Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahojky este stale nevieme co cakame.....asi budeme mat prekvapko. :-) meno stale nevyberame, nevieme sa k tomu dokopat. Ked aj manzel nejake vyberie, tak je to stale dievcenske. Ked bude chlapec, tak neviem co spravime :-N
Odpovedať
ahojte..no normalne ste ma prekvapili,ze ste tu aj napisali :-) janja..uz sa ti to pomaly ale isto krati..a niekedy sa neda vidiet,co to je..ale aspon to bude zaujimavejsie..aj ked ja budem chciet urcite vediet pohlavie..ale to asi vacsina..moju sestru odbil doktor,ze ked to jeho nezaujima,tak ani ju nemusi :-S total komunizmus u nas doma..ale co uz.. slav..ako sa dari? manzo pocuva? ten moj ano.. a baby..ako ste oslavili den zien :-D ja som dostala dezert a jedno tricko..teda vsetko som si to vybrala..ale on povedal,ze jasne,ze si to kludne mozem kupit,ked chcem 8-) a uz sa chystame na nakupy oblecenia..tento mesiac cosi kupime..tak sa celkom tesim..mam aj navyberane pekne kusky oblecka..nech sa mam cim chvalit :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) leatea tak som na teba myslela, ze už davno sme nepismenkovali na IP tak som nevedela co sa deje, či mas vela robotky alebo ako... no piekne od mangelika, že si spomenul na MDZ..pravdupovediac môj si nespomenul ani bu ani mu..to som teda dopadla, musim vymenit chlopa haha janja, ja ani neviem ci by som chcela vediet alebo nie...z menami to je moc tazke, su take krasne mena a dik vyber jedno dve..ta to katastrofa..a termin mas kedy, predpokladam jun ak si dobre pamatam?? a vecicky ste ake kupovali, uz mate kociarik..ja vzdy kukikam na kociariky, tak sa mi pacia..no ale otehotnet nie a nie, ale pravdupovediac ani sa nesnazime, ale kukikovat kociky kukikujem, som strasna co..nemas albumcek v modrom koniku..idem kuknut :-) papa
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeeeeeeeej uz som ta nasla...piekne piekne aj ja chcem...
Odpovedať
cav slavi, no dobre ked si ma nasla. takze vies aky mame kocik. Mne sa paci. aj veci su vsetky skor take neutralne. Ved ono je to lepsie, moze potom vynosit aj druhe dieta. ;-) ja sa uz tesim, kedy nam ty oznamis ze si nasla //. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) kukam, ze ste co to popisali Janja podla mna je super, ze stale neviete, co to bude, ved to bude prekvapco potom x-) Ja ked budem tehotna tak si urcite nedam zistit pohlavie lebo podla mna neni nic krajsie ako ked nosis pod srdcom 9 mesiacov dieta a az po porode sa dozvies ci mate dievcatko alebo chlapceka x-) Ja by som chcela mat dvojicky x-)
Odpovedať
ahojte.. tak ja som uz po zdravotnej stranke omnoho lepsie..aj ked stale denne balik min padne..takze tak.. a co mame nove? kupene letenky na letny vikend..este hotel rezervovat a auto..a mozeme sa tesit.. v praci ma cakaju este tri tazke tyzdne..akosi stale to je take nijake..ale co uz..hrozne citit,ze vsetci su zniceni a maju toho naozaj dost.. janja..no pozrela som si album..a sa mi pacia tie neutralne farby oblecenia :-) slavka..no moj to vedel,lebo tu mame slovensky kalendar a aj som mu to pripominala :-D ktovie,ci si to bude pamatat dalsi rok..ale zas vcera prisiel vecer z prace a hrozne zlaty bol,ked doniesol tanierik s dezertnymi piskotami a bounty..ze na dalsi mesiac,co mame za sebou..vo stvrtok bol zniceny,tak len zalahol..ale nezabudol :-) aj ked sa pomylil o mesiac :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) leatea..ty si podarena, ale mangelika mas super ked nezabudol...ty si mi zase chorucka? nevedela som...a v lete kedy mate termin hm...to prijdete len na vikend alebo aj na dlhšie hm.. katka 0209- dvojičky? to je krásne, ale ja by som sa bala ako to zvladnem, z jedným babom je narocne a z dvoja si neviem predstavit, ale z bozou pomocou sa to vsetko zvladne...mne raz vestica vyvestila dvojicky alebo babulka ale hned po sebe...ta to bola vestica co..a dik dievčata ta parada..ale hlavne ze budu zdravučke, aj ked vesticiam neverim..to len tak medzi rečou... a ako sa inak mame???
