Menu Forum

Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

8. okt 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
 @adelkaora 50 e na osobu emoticon ak más menej ako 100 ludi (myslim) tak aj 500 e za salu,,,inak je podla mna luxusna a velka emoticon
2. júl 2013 o 17:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
Registrovala sa 2. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Vranov nad Topľou.
  • Svadba bola 31. mája 2014
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
Registrovala sa 2. júla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 13 príspevkov. Okres Vranov nad Topľou.
 dik za info. ale zatial co som tam bola tak som dostala zlavu na ubytko a tiez zlavu za salu. preto sa pytam ci ma niekto nejake skusenosti. cena nas vysla 42 eur na hlavu zo vsetkym este aj s korkovnym emoticon
tak rada prijem nejake info emoticon kto tam mal svadbu lebo nemam velmi z coho vyberat na Sirave a musime aj ludi ubytovat z BA emoticon
2. júl 2013 o 21:33  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
evussa81
5
Registrovala sa 20. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 9. augusta 2014
    okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
evussa81
5
Registrovala sa 20. januára 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 34 príspevkov. Má 2 priateľov. Okres Prešov.
  • Svadba bola 9. augusta 2014
    okres Prešov
 skus pozrieť ubytko ubytovna Slnava tam sme boli už davno ubytovani a celkom pekne a lacne či ešte to funguje neviem
5. júl 2013 o 22:09  •  Svadba bola v auguste 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
 Ahojte pls ak mate akekolvek skusenosti alebo referencie na hotel Glamour, rada by som ich ocenila. chceme tam mat totiz svadbu buduci rok. a najviac sa nam paci. ale nemame ziadne referencie. pekny vecer
10. júl 2013 o 21:32  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy
PaedDr. Zuzana Takáčová-Petrilová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Košice
76

“Drahé nevesty, z časového hľadiska, nie je možné, aby sme aktualizovali albumy tu na mojasvadba.sk, zopár ukážok z našich aktuálnych svadieb nájdete na našej facebookovej stránke, ďakujeme za pochopenie. Ak plánujete svadbu v roku 2017, napíšte nám email a v mesiaci október sa už budeme venovať aj Vám, nateraz osobné konzultácie a spracovávanie ponúk nie je možné. Bohužiaľ ešte som”
(Pred 2 mesiacmi)

fotoportrét
fotoportrét
agenturagalaxy
Agentúra Galaxy
PaedDr. Zuzana Takáčová-Petrilová PRO

Organizovanie svadieb - Okres Košice
76

“Drahé nevesty, z časového hľadiska, nie je možné, aby sme aktualizovali albumy tu na mojasvadba.sk, zopár ukážok z našich aktuálnych svadieb nájdete na našej facebookovej stránke, ďakujeme za pochopenie. Ak plánujete svadbu v roku 2017, napíšte nám email a v mesiaci október sa už budeme venovať aj Vám, nateraz osobné konzultácie a spracovávanie ponúk nie je možné. Bohužiaľ ešte som”
(Pred 2 mesiacmi)

Chcela by som prispiet svojou skusenostou. S Hotelom Glamour sice nemam skusenost sukromnu, ale pracovnu. Nakolko sa venujeme realizacii vyzdob najmä na vychodnom Slovensku, Hotel Glamour nas velmi zaujal svojou polohou i samotnym vybavenim v interieri. Sala pre svadobne hostiny je krasna velka, moznost pouzit okruhle alebo klasicke stoly. Z restauracie vychod na terasu s vyhladom na Siravu. Co sa tyka gastronomie, boli sme velmi spokojni (podotykam stravovali sme sa tam sukromne, svadbu ako taku sukromne sme tam neabsolvovali). Urcite tento hotel odporucame kazdemu. Co sa tyka negativnych referencii vyssie, samozrejme cena mozno je o trochu vyssia, avsak priplacate si skutocne za nadstandardne sluzby. Zaroven si tiez myslim, ze velmi vela zavisi od komunikacie pred samotnou akciou a v pripade, ze aj zistite nejake nedostatky, upozornite ich na ne, aby sa im vyvarovali. Pre nas osobne je radost podielat sa a uskutocnovat nasu tvorbu v podobe vyzdoby prave v tychto priestoroch. V pripade otazok ma kludne kontaktujte prosim.
14. aug 2013 o 14:11  •  www.agenturagalaxy.sk  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenulikus
2
Registrovala sa 13. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 7 inzerátov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lenulikus
2
Registrovala sa 13. apríla 2013 na mojasvadba.sk. Pridala 74 príspevkov a 7 inzerátov. Má 1 priateľa.
  • Nevie kedy bude svadba
 @adelkaora ahoj, my budeme mat koncom septembra svadbu na Glamoure..tak Ti potom napisem,ze co a ako bolo..ale je tam ozaj nadherne,myslim ze nie je tam co vazne pokazit emoticon
21. aug 2013 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
 oki budem velmi rada a mi napises ako si boal spokojna. a kolko vas vychadza svadobna hostina v Glamoure?
22. aug 2013 o 09:00  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
fotoportrét
fotoportrét
adelkaora
1
 Ahojte pls nejake referencie na hotel Glamour
26. sep 2013 o 22:02  •  Svadba bola v máji 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjka22
Registrovala sa 26. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Okres Košice-okolie.
fotoportrét
fotoportrét
majjka22
Registrovala sa 26. októbra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Okres Košice-okolie.
 @lenulikus ahoj, tak aka bola Tvoja skusenost s hotelom Glamour? Tiez uvazujem nad svadbou u nich... Odporucas? Bola si spokojna? Kolka Ta to vyslo na hlavu so vsetkym? emoticon Ďakujem pekne za info...
6. okt 2013 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lenulikus
2
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
lenulikus
2
  • Nevie kedy bude svadba
 @majjka22
Ahoj

svadba dopadla nad ocakavania..trvala dva dni

Glamour je nadherne zrekonstruovany hotel vo velmi peknom prostredi a spolu s kvetinovou vyzdobou co sme mali z kveninarstva z Tesca, bol ozaj uchvatny a hostia ostavali v nemom uzase
Jedlo bolo velmi chutne a aj na oko vyzeralo lakavo
Len si netreba nechat skakat po hlave manazermi hotela, dost vyuzivaju hlupost ludi...ak si nedas pozor (ako sme poculi,ale nam sa to nastastie nestalo), tak ti zauctuju aj navleky na stolicky a obrusy..co je vlastne samozrejmostou hotela
Casnici boli super, co sme chceli mat pripravene - stoly a vazy na kvety, stoly na redovy, stolicku pre redovy, maly salonik na poschodi pre pripadnych hosti-kamaratov co dosli pozriet..vsetko bolo nachystane tak ako sme chceli..takze spokojnost

A co sa tyka ceny....vyzdoba aj s ikebanou do kostola stala 370eur, glamour si uctoval cca 45eur na osobu -ale k tomu este treba priratat ceny za zakusky, alko, nealko
7. okt 2013 o 22:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
majjka22
fotoportrét
fotoportrét
majjka22
 @lenulikus Ďakujem pekne na info. emoticon Toto prostredie je moja srdcovka a túžim po tom, aby to všetko prebehlo tam emoticon Takze si ma v mojej snahe iba povzbudila... Ďakujem! emoticon
8. okt 2013 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš