Svadba júl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Buduce nevesticky, mate niekto svadbu v juli 2012???uz nieco planujete???
Odpovedať
Profilova fotka
@cialka25 podla mna je skoro ale ked budes riesit neskor uz bude obsadene to co budes chciet ,,, my uz mame to dolezite zajednane a ostatne budeme az dalsi rok, teraz len tak sledujem co a ako
Odpovedať
Profilova fotka
@lentilkaruzova mno to aj ja by som chcela vediet kedy ten kostol ale asi to budem riesit az dalsi rok, podla mna je na to cas- teda zavisi asi aj na tom kde je ten kostol...
Odpovedať
Ahojte, pripajam sa do diskusie, svadbu mame 28.7.2012. Chceli sme trosku iny datum, ale sala bola uz obsadena.. :-(. A to sa kazdy cudoval, ze to vybavujeme rok a 1/2 dopredu.. Zatial mame rezarvovanu salu, zaplatenu zalohu za hudbu, kameru, fotografa a vizazistu. Ostatne chceme riesit tak januar, februar.. dufam, ze bude stacit.. Momentalne "pokukavam" po svadobnych satach..
Odpovedať
Profilova fotka
@ewka18 uz mas aj vizazistu ? nepovedali ti ze jet to skoro ? ja neviem niekto povie ze skoro a niekto uz ten termin co chcem ja je obsadeny
Odpovedať
@lucia2203 ja mam ten isty problem, niekto mi povie ze to je priskoro a niekde uz maju dany termin plne obsadeny!! :) ale skusam dalej a dalej ... ide to pomalicky ale rad za radom :) momentalne hladam kadernicku a vizazistku...a tiez sa mi moc nedari... drzim palce!! :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesty. my planujeme svadbu na september 2012 hlavne ze sa na to tesime a chceme to mat bez stresov..pomaly to riesime nech potom nestresujeme zrazu...ci sa ludia cudne pozeraju, ze to niekoho trapi..haha..hlavne nech je nevesta a zenich spokojny.planujeme to rok do predu ale teda nemam pocit ze by to bolo prirychlo, saty do ktorych som sa zamilovala su uz objednane na cely rok az do augusta tak sa len modlym nech su volne na nas datum a kiez by sme ho uz vybrali, budeme mat dve svadby, oficialny sobas len ja a moj drahy v cudzine a jeden na SK, Zvolen pre rodinu. Bude to hrozne moc prekladania a papierovania on je portugalec a tak sa bude prekladat do portugalskeho, slovenskeho a anglickeho jazyka..v pohode nie? haha..ale dufam, ze to zvladneme v pohode a klude. Inak drzim vsetkym nevesta palce nech nam ten nas carovny den vyjde podla predstav!! bea
Odpovedať
@lucia2203 Ahoj Lucia, ja som pisala vizazistovi (kadernik aj vizazista v "jednom" ), ze planujem svadbu na buduci rok s otazkou, ze kedy si ho mam zarezervovat a on mi odpisal, ze uz ma nejake terminy v "sezone" (jun - august) rezervovane, tak som rezervovala aj ja..
Odpovedať
@bsabino19 a nebojis sa, v akom stave budu Tvoje saty na buduci rok, ked su take "vytazene" ??
Odpovedať
Profilova fotka
tak od toho tam snad maju cistiace sluzby..
Odpovedať
no neviem.. aj pranim sa nicia.. Aj ja mam teraz jedny, ktore sa mi pacia... ale do roka si vravim, ze budu mozno ine, krajsie...
Odpovedať
Profilova fotka
@ewka18 ahoj ,no ja som tiez jednemu pisala a na moj termin uz je obsadeny, ale kamosova mama robi v TV takze mi vybavi niekoho :-), takze o starost menej,
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte. My máme svadbu 14.7. a máme zatiaľ rezervovanú sálu, termín na fare, objednané obrúčky, kúpila som závoj, a čokofontánku... teraz riešime zoznam hostí, počet oznámení, svadobné poháre atď. aby sme toho mali potom čo najmenej ;-) keďže bývame v BA a svadba bude v Dubnici. A dnes som začala rozmýšľať nad nejakým vizážistom, ale vôbec nemám nikoho známeho. Neviete mi poradiť?? najlepšie z okolia TN. dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte nevesty,pripajam sa opat....tak my sme si uz tiez pohli...:D mame salu,dj,fotografku,a tiez uz satky obzeram,,...rozhodla osm sa pre usitie na mieru...tu zo slovenska..lebo pride mi troska drahe zaplatit 400-500 e za pozicanie..ked mi ich za 250 usiju a ake chcem...tak hadam to bude podla mojich predstav...taktiez sme kupili aj pohare...cistou nahodou a nakoniec sme zistili,ze su zle,takze tak :D chystame sa este zajednat kostol,pretoze v tento datum bude urcite vela svadieb...a potom tiez budeme pokracovat az nejak v marci...:)
Odpovedať
@petrikovamata Ahoj, a kde si davas sit saty?? Rozmyslam aj ja nad usitim, kedze profilovky budeme fotit v pondelok bolo by vhod mat vlastne... A tie, co sa mi pacia stoja pozicovne 680 € ... :-(
Odpovedať
ewka18 ahoj,satky si chcem dat usit v salone lili...v hurbanove..len mam vybratych asi patoro siat,tak sa neviem rozhodnut...uz som bola rozhodnuta,,ze pojdem na ukrajinu kupovat...ale tak pozerala som este po nete vsetky mozne stranky a nasla som :) tak sa vytesujem..
Odpovedať
@ewka18 ahoj,satky si chcem dat usit v salone lili...v hurbanove..len mam vybratych asi patoro siat,tak sa neviem rozhodnut...uz som bola rozhodnuta,,ze pojdem na ukrajinu kupovat...ale tak pozerala som este po nete vsetky mozne stranky a nasla som tak sa vytesujem..
Odpovedať
@petrikovamata a siju aj saty podla obrazku? Ci iba tie, ktore maju v ponuke?
Odpovedať
ano,vies co,na tej stranke tam mas konktretne stranky,z ktorych si mozes vybrat saty ake len chces..aj z obrazku ak sa ti nepacia od nich...ale myslim,ze sa ti budu pacit,ja som ani vsetky nepopozerala,lebo toho bolo strasne vela a to by som mala este vacsiu dilemu :D ked uz teraz sa neviem rozhodnut...
Odpovedať
@ewka18 ano,vies co,na tej stranke tam mas konktretne stranky,z ktorych si mozes vybrat saty ake len chces..aj z obrazku ak sa ti nepacia od nich...ale myslim,ze sa ti budu pacit,ja som ani vsetky nepopozerala,lebo toho bolo strasne vela a to by som mala este vacsiu dilemu :D ked uz teraz sa neviem rozhodnut...sorry ze dvakrat posielam,ale vzdy zabudem dat, ze "odpovedz"
Odpovedať
ahojte, nevestičky poraďte, čo ešte treba vybaviť. Už máme: foto, kamera, sála, kostol, matrika, hudba.... co dál... čo ešte vybaviť čím skôr???
Odpovedať
Profilova fotka
@niania17 podla mna mas vsetko dolezite a ostatne veci staci ked budes riesit na dalsi rok
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte,aj ja sa pripajam - 7/7/12 :) Taktiež už máme to najhlavnejšie- sálu, foto, video, DJ. Vyzdobu si robim sama, takze uz postupne zhromazdujem malickosti...chystame sa aj vyriesit matriku, ale cakame na snubencov novy OP.
Odpovedať
ahojte kocky z ba,pripadne bb.. dnes som dostala odporucanie na velmi dobru predajnu www.farebnanevesta.sk
Odpovedať
@dadakraus ahoj, svadbu budete mat tiez v dubnici? a kde: v kostole ci len na urade? my mame v ten isty den v dubnickom kostole :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@jajurka ahoj, my budeme mat len civilny obrad,ja nie som veriaca a prislo by mi to pokrytecke vydavat sa v kostole. budeme to mat v Chateau Mignon-vonku obrad a vnutri zabavu :)
Odpovedať
ahojte..funguje este tato tema vobec? :-N :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi No neviem??? Baby všetko poriešili v marci a teraz oddychujú :-D
Odpovedať
@csillia :-D nejak skoro...
Odpovedať
Profilova fotka
Pripájam sa k nevestám, ktoré sa vydávajú 7. 7. 2012 :-) Ja som si tiež myslela, že budem mať všetko zarezervované rok do predu... no je skoro december a my máme len termín. Chceme sobáš niekde vonku ... a tu začína problém. Hľadám miesto, kde by sme mohli mať sobáš vonku a v prípade zlého počasia vo vnútri. No napr. v Betliari mi povedali, že sobáš v záhrade kaštieľa je zadarmo ale ak chcem mať sobáš v prípade zlého počasia vo vnútri musím zaplatiť všetky poplatky /asi 300 EUR/ aj keby som tam sobáš nemala /v prípade pekného počasia/. Je to podľa vás normálne,,, vyhodiť cez okno 300 Eur??? a pre toto sa neviem pohnúť ďalej ]-(
Odpovedať
A čo keby ste urobili kompromis - obrad vonku a hostina a zábava vo vnútri.....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?