Svadba na Valentína 14.2.2009. Čo si o tom myslíte?

Profilova fotka
Ahojte začínam novú tému: Čo si myslíte o svadbe na valentína :-) .My sma si zvolili tento dátum ale keď sme to hovorili ostatným v rodine a priateľom tak niektorý sa to páčilo iný sa prekvapili, alebo lepšie povedané zatvárili sa čudne :-|
Odpovedať
Ahoj, ja si myslim, ze je to zaujimavy datum a urcite v ten den bude vela svadieb. Mozno ako 07.07. 2007, ale asi trosku menej. ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a preco nie? ;-) krasny datum na den zalubenych specatit svoju lasku manzelstvom. nech je ten datum akykolvek, myslim si, ze pre ten par bude ten najkrajsi datum ten pre ktory sa oni rozhodnu :-) a to je dolezite. a nie co povedia na ten datum ostatnii to by mna nejako netrapilo :-D
Odpovedať
My jsme se na Valentyna s pritelem poznali :-) ..uvazovali jsme taky o tomto datu, ale nestlihli jsme to..a do pristiho roku se mi cekat nechce x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja teda Valentina moc neuznavam a ani neslavim, je to podle me jen komerni zalezitost, vic pro me znamena treba 1.5. ale pokud vy oba ten den chcete, neco hezkyho pro vas znamena a berete ho jako den zamilovanych, tak je to super datum na svatbu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Proč ne? Vždyť je to jedno, co říkají ostatní, pokud jste si takové datum zvolili, líbí se vám, jděte do toho ;-)
Odpovedať
Andrea - jak píšou holky, pokud se vám to líbí, jděte do toho! Nechci strašit, ale jednomu z rodiny se třeba nelíbí datum, vy to přehodíte jinam, dalšímu se pak nebude líbit místo obřadu, dalšímu v kolik je to hodin,... (mluvím z vlastní zkušenosti :-N )...je to váš den, na ostatní nehledně (v rámci možností :-D )! Hodně štěstí při rozhodování ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja si tiez myslim, ze ak tento datum slavievate ako den zalubenych a nie ako komerciu, tak je to pekny den na sobas.....mozno bude cele mesto vyzdobene srdieckami x-)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Profilova fotka
my tiež budeme mať svadbu v tento deň. môj drahý povedal, že sa mu bude ľahko pamätať, že je toho vždy plné rádio :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Andejka! Aj my sme si zvolili datum 14.2.2009 a nech si kazdy hovori co chce..my moc ten den neoslavujeme tak budeme mat aspon dovod..podla mna je to krasny den na svadbu. len aby aj pocasie vyslo)))) vela lasky..
Odpovedať
Profilova fotka
no ako baby pokračujete s prípravami? lebo my nerobíme vôbec nič...to je naozaj ešte toľko času? :-D
Odpovedať
ahoj no tento datum sme si s mojim nastavajucim ani nevsimli najprv sme chceli 6.6.2009 ale bolo uz skoro vsetko obsadene tak sme si povedali ze skor a natrafili sme na 14.2.2009 a nech si vravia ostatni co chcu budeme si uz navzdy slavit svojeho sukromneho valentina ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, tak já se k "valenýnovým" nevěstám přidávám :-) Přišlo to úplně náhodou, až pak jsme zjistili, že je Valentýn.. Tak snad nám vyjde počasí. Ps. zajištujete si nějaké místo na focení - nějaké, kde je teploučko? Nevíte kde fotí v zimě v Brně (nějaký skleník či něco podobného)?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte, pridavam sa k datumu 14.2.2009 !!!! tiez sme najprv chceli svadbu v auguste, ale... valentin ke zaujimavy datum, ten si lahsie obaja zapamatame a presne, ako tu uz bolo spomenute, budeme slavit svojho "sukromneho" valentina....
