Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
júl 29 viem... :-(
Odpovedať
vrabciak, mne sa prve babo narodilo po 30.... :-D ja sa nebojim rodicovsva, mna oblieva studeny pot pri myslienke na tehotenstvo..... nechcem byt zavreta zase v nemocke /pri prvom som tam NONSTOP lezala 7 mesiacov), tak ako to prve a bat sa nakoniec nielen o moj zivot ale aj o zivot baba..... byt 14 dni na JIS po porode tiez zanecha nejake spomienky..... :-p ]-( ked som povedala dokimu ze chcem druhe babo, tak len zagulal ocami, ze toto by som vazne nerobil na vasom mieste...... :-S a ja asi tiez nie ..... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, tak to mi je lúto...ešteže to dobre dopadlo nakoniec. Ja sa bojím, že keď to budeme takto kvoli bývaniu oddialovať, že budem mať tiež problémy zdravotné (pri menštruácií mám tiež), alebo, že to bábo potom už vobec nebudeme mocť mať :-(
Odpovedať
vrabciak, genetika nepusti...ak mas mat dieta, tak ho porodis aj v styridsiatke....ak nie, neporodis ho ani ako mlada dvadsiatka..... a 28, to je paradny vek, do tridsiatky mas cas, potom by som uz bola nervoznejsia na prve dieta.... byty su teraz lacne, co tak zneuzit a vyuzit krizu a nieco kupit? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, ďakujem...máš pravdu, všetko je tak ako má byť... byt by sme si aj kúpili, ale žial nemáme naň :-( žiadna z bánk tu na ČR nám nemože poskytnúť obnos, ktorý potrebujeme. Musíme si čo najviac našetriť a potom sa nejak dúfam rozhýbeme. Keby sme sa vrátili do Levíc, tak by problém s bytom nebol, ale bol by tam poblém zas s prácou...ach jo.
Odpovedať
no, to poznam...za cenu bytu v BA by som si kupila dva byty na vychode.... ]-( ]-( a chcete ostat v CR navzdy? Co tak vratit sa na SR do nejakeho vacsieho mesta?
Odpovedať
Profilova fotka
nemajú tam niečo ako fond rozvoja bývania mladých??? Na slovensku je ale neviem ako je to s vekom
Odpovedať
habibi,to ste mali teda perne... |-| chapem tvoje obavy. Ale mas krasnu rodinku, co by niekto dal aj za jedno dietatko |-| hm..nieje jednoducha doba na vlastne byvanie, malokedy sa to bez hypo da.
Odpovedať
kocky, na vychode sa tancuje redovy tanec...co je to vlastne? aspon co som pochopila, zberaju zato prachy, nieco ako tu bolo niekedy do vienka co sa zberalo.. a preco musi mat cervene saty pri nom nevesta? hm..take male slovensko a take rozne zvyky...
Odpovedať
habibi, v utorok ak sa stretneme, beries dufam aj malu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zajo neviem presne prečo červená ale čo sa týka tanca tak sú 2 varianty buď peniaze do klobúka ako hovoríš, alebo 1 štamprlík
Odpovedať
zazraky sa deju, drahy si vybavil rodny list...no meni sa chlapec, normalne ho nespoznavam :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
super a môžete ísť na to :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, super a jdete ještě dnes i na prstýnky? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
habibi, tu v Prahe sa nám páči a máme tu v prácú obaja, je to ťažké...najradšej by sme ostali v Prahe. zajo, aj v Leviciach sa tancuje "predaná nevesta", ale nemusí mať nevesta na sebe červené šaty, ale zásterku a poprípade aj šatku na hlave a to preto, lebo už je z nej mladá pani (gazdiná) a vytancuje si prvé peniaze do domácnosti. Kamočka mala aj gastráč :-D :-D super, že už máte rodný list, teraz už len dobrú tetu na matrike :-)
Odpovedať
dnes nehrozi vybavit nic, tata ide niekam na polovacku.. takze najneskor v pondelok hrat divadielko do zlatnictva, ze chceme kupit prstene, vyskusame velkosti a samozrejme hned rano matriku, nech sa mozme pohnut dalej.
Odpovedať
Profilova fotka
idem dnes na svatební veletrh... chcete niečo, aby som vám tam pozrela, poprípade mám niečo pre vás pofotiť?
