Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joj taka som rada, dnes sme boli v tom hoteli ke bude svadba inkognito papat....este nikdy som tam nebola, rezervovali sme to na slepo, ale vyzera to tam uplne super ;-) dokonca ohrageny pozemok, terasa, travicka, stromceky a tak ....a super to chutilo aj obsluha dobra... len este cakam ake ceny zaspievaju.... inac menu mate vybrate? nemyslim konkretne ze maso na aky sposob, skor ze o kolkatej ake menu a kolko ich vobec bude dokopy?
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to je super, Lubi, ze aj naslepo vám to takhle vyšlo :-) Já jsem skoro rozhodnutá postavit to celé na celodenním rautu, společný jen přípitek, předkrm a pak ať si každý dá, co má rád. Težko bychom vybrali hlavní chod, který vyhoví každému, takhle se to i trochu rozhýbe, jak si budou chodit pro jídlo. Večer ještě grilování, možná selátko.
Odpovedať
lubiduch, super ze prieskum dopadol dobre ;-) my sme boli minuly rok na dvoch akciach kde to chceme...na zaklade toho sme sa rozhodli ze tam.. a boli sme na svadbe, v oktobri - mali to tak, ako to chceme my... pripitok, predjedlo,polievka, hlavny chod... a o tri hodiny bol prichystany raut, ktory bol uz az do vecera, co bolo fajn, kazdy si bral co chce. A ked niekde medzi raut a hlavny chod pichneme krajanie torty, myslim ze to bude fajn. som zatial predbezne objednavala tortu, len aby ta kocka si poznacila, ze nam ju bude robit, aby to nedopadlo, ze budem na poslednu chvilu zhanat, kde mi kto tortu upecie... najlepsia torta aku som jedla, robila ju znamym ako svadobnu, i ked pri cene mi zostalo trochu divno.. :-N Zakusky mala piect mama bratovej priatelky, robi uuzasne, take chutne male, uz som totiz videla aj obrovske zakusky... vcera svokra buduca ma nasrala, ze ONA DA ESTE ROBIT NIEKDE INDE, LEBO ZE MOC SA ROZDA ... A CO KED BUDE CHYBAT.... no budem sa ja stresovat? tak som zrusila mamu buducej svagrinej, ta sa nenahneva, pecie aj na ine svadby, a svokra nech si to objedna kde chce a co chce...ponukli sa,ze platia svadbu...tak nech si to zaplati aj sama. My dame spravit dobre samrony a tortu ... a staci aj tak.
Odpovedať
teda ten raut bol az do rana...
Odpovedať
Teda holky, vy jste se pěkně rozjely..... Zajo tak to ti nezávidím, že se vám do toho rodiče tolik pletou....ale máš recht...ať si to plánují jak chtějí, hlavní je že si to uděláte podle svého. My to zatím rodičům neřekli, teda moje mamina se ségrou ví že jsem byla požádaná, ale termín ani nic jiného neví. Mamina mi sice říkala, že by to chtěla vědět za včasu pro případ, že by měla něco zařizovat, ale jsem ji rovnou uklidnila, že si vše zařídíme sami :-) Market82 - taky se přidávám k chvále šatiček....jsou pěkné, já chci takový podobný styl... ;-) a frézie si myslím, žes vybrala dobře, jsou to krásné kytičky. Já se včera rozhodla pro bílé růže a tmavě růžové (fialové) kaly, jak kytice, tak na stůl a i do vlasů. V pátek jsem si vzala dovču a jdu vybírat šatky plus jiné zařizování....i když tak na 99 % si jsem jistá, že si vyberu ty první, co mi padly do oka a už jsem si je i zkoušela :-D
Odpovedať
zajo, pre mna bude zostavovanie muenu a vyber kolacov, ich pocet, tak isto aj napojovy listok pohromou...radsej budem vybavovat vsetko ostatne ale do toho sa mi fakt nechce.... moja mama tiez splietala ze ona dotrepe este jednu tortu, ale to som jej rychlo stopla tuto aktivitu... no a svokra sa tiez pytala ze s cim moze pomoct, tak som jej povedala ze ak nieco budem potrebovat, dam jej vediet.... :-D financujeme si to sami, takze nemaju dovod vycitat nam, ze ich nezapajame, nie su to ich peniaze.... baby, kedy budete riesit svadobne oznamenia? ako dlho pred svadbou sa posielaju v ramci SR? Staci takych 6 tyzdnov??
