Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
Profilova fotka
no presne. my mozme byt vonku a nemusime, je to na nas. moja kamoska ma uz 6 rocnu dcerku a preto von uz ist nemoze, aj keby chcela. vlastne ani nikdy nemala moznost, kedze po strednej skole hned otehotnela...ja som rada, ze my sme tu moznost mali...ale tak kazdy je si strojcom svojho stastia...teda aspon vo vacsine pripadov
Odpovedať
no ja mam svoju predstavu o zivote a nedam si ju vziat..ako mat na krku dve deti a domacnost takmer hore nohami..dakujem pekne..neprosim :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja velmi tuzim po detoch, aj po domacnosti, kde budu rozhadzane hracky, lebo ja deti proste milujem, ale este neni ten spravny cas. aj dnes, bola som v posilke, potom som si bola zaplavat a pri bazene asi 5 mesacne dvojcata, samozrejme som sa hned pristavila a hrala som sa s nimi chvilu :-) boli rozkosne. velmi by som prijala dvojcata ;-) ale nechame to na osud, ako Pan Boh da, tak bude
Odpovedať
Profilova fotka
Lea Ty mas vlastne kolko rokov?
Odpovedať
mam 25..takze par rokov este cas..ako mi jeden doktor povedal..pekna karieristka som :-D :-D :-D ako deticky su zlatucke..ja sa rada hram s krsniatkom..no este nie som pripravena na vlastne..mam urcitu predstavu o priprave..to znamena..hlavne zabezpecene byvanie :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no byvanie je nevyhnutne. Ok Lea, my ideme pomaly spat, tak dobru nocku a zajtra krasny vylet, uzi si :-)
Odpovedať
byvanie je jedna z najpodstatnejsich veci.. pekne sny prajem..
Odpovedať
Profilova fotka
latea, zaloha? no v podstate by som sa pri najhorsom mohla vydavat v satach ktore mam na prezlecenie, lebo su tiez biele... az na ten lakovany cerveny opasok...
Odpovedať
Profilova fotka
awooooj..awooooj....awooooj :-D caly...pia...lea...katka...dáááákovalááááá :-D x-) x-) dnes som bola na skúške líčenia...uplne náhodou...pretože som išla okolo..tak som tam vošla, že sa idem objdenať a pani bola super, že ma aj hned nalíči....takže už je to tu :-D pridala som do alba...dúfam, že sa vyjadríte na moju adresu :-D :-D a caly...ty si v tom, segra? :-o :-N
Odpovedať
ahojte..konecne doma po vylete..bolo celkom dobre,aj ked cesta bola unavna..ale planetarium bolo uzasne,aj ked kratke x-) a ziaci boli fakt poslusni.. lori..no budes kocka..este,ak by si chytila troska bronzu,tak to by bolo uzasne..aj ked sa mi zda,ze ty si ten 'biely' typ :-) ale velmi pekne to spravili ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
cavelllooo baby :-) lori..ti si peknááááá x-) jejjj take je to peknéé no tebe vsetko pristane prisaham bohu :-D neviem ci som ci nie...musim pockat ci pridu...koncom mesiaca to uz bude iste... :-D :-D ale mozno som lebo mam divne pocity ;-) no ale kedze je to jedna z veci na ktoru čakáme tak sa vééééľmi poteším x-) lea...aj si hviezdy videla =-) =-) :-N ????
Odpovedať
ahoj caly..no dufam,ze budete cakat ;-) co chces prve? hviezdy som videla..ale len na plate..no bol to super zazitok..nad hlavami sme mali platno a pocit,ze letime vesmirom x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
wow...ja strasne tuzim vidiet hviezdy ale tak z blizka..alebo nejaku planetu..alebo aj mesiac by stacil :-D :-D mi sme boli raz so skoly ale bolo zamračené :-( nooo :-D ja by som chcela dievcatko...Ellu....ale v podstate mi je jedno :-N len aby bolo x-) a pre chalana nemam vymyslene meno.. :-S
Odpovedať
no tam to bolo ako kupola..a na tom sa predmietalo..maju perfektne zabery na vacsinu planet slnecnej sustavy..