Odpovedať
Profilova fotka
caute manzelky :-) slavulik...mame sa fajn :-) v sobotu ideme bookovat konecne tu nasu svadobnu cestu, chceme ist koncom aprila. Tu v UK sa uz krasne otepluje aj dnes je super jarny dnik :-) tak sa tesim lebo zimy mam uz plne zuby :-| a vy ako slavulik? kedy planujete babatko?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček :-) katka a kde ste sa vybrali na dovolenocku hm? nech snívkam z vami..prave mi pisala kamoska, ze boli v dominikanskej, kupili ju cez uk a dik za super cenu...normalne ma to taha cez zahranicie dovolenky kupovat ako cez sr, to tu je omnoho drahsie.. babulko este neplanujeme, ak by prislo tak oky moky budeme len a len radi, ale skôr si planujeme byvanicko, ktore sa nam nedari pozhanat...postav dom, zasat strom a splot syna..tomu sa vy riadime haha a vy co hm?
Odpovedať
ahojte :-) no som rada,ze sa snazite pravidelne prispievat :-) aspon viem,ako sa vam dari :-) my sme si uz kupili letenky nielen na maj,ale aj na jul x-) este nas caka hotel,ktory bookneme zrejme dalsi tyzden.. na svk ideme takmer na tyzden..posledny majovy tyzden :-) a ja potom zrejme este v auguste na takmer 2tyzdne.. jeej,ze babo..my chceme o dva roky asi..aby to zas nebolo prilis neskoro a potom tak dva az tri roky druhe.. za dva roky o tomto case chcem byt tehotna :-D slav..ak stale chces ten darcek,tak napis do ip a dohodneme sa ;-) by som pripadne doniesla :-)
Odpovedať
to je super si to takto planovat s babom, ono to vsak nemusi vobec ist ako si clovek zela
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
slavulik09...v sobotu bookujeme a potom Ti dam hned vediet ;-) nerada hovorim o veciach dopredu :-x ale krajinu uz mame vybranu. My babatko zatial este neplanujeme...uplne suhlasim s tortelinkou, ze sa to tak presne neda naplanovat...vies ako to chodi, clovek mieni, Pan Boh meni...mas pravdu, ze najprv to chce byvanicko a az potom prirastok x-) my zijeme stale v UK a tu deti mat nechceme aj ked podmienky su tu vyborne :-) zivotna uroven je tu dost vysoka a bohuzial vobec sa neda porovnat s urovnou, ktora je na Slovensku. Hadam sa to raz zmeni aj u nas :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...a co sa tyka tych dovoleniek...tak to je uplna pravda, tu dovolenky vidu omnoho lacnejsie...asi v takom pomere, ze tu nechas za taku fajnovu 80.000 sk a doma by Ta vysla 130.000 sk (to mam na mysli edrahsie - exoticke dovolenky) takze dost rozdiel...takze urcite ked pojdete tak cez tieto cestovky co su tu...a take Grecko Ta tu vide par korun :-)
Odpovedať
ja zas v poho planujem mnoho veci a zatial sa celkom dari..nieco s omeskanim,ale predsa :-) no je to kazdeho osobna vec ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
...lea tak nech Ti to vydrzi co najdlhsie :-)
Odpovedať
budem sa snazit :-D ako sa inac dari? ten moj je druhy,ci uz aj treti tyzden normalne v praci..aj ked kazdy den chodi do agentury,takze to dost unavuje..ale aspon nejaky prijem..
Odpovedať
lea, tak ti prajem aby ti to vychadzalo aj nadalej, aj ja som bola taka, ale s babom sa to fakt neda, a tak som prestala planovat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea...dari sa fajn, zaklopem radsej na drevo! a stale nema Tvoj drahy direct contract? slavulik...takze na svadobnu cestu ideme do Dominikanskej Republiky 27.aprila uz sa strasne tesiiiiim x-)
Odpovedať
caute baby kati.....jooooj ako vam bude dobre, hned by som sla s vami :-D Na ako dlho idete? my sme boli na 12 dni a to sa nam zdalo strasne dlho. :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček mojkovia :-) katka 0209 - blahozelam, to je super, dalsia na dominikansku republiku, to co tam zadara letenky davaju...sup s linkom alebo cestovkou nech tam idem aj ja..neviete ci by sa nedalo kupit dovolenku cez uk aj z sr? ako pises katuska, tam to vyjde omnoho lacnejsie a preco to nevyuzit..ale beriem kazdu radu a pomoc ako sa dostat na dovolenocku z UK cestovkou :-) tortelinka, mam zmiesane pocity, vy sa snazite a nic alebo ako som to mala pochopit z babulkom? to je pravda my planujeme a pan boh meni alebo to vobec nemusi dopadnut ako si to my naplanujeme... leatea...myslis s tym darcekom co som zhanala minule od teba? ak ano tak to beriem to budem len rada keby si mi to kupila :-) a inak sa mi mas ako..to je super ked mangelik pracuje, prijem ide ide, a vy si môzete vase snicky pomalicky naplnat...uz si davno nepisemenkovala, tak som nevedela co sa deje...
