Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
sobi aj ja sa na tu dietu chystam, od kedy ides ty? ja asi od pondelka, utorka?neviem este
Odpovedať
Profilova fotka
ta ja uz velmi nemozem dietovat, lebo ma zlomi vietor, ked zafuka :-)
Odpovedať
zuzka ja by som chcela az od polky novembra alebo od zaciatku decembra uvidim, ja som ju uz drzala je fajn, len nikdy som nevydrzala do konca :-D
Odpovedať
Profilova fotka
A baby papajte vela zeleninky, ta pri chudnuti zabera :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ak este mozem poradit, tak si dajte aj raz za cas nieco sladke, napr. raz do tyzdna. Ja som zjedla jednu horalku
Odpovedať
martinka ja ti v dobrom zavidim ako super sa ti podarilo schudnut ;-) diky za radu ;-) a kolko si vazila pred tym ked si schudla?
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam depku len z roboty... to staci, nie? :-D niekedy mam pocit, ze ma tam z toho klepne...
Odpovedať
Profilova fotka
57-58 kg
Odpovedať
Profilova fotka
babenky idem ja pomaly do hajanoviec, lebo skoro rano vstavam, tak sa mi majte peekne. A dakujem za pokec, aj ked kratky, ale v poslednom case som na nete malo.
Odpovedať
Profilova fotka
Ale aj tak dakujem za rady a tak... Papa, zajtra po praci sa vam ozvem
Odpovedať
ok matka bru noc :) Ludka, to k robote patri :-| babulky zlate idem aj ja , rano idem velmi skoro k tej dr, tak aby som vstala po dvoch tyzdnoch volna :-D zajtra vecer som tu papa a ktora by nahodou chcela poslat tu dietu tak mam:)staci do ip poslat mail
Odpovedať
Profilova fotka
tu u vsetci isli spat :-D tak idem aj ja ;-) bru noc :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
bru aj vam, lucka ja ju mam tiez, uz som ju viac krat drzala, aj do konca, efekt bol :-) majte sa,pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, kolko platite za fotografa?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj maťka, my platíme za hodinu fotenia v exteriéry, 50 fotiek retušovaných v albume a 10 ks podakovani 250 Euro, plus fotky dostaneme na cd aj ostatne co nafoti za tu hodku. mame ale velmi dobru fotografku, tu vo Zv je dost znama takze tak. :-) a zienky asi vikenduju, nejako to tu nezije, ja som tiez len pred varením obedika zapla ze co a ako :-) tak pekny zvysok volna :-)
Odpovedať
Ahojte, aj ja som tu :-) , už mám fotografa, musím sa pochváliť...asi všetky sviatkujete, a tento víkend bolo úžasné počasie...
Odpovedať
Profilova fotka
caute :-) aku bude mat vas drahy koselu? klasicku, alebo s manzetovymi gombikmi?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte! Martinka my platime za fotografa 190Eur ,v tom su zahrnute exterierove fotky a proste cela svadba az do rana :-D
Odpovedať
Profilova fotka
dadika271: ja mam fotografa za 200 eur a bude ma fotit od rana az do nasledujuceho rana :-D , dalej v tej sume je zahrnute vyvolanie niektorych fotiek a CD s fotkami
Odpovedať
Profilova fotka
tak sme na tom skoro rovnako,len my budeme mat 2 dvd,a za vyvolanie si budeme musiet priplatit :-D no aj tak si myslim,ze su to vyborne ceny,pretoze co som si zistovala inde,tak pytali minimalne 2 krat tolko ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidite, my platime 3oo eur a budu nas fotit a tocit od soboty rana do nedele rana :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute asemilka moj bude mat s manzet.gombikmi bo sa mi pacia tie manzetky I love my wife :-) tak mu ich kupim a budem chciet aby ich nosil aj inde ked pojdeme :-) mate ozaj dobre ceny za foto, niekedy aj ja ked citam ze aj 400 euro tak to neviem pochopit, ze ked mozes mat dobre za 200 preco platit 400? ale kazdy ma na tieto veci svoj nazor :-) ako ste sviatkovali? sme si dobre oddychli a od zajtra zase pracujeme na plny plyn :-) tešíím
Odpovedať
Zdravím vás kočky :-) Tak ako vam idu prípravy?? :-) čo všetko už máte pozháňané na váš veľký deň? my máme problém jedine s fotografom.. ako ste na tom vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som velmi nesviatkovala, este stale prerabame dom, budeme minimalne az do februara, tak stale pracujem a upratujem, az mam svalovku na zadok :-)
Odpovedať
Profilova fotka
A ja tiez zhanam manzetove gombiky, odkial ich kupujete?
Odpovedať
ahoooojte babulky ;-) , tak u som tu aj ja , ako sa mate? bola som cez sviatky prec a nemala som net, ale uz som si vas stihla aj precitat...ja som sviatkovala s rodinou u babky a s priatelom, bolo fajin aj o svadbe sme sa konecne co to porozpravali a nejaku tu rodinu sme uz aj pozvali :-) takze odpovede: my platime za fotografa 300eur je v tom fotenie celeho dna od rana soboty do rana nedele, uprava foto, dvd atd... co sa tyka kosele, tak by som chcela , aby bola s manzetkami, je to podla mna take elegantnejsie:) no a kde zozeniem manzetky? fuuu tak to este neviem, ale budem zhanat asi nejako cez net, lebo co som pozerala u nas tak nic moc... ahoj bloondiety si tu nova? ak hej tak vitaj :-) no ja uz mam skoro vsetko, len buduci piatok sa chystame dat zalohu za salu a vypocitat cenu na osobu s tym poctom hosti co mame zatial, aby sme boli ako tak v obraze. A tiez buduci tyzden ideme na druhe poucenie do kostola a tak ;-) a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko, vacsinou som videla manzetove kosele uz aj s manzetami :) ak aj nie, tak podla mna v obchode, kde kupis koselu, budu mat aj manzetove gombiky. ci ako sa tomu hovori :-D alebo na internete hadam vo vsetkych e-shopoch, co sa svadby tykaju... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vitam Ta bloondie, ides navstevovat april ci menis termin svadby? :-) manzetove gombiky su aj tu v bazare kedy tedy, ja som si uz svoje zajednala sa tesim na ne, drahy dostane pod stromcek :-) co myslite, nie je to gyc tie I love my wife? lucka tak si mala pekny vikendik, aj ja mam rada ked sa rozprava o nasej svadbe :-) ludka a ty ako s tou dovolenkou, bude? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
bude :-D v piatok si idem skusat saty. a v pondelok si s drahym berieme volno na tajnasa a nikomu sme nic nepovedali :-D :-D cize pre mna este 2 dni a mam zase vikend :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cauko a kde ste zase vsetky? by sme pokecali... asemilka a kde ides skusat siatky? ty si uz vela skusala sa mi zda, nie? :-D to budete mat super s tym volnom...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?