Svadba na Valentína 14.2.2009. Čo si o tom myslíte?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte začínam novú tému: Čo si myslíte o svadbe na valentína :-) .My sma si zvolili tento dátum ale keď sme to hovorili ostatným v rodine a priateľom tak niektorý sa to páčilo iný sa prekvapili, alebo lepšie povedané zatvárili sa čudne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
valioci: my se chtěli vejít do cca 10tis, což ve většině nebyl sice úplný problém, ale byly to jen kroužky bez jakéhokoliv "vyřezávání", nevím jak to popsat;) Když jsme objevili tyto, byli jsme rádi, nejsou sice "na zakázku", ale když si kupujeme normálně zlato taky není na zakázku a je fajn. Zkusím je večer vyfotit a dát do alba, ale jelikož mám jen foták na mobilu, nevím jak to bude vidět.
Odpovedať
ahojte..tak ja uz mam saty rezervovane.. prstienky uz mame doma,foto je v albume a stali nas cca 8000 SKK ale dufam ze sa do siat zmestim,kedze som tehotna, som v 7tt :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj martinex gratulujem!!!! :-) :-) to je super sprava pre vas!!!
Odpovedať
ahojte podla mna je valentin velmi pekny datum,ved je to sviatok vsetkych zamilovanych,my budeme mat svadbu tiez na valentina a dokonca ma moj nastavajuci aj poziadal o ruku na valentina tohto roku.Podla mna je to super datum.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tušíte jaké cca bude počasí? Sníh, nebo spíš teplo? Já to vůbec neumím ted odhadnout, myslela jsem že bude teplo, ale ted to zas tak nevypadá :-S
Odpovedať
Ahojte,no s tym pocasim to bude velmi o stasti.ja len dufam,ze nebude prsat a vsade mokro.Mohol by byt nadherny biely sneh,no nebolo by to prekrasne.Len nech nieje clapkanica. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte ako ste sviatkovali :-) čo pekného priniesol ježiško? :-) my prejedení pohybu málo :-) mám pocit že šaty by som tieto dni nezapla na sebe ha ha ha kde plánujete silvester? my asi doma tento rok možno pár znamych príde už len pár týždňov a deň D je tu my tiež dúfame že počasie bude pekné :-)
Odpovedať
Profilova fotka
No jamyslim, ze je to urco mooc romanticky, ale jen jestli budou volne terminy ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vánoce byly supr, ale teprve jsme si uvědomili, že už není čas ztrácet čas a je potřeba vše konečně dotáhnout do konce (pořád jen okukujeme na netu ubrousky a výzdobu, takže nemáme nic doma, ale plánů haldy). Silvestr bude ve znamení domácího klidu a pohádek.
Odpovedať
Profilova fotka
Janulkarecko : např. v Brně termíny jsou volné, nebo alespon ještě 15.12. kdy jsme byly naposledy na úřadě, je ale pravda, že např. restaurace budou mít asi plno, když je toho Valentýna. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) krásny nový rok! je to tu nejaké tiché asi každá vybavuje posledné vecičky ;-) už sa nám deň blíži ako ste na tom? :-)
Odpovedať
ahojte... tak my uz mame vsetko,uz len ja zhanam nejaky kozustek na saty a biele cizmy... a vy ako?? vsetko nachystane? ja mam zajtra skusku ucesu,tak sem potom zavesim fotky :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte ja sa sice nevydavam vo februari no moja sesterka ano je z toho uz tak trochu nervozna aj ked uz ma vseko vybavene myslim ze netreba stresovat aj tak to bude jeden z najkrajsich dni v zivote
Odpovedať
mojko stresovat netreba...ale aj tak budes stresovat...sak pockaj pred tvojou svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte martinex-ja som zháňala kožuštek ale nie biely ae tak trocha krémový a nenašla som, ani krémové čižmičky tak nakoniec som si kúpila krémový kabát z vlny a topánky.. :-) pravidelne sa chodí cvičiť aby sme boli peknuký :-D :-D pomaly máme všetko, drobnosti ako poháre, album, set k torte nám chýbajú.. som zvedavá na skúšku vlasov :-)
Odpovedať
denis ja skusim obehat tento tyzden salony a niekde pozicat ten kozustek,lebo mam zatial zajednanu len taku labutienku a v tom mi bude podla mna kosa..ale zas ked nezozeniem,tak to nejak vydrzim.. fotograf bude mat max 15 minut na fotenie v exteriery :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D aj ja len dúfam že bude slniečko svietiť a bezvetrie :-D čo však samozrejme nebude tak rozmýšlame kde urobiť pekné fotky vnútri myslela som na múzeum....vy kde fotíte?