Odpovedať
ahoj, nám se nechtělo čekat do léta, tak bude svadba taky 14.2. Původně měla být 13. na naše výročí, ale pátek se moc nehodil. Jak se těšíte? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ;-) Aj my sme zvolili Valentina, mam narodeniny na Valentina tak priatel sa veeeelmi tesi ze pamatanim datumov problem mat nebude.... :-D narodky, vyrocie, valentin... treba lepasie... veeeelmi sa uz zesime, abybolo pekne, no ale take jemne romanticke snezenie by bolo kraaaasne tiez..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, no my se taky už moc těšíme, jen jsme začli s přípravou až v listopadu, když se dívám že spousta párů má věci rok dopředu, propadám panice. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj bopik :-) nemaj paniku vsetko stihate v pohode, ono sa da robit aj tak len jedna vec na raz a nie? :-) Uvidis vsetko bude ako ma byt a krasne... My este kopu nemame, tortu budeme objednavat az v januari, saty by som mala mat do vianoc, vyzdoba a drobnosti sa daju aj 2-3 tyzdne pred...o to to bude vzrusujucejsie a novsie...mne by sa nechcelo planovat rok dopredu, to nema caro ;-) Co uz mate?
Odpovedať
souhlas denisab, plánování moc dlouho dopředu se stává pak otravným a aspoň já už jsem pak "přetěšená" (zkušenost ze zařizování bytu), takže jsme začali asi před třemi týdmi. Máme už skoro vše zarezervované- obřad, hostina, kameraman, máme objednané prstýnky, oznámení, dekorace. Šaty si nechám šít, takže se to teprve domlouvá.. DJ se shání. Většina se stejně závazně domluví až v lednu. Jsem v klidu :) Co svatební cesta? Plánujete nějakou exotiku co se jezdí takhle v zimě?
Odpovedať
Profilova fotka
Jděte do toho:-)Já jsem tenhle datum taky řešila,nakonec jsme byla ukecaná až na podzim 2009 :-N a pokud bude sníh,budete mít nádherné zimní fotečky.-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lucik23 my sme sa dohodli ze moj snubenec ma na starost svadobnu cestu :-) mali sme parkrat rozhovor na temu, a nejako sa zhodujeme ze niekde na blizku...mozno u nas na slovensku, cechy, madarsko-... to uz len hadam, ale bude to pekne hocikde pojdeme :-) A vy?
Odpovedať
ahojte kocky... pridavam sa k Vam,tiez sa berieme 14.2.09... a dnes som bola vyzdvihnut hotove obrucky :-D a co sa tyka svadobnej cesty, tak tiez premyslame ze pojdeme len tu niekde blizko,alebo potom do londyna ci pariza,tak na 5 dni
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) dnes mi prisli satocky waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaooooooooooooooooooooooooo kraaaaaaaaaasne nadherneeeeeeeeeeeeeee krasne sedia su sampanskej farby padave ved potom nahodim par fotiek.... jemne trolililinku je korzet napaty ale este mam par tyzdnov a pravidelne cvicim beham tak hadam to kilo dva zhodim :-D svadobna cesta je uz rezervovana ale priatel mi ju nechce prezradit.....hladala som nejake "dokazy kym bol v praci ale nic asi nosi so sebou :-D :-D urcite je to niekde na okoli lebo tolko prezradil ze pojdeme autom si 4-5hodin :-D martinex aj pariz moze byt pekny v zime taky utulny romanticky..... :-)
Odpovedať
martinex ahoj, ako s amas? aj ja mam svadbu 14.2. a velmi s atesiiim .-)) i ked povodne sme chceli mat v lete teraz nas aj par ludi odhovaralo, ze v lete je vsetko krajsie a tak dalej, ako...maju pravdu, ale ako tu bolo napisane vyssie, zima ma svoje caro, aj ten romanticky sniezik a hlavne...den zalubenych je podla mna uplne skvely termin na svadbu, ved kedy si skor slubit vecnu lasku ako na sviatok zamilovanych??? ja si tiez idem dnes po obrucky, ako vyzeraju tie Vase, saticky uz mas? kde budete mat svadbu? a vy holky, ako sa tesite? budete mat k satam pelerinu alebo nejaky kozustek??
