Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
hmm..ved to, ktovie aky je... =-)
Odpovedať
Profilova fotka
zevraj je to DJ Steeve..prave som sa dopatrala a hrava v Bobe v KE...tak jedine, ze ho okuknem tam
Odpovedať
dartka..a odkial je ten dj?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby..som tu :-) po dlheeejj dobe (aspon pre mna...jeden den aj pol) :-D tomu sa hovori zavislost na MS tak ste poriesili kadeco ako citam... lorinko...takze uz aspon torticku mas ked na oznamka este nebola dobrá chvíla :-p aj ja na to cakam :-D lea...dovolenka..hmm ;-) ani sandalky este nedosli :-( pia...kvetinarka ta zarmutila :-| no teda... dar...no hadam ho niekto bude poznat ]-( a ja...dnes som bola na chirurgii, chvala bohu mi nic nerobili s tym kolenom...chce to len zabaly ibuhepa plus voda =-) a wobenzyn,,,vraj sa tem hematom musi vstrebat,lebo mi ostane hrca ako svet a to bude blbe pri satach alebo kratasoch v lete ]-( :-( a este aj rehabilitacia...no proste parada...
Odpovedať
Profilova fotka
leatea: DJ je z KE
Odpovedať
ahoj caly..a spravila si cosi na svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
lea....ee nic :-| mozno to ani nestihnem ;-(
Odpovedať
co nestihnes? dartka..tak nic..ale pokial nehraval v ziline,tak je dobre..mali sme na vyske jedneho dj,co sa tak volal..a hral otrasne..
Odpovedať
Profilova fotka
povybavovat veci na svadbu..ked vy sa uz mozete aj zajtra vydavat dievcata :-p ;-) ale nie...hadam to postiham ved ako vravim predstavu mam...takze tak...aj tak som mala plnu hlavu inych veci teraz...inac sa pripravujem na birmovku na stare kolena takze sa aj ucim veci....ale mam aspon goralky do pierok.. x-)
Odpovedať
caly..urcite stihnes..ja este nemam ani topanky..a zenich by prisiel tak akurat v koseli a topankach :-N :-D takze sa neboj..nie si na tom az tak zle..teda nie si jedina v tom ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea....no a zabudla by som na vazy ktore mam objednane hranate sklene a tyl staroruzovy...a dohodnutu kadernicku :-D :-D ale to uz asi kazda..no nie??
Odpovedať
kadernicku este nemam.. najnovsie mam problem s make-upom..musim kupit vybavu..lebo sa pojdeme fotit v nedelu a musim sa namalovat sama :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
v nedelu ktoru?? a nemas najaku kamosku ktora by ta namalovala?? ja by som ta :-D :-p robim to rada...
Odpovedať
po svadbe..ideme sa fotit na dalsi den totiz.. nemam nikoho..na koho by sa dalo spolahnut.. =-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmm..to je smola...ale tak zvladnes sama....ved si toho uz tolko zvladla a na jednotku ;-)
Odpovedať
no ja sa moc nemalujem..ale asi zacnem do prace..aby som si to nacvicila :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja sa tiez velmi nie ale ked uz idem niekde tak sa namachlim...pozriem nieco z plesu a pridam :-p
Odpovedať
dobre.. moj naj problem je,ze mam kruhy pod ocami a tie neviem prekryt :-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
no uz :-p tak musis pouzivat svetlejsi make up pod ocka...na kruhy je najlepsi ten najsvetlejsi..myslim, ze sa na to da kupit aj krem ktory to vyriesi :-)
Odpovedať
no vyzeras na fotke super.. na svk sa chystam kuknut nejaku kozmetiku..len stale neviem,ktoru znacku..mam dost citlivu plet..
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej dakujem lea... :-p :-D tak skus nieco od Aneway neviem ci som to spravne napisala...presne to zistim... viem, ze ja na citlivu plet kamoska ju pouziva a veelmi si ju chvali, da sa kupit len v lekarnach...a je dost draha ale kvalitna... bola tu rec aj o vichy ale ja som nebola spokojna s nou vobec aj ked je drahsia ale mne najlepsie robi nivea...a skusila som hocico...mam uz aj mimicke vrasky takze budem musiet pouvazovat o niecom protivraskovom....aj ked to som mala riesit okolo 25-tky ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojalekaren.sk/avene-ysthe... takze avene to jee.... :-D som tam peknu blbost napisala :-p
Odpovedať
no ja mam krem AB..a ten je najlepsi na moju tvar..z inych sa rychlo vyhodim..takze ani nepouzivam.. nivea je celkovo dobra..ale netestovala som na tvar..potrebujem cosi na suchu a citlivu plet.ale na telo pouzivam vela niveu..
Odpovedať
este som zabudla napisat,ze tie kytice su tiez super ;-) som zvedava,aka bude tvoja svadobna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
moja kamoska mala problem velky..stale mala cosi take ako ekzem okolo oci a velmi to svrbelo...nic jej na to nezaberala, len hormony v masticke co dostala....ale to sa nesmie uzivat dlhodobo, je na to navyk a moze to sposobit nemale problemy....takze jej odporucili tuto kozmetiku a ma od nej vsetko aj pletovu vodu aj kremy nocny denny a je maximalne spokojne aj ten problem okolo oci jej zmizol...a poviem ti trapilo ju to rok..nepretrzite.. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem :-) to som aj ja zvedava x-)
Odpovedať
skusim sa po tej znacke popozerat..a poradim sa este v drogerke a uvidim,k comu sa dopracujem..
Odpovedať
Profilova fotka
ok odchadzam do postele |-| idem si este pomastit kolienko... dobru noc a pekne sny
Odpovedať
dobre..pekne sny prajem..ja som sa dala na nakupovanie :-D quelle ma pekne vci..tak obzeram.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby, vy pisete jak drave 8-) normalne nestiham Lori, ak stihnem, urcite Ti zreferujem ako bolo v Duhovom saloniku. Aj my sme si dali terasu, je to super a treba to urcite vyuzit kedze bude leto ;-) My sme boli u neho v kancli a tam mal polozene zabalene balenia servitok, roznych farieb, neviem presne kolko, ale zo 8 urcite. Napriklad 2 druhy modrej a podobne. Tak mi vravel, ze tak robia vyzdobu, maju servitky roznych farieb a podla toho to doladia celkovo. Tak ak Ti nevyhovuje ani jedna z tych dvoch farieb, co Vam ponukol (ozaj ake farby to boli?) kludne mu zavolaj a povedz, ze chces taku a taku farbu a urcite Ti vide v ustrety ;-) Fotky z tade nemam, nerobila som, lebo na nete su velmi pekne, ktore zodpovedaju skutocnosti. A ta tej fotke som na pusti v Dubaji :-) je to foto z minuleho roka. Isty cas sme tam zili.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?