Odpovedať
my budeme fotit vonku,uz mam aj ten kozustek... bud pri takom kastieli alebo v takej gastanovej aleji...to si este vyberieme... a ked nebude pekne pocko tak neviem,preto sa spolieham ze bude pekne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj :-) to je super že si už máš kožúšok ja nič ale vravím si že je to len chvílka vydržíme to vonku ;-) ako dopadla skúška vlasov? My ešte plánujeme na tento víkend "posledné"nákupy-poháre nám chýbajú a pár drobností...mne sa už nieželen o svadbe sníva ako doteraz ale aj o bábätku :-D :-D priatelovi sa vlasy ježia :-D
Odpovedať
deniska dopadla dobre, pozri foto v albume,uz mam aj korunku do vlasov :-) a mne sa sniva o svadbe aj babatku,ale tak som tehotna,tak je to pochopitene :-D uz sa moooc tesim...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj martinex ako sa máš? máš sa dobre v prvých týždňoch? :) pozrela som peknučké budeš mať aj korunku? jaj síce píšeš že áno :-) aj ja už mám ten pocit velmi sa teším stále sa usmievam ako slniečko neviem to kontrolovať ludia okolo si môžu myslieť :-D budete mať svadobnú cestu hned po? My pojdeme len na pár dní do madarska do wellnes hotela :-) priatel sa prezradil.... :-)
Odpovedať
denis mam sa dobre a co ty? voebc mi nie je zle,takze ani neviem ze som tehotna...len som unavena,inak je vsetko ako bolo.. a budem mat korunku,uz je aj foto v albume.. a svadobnu cestu este nevieme..hned po asi nie..skor niekedy na jar,v lete by som niekam isla.. ja do wellnesu teraz nemozem, kvoli babatku sa nesmiem kupat v teplej vode a na brusku sa mi lezat neda,cize ani masaze :-) takze uvidime ako to dopadne.. dnes som rano posielala oznamenia...to uz bolo posledne co bolo treba vybavit.. :-) ty uz mas vsetko??
Odpovedať
ahoj,chcem sa k vam pridat,aj my mame na Valentina svadbu :-D ....chcela som vediet,co vsetko uz mate vybavene...aj mate uz strese????ja mam najväcsi strach s toho,ze bude skarede pocasie.. :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj martinex hektický piatok až teraz oddychujem :) mám sa celkom dobre, no jasné ved pojdete neskôr niekde :) to je super že máte všetko "na mieste" my ešte zajtra posledný nákup -náš album, pre rodičov jeden, vlasové sponky..a už je všetko. konečne :-) cez víkend hodím šaty na seba a dám foto do albumu :-) ty si si nakoniec vybrala iné šaty? pekný víkend ti prajem, pa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kalkis my už pomaly máme všetko :-) a čo vy? neboj počasie bude super myslime na to!!! :-D
Odpovedať
ahoj deniska... kuk v albume, moj dnesky ulovok-naaadherne lodicky... cize uz mame vsetko, konecne :-D a tie saty co mam v albume,to bol prvy salon,ale boli drahe.. takze som nasla krajsie a lacnejsie.. sak potom dam foto, po skuske, tu mam 10.2. kalkis my uz teda konecne mame vsetko... tak sa tesim... a stres nemam, verim ze vsetko dobre dopadne :-) a to pocasie,aj mna trosku trapi,ale sak uvidime... tak zatial pekny weekend :-D
Odpovedať
Ajojcek, zdravim vsetky babenky, ktore sa vydavate na Valentina a hlavne Vam prajem kraasne pocasie, nech sa nam vydari, pretoze aj ja sa vtedy vydavam. Chyba mi este zopar drobnosti, ktore sa chystam nakupit v stredu. Pripravy pomalicky vrcholia a ja snivam naozaj o krasnom pocasicku. pa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj martinex :-) Máš krásne topánočky tak už máte všetko :-) ja som chcela fotky v šatoch cez víkend, ale plán sa zmenil my sme išli ku kamarátom nie oni prišli k nám a nechcelo sa mi všetko brať so sebou :-) ale tiež už máme asi aj to posledné v sobotu som si kúpila kráásnu korunku a darčeky pre hostí ... :) dam do albumu o chvílku domov letíme 8.feb. počítam dni už sa velmi teším :-D pa zatial :-)
Odpovedať
deni aj ja sa uz moooc tesim, sak zachvilku je to tu.. ani sa nenazdame :-) inak uz len 19 dni do svadby :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D áno tých pár dní to je nič :-) aký ste mali víkend?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?