ...Tak už skus popozerat teraz..a informuj sa ako a kde maju volne..aby ti to potom niekto nevyfukol ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@moni1363 Dakujem za info, to si ma prekvapila :-| My nebudeme mať svadobnú hostinu. Rozhodli sme sa, že spravíme len svadobný obed :-) Tým nám odpadlo hrúza vecí s tým spojených...Takže chcem si len zarezervovať miestnosť na "banket". No a fotograf by mal byť náš kamarát...máme s ním stretko dohodnuté, tak uvidím, či nám bude vyhovovať :-) Joj, ale fakt sa skoro takto treba s tým trápiť? To je sila a vraj sa mladí nechcú brať :-D
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
ahojte :) tiez sa pripajam, svadbu planujeme 17/8/2013, ale zatial nic nemame rezervovane :/
Odpovedať
ahojte. my sme mali mat svadbu 6.10.2012 v hoteli Zátoka v Senci, ale včera, mesiac pred svadbou nám sálu zrušili s tým, že tam má mať iná firma kongres. Zálohu sme však zaplatili 150€ už v januári. Máme o tom aj doklad ale ich to nezaujíma. Dali nám možnosť ísť do hotela Barónka v Rači v Bratislave, čo neprichádza do úvahy, nakoľko všetci hostia sú zo Senca a zvýšili by sa nám tým pádom náklady, alebo presunúť termín, čo tiež neprichádza do úvahy, lebo by sa to presunulo asi o rok a nakoniec že nám vrátia zálohu. Takže ak tam chcete mať svadbu, rátajte s týmto rizikom.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?