Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma.. a som rada..ale zajtra este vacsia nuda pred nami ako dnes..ale myslim,ze bude aspon zabava.. pia..no my sme tak napoly..obom cosi chyba..stale.. lori..a budes mat tie sandalky?
Odpovedať
Profilova fotka
tí naši muži sú véééľmi podobní...ten môj nakupuje večne všetko za pať minút dvanásť :-p a na vianoce...zásadne 23.decembra :-p :-S
Odpovedať
zdravim lea ;-)
Odpovedať
lori... asi väcsina chlapov je taka ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
awój lea... ;-) no..chcela by som tie sandálky...ale ak zbatám nejaké rozkošné botky s otvorenou špičkou...berem tie :-D ..ale prvý plán je sandálky...len čo dostanem peniaze koncom marca....utekám ich kúpiť 8-)
Odpovedať
lori..uz mas nejake vyhliadnute? =-) no moj tak kupoval zasnubny prsten.. :-D
Odpovedať
zenicky , idem si dat kavu ;-) inak, u nas to vyzera na peknu lejavicu =-) a to som chcela ist este dnes vonku s havom :-S
Odpovedať
Profilova fotka
piata...ťa obdivujem, že piješ kávu tak večer a potom v poho zaspíš :-) ja keby som vypila čo i len čaj na obed..tak nespím celú noc..takže ja môžem čaj hned po prebudení :-D :-p lea..nemám..ale takú predbežnú predstavu mám :-)
Odpovedať
ja mozem vypit kavu aj o deviatej a pohoda 8-)
Odpovedať
ja som mala dnes uz dve :-N ale jedna bola bezkofeinova :-D pocas skuskoveho som pila poslednu kolo desiatej az polnoci 8-) a pohoda lori..dufam,ze najdes tie naj.. ja stale cakam na tie svoje..len musim poslat novy sek..tak cakam na ten povodny..
Odpovedať
Profilova fotka
piata..tak to máš štastie :-D
Odpovedať
kocky, idem si aj zacvicit, tak vecer sa tu stavim , majte sa zatiim :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
piata...tak cvičeniu zdar :-D
Odpovedať
pia..nezabudni cvicit aj za mna..ja za teba potom zhodim :-D ;-) lori..a co tak detska kava?
Odpovedať
Profilova fotka
lea..tak to ti závidím...( v dobrom ) ;-) ty ich ešte nemáš doma? =-) :-N
Odpovedať
este nie :-S lebo nedalo sa platit cez paypal..poslali mi tel.c.,cez ktore mozem zaplatit..za frasa sa nedalo dovolat ]-( tak som pisala adresu,ze poslem sek od kolegyni..tak mi pisali,ze je vypisany nespravnej osobe.. ]-( tak cakam,az pride sek naspat a tak poslem novy..
Odpovedať
Profilova fotka
fúha..toľko oplietačiek s tým..presne pre toto si neobjednávam veci z netu...ja to chcem mať hned doma :-p :-D
Odpovedať
no to je prva vec,co ma tolko opletaciek..som si totiz nemyslela,ze budu robit take problemy s tym..dokonca z honkongu mi dosiel tovar skor ako od nich.. ale dnes mi dosiel katalog s deko..tak musim popozerat,ci este cosi neobstaram :-) po velkej noci alebo mozno stihnu uz aj teraz..by som mala dostat mandle a coko srdiecka..ako darceky pre hosti..uz som na ne zvedava :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..a vydrží to..myslím tie čokoládové serepatičky ešte 4 mesiace ? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea..odpájam sa...ale možno večer ešte mrknem :-) ;-)
Odpovedať
no jasne..budu cerstve..lebo ich nemaju na sklade..takze sa prave vyrabaju..a ak ich predo mnou vela objednalo,tak ich ani teraz nedostanem..ale az niekedy po velkej noci..
Odpovedať
hallo hallo ;-)
Odpovedať
babo sa po... :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D pocuj lea, a kvety ake planujes? som si nevsimla v albume, ake sa ti pacia :-N
Odpovedať
modre ruze budu ;-)
Odpovedať
;-) zaujimaveee , budes originalna, este som nevidela nevestu s modrymi ruzami 8-)
Odpovedať
no mne sa velmi pacia..mala by to byt kombinacia bielych a modrych..uz sa tesim :-)
Odpovedať
to bude pekne ;-)
Odpovedať
n uvidime,co mi vydrzia..lebo ma niektori dost odhovaraju..ale pokial bude sikovna kvetinarka,tak kvety vydrzia.. :-)
Odpovedať
fakt? to som nevedela :-N ale snad vydrzia ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?