Menu Forum

Svadba na Zemplínskej Šírave 2012. Ako ste na tom?

8. okt 2013  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
Registrovala sa 19. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov a 3 inzeráty. Má 15 priateľov. Okres Michalovce.
  • Svadba bola 7. júla 2012
    Zemplínska Šírava, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
Registrovala sa 19. augusta 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 72 príspevkov a 3 inzeráty. Má 15 priateľov. Okres Michalovce.
 @anjelica no žltá je super dá skombinovať skoro s každou farbou...aj v albume mám kombinácie žltej emoticon no fialová sa mi nepáči taká tá svetlá čo letela ale tmavá fialová...taká do slivkova emoticon a keďže je tmavá rozmýšľala som nad kombináciou s cyklamenovou alebou ešte inou farbou...no naozaj neviem ako sa nakoniec rozhodnem emoticon lebo tam na Terase je to také do hneda a nehodí sa tam každá farba...emoticon
17. júl 2011 o 14:26  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
Registrovala sa 16. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 inzerát. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 14. júla 2012
    Michalovce, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
Registrovala sa 16. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov a 1 inzerát. Okres Bratislava.
 ahojte. Takisto budem mat svadbu na zemlinskej sirave v juli 2012 - Juliana. Co sa tyka hudby , dostala som odporučanie od DJ Robina na dj-a Valentina Kristofa - prosim vas mate s nim niektora skusenost? a dalsia vec o ktorej by som sa chcela poradit je hudba v kostole (vo farskom napr) - nemate niekto tip na nejake huslove trio, ktore by dokazalo nieco romanticke zahrat, a takisto ci by mi v kostole vedeli v tomto vyjst v ustrety resp ake mate skusenosti vy? dakujem vam za pomoc a pekny den prajem
16. sep 2011 o 15:26  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @oli_ ahoj emoticon som rada, že nám tu pribudla ďalšie nevesta emoticon no my sme tiež chceli Dj Robina ale on v lete hrá na kamenci a kade tade ...takže leto automaticky zamietol keď sme mu volali...a toho Krištofa nepoznám ani z počutia takže neviem...s tým troom ti nepomôžem to neviem ako sa rieši v kostole my tiež niečo podbne plánujeme (asi flauty a tak) ale ešte sme sa na to nepýtali...
19. sep 2011 o 09:42  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @sunnyflower dj Fera nepoznám...a ako ste pokorčili v prípravách? emoticon
19. sep 2011 o 09:43  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zaba85
1
Registrovala sa 9. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 2 príspevky.
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zaba85
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Ahojte babenky, tiez chystame svadbu, rozmislame nad Penzionom Anima na Sirave a Hotel Felicia. Vitete o nich nieco? emoticon
19. sep 2011 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
anjelica
5
Registrovala sa 13. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 14 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
anjelica
5
Registrovala sa 13. októbra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 44 príspevkov. Má 14 priateľov.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Michalovce
 @zaba85 ahoj kamaratka mala svadbu na Felici tohto roku v auguste a je tam velmi pekne,len podla mna pre maximalne pre 60/70 ludi..,ale inak bola spokojna,s jedlom,vyzdobou..
19. sep 2011 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zaba85
1
  • Nevie kedy bude svadba
fotoportrét
fotoportrét
zaba85
1
  • Nevie kedy bude svadba
 Dakujem, viac ludi ani nechcem,no uvidime kolky sa rozhodnu prist emoticon cize varia dobre, vyzdoba sa mi zda byt drahsia ale to je asi vsade tak... neviem sa este rozhodnut meszi salou.....:(
19. sep 2011 o 14:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @zaba85 na tom penzione Anima som bola párkrat v lete a pekne tam je emoticon ja by som ju brala emoticon a hotel felicia netušim ako teraz vyzerá ja som tam bola naposledy asi pre 4 rokmi a to vtedy vyzeralo zle...
19. sep 2011 o 20:00  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
 ahojte. Este s jednou vecou(no nateraz s jednou emoticon, je toho este dost) by som potrebovala poradit. Hudbu budem mat cely cas dj-a, a na polnoc si chcem zavolat ludovy subor na zacepcenie, aj muzikantov na redovi a proste ludovu vsuvku tak na cca hodku, hodku a pol. Otazku mam taku, ci si myslite, ze môzem mat cervene saty na redovi namiesto kroja - ked ma budu zacepcovat dievcata v kroji, a odkial budem mat tu šatku na hlavu - to mi daju oni, alebo si musim priniest cervenu k satam, alebo ako sa to vlastne robi :( A videli ste uz na svadbe FS vranovčan, alebo FS zemplín, lebo nad nimi uvazujem. vopred velmi pekne dakujem za pomoc a pekny den vam prajem emoticon
4. okt 2011 o 14:26  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
Registrovala sa 3. januára 2010 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 346 príspevkov a 1 album. Má 10 priateľov. Okres Michalovce.
 @oli_ ahoj minule som bola na svadbe kde zacepcovali nevestu dievcata zo Zemplinu a bolo to velmi pekne, ale ako vsuvku som ich nepocula spievat a hrat. ale urcite budu dobri..a ten kroj - podla mna ho mat nemusis ja osobne nebudem mat cepcenie lebo nie som v subore a nevidim dovod preco by som ich mala volat( redovy budem mat nutene, lebo ho nemam rada a najradsej by som ho nemala ale je to tradicia, a budem v cervenych satach) . Pocula som aj, ze mladuchu cepcia aj slobodne dievcata co su na svadbe, ale nikdy som to nevidela. A teraz prichadza moja otazka: Naco sa vlastne nevesta cepci?
9. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
 ahoj @malamargotka. dakujem za prispevok. oslovila som aj zemplin aj vranovcan, zatial nemam rezervovane, len tak pre info, zemplin stoji cca 350, vranovcan podla toho kolko ich pride od 170. Neviem stale ci to mam vôbec riešiť alebo nie. redovy tanec chcem urcite, to sa mi od detstva velmi paci na svadbach - ta hudba hlavne emoticon a budem mat hosti z ba, tak som chcela aby mali nejaku echt vychodniarsku vsuvku, tak preto rozmyslam o tom cepceni, lebo neviem si predstavit odkial by som inak zohnala muzikantov vyslovene iba na redovi - ked inak celu noc budem mat dj-a a oldies party..
11. okt 2011 o 14:40  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
burelka
6
Registrovala sa 10. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 45 príspevkov a 1 album. Má 20 priateľov.
  • Svadba bola 8. septembra 2012
    Vinné jazero, okres Michalovce
fotoportrét
fotoportrét
burelka
6
Registrovala sa 10. júla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 45 príspevkov a 1 album. Má 20 priateľov.
  • Svadba bola 8. septembra 2012
    Vinné jazero, okres Michalovce
 Ahojte kočky, my to mame v septembri na Vinnom jazere. Neviete poradit z okolia MI nejakeho kameramana? Ale nie draheho, zakladam si hlavne na fotkach video chcem len nech je to natocene emoticon
dakujem
17. okt 2011 o 17:02  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
fotoportrét
fotoportrét
malamargotka
33
 @oli_ aha skus nejaku cimbalovku mozno budu lacnejsi ako Zemplin,,,zda sa mi to dost drahe iba nato, ze pridu o polnoci hodinku zahraju zacepcia a idu prec...
21. okt 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @burelka ahoj my budeme mať napr. videobrasil.sk z trebišova emoticon pozri si videá možno sa ti budú páčiť emoticon
22. okt 2011 o 12:44  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasin
Registrovala sa 9. októbra 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov a 2 albumy. Má 12 priateľov. Okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
jasin
Registrovala sa 9. októbra 2011 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 27 príspevkov a 2 albumy. Má 12 priateľov. Okres Košice.
 Ahojte my planujeme 2012- pravdepodobne na Terase na luci emoticon pozname tie priestory ale stale vahame s terminom a kedze planujeme pekne oblubene datumy tak pochybujem ze sa k tomu dostaneme emoticon ale neveite ake su tam ceny? kedy cca treba zacat vybavovat salu?
30. okt 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kittykittyke
6
Registrovala sa 26. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov a 2 inzeráty. Má 20 priateľov. Košice, okres Košice.
fotoportrét
fotoportrét
kittykittyke
6
Registrovala sa 26. septembra 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 58 príspevkov a 2 inzeráty. Má 20 priateľov. Košice, okres Košice.
 Ahojte nevesticky, hlavne septembrove emoticon

