Svadba máj/květen 2010

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky, pridá sa niekto, kto má svadbu v tomto krásnom mesiaci? Ja mám termín 15.5. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak som uploadla par fotiek, zatial len take domace :-)
Odpovedať
dakujem babky za komentare k fotkam, ste zlate..... x-) x-) x-) mladomanzelky, blahozelam vam velmi, velmi, tesim sa s Vami, velmi som Vam priala krasne pocasie a myslim, ze aj vyslo.... x-) x-) x-) x-) x-) my pierka nedavame vooooobec, ved sa pozname.... :-D inak, mne drahy tiez nedovoli dat na net fotky kde je on....tiez ochrana sukromia...... 8-( ]-( :-D idem si vas blizsie precitat vase prispevky a pozriet fotky.... ;-)
Odpovedať
gratulujem vsetkym novomanzelkam x-) x-) x-) lubi, krasna nevesta z teba bola x-)
Odpovedať
kadan, korsáž je taková ta minipidikytička, která se dává do klopy..;-) Každopádně bych ji svědkovi nedávala!!! Jen ženichovi.. ;-) Tak další víkend nám dopadl dobře..těším se na fotky..:-)
Odpovedať
Profilova fotka
kadan: dakujeme, si zlata... :-) no zlaty papier som zohnala v papiernictve, ono to byva na tych poschodovych stojanoch, ale tiez ho predavaju v DaVinci alebo v evarte, alebo v inom obchode s umeleckymi potrebami... dufam ze najdes ;)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, všetky vás zdravím, čo to máte za sebou a prajem vám len a len to najlepšie. Myslela som na vás a zároveň premýšlala, že ako to v tom a v tom čase bude u nás :-) v sobotu bolo nádherne, ale ja som celý víkend preležala, dúfam, že do soboty už budem fit. Nos si stále mažem, aby som sa nešúpala, ale aj tak sa mi trochu šúcha :-( Fakt dúfam, že to prejde. luci, chcem sa ťa spýtať na pár rád ohľadne lampiónov...budeme ich mať tiež :-) teda dúfam, že ich aj použijeme, bojím sa nepriaznivého počasia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
marii starejší sa stará o zábavu, ak budeš mať odpytovanie tak tam bude s vami pomáha s príhovormi, trošku aj po časovej stránke dohliada na harmonogram. Ak nemáš folkloristov na odčepčenie tak ho organizuje tiež on
Odpovedať
Profilova fotka
lubi, ty seš kočka! 8-) Moc pěkné fotky, s krásnou nevěstou to jde samo ;-) vrabciak, klidně se zeptej :-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ďakujem, tak sa teda pýtam: 1.vypúšťali ste ich len vy dvaja? 2.nebol s tým žiaden problém, na ktorý by som sa mala pripraviť? 3.aké dobré musia byť poveternostné podmienky? 4.vzlietol vysoko? 5. o koľkej ste ho vypúšťali? bojím sa totiž od detí, radšej by som ich vypúšťala bez nich, aby sa náhodou niečo nestalo. 6. manipulácia je jednoduchá? Ďakujem :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak: 1. měli jsme jich 20, tak jsme to rozdali všem, co chtěli (spolu se zapalovači, kuřáci měli svoje) a každý si to pouštěl ve dvojici nebo trojici 2. mě jich pár cestou z Číny navlhlo a slepilo se, takže jsem je před svatbou pro jistotu pomalu rozkládala a rozlepovala, jinak by se to potrhalo - ale letěly všechny 3. neměl by být vítr a déšť (kapky to zatíží, takže pomalu stoupá) 4. ono to odletí daleko, že vidíš jen tečku :-) 5. čekali jsme na setmění, takže kolem 21.h zhruba, naše malá koukala s náma, moc se jí to líbilo 6. není to těžké, jen než se naplní teplým vzduchem, tak se musí držet, dokud necítíš, že sám táhne vzhůru, pak ho pustíš a on letí :-) a docela trvá, než se zapálí ten hořák, místo zápalek to chce zapalovač nejlíp ten dlouhý (do kuchyně) Hlavně ať vám klapne počasí, pak je to super zážitek
Odpovedať
Profilova fotka
luci, ĎAKUJEM :-) normálne mám chuť to hneď teraz zapáliť :-D Dúfam, že to použijeme a bude na to dobrý čas, ešteže píšeš ten zapalovač, lebo by som niesla len lampióny :-D ešte raz veľmi pekne ďakujem
Odpovedať
Profilova fotka
luci dekuju za rady, jak na lampiony a diky vrabciak za dobry otazky, taky budeme mit lampiony, bude to prekvapeni pro vsechny ;-) Ale mela jsem v planu poustet je az tak o pulnoci.. No ale uvidime, jaxe vyvine situace :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj my sme chceli mat lampiony, ale v Kamile nie su povolene.... :-| inak, poslusne hlasim...obrucky vybrate, matrika vybavena, supeeeeeer..... :-D baby, neviete co je s marianinkou???????? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
habi super že ste to konečne vybavili ;-)
Odpovedať
no marianinka tu uz velmi dlho nebola sa mi zda =-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja by som rada vedela, co je s nou... :-| dufam ze je ok... zajo sa este neozvala ze co ako dopadlo... na nu som zvedava :-) este k tym pierkam (vyvazkom) - a co som bola na svadbach som dostala tiez... ale my sme davali len chlapom
Odpovedať
Profilova fotka
už máme profi fotky, ty jsou parádní, nějaké už jsem nahrála, postupně přidám ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
luci pekné fotky som zvedavá na ďaľšie
Odpovedať
Profilova fotka
už přidávám, mužíčka na přání ponechám v anonymitě ;-)
Odpovedať
lucique, pozerala som tvoje satky ked ti prisli a musim povedat ze vo svadobny den boli na tebe nadherne!! :-) krasne satky aj fotky mas, gratulujem k svadbicke :-)
Odpovedať
Profilova fotka
děkuji :-) tím profi vypráním a nažehlením ještě víc prokoukly ;-)
Odpovedať
ahojte kocky. svadba uspesne za nami, do vecera sme mali nieco z netom... fotky pridam neskor..mam len par, co fotila kamoska. inak..ste na fb? tam som par dala, tu uz nemam energiu.