Odpovedať
tych 6 tyzdnov je ok. tak asi budeme posielat aj my no..u nas, ked svokrovci to chcu platit, tak ich kaslem, a nebudem sa do toho montovat, ze ci o par sto zakuskou menej ci viac. neako ma to netrapi vobec, ked to neplatim. /nechcem byt svina, ale pri priatelovych rodicoch sa to inak neda.../ Vieme co chceme, a co nechceme...a co robia ony navyse...tak sa tvarime ze to nevidime, nepocujeme a nemienime sa zucastnovat a pomahat. nemam energiu sa hadat. Az nato, ze sa ma svokra pyta kazdu chvilu, ze dufa ze nebudem mat zavoj a biele saty ]-( ]-( moja odpoved je vzdy rovnaka, ze ked budem chciet, tak si dam zavoj az po zem a biele saty. toto je moja druha svadba... a neviem co sa do toho stara. no co by som chcela, na dedine,ze? napojovy listok, to nebude take zle este ako jedalny...ale chceme, aby sa najdeli vsetci... aj tazsie jedla, aj lahsie. aj zelenina aj ovocie. aj salaty. mozno cokoladove fondue - ale neviem ci to nieje zbytocne. ziadna klasika - rezne, svieckova a kura. tie rezne mozu byt, ale ako sucast rautu. maju dost dobry jedalny listok, takze urcite nieco vyberieme. Ale to sa bude vyberat tak par tyzdnov pred svadbou,nie?
Odpovedať
ok, tak oznamenia rozosleme 6 t pred svadbou.... mas pravdu, ak chcu kolace, nech ich kupia, nech zabezpecia co chcu, ale do principialnych veci by som jej kafrat nenechala.... preco by si nemohla mat saty a zavoj??? ved je to tvoja vec.... ]-( tiez som rada, ze menu sa bude vyberat az tesne pred svadbou.... a inak, cokoladove fondue budeme mat tiez.... ;-)
Odpovedať
ani ho nechcem, nepaci sa mi... len kvet vo vlasoch a staci. A bola som za kadernickou, objedna mi clip in - haaro. Pisala som to tu? ani neviem..asi mi sibe uz z toho vsetkeho. Svokra furt si melie svoje: ze moja druha svadba a ze to nemooozem.. ]-( ]-( ]-( normalne by som jej spravila zajust na schval, zeby som si ho dala.. no ale fakt ho nechcem. popripade druha predstava mojej svokry o mojom svadobnom obleceni: mala by si mat kostymek..... hehe no a mam mat neake potesenie z priprav zo svadby? kaslem to.. co chcem si spravim a ostatne nech si robia podla seba. ja som aj tak chcela len do 20 ludi... A na fondue len uvazujem, najvacsi uspech bude mat asi u deti. Maly zaspal, urobila som si kavu... a tak nad tym vsetkym uvazujem, ako dokazu niektory ludia zneprijemnit nieco tak pekne. A to su 4 mesiace necele pred svadbou..malo? moc? ani neviem.... len viem, ze sa nato tesime obidvaja, mam pocit, ze priatel sa tesi viacej ako ja :-D
Odpovedať
inak, je tiez rozmyslam, ze by mi dala Natalia nejaky cop navyse.... :-D chcem len hladko vycesat, dat tam frezie nabok, na obrad zavoj a potom bez neho... ty mas dobru svokru, taku original.... :-D :-p ze kostymcek... ale ved ty nemozes za to ze sa vydavas druhykrat, nikto nema zaruku ako ktory vztah dlho vydrzi...no stalo sa, nevyslo ti to, preco by si teraz za to mala trpiet?? ]-( ]-( mne mala tiez spi, ale uz pocujem ze sa vrti.... bud rada, ze sa priatel tesi, ten moj nechal vsetko na mna.... len raz za cas ma skontroluje a plati zalohy... o vsetkom ho informujem ale konecny vyber nechava na mna.... aj by som chcela aby sa zainteresoval, aj som rada ze sa nepletie.... hmmmm.... :-| :-D kasli na svokru, nenechaj si zneprijemnit pripravy, tes sa a jej nazormi a poznamkami len tak preplavaj..... ;-) aj ked viem, ze je to tazke....