nas datum svadby je 22.9.2012, miesto Hotel Glamour..

citala som vase nazory na neho.. tiez sa mi na prvy pohlad zdala suma, ktoru si zapytali vela.. vlastne, stale mi to pride vela.. ale ked som si to porovnala aj s ostatnymi ponukami, ktore sme si presli.. a s tym, co v ich cenach je zahrnute a co nie a dala si to dokopy, tak to zas az o taku velku polozku rozdiel nebude..
My budeme mat minimalne 100 ludi (ja by som velmi rada pri tomto pocte ostala, ale pravdepodobne potiahneme do 120 - 130 :-/ )

V cene 40,- € na osobu mame:
pripitok, polievka, hlavne jedlo, svedske stoly - namixovane z 5 jedal, 2 x nealko napoj, 3 kolaciky na osobu, svadobnu tortu, vyzdobu miestnosti, vedla salonik, kde tie svedske stoly, torty a kvety budeme mat a kedze budeme mat nad 100 ludi, tak mame prenajom miestnosti gratis (inak si pytaju 500,- €). no a tiez v tej cene mame cokoladovu fontanu a ovocie.. potom samozrejme pre nas svadobny apartman a pre hosti ubytovanie s 20% zlavou a takmer som zabudla, ze mame v cene aj videoprojekciu.. tu planujeme, ze by sme spravili nejaku kratku prezentaciu alebo nieco podobne.. aby sme to vyuzili, ked nam to uz ponukaju.. emoticon

co sa mi ale vobec nepaci je polozka ,,korkovne", ktoru si uctuju v pripade, ze si prinesiete vlastne alko/nealko..