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj denisab a všichni ostatní. No máme zatím prstýnky a domluvenou radnici a restauraci, takže vlastně to nejdůležitější;) Jinak už mám zamluvené i šaty, fotografa, kameramana a hudbu na hostinu. Ted už jen pořád vymýšlím blbosti co ještě, jako např. tombola, jakou výzdobu (tu se mi líbí nějaké ubrousky, tu zase jiné atd), takže by se dalo říct že čím déle času budu mít, tím víc utratím, už aby to bylo, jinak se fakt nedoplatím :-D Až tady jsem zjistila, co je všechno "potřeba" :-D
Odpovedať
Ahoj holky, my taky na Valentýna a spíš náhodou, že to vychází na sobotu koncem zkouškovýho na vejšce :-) Jsme na tom s pripravama asi tak (abychom se nepretesili ;-) ): V nasem kostele jsme zatim myslim jedini zajemci o tohleto datum :-D Hospody maji taky vsechny zatim volno, tak si nechavame cas na rozmyslenou, jestli to udelame s zivou hudbou - prostor vyberem podle toho. Prstynky tez jeste nemame. Cili zatim mam jen koupeny saty a boty a shanim kozisek a rukavicky, abych si mohla venku uzivat snih, ktery urcite bude!!! Kdyz nesezenu za rozumnou cenu, tak si ho urcite pujcim. Ted se chystam pustit do vyberu oznameni, chtela bych to originalni, mozna ze si to dame vytisknout s nakou nasi fotkou nebo vlastnorucni kaligraficky pokus a mozna nakonec dojde na standard :-). Moc se tesim, to je jasny, ale pripravy svatby spolu s vanocema a pripravou spolecneho bydleni, to je teda mela. Jestlipak uz mate napecino? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte kočky? tak čo nové? my tento týždeň dokončujeme oznámenia a v piatok by nám mali prísť obrúčky. cez Vianočné sviatky chceme dať dokopy finálny zoznam hostí a môžeme ísť na to :-) len dúfam, že 14.2. nebude -100 stupňov
Odpovedať
ahpjte, viete co sa mi stalo??? dala som si urobit obrucky podla vlastneho zelania, ale bobec nevyzeraju tak ako som chcela...teda....proste sa mi nepacia...ani mojmu drahemu....co teraz??? poradite??????
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte No to s tymi obrúčkami tažko sa poradí, mňa napadá jedine ich zobrať späť a dať prerobiť, možno už aj mala zmena pomôže... sú naozaj úplne iné ako ste ich chceli mať? dúfam že sa niečo podarí.... My už máme hotové oznámenia, pomaly by mali aj prísť. Cez víkend sme spravili menší nákup, takže priatel už má všetko.... :-) ja som si nakoniec nekúpila kožuštek, ale taký béžový kabátik z vlny, ono to vyzerá nádherne ale teplúčko mi v ňom asi nebude.....čižmy som zháňala všade a nič...po sviatkoch pobeháme ešte pár obchodíkov...aj rukavičky potrebujem, zo závojom som si neni istá či ho mať alebo nie...Vy ste na tom ako? arieska- 100stupňov nebude určite :-) rumprcimpr- napečené ešte nemám, ale vybrané recepty áno :-) nie som velký expert na pečenie ale tentokrát chcem skúsiť pár dobrôt :-) prajem krásny deň všetkým
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, my si koupili prstýnky v Brně jak je Tesco u Hlavního nádraží - je tam malé zlatnictví. Prstýnky jsou tam přímo hotové (mají ale na výběr jen cca 5 vzorů), ale vážně krásné, i kombinace bílé/žluté zlato. Oba prstýnky nás stály bez rytí 3500Kč. Před tím jsme obíhali snad všechna zlatnictví a pořád jsme si nemohli vybrat. Sem jsme přišli a odešli už s prstýnky v tašce :-) Předešli jsme tak tomu, že nebudou podle naší představy. ps. holky, vy při tom zmatku i pečete? Klobouk dolů :-o
Odpovedať
bopik to fakt boli vase prstýnky take lacne??? akoze nase stali 20tisic korun.....ci pana.... :-/
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?