Odpovedať
Profilova fotka
aj tu je niekde pri Antole hvezdaren myslim..ale to nie som si ista, uz si to nepamatam.. a co ides robit cez prazdniny??
Odpovedať
caute zeny :-) vecer sme kupili domacu pekarnicku , rano ma zobudila vona cerstveho chlebika, super vec :-) lori...si kocica ]-( super super ;-) caly..ja by som zasa chcela dievcatko Nelu :-D :-N
Odpovedať
ahojte baby.. caly..no chcem tie saty dosit..a mam tu stuhu na lavice do kostola..a aj poriadok v pc by zisiel.. tak budem drzat,aby to bolo dievcatko.lebo poznam vela bab,co maju teraz chlapcov.. pia..no super..ja sa uz tesim na moj domaci chlebik..mily mi kupil tu pekaren este pred vianocami..a vyskusali sme ju az v aprili :-N normalne rozmyslam,ze na svadbu ku gulasu spravime aj domaci chlieb x-)
Odpovedať
lea...hej je super ta pekaren, ten chlebik z toho je uzasny :-) podla mna je super, ze si mozes urobit akykolvek chces ;-)
Odpovedať
to ano..ja mam jeden recept a ten prisposobujem podla toho,ake semiacka mam :-D nasla som na nete stranku s receptami..lebo mily mi povedal,ze skusali piect podla brozury a nedopieklo ho..pritom obcas ptreba troska rozmyslat aj..ten co mam ja,tak som si sama do neho pridala cukor,ktory tam nebol..ved drozdie inac poriadne nenakysne :-N co dnes planujes?
Odpovedať
Profilova fotka
Lori...licenie moze byt ;-) take jemne, pristane Ti!! Ja letim pozajtra domov a na skusobne licenie som sa objednala 5 dni po sebe tak sa tesim :-) nebudem sa musiet malovat :-D Caly...drzim palceky aby bol drobec tam kde ma byt :-D utekam do solarka, prajem vam kocky pekny dnik a este krajsi vikend ;-)
Odpovedať
kati..aj tebe pekny vikend..
Odpovedať
lea...no aj my sme postahovali recepty z netu, zatial sme skusili len jeden recept, idem s drahym ochvilku na nejake nakupy- zacali sme detoxivat podla jednej knihy, tak musime tomu prisposobit jedalnicek, tak dufajme, ze to zmakneme :-N potrebujem zhodit take 3 kila do siat ;-) dnes neplanujem nic take, ale zajtra ideme do Bojnic, este som tam nebola, tak sa vytesujem jak mala..zboznujem vsetky hrady, zamky, kastiele :-D a Ty mas ake plany hm?? ;-)
Odpovedať
halo zeny, kde steeee??? :-p
Odpovedať
ahoj pia..ja sa venujem satam..uz len trocha a su hotove..
Odpovedať
lea...ahaa, tak to si sikovna, potom este raz ukazes ako vyzeraju v konecnej uprave :-D
Odpovedať
no uz len ich rozzehlit..a budem ich musiet znova oprat..ani neviem preco..ale su take flakate..no neviem z coho =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute baby :-) ako vikendujete? za chvilu vyrazame na letisko tak tu urcite cely ten tyzden nebudem. budem mat toho vela. potom sa ohlasim. majte sa pekne ;-)
Odpovedať
kati..tak dojdite v poriadku a povybavujte vsetko,co potrebujete..a nezabudni fotit ;-) nech sa mame na co pokochat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
diky lea :-) idem teraz sama domov, drahy ide so mnou len na letisko. fotak mam uz nachystany :-D papa :-)
Odpovedať
tak sa drz teda..a vybav co najviac..najlepsie bude,ak vybavis vsetko,co mas naplanovane.. ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?