neviem, dievcata, ked si to takto preratate vy, mate ovela nizsie naklady na jedneho hosta? a ako riesite alkohol vy?
30. okt 2011 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
6. nov 2011 o 21:57 • pppppv
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
fotoportrét
fotoportrét
oli_
2
 baby, tak dalsie veci treba riesit emoticon - nepoznate naozaj dobru kadernicku - chcela by som uces - uzol na jednej strane s kvetom, ale moje vlasy nie su na taketo ucesy velmi stavane - jemne nic nedrzia, tak urcite budem potrebovat pricesok atd.. viete mi poradit niekoho fakt profesionalneho.. a zhruba v akych cenovych relaciach sa to pohybuje (skuska +samotny uces).. vlasy to je pre mna zo vsetkeho najhorsi stres, ako to dopadne, tak tuto vec fakt nechcem nechat na nahodu.
Dalej, svadbu budem mat v rimskokatolickom kostole v michalovciach - zatial som ich este nekontaktovala, ale chcela by som sa spytat ci nemate skusenosti ako sa tam da s nimi dohodnut, co sa hudby tyka - ci by som mohla mat cd s hudbou ktoru by tam pustali - na usadzanie hosti, vstup, vymena prstienkov, odchod, a pocas blahozelani pred kostolom nakoniec. vopred velmi pekne dakujem za pomoc, a drzim vsetkym palce nech sa vam to vsetko vydari !
7. nov 2011 o 14:06  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasin
fotoportrét
fotoportrét
jasin
 Ahojte aj my planujeme svadbubuduci rok na zemplinskej sirave ale este nemam nic- akurat tak sny kedze sa nevieme dohodnut na datume.. emoticon
12. nov 2011 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kittykittyke
6
fotoportrét
fotoportrét
kittykittyke
6
 @fergie1 aj my ho budeme mat na svadbe.. emoticon beriete ho aj s fotenim? emoticon
13. nov 2011 o 00:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @kittykittyke ahoj, nie my berieme iba video na foto máme iného emoticon ak chceš pozri artportret.sk fotky hovoria samy za seba emoticon nádhera a skvelá cena emoticon vy budete mať videobrasil aj ako foto?
13. nov 2011 o 11:00  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @jasin ceny sú celkom v pohode od 22-25€ na osobu plus 5€/osobu za výzdobu emoticon inak od 3 hodiny rána za každú hodinu 50€...my tam budeme mať na lúči 7.7.2012 emoticon už ho máme zajednaný od februára ale pokiaľ viem nie je taký problém s rezerváciou aj pol roka vopred v pohode..ale asi záleží aj od dátumu emoticon
13. nov 2011 o 11:03  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @kittykittyke myslím, že tá cena na glamour je v pohode keď je v tom zahrnutá výzdoba, koláče, torta a čokofontána...vyšlo by ťa to cca rovnako aj v lacnejších sálach emoticon
13. nov 2011 o 11:04  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
fotoportrét
fotoportrét
fergie1
19
 @oli_ ahoj emoticon ja chcem mať tiež tak nejako vlasy drdol nabok a kvety emoticon a tiež zháňam dobrú kaderníčku a nemôžem sa k nej dopátrať...počula som, že nejaká v matici slovenskej je super...ale neskúšala som
13. nov 2011 o 11:06  •  Svadba bola v júli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasin
fotoportrét
fotoportrét
jasin
 @fergie1 kde konkretne budete mat svadbu? My premyslame nad penzionom terasa alebo dolina take mensie ale nam postaci emoticon
14. nov 2011 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jasin
fotoportrét
fotoportrét
jasin
 Kocky este taka otazocka kde vsade maju okruhle stoly respektive kde ich nemaju?? Nemate nahodou niektora prehlad aj takyto?
lebo viem ze napriklad lucus ich nema emoticon
14. nov 2011 o 18:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
kittykittyke
6
fotoportrét
fotoportrét
kittykittyke
6
 @jasin pokial ide o Siravu, tak okruhle stoly maju: Hotel Glamour, Juliana, Penzion Terasa, Kamenec, nemaju ich na Merkury - aspon ked som bola naposledy na svadbe, tak neboli - to bolo rok dozadu, potom na Vojenskej zotavovni neviem, zeby nieco take mali.. no a na Felicii robia zatial kombinaciu okruhle a dlhe, kedze maju len 2 okruhle, ale planuju nakupit.. uz v juni buduci rok tam budu mat svadbu len s okruhlimi stolmi, takze odvtedy budu urcite robit aj cisto okruhle stoly.
14. nov 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš