Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
uz som sa dovolala :-| namaju ich tam...su na stranke salon nicol ale len v BA :-( ich maju a na predaj dokonca 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
takže nič, čo? :-S ...alebo sa budeš trapať do BA? asi nie... :-|
Odpovedať
Profilova fotka
take by boli krasne ;-( idem hladat tu na okoli este
Odpovedať
ahojte..tak uz som doma.. caly..som rada,ze ti je uz lepsie..aspon niekomu teda :-D lori..skusim ti kuknut uk stranky..a viem,ze v jednom svadobnom casaku som mala fialkovu vyzdobu..teda veci v tej farbe..kuknem,ci to mam tu a poslala by som ti stranky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj mne sa strááášne páčia...hladaj..hladaj..určite ešte niečo vynúraš :-D
Odpovedať
Profilova fotka
jéj lea...supiš..už sa tešíím :-D :-D ako si sa dnes mala?
Odpovedať
sme sa tam nudili ako fras..a zajtra sa budeme tiez..ale beriem si krizovky so sebou :-D caly..z ktoreho roku su?
Odpovedať
Profilova fotka
takže nuda :-S ..ja som sa dnes vybrala na nákup...ráno som sa cítila lepšie...ale nemala som to robiť ]-( lebo som odtial išla ako mátoha...totálne sa mi zacpali dutiny ]-( ]-( :-( ale zajtra musím už ísť do školy..dúfam, že už mi bude lepšie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
babky moje...idem si spraviť večeru...tak sa tu majte pjekne :-D :-D :-p
Odpovedať
neboj..tepply caj ta postavi na nohy..nezabudni na med a citron ;-) no ja som vzala jarnu bundu a ono sa to rozfukal severny vietor ]-( ale som zatial v poho,aj ked uz kycham a viac soplim..
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj leatea...asi 2007 nviem, predavaju ich uz takze asi starsie a pozicat sa nedaju uz ]-( v salon nicol...hladam este tu v okoli... takze mate zimu?? ;-) akurat som pozerala, ze uz toho mas vela prevela lea...
Odpovedať
skus napisat do bojnic..salon magnifica..oni maju velky vyber siat la sposa..lebo sa mi zda,ze toto je la sposa.. no vraj by malo snezit..len netusim,kde :-D no snazim sa..dnes ma cakaju oznamka..musim poctivo pracovat na nich.. =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no a uz aj oznamka budu :-D ty si sikulka...nebudes mat aspon predsvadobny stres :-D :-p idem sa na to pozriet uz som pisala aj do BB ci nevedia baby nieco o tej znacke tu v okoli..pronovias-alcanar..su to..
Odpovedať
no treba :-) skus teda zistit..
Odpovedať
Profilova fotka
nenasla som nic na nete... zeby nieco v blizkom okoli :-( ;-( no nic pockam ci nahodou baby nebudu vediet nieco .. ok idem umyt riad po veceri :-| tak sa maj leatea
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky ;-) davnejsie som tu nebola. Tak uz mame marce a zas sa nam to o 1 mesiac priblizilo ;-) Tuto nedelu letim domov a uz by ma na poste mali cakat 2 baliky - svadobne oznamka a svadobne pierka. Uz sa na to fakt tesim :-D Myslite na mna v pondelok, ideme vybavit matriku - ziadost o sobas tak nech to klapne ako ma, lebo moj drahy leti vecer domov. Objednala som sa do salonu El v Petrzalke tak hadam mi nejake sadnu. Bude mat niektora z vas saty z tochto salonu? A mate uz saty zarezervovane na 100 pro?
Odpovedať
ahoj kati..no to je super,ze ta tam bude uz cosi cakat..ja si tiez nechavam takto posielat vela veci..len mne ich vyzdvihuje polovicka :-) matriku budeme tiez riesit..tak dufam,nam obom to pojde lahko..lebo nerada vybavujem veci na uradoch.. saty mam rezervovane..ael cchem ich este zmenit :-D v albume..poslednom..mam zopar novych,tak rozmyslam,ci si cosi take tu v zahranici neobstaram :-N
Odpovedať
Profilova fotka
awóóójte všetky :-D :-D kati..ja mám šaty zo salónu EL :-D a menila som ich tri krát :-D :-D majú tam super výber :-D už mám na 100 pro zajednané aj zaplatenú zálohu ;-) ...je tam taká mladá kočka, ktorá je veľmi ochotná :-D ;-) a aké sa ti páčia?
Odpovedať
kuk..tak uz som doma..a normalne sa mi nic nechce :-N ale musim sa pustit do oznameni..
Odpovedať
Profilova fotka
lea..a koľko si včera urobila? =-)
Odpovedať
no robila som treti krok..a este chyba posledny..ale spravila som ho pri dvoch..takze mam hotove..uplne..dva kusy.. no zistila som,ze mi chyba material..takze,ak nezozeniem v uk,budem musiet makat na svk :-N
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je s tým dosť roboty, čo? to sú nejaké dvojvrstvové? =-)
Odpovedať
3 :-D vrstvy :-D aj pauzak mam :-p ale vyzeraju super..no neobjavia sa v albume.. musim byt pozorna pri lepeni jednotlivych vrstiev ;-) co vase oznamka..uz mate cosi? a co ostatne pripravy? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to by sa mi necelo strihať a lepiť toľko vrstiev :-p :-D ale musia byť kráásne :-D kdeže nemáme :-p ...my sa chceme ísť pofotiť..,keď už bude teplejšie vonku :-D ...ale môj chlop sa ešte ani nespýtal kamaráta, či bude ochotný...takže tak sme na tom :-S ]-( ...ale budeme si musieť pohnúť... inak v piatok chcem ísť do Ikea pokukať tie serepatičky na dekorejšn ;-) dúfam, že niečo objavím a aj by som sa chcela znovu poobzerať po nejakých kvetinárstvach :-) a práve mi volala teta, že ona by mohla dať chlopovi ušiť oblek..tak som zvedavá ako to dopadne :-D :-N
Odpovedať
ja som vcera pozerala tie casaky..a asi mam to v dalsom,ktory je na svk..ale este kuknem velke formaty..tie som totiz este nevidela..a mozno cosi tam bude.. my budeme davat sit asi v polsku..neviem preco si to chcu jeho rodicia presadit :-S ze oblek z polska =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak ked z Poska tak...ta ne? :-D ( zjedziac u fotele, mjej pjasy zapjante....) :-D :-p to je po polsky...písané v lietadle...ale neviem, či sa to tak píše :-p my sa s chlopom vždy učíme také blbosti...aj v hoteloch čo sú napr. na wc tie papiere a na nich je písané, že je to vydenzifikované...tak aj to celé vieme po taliansky :-D :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
znie to asi takto...napíšem to ako počujem...qesto sežo stato poluto e dezinfetato.... :-D :-D
Odpovedať
no ja dufam,ze sa v makyte objavi nejaky pekny..zatial sa mi tam jeden celkom pacil :-) tiez si take somarinky citam a snazim sa zapamatat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no mne teta práve hovorila, že oni tam šijú obleky Ozeta, Alain Delon a ešte nejká značka...neviem už aká...to by sme ale museli ísť do Topoľčian...ale oplatí sa :-D musím presvedčiť chlopa...ked sa vráti z cvičenia, tak na neho spustím :-N
Odpovedať
lori a kolko tak stoja? ja by som mohla skocit do puchova :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?