Odpovedať
asi tak nejako, je v plane asi rok, ale clovek mieni,pan Boh meni.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) janja...a vy ste kde boli? ideme na 10 dni, najprv sme mali v plane ist na 8 dni, ale potom sme sa rozhodli na 10 dni lebo 8 sa nam zdalo malo...plus tam je let skoro 10 hodin...Verim, ze by si isla s nami, ale vas caka najkrajsi dar aky kedy moze byt x-) x-) x-) slavulik...zadarmo letenky nie su ani tu, ale je to odtialto podstatne lacnejsie, info Ti poslem do IP nech som tu v sulade s podmienkami fora a nerobim reklamu ;-) A vy mate v plane ist niekedy teraz? Alebo v priebehu tochto roka? tortelinka...nezufaj, rok este neni tragedia...tak sup sup do toho ;-) Musis verit a ono to pride ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojcek :-) katka0209 - to viem ze to nie je zadarmo, ale je to omnoho lacnejsie ako tu na sr....napis mi viac v ip budem len a len rada...my by sme isli aj teraz ak by sa to dalo ak nie, uz sa prisposobime, ale tento rok by sme chceli ist urcite na svadobnu cestu, lebo sme nikde neboli... tortelinka, ako katka hovori, nezufaj, moja svagrinka sa trapi 8 rokov a nic, to by som bola na nervy aj ja s toho...ale to uz je aj o niecom inom nie len o rokoch :-(
Odpovedať
ahojte kati, my sme boli v egypte, v hurghade. Chodili sme aj na vylety k pyramidam, aj sme sa potapali. Neviem, cim to bolo, ci tym, ze sme mali all inclusive, ale nemali sme co robit. Aj do mesta sme zasli, ale v takej horucave sa ti ani nechce..... :-S no a este k tomu sme dostali nejake zaludocno-crevne problemy, tak to sme sa tesili domov. Teraz vravime, ze europa je predsa len pre nas lepsia :-D
Odpovedať
ahojte..tak aspon troska casu napisat vam,aj ked som mala byt niekde inde..ale co uz.. kati..tak si uzite tu svadobnu cestu :-) nech mate kopec peknych zazitkov slavulik..napisem do ip ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojček.. leate, dakujem za ip super super, uz som odpisala... katka ty nezabudni potom fotonky ukazat, nech mame co okukovat.. janja ako sa ty nam mas..co mas nove..babulko kope kope? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte manzelky :-) chcem sa vas opytat, ci ma niektora z vas vygravirovany datum svadby na vnutornej strane obrucok? Ja to chcem dat uz davnejsie spravit, ale furt vaham, sa trocha bojim, aby to pekne spravili...ked obrucky su take male a okruhle...a hlavne ta moja je strasne malinka ked ju porovnam s Tomasovou. My sme si dali vygravirovat mena aj datum svadby na nas servirovaci set (teda presne na lopatku) tam som nemala obavy, ale pri obruckach mam, sama neviem preco...myslite, ze moje obavy su zbytocne alebo zalezi od firmy??
Odpovedať
caute baby, ja sa mam super, male sa vlní o dusu a pomaly priberame. kati, my mame na obruckach vyryte tiez mena a datum svadby. a je to vyryte naozaj velmi pekne. Oni to robia specialnymi strojmi, takze by nemal byt problem. Nám to spravili zadarmo pri kupe obrucok. :-)
Odpovedať
ahojte.. kati..my tiez mame vygravirovane..ale len datum..a je to spravene velmi dobre :-) sice mame hrubsie obrucky,no sestra ani nie..a ma tam nielen datum,ale aj mena..takze najst len niekoho sikovneho,ak mas obavy a kludne daj :-) janja..kdy to mas vlasne termin? akosi sa mi nechce pozerat dozadu..uz sa zrejme aj tesis az sa narodi,ze
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?