Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
nó mne teta vravela, že by mi to urobila zadara 8-) :-D 8-) ale to by môj chlop určite nesúhlasil...on si všetko chce pekne zaplatiť...tak ó chvílu jej mám volať kvôli veľkosti...tak jej ešte poviem, že to necheme zadara, že čo povie... =-) :-N
Odpovedať
no mne prave pukla ziarovka :-S ale nasla som druhu..nastastie..inac by som nic nerobila.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
táák už som dotelefonovala...že ona nám to chce dať ako svadobný dar :-D :-N ale museli by sme ísť cez víkend do To a pozrieť si tú látku...som zvedavá, čo na tom povie chlop... =-) lea..a teraz vystrihuješ?
Odpovedať
nasla som nejake fialove inspiracie x-) vecer ti napisem stranky.. ale este som mala cosi dalsie..tak to kuknem na svk ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
jéééj dakovala :-D :-D
Odpovedať
teraz chatujem :-D :-D :-D ale uz som si vsetko nachystala..teraz ma caka lepenie..ale mam tu ludi,tak radsej pisem..neskor tu uz nebude takmer nik.. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lea..a kedy chodíš spať? :-D
Odpovedať
okolo jednej..to staci,kedze vstavam po pol osmej.. :-D :-p
Odpovedať
Profilova fotka
tak to sa dobre vyspíš, hlavne ak hned zaspíš...ja mám problém so spánkom ]-( :-( ked už sa vyberiem do posltela, tak sa tam mrvím aj 4 hodiny, kým zaspím... ]-( ]-( mám to posledné 4 mesiace...ale už s tým budem musieť niečo spraviť...asi to istí spánkológ...ale to si budem musieť nejakého vyhladať cez net :-p
Odpovedať
no ja obcas mam dni,ked tiez dlho buntosim..ale zvladam to zatial celkom dobre..pokial to nie je kazdy den,tak sa da potiahnut ten jeden den..
Odpovedať
Profilova fotka
no práve...ja to mám každý boží deň ]-( ]-( užívam ten hormón melatonín...ale nechcem to brať dlhodobo..predsa len hormón...je hormón... :-S :-|
Odpovedať
a nepriberas z toho?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
no ved ja sa najviac bojím toho, že z toho priberiem. :-S :-( .ale v letáčiku sa píše, že nie sú žiadne vedlajšie účinky...tak neviem...ale mala som donedávna 51 a teraz vážim 52-52,5 kg....ale neviem či to je tým, alebo tým, že som začala svičiť a svaly predsa vážia viac ako tuk 8-) myslíš, že sa z toho priberá???
Odpovedať
no z hormonalnych liekov sa vacsinou pribera..preto aj pri hak priberies..
Odpovedať
Profilova fotka
božééé 8-( 8-( teraz som z toho na nervy...ale to by tam asi museli napísať, že to má vedlajšie účinky... ale to je hormón, ktorý sa nám do 16 roku dostatočne tvorí v tele a po 16. roku sa znižuje jeho tvorba...a preto môže niekto mať problém so spaním...on pôsobí na kvalitu spánku... ale mne aj tak moc nepomáha...už ide len o tú psychiku...že dala som si ho fajn..tak musím teraz zaspať...
Odpovedať
lori..ja som uzivala tiez nejake lieky a nieco take tam nebolo pisane..priberanie nie je brane ako vedlajsi ucinok..a navyse nie na kazdeho to posobi ;-) no ja ked mam problem zaspat,tak ja si normalne niekedy znova otvorim cosi a robim..ale sa snazim mysliet na jednu vec..aj ked niekedy to nepomaha..obcas by som si najradsej tresla o cosi hlavu..urcite by som skor zaspala :-N =-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to budem musieť nejako poriešiť...skúsim ísť do lekárne a kúpiť niečo iné...alebo fakt zájsť za tým spánkológom... 8-( na dnes končím...idem si ešte niečo prečítať z dejáku...máme za úlohu porozmýšlať o slovensko-maďarských strereotypoch :-S :-p pekný večer ešte prajem ;-) :-)
Odpovedať
no tak pekny vecer..ja som sa pustila do tych oznameni.. papa
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Lori, si ma potesila, ze v salone El maju velky vyber a prijemnu predavacku :-D Pacia sa mi saty Melody a Jaden. Ale boh vie, ci mi sadnu =-) V kazdom pripade chcem biele, na ramienka a z jedneho kusu. Ty si si ake vybrala? Takze sa zaplati len zaloha a zvysok sa plati az ked si saty zoberies domov? Aspon toto mi bolo povedane, ako to funguje v tomto salone.
Odpovedať
ahoj kati..taky system by mal fungovat v kazdom salone ;-) co tvoje pripravy..ako pokracuju?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj lea, ako pokracujes s oznamkami? Kolko kusov budes robit? My uz ich mame hotove a vyzdvihnut si ich idem na postu v pondelok tak sa moc tesim :-D Dali sme spravit rovnych 100 kusov, myslime, ze by to malo stacit a ak by nahodou, neni problem ich doobjednat.
Odpovedať
no pomaly ale isto..rozmyslam tiez nad rovnakym poctom..ale zatial bude stacit 80..aspon teda dufam..
Odpovedať
Profilova fotka
pripravy? zatial mame oznamka, svadobne pierka a obrucky. Buduci tyzden by sa mali veci posunut dopredu lebo letime v nedelu domov a ideme vybavovat matriku, salu a moje saty. A konecne sa kazdy dozvie, ze sa ideme brat, zatial to tajime ;-) aby mal kazdy prekvapco :-D Takze vpondelok to vypukne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vy co zatial vsetko mate vybavene?
Odpovedať
Profilova fotka
ako dlho si so svojim milym?
Odpovedať
no my toho mame o cosi viac..kedze som v zahranici..v aprili uz zajednavame menu,mame stretnutie s kapelou a matriku treba..zenichoci stale chyba oblek a kravata s vestou..mne topanky a popolnocne saty..a potom take ako oblecenie pre druzicky..budu mat rovnake saty totiz.. sme spolu cosi vyse roka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
na ako dlho si v uk?
Odpovedať
no som tu uz pol roka..a najblizsich 10rokov tu asi pobudnem..
Odpovedať
Profilova fotka
prave som pozerala tvoje topanocky....uz si si vybrala? mne sa njaviac pacia druhe, ale ani tretie nie su zle, len tie maju podla mna prilis vysoky opatok...budes dost na nohach, tancovat a pod. ale je to ne tebe ;-) ja asi tiez sandalocky a opatok maximalne do 6,5 cm
Odpovedať
no nasla som jedny sandalky teraz na ebay..tak rozmyslam,ci si ich nekupim..ked uz tolko nakupujem..cakam na bizu a manzetky z ebay :-) ja by som mohla zvladat aj 8cm..teda dufam..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?