Odpovedať
pliest sa frajer nepletie... skor komentuje co chce, co nie... take ako obrucky mu je fuk, lebo on prstene nenosi. nerozmyslali ste nad prstienkami z wolframu? frezie su vraj dost krehke.. mi to kadernicka neodporucila. nechcela som ruze,nakoniec pri nich skoncim... a chcem ist pozriet buduci tyzden topanky do blavy.. len pozriet co maju. a neviem ako sa trafim do odtienu maslovych siat co mam vybrate...
Odpovedať
moj tiez obrucku nosit asi nebude.... ja chcem nejaku jednoduchu, aby mi pri nej vynikol snubny.... nenapadlomi, ze frezie su krehke...hmmm...musim nad tym pouvazovat..... ja som topanky uz prezerala, zatial nic, absolutne nic..... :-S :-S :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja chcem ist pozriet - salamander, hogl, gabor.... su pohodlne, radsej si priplatim ako kupovat este jedny, do ktorych sa po 4 hodinach budem prezuvat. a som rada, ze sme sa doma zhodli vcera, ze sa nebudeme prezliekat do popolnocnych siat x-) uzijem si svoje. dalsie usetrene prasule.
Odpovedať
Profilova fotka
joj no predlzovat si vlsy kocky? ja si nechavam este dorast, aby som mala na svadbe dlhe vlasiska....ale uz i tak mam dlhe, ked is vecer umyjem vlasy rano su este mokre ale nechcem to strihat, aby bolo z coho uces robit...
Odpovedať
jaaaj, tak to ja zase v topankach trpim...ale ked su pekne??? :-D :-D :-D nebudes sa prezliekat?? to chces svokre sposobit emocionalny sok, ked budes v svadobnych celu noc?? :-D ja sa tesim na popolnocne, konecne sa mi bude lepsie dychat... :-D uz vies na co budete tancovat? mam cas, tak rozmyslam uz nad blbinami.... :-D
Odpovedať
vcera som sa do noci vrtala v pocitaci... ano, chcem jej sposobit emocionalny sok :-D ziadne prezliekanie... a ziadne tancovanie prvu pesnicku na ludovky... Dana Glover - It is you lois armstrong- wonderful world freddy mercury- love of my life leo sayer-when i need you faith no more -easy sting-every breath i take damian rice - hallelujah aerosmith-i dont wanna miss a thing barry white-you the first, the last, my everything..ci ako sa to vola celkovo tancovanie - chceme vela swingoveho, tej klasickej ludovky az tak moc nie. na obrad nastup - sme si robili srandu, ze od kristiny -este vaham, xixi.... ale asi nieco z tych vyssie uvedenych a gratulacie: urcite over the rainbow od israel kamakawiwo..xi ako sa to pise. ale kedze casu este dost, mame dost casu si to premysliet, ked bude cas - to znamena deti budu spat, a bude klud, tak si to vypocujeme a uvidime...
Odpovedať
maly zacal spavat konecne hodinu a pol doobeda a vyse hodiny poobede..... tak mam cas rozmyslat nad somarinami :-D no...a este len teraz zacnu do mna vrtat baby, ake to mam premyslene. no ale nemyslim si, ze ani nie 4 mesiace je tak dlha doba...a radsej bez stresov v klude nad vecami porozmyslat, ako potom hrrr, behom mesiaca vsetko davat dokopy. a ja nemam rada stres :-p
Odpovedať
lubiduch- musim si to precitat treti raz,aby som to pochopila. a ja ze to len my mame komplikovane. ja zas ako sa mam hadat, tak ignorujem... a nech si robia, platia a planuju co chcu... pokial sa to netyka mojich satov,ucesu a tak podobne.. a nad tym, ze sa idem nalicit do blavy, len zdvihla obocie, ze kedy to chcem stihnut :-D :-D no jej dam deti a ja stiham vsetko
Odpovedať
no, dieta vstava, zacina mi sichta...xixi...papa vecer, ak tu niekto bude. mam pocit ze tu pisem len ja. :-N
Odpovedať
zajo, tak co se týká hudby, tak taky nechcem žádné lidovky... na nástup budeme mít rockově upravenou verzi Vltavy:)) Je to fakt super hudba... a ani na gratulace nebude žádná moc klasická věc... Jak to dopadlo s těma oznámeníma? Budete si je taky dělat sami?