Odpovedať
dik, ale ani nie... zbytocne by som sa domotala v tom co vlastne chcem :-N
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak, ale jasně, nafoť vše, co tě zaujme ;-) Hledám teď text na oznamko a nejvíc mně pobavilo tohle: "Oznamují, že již nevydrželi ty neustálé dotazy a konečně do toho po těch letech prásknou." To přesně vystihuje nás dva :-D Ale chce to napsat nějak líp, trošku slavnostněji ;-) Jdu přemýšlet, malá spí, jak to asi dopadne :-D Dobrou ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Nebo krásné a jednoduché: "Oznamují, že společným příjmením pro život se spojí .." x-)
Odpovedať
Profilova fotka
....meno a meno oznamují, že tam a tam o toké a tolkého na všechny dotazi o svadbě odpovídají pokud, jě vám to jěště stále není známo, tak vězde, ře řekneme si ANO
Odpovedať
mne sa paci nieco na sposob NEMUSIME,NEPOTREBUJEME ALE MAME TU ODVAHU TAK SA BERIEME... no ale my to budeme mat jednoduche. A bude svadba! a kde a kedy.. ak neprideme na nieco ine.. uz vaham, ci vobec vyfotit deti, ci len na kremovy papier nenapisat..a hotovo. cez koho ste davali robit oznamka?
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak - dakujem :-) akurat jak som si kukala na tu kyticku, tak vbehol priatel do izby a nechapavo na mna kukol a vravi - zas pozeras na modre somariny? som myslel, ze vyzdoba uz je hotova cerveno zlata... dufam, ze ta to nenapadlo znovu zmenit :-D :-D :-D tak som mu vysvetlila, ze len si POTESUJEM OKO :-N :-D och baby vy si tu uz vymyslate aj text na oznamka... ja este ani neviem ako ma to moje vyzerat :-S a este skusam od rana volat na matriku a nikto mi to nedviha... asi ma porazi... neviem, ake papiere potrebujeme z polska. Vsetko je tam rozpisane ale je tam este dotaz ze dalsie doklady podla pokynov matrikara (kazdy pripad sa posudzuje individualne). A ked tam clovek vola, tak sa nedovola... uz pred tromi dnami som tam pisala mail a odpovede som sa nedockala... asi ma slahne... som nervozna... kysnem tu v Holandsku, moja mama sedi doma na riti, co by mi mohla aj skocit na matriku popytat sa na pripadne dalsie doklady, ale uz minule mi povedala, ze si to mam vybavovat sama, ze ona sa mi do toho miesat nebude... ale do vyzdoby, do hosti, alkoholu tak do toho sa mi miesat bude ]-( A este moje drahe tetusky sa smeju, ze co stresujes, sak mas mamku doma, tak ti predsa pomoze... ved sa jej vydava jedina dcera, tak mamka ti s radostou vsetko pomoze vybavit... jasne 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, tvoj malý je hrozne zlatý a je škoda ho tam nedať :-) máte sa čím pochváliť... ;-) Tiež si myslím, že stačí aj jednoduché, ale niektoré texty sa na oznámeniach objavujú častejšie a mne sa to nepáči. Páči sa mi aj "nemusíme, ale chceme", lenže mi príde, že sa to často objavuje
Odpovedať
no cafte, ja som si trochu s malou pospala, bola som straasne unavena....a teraz som este viac.... :-p zajo, no vidis aky je drahy sikovny, ani nevies co mas doma..... :-D :-D hej, na vychde sa tancuje redovy ako bolo povedane, my ho mat nebudeme aj ked som vychodniarka, drahy povedal ze nie je zobrak aby pytal takymto sposobom od hosti peniaze, ze ak chcu, tak daju ako dar.... :-D :-D vrabciak, mne by sa zislo, keby si pofotila vyzdobu stolov..... keby boli okruhle.... ;-) idem uvrit malej obed, musim mrk co hraju v kine, dnes mame s drahym vymesacie, tak chceme ist von.... ale to este svokra netusi, ze bude s malou.... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jé habibi, my sme maly včera výročie ;-) tak to pekne oslávte, pofotím, pofotím, budem ako paparazzi :-D s tým redovým máš úplnú pravdu, my ho tiež nebudeme mať, nebudem predsa zarábať na vlastnej rodine. S každým si rada zatancujem a platiť mi za to neusí :)
Odpovedať
ako si tak rezervujem listky do kina, tak som zistila, ze je v Poluse svadobny veltrh!!!! Uz aj balim malu a ideme!! :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Habibi zatiaľ nič moc, choď radšej zajtra. Bola som na obede tak som to omrkla a nič. Zatiaľ je tam vyvolávanie foto, nejaké 3 stánky a konec. Zajtra tam budú aj folkloristi a pokúsia sa o "odčepčenie"
Odpovedať
Profilova fotka
habi to mas pravdu, presne 2 byty a luxusne za cenu 1 bratislavskeho. aj my sme kupovali 2roky dozadu , presne ked bol ten najvyssi strop teraz ma ide porazit, ale co uz, mame vlastny byt a to je dolezite. my sme boli dneska konecne vyplatit obrucky a na skusku, ci su dobre, tak o 2týždne idem po ne su kraasne, potom hodim foto, ked ich budem mat doma. zajo a habi stretnete sa v BA? tak to by som sa aj ja s Vami stretla ak mozem:-))) ovsem ak nebudem v nem.
Odpovedať
marianinka..jasneee, dufam ze to vyjde
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?