Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
ahojte kocky ;-) ako sa mavate??? co nove?
Odpovedať
ahoj pia..no celkom dobre..aj ked je nedela..tak sa nemam kde ponahlat :-D :-D :-D co ty?
Odpovedať
ahojky ;-) ja celkom pohoda, az keby som nemala taky zapchaty nos 8-( mam nadchu riadnu...takze dnes lezim , nejdem uz nikam :-|
Odpovedať
no ja som konecne v pohode..este obcas pokasliavam..ale uz mozem existovat bez problemov..
Odpovedať
Profilova fotka
čawte..čawte... x-) ja som na sekundičku prišla kuk na vás ;-)
Odpovedať
lea...tak to je dobre, ze je ti uz lepsie :-) ja som postahovala vsetky diely Sex v meste, tak teraz maniacim :-N cau..loriiii..ako sa mavas? co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
awoooj piaaaa :-D už celkom v pohode...mala som strááášny stres pred tou štátnicou.... :-p ´dalšie až v auguste :-p a ty? vy už ste obaja v suchu, čo? x-)
Odpovedať
lori..no ahoj..takze si patricne oslavila :-D :-D :-D pia..no ja tak cumim len susedov..a mesto tienov..
Odpovedať
lori..jo my uz mame za sebou, tak prazdninujeme :-) inak ako?? lea..no susedov uz nemusim, vkuse to davaju =-)
Odpovedať
no ja nepozeram z telky..mam par dielov stiahnutych..a asi tri oblubene..a tie dokazem cumiet od rana do vecera :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby....idem lepiť také folie proti lastovičkám...o chvilu som spať :-p x-)
Odpovedať
lea...aha, ;-) mne to uz v telke lezie na nervy ]-( lori...chod chod :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja idem pomaly do kostola..som tam nebola uz asi mesiac..stale cosi bolo :-S potom sa ozvem..
Odpovedať
jasne, papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tááák..už sme dolepili....a idem sa zvaliť pred telku :-p baby...ja v poslednej dobe stále žerem :-p :-D ...ale nie som v tom :-N ...to asi z tých nervov :-p :-D
Odpovedať
uz som doma..konecne..vobec mi nie je dobre..a to este teraz do seba pcham uhorku :-S dojem ju a najblizsiu dobu ju nechcem vidiet 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
cavelo baby :-) tak poviem vam, som rada, ze som uz doma :-p makali sme cely vikend na obchodiku a uz to vyzera supeeeer...omalovali sme ho aj z vonku a mam zatial stropy natrete, pretoze musia stierky povyschynat x-) ale uz uz uz sa to podobááá x-) pia...tak na domacom chlebiku si pochutnavate?? :-D zavidím vám ale v dobrom...a nech vam ten detox pomoze a chudnutie ti ide lahko ;-) ja uz to neriesim...budem ak nepridu... =-) lorinko...aj mi mame obkajdený z casti chodnicek od lastovičiek ]-( ale to mam za to, ze som im vypiplala malinke co vypadlo z hniezda :-| :-D ale ja ich mozem :-D uz idem koncit a buvať lebo som dost zmorená...ale som vas aspon chcela pozdravit x-)
Odpovedať
ahoj caly..no to je super,ze to tak ide s obchodikom..dufam,budes mat aj kopec zakaznikov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caves baby...kde ste?? =-) ja dnes idem na postu poslat oznamka a poroznasat kamoskam po meste :-D a akurat nam zacali na bytovke vymienat okna...budu plastove ale chvala bohu, lebo povodne su v katastrofalnom stave tak sa tesííííííímmmmmm.. ale to upratovanie 8-( 8-( stare babky co tu byvaju uz maju nahlasene tyzden takze uvidime kedy pride na rad...nevesta caly :-D :-D a to 6.6.odchadzame na dovolenku...
Odpovedať
ahojte baby..akosi sa mi neda spat,tak som dosla tu..vonku prsi.. caly..dufam,do svadby budu okna hotove.. dosla posta? :-N este asi nie..sa mi zda,ze to mily este neposlal..tento tyzden sa do toho pusti..len najblizsie dva dni je v praci..
Odpovedať
Profilova fotka
lea...no akurat som bola mrknut a nic :-) ako prazdninuješ?? mne treba ist dovyrabat servitky na stoly do kvetinarstva ale kedy to postiham....treba mi robit este ceniky ako prilohu k projektu a v stredu to musim odniest....no mam co robit...
Odpovedať
no ja som este v posteli..akurat som si umyla tvar,zopla vlasy a dala triko s dlhym rukavom..vonku riadne prsi..takze som sa radsej vratila do postele