Odpovedať
Profilova fotka
jaj zajo79 len jej povedz, ze kostymcek mala tak moja mam na svojej tretej svadbe v 45 a ne ty. drzim palce ale na prvych dvoch mala saty :-))) povedz, ze kostymcek si das teda na tretej svadbu xixi :-))
Odpovedať
s oznamenim - musim sa dohodnut s fotografkou, ci odfoti deti - co by nemal byt problem, a potom ci to bude vediet ona spravit..alebo to skusim ja - v akom programe? photoshope? corel-i? lenze ona to aj tak povie: kostymek by si mala mat..ja jej dam kostymeku... 8-( k veste a viazanke pre zenicha- budete poziciavat, ci kupovat??
Odpovedať
mame tu susedu malu, 10 rokov ma, dosla sa hrat z Matkom... maly ju miluje, tak mam zas trochen casu.
Odpovedať
zajo, Hallelujah som chcela mat pri nastupe alebo neviem kde, ale urcite tuto skladbu vyuzijeme.... inak,m to stym ze na tretej sadbe budes mat kostym...to je husteeeee.....to by bola ticho svokra naveky... :-D :-D :-D :-D :-D oblek cierny zenich ma,vestu a kravatu francuzsku poziciame.... kristina este vaham....to by bolo fasa..... :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ono tie slova niesu az take zle... :-D len nazov je nie moc vhodny ale je toolko pesniciek, ze fakt netusim. najlepsie by bolo nieco instrumental, ci husle... musim hodit pokec z dj-om a s pani, v podniku kde to budeme mat...co je mozne a co nie. aj zo zlatovlasky pesnicka - ja ti prstinek dam, alebo stin katedral...ale over the rainbow a od Dana Glover- it is you.. tieto dve budu aj keby co.
Odpovedať
Já mám svatbu 1. 5. 2010. A přesně před rokem na tento den jsem byla požádána o roku :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam svadbu 15.5.2010 a pridavám sa k Vám :-)
Odpovedať
x-) x-) gratulujem. co mate zarezervovane? predstavy? kolko ludi? som volala z fotografkou, v piatok mame stretko, ohladne predstav fotiek ...nieco nam ukaze. vraj teraz robi neake ine...modernejsie, tak som zvedava. a odfoti deti na oznamko. Len musime dat iny text, chcela som tam dat rodicia sa beru... no ale prvy syn je z mojho prveho manzelstva, to by si niekto mohol zle vysvetlit, ludia su hlupy... tak bude tam len: A BUDE SVADBA! ..datum a kde. a pod tym dole spolocna adresa pod mojim aj draheho menom. moze to byt takto? no...a zas si mozem nieco vyskrtnut, viem kto nam spravi oznamko.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ja uz mam saty vybrate od novebra, v den ked sme boli zahlasit svadbu som ich bola vyplatit :-) este je vybrata restauracia, s tou som mala trosku komplikacie, moj buduci svokor si potrpi na interier, takze sa mu nic nepacilo a ked aj by, tak jedlo sa mu nezdalo, no maaaam to ja nervy fotografa som nechala na svokrovi, on ma kamarata co je profik takze to si on dohodol a zatial ine nemame. ale mam predstavu co asi chcem, cize vlasky mi bude robit moja super kadernicka, licit ma bude jedna znama, ale to pojdem este na skusku, aby som vedela cca ako, oznamka mi bude robit sesternica, akurat dnes som jej posielala podklady, obrucky to absolutne este netusim , zhanam svadobnu limuzinu...no hruza co treba este vybavit :-| budeme mat do 20ludi taka mala svadba, ale draha. to si moj svokor a svokra neodpustia.
Odpovedať
Profilova fotka
a vydavam sa konecne po 8rokoch chodenia :-) :-) :-) uz som myslela ,ze sa ani nevydam, my sme sa zasnubili po 3rokoch , co sme boli spolu A ozaj , kedze si Zajo z NR budes sa fotit na hrade??
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?