Svadba v apríli 2011. Čo už máte nachystané?

Zobraz úvodný príspevok
ahojte budúce nevestičky....tak zakladám tému aj pre aprílovky..tak všetky šup-šup sem :-D piste co mate, co by ste chceli atd:) tesim sa na vás ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jooj tak ludka nezavidim, ked si hladna, ja by som bola uz aj zlostna :-) lucka presne tu sa vysantim a nemusim okolie otravovat iba pridem s hotovou vecou :-) je to super toto forum :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja som inak zla, ked som hladna... :-D ale chvilu ho musim nechat pokochat sa novou hrackou...
Odpovedať
juuuj Ludka, to moj drahy ked si kupil novy notes tak som sa ho dobreze dotknut mohla to bola jeho laska odtrhnut sa od toho nevedel a teraz poriadne ani nevie ze ho ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, aj ja som rada, ze je toto forum, a ze sa mam s kym podelit o svadbe a s pripravami na svadbu. Oznamka mi vybavila koleginka, za co som jej veeelmi vdacna, inac by som platila ovela viac. A menovky si budem vyrabat sama.
Odpovedať
Profilova fotka
a ako si budes matka vyrabat tie menovky? inak dik baby za odpovede ohladom oznamiek :-) uz som nasla temu, este uvidim ci sa mi bude chciet jooj aj moj je na notebook citlivy aj ho ma vkuse zapnuty a sa hra ..., ale my obaja, je nam najlepsie spolu v posteli s pocitacmi, :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak on teraz okupuje aj notebook aj novy pc... :-D ale sem tam ma sem pustim s velkym ceknutim, ze zaaase? :-D
Odpovedať
ludka len sa nedaj :-D baby dala som do albumu ake mame menovky ked chcete pozrite si ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vy ste zlatúši dvaja :-)kolko ma Tvoj rokov? pjekne mate menovky, kde ste to davali robit? moj ma nastastie nemusi pustat bo kazdy mame svoj comp ale vcera ked prisiel do postele tak kukol, ze co tam zase vypisujes? tak som mu Vás predstavila :-) a pisala si dalej, xi inak ja by som si sem dala tiez foto ale vsetky mam vacsieho formatu a neviem kde sa to zmensuje, takze zatial nic :-)
Odpovedať
zuzka, robila mi ich na zelanie jedna baba chodi aj sem do bazaru kontakt mozem dat do IP ked budete chciet ;-) , moj sa len za hlavu chytí ked ma vidi na moja svadba a usmeje sa, ale obcas ked sme spolu a som tu si sadne ku mne a troska mu ukazujem albumy a tak , aby bol v obraze..on lubi chodit na modru strechu, ale iba cezo mna :-D
Odpovedať
Profilova fotka
hej aj my radi bludime po modrej streche :-) kontakt mi mozes poslat aj kolko ta to vyslo, ale ja si to dam az bud. rok bo neviem ci sa hostia nezmenia a tak...myslim pribudnu
Odpovedať
zuzka poslem ti to zajtra ok mam to presne v zosite aj cenu aj pocet..no mne sa to uz stalo mne niekto odbudol a niekto pribudol , takze budem musiet este na prazdne /este ze som si dala aj bez mien urobi/ napisat nove mena :-) ok babule ja na dnes koncim , idem spat bo zajtra idem konecne na kontrolu k doktorke...bru noc
Odpovedať
Profilova fotka
bru noc aj ja sa uz chystam :-) a u dr vela stastia a malo cakania 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
dakujem zuzka to cakanie neznasam :-) ahojte
Odpovedať
Profilova fotka
zet7: este neviem, ako budem menovky vyrabat, ale dufam, ze ma dacno pekne napadne. Baby uz asi tri dni chodim k fararovi dohodnut cas sobasa a nikdy nie je na fare. Asi budem musiet zmenit kostol.... ;-)
Odpovedať
martinka, ja zas musim nahanat farara koly pouceniam, lebo povedal, ze to bude vyvesene na web stranke fary no akosi nie je :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko6: Teraz vecer som sa dovolala na faru, tak mi farar povedal, ze preto asi nikto nebol na fare, lebo sa blizia dusicky a spovedali. Mame prist buduci tyzden. Konecne sa to dalo do pohybu :-)
Odpovedať
supeeer martka tesim sa s tebou :-) a co baby aky ste mali den?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som mala upratovci, ako vzdy v poslednych dnoch. A bude to pokracovat, az kym neprerobime, takze minimalne do februara budem mat co robit, len aby sa to nepredlzilo :-)
Odpovedať
tak nech ti to ide sikovne ;-) ja sa chystam tiez nejak prerobit priatelovu izbu aby som si ju nachystala na svoj pirchod :-D , tak uvidime
Odpovedať
Profilova fotka
Urcite sa mu to bude pacit :-)
Odpovedať
babulky prosiiiim poradte mi , ktoru z tychto dvoch vizazistiek si mam vybrat... sona kunova vlasy aj make up, daniela vrablikova make up..tu su na nich linky prosiiim poradte mi neviem sa rozhodnut http://www.vizaz-atelier.sk/profil/ http://www.mojmakeup.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja by som sa rozhodla asi podla ceny, lebo co som pozerala galerie, tak obe licia pekne, tak neviem
Odpovedať
Profilova fotka
sobicatko ten prvy link sa mne pacil viac, ale obe su z Ba? to by Ti nevadilo? nemate v LV dobru vizazistku? lebo ked vie niekto malovat tak vie, to je jedno skade je :-) ci? mata ja sa chystam v sobotu na umyvanie okien...dufam, ze sa podari :-) a ozaj lucka/sobi ako u dr?
Odpovedať
baby..su z Ba, ale obe chodia aj domov, no tu unas je to take vselijake..cena no drahsia je ta prva, ale ta aj cese a moja kadernicka asi nebude takze neviem co mam urobit...ta horna ma ucese a namaluje za 80 eur a ta dolna namaluje za 30.u nas sa ceny pohybuju okolo 30 tiez za svadobne licenie a za uces tak 50 a viac a nie je to ziadna slava, tak neviem no.. zuzka no nakoniec som nesla a chystam sa zajtra, pretoze idem aj na krv atd, tak potom Vam napisem, ale dufam, ze budem ok a PN mi uz skonci leo uz ma doma ide porazit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja by som na tvojom mieste brala tu prvu, ked vie aj cesat
Odpovedať
Profilova fotka
ked je to tak moze ti to byt jedno, ta prva sa aj mne viac paci, myslim ten prvy link. a pojdes aj na skusku?
Odpovedať
tak vyhrala sona :) dakujem kocky ste zlate ;-) inak dnes ma chytila trocha depka to asi z toho pocasia :-D
Odpovedať
Profilova fotka
luci nedepkuj... neoplati sa :)
Odpovedať
Profilova fotka
Lucka, z toho si nic nerob, ja mam v poslednom case depku zo vsetkeho :-D
Odpovedať
tak aspon nie som sama :-D Ludka , ja viem, ze sa neoplati, ale tak co uz ..druhy tyzden som uz doma a nudim sa :-D inak baby chystam sa drzat 90dnovu dietu
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?