Odpovedať
Profilova fotka
Blahozelam dalsim nevestam, ach jaj ani verit sa mi nechce, vlastne v maji je az pat sobot, no.
Odpovedať
ahojte mozem poprosit o radu vcera moja mama urobila vystup ze ona enmieni sediet pri hlavnom stole sama ze sa bude ciotit ako 5 koleso na voze ako keby jja som mohla za to ze otec je mrtvy a moj sa rozhodol nakoniec lebo on si rozhovor vypocul ze bude iba obrad a ahostina sa nekona zase raz sa to mojej matke podarilo vsetko mi znicit co mam robit.ja uz nevladzema a ko mam povedat pozvanym ludom ze sa obrad kona ale hostina nebude a dovod???poradte mi prosim
Odpovedať
mamina85: Otec mého manžela se s ním nestýká, takže na svatbě byla jeho máti taky sama..s druhým synem ještě.. Nechápu, o co tvojí mamce jde..? Vždyť by tam nebyla sama.. Tvůj nastávající se určitě unáhlil a nemyslel to vážně.. Zkuste si o tom promluvit..i s tou mamkou.. Přeci tam nebude sama!!!!!!
Odpovedať
to nie id e aj ina rodina ale ona nechce sedie tz ahlavynm stolom sama pri mne a s mojej rodiny niktonechche robit starejsieho lebo u nas taky zvik nie je a moja mama mi napise ze ked ide iba o prihovory tak tro mozu urobitr od ineho stola a nie od hlavneho inak keby mi platila ona svadbu slovo nepoviem ale vsetkosi hradime sami a ponukla sa mi zemi napecie kolace aelk vsetky dfinanacie som jej natodala-ale ja mojej mame nikdy nevyhoviem,neviem co mam robit prve vymslali s jehio strany tak sme im neako vyhoveli a naraz aj s mojej stranya ja uz nevladzem do vsadby mam uz len 3 tyzdne ale uz nevladzema ni dychat a nie to ze zit
Odpovedať
Profilova fotka
mamina85: já bych tedy kvůli nikomu hostinu nerušila, pokud ji sama chceš mít, věřím že je to jen unáhlené rozhodnutí tvého nastávajícího, aby měl klid - ale tímhle by se nic nevyřešilo, máš pravdu, že by se tím celá svatba zkazila. Tak ať si tam máti někoho vezme (jestli má třeba přítele), a i kdyby byla "sama", tak vedle ní přece sedí svědek nebo jiný host... vím že je to těžké, ale nenech se rozhodit, je to škoda si kazit přípravy
Odpovedať
mamina85...nechapem preco rusite hostinu kvoli tomu. myslim ze to je prehnana a predcasna reakcia zo strany Tvojho nastavajuceho. vykaslite sa nato, niektore veci treba pustat jednym uchodm dnu a druhym von... ja som uz vycvicena take situacie znasat. mama bude vidiet, ze nieco svojim streckovanim dosiahne - top nieje dobre. trvajte na svojom a hotovo.
Odpovedať
Profilova fotka
zajo, hoď mi aspoň do IP odkaz na tvůj FB ;-) a vítej v klubu novomanželek :-)
Odpovedať
co uz ju to nezaujima jubavi mi nicit zivot normalne som sa cudovala do teraz ze nieco nevymyslela a uz to je tu ale toze svedkovia mali byt s jehostrany lebo s nasej nikto nieje ochotny urobit ich zviky ale na tej strane kde sedi moja mama tam bude vedla stol s hostami z nasej strany ani to nevidi len ze bude 5 koleso na vioze
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?