Svadba júl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Buduce nevesticky, mate niekto svadbu v juli 2012???uz nieco planujete???
Odpovedať
1
4
5
Profilova fotka
@levica2 No presne tak to chceme! Obrad vonku - len čo keď bude zlé počasie??? a hostinu vo vnútri /my budeme mať vlastne len obed s rodičmi a svedkami... také rodinné posedenie/ ;-)
Odpovedať
@csillia A nedá sa s nimi dohodnúť tak, že by v prípade zlého počasia vám na obrad nachystajú vo vnútri? Veď aj tak skor ako v sobotu ráno vonkajšie priestory riešiť nebudú. No mám taký pocit že sa tomu poplatku za sálu asi nevyhneš jedine keby bola s nimi možná dohoda prípadne skúste hľadať niečo iné pokiaľ budete mať len menšiu svadbu. Aj keď Betliar je naozaj krásny, ja by som možno tie peniaze za to obetovala, veď svadbu máš len raz a keď budete mať menej ľudí tak aj tých výdavkov bude menej. Skús sa s nimi dohodnúť, za pokus to určite stojí....
Odpovedať
Profilova fotka
@csillia ahoj no to je zlvastne ze za svadbu vonku nic neuctuju, pretoze ja com som sa bola pytat tak nam dali riadne palky, niekde to bolo 300 eur a niekde 500 eur,, a neviem preco tak vela,, pockaj a to zaplatis 300 eur a nakoniec bude vonku pekne pocasie a budes ho mat vonku tak ti peniaze nevratia ? sak to je nejaka hovadinka nie ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky, my máme svadbu 21.7. 2012, rovno na výročie a tiež už máme toho dosť povybavovaného, sálu, radnicu, fotografa, hudbu, obrúčky sú doma, menovky, kravata, topánky, papier na oznámenia....... prvotná eufória ma úplne pohltila :D
Odpovedať
Profilova fotka
@magduska13andrejko kde si kupovala tú čokofontánku a čo ťa vyšla? my sme tiež nad ňou rozmýšľali, ale stále sa nevieme rozhodnúť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@levica2 No ten poplatok 300 eur je práve za sobáš cca 1 hodinka v červenom salóniku, nie za priestor na celú oslavu. Oni tam totiž svadby ani nerobia len sobášia.
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 to je park za kaštielom a oni povedali, že to je verené miesto, treba im to len oznámiť. A áno ak by bolo dobré počasie tak by som vysolila 300 eur len tak...
Odpovedať
Profilova fotka
@csillia no tak to by som im nic nedala -skus pohladat nieco ine, sak ked bude pekne pocasie tak ti to musia vratit
Odpovedať
@csillia mne sa zda ta suma strasne prehnana... =-) dobre, nech si uctuju, ze sa nesobasite klasicky.. ale az tolko????? :-. 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
@lucia2203 Hľadám, hľadám... ale tu v okolí Rožňavy nič také nemáme. a že reštika s peknou záhradkou, to už vôbec nie ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Toto je z novín, našla som to na internete "Múzeu v Betliari sa platí za prenájom a fotenie 265,55 eura zhodne za sobáš v kaštieli /Betliar/ aj na hrade /Krásna Hôrka/. Obecnému úradu v Betliari, keďže v kaštieli sú civilné obrady, sa platí 66,39 eura a ešte poplatky matričnému úradu v Rožňave." Keďže Červený salónik je sobášnou sieňou Mesta Rožňava, za uzavretie manželstva sa v prípade, že snúbenci nemajú trvalý pobyt v matričnom obvode Rožňava, platí v lete 69,71 eura a v zime 99,58 eura. "Poplatky musia byť uhradené týždeň pred sobášom.
Odpovedať
Profilova fotka
@katmi Súhlasím :-|
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak to teda nie je bohviečo... To ťa aj chuť vydávať prejde pri tých poplatkoch....
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@bubova21 ahojky. sorry, že tak neskoro, ale moc som sem nechodila. fontánku som kúpila tu v bazáriku. Je to úplne skvelá vec takže vrelo odporúčam ;-)
Odpovedať
Ahojte kocky, som zufala,chcem si vybrat svadobny uces,ale nikde neviem najst taky aky by mi vyhovoval.. mam totiz vlasy po plecia, chcela by som drdol,nieco styl baletky, nic extra take obycajnejsie, a zavoj,alebo som rozmyslala aj nad korunkou a zavojom,ale k tym mojim satam ja neviem..priam zufalstvo :-( neviete mi cosi poradit,ja pozeram asi nejake nespravne stranky
Odpovedať
@weel ucesov je na nete strasne malo, alebo skor vobec..aspon moj nazor,lebo ja co som pozerala, tak skor tu na MS, a aj to sa mi 90%nepacilo 8-( uz si si medzicasom vybrala? alebo este stale hladas???
Odpovedať
ahojte tak my mame svadbu 21.7 a ako to tu citam chyta ma panika :D my sme si rok pred svadbou povedali,ze mame v pohode cas, riesili sme len miestnost....momentalne mam saty,miestnost a drahy ma oblek, fotografa a tak na 50% dj a 50% kamera...a to je viac menej vsetko....so salou vyzdoba,menucko a vsetko s tym spojene...ako tak pozeram hmm dufam,ze to stihneme :D
Odpovedať
ahoj svadbu máme 7.7 bude v obci osrblie máme- koláče, kaderníčku, šaty, miestnosť, fotografa, nemyslím si, že je skoro na plánovanie všade som sa stretla s tým, že musím dať vedieť do konca januára čo sa týka sály, šiata pod.... :)
Odpovedať
@csillia my sme chceli tiež obrad vonku a napokon to dopadlo tak, že obrad bude síce vonku ale na terase, ktorá je zastrešená a zboku je vchod do sály, kde bude svadobná hostina, takže v prípade nepriaznivého počasia nemusíme panikáriť :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zuzinda12 Tak to je supeeer :-) Ja som nič také nenašla v našom okolí, ale nevzdávam to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ak by ste niektora potrebovala lacne navleky poslem info do pošty.
Odpovedať
no ako to tu citam,zacinam stresovat...svadba 7.7. a my mame vsetko okrem toho najdolezitejsieho-obrucky a oznamka..
Odpovedať
ahojte, ja má svadbu 21.7. - a máme viac menej-všetko a to sme sa rozhodli pre tento termín pred cca. piatimi týždňami - máme civilný sobáš, takže zápisnicu spísanú, hotel - reštika s ubytkom rezervované (ešte treba dotiahnuť detaily menu), pozvánky a obrúčky objednané, šaty vyskúšané a rezervované :), drahý má oblek, ten sme kúpili viac-menej náhodou, keď sme kupovali veci do bytu (lebo ešte sme sa popri tom aj sťahovali do vlastného a zariaďujeme), kapela zajednaná, fotograf je kamarát, kameru sme zavrhli, a teraz sa hrám s detailami na svadbu, pozerám vychytávky, ešte potrebujem topánky a kaderníčku a hotovo :) inak som zistila, že ma to dosť baví, možno sa budem živiť do budúcna plánovaním svatieb :-D
Odpovedať
@lenlub1 jeej konečne niekto kto má ten istý termín :) držím palce, neboj pri tom čo máte stíhate s prehľadom
Odpovedať
@cathy83 aj ty mas 21? konecneee niektoo :))uz som sa bala,ze sme jedina svadba na slovensku...taky pekny datum a tak malo svadieb v ten den :D ako pozeram na to,ze pred 5 tyzdnami ste sa rozhodli tak ste toho dost postihali klobuk dole :))
Odpovedať
@cathy83 @lenlub1 my mame o 6dni nato :-) a veruze som tu este nenasla taku nevestu, co by mala rovnaky datum ako ja =-)
Odpovedať
@katmi to cloveka pomaly az vystrasi,ze?:))) budete originalny par :)
Odpovedať
@lenlub1 tak tomu ver :-D my mame uplne vsetko inac ako 99% parov :-N :-D :-D 8-)
Odpovedať
1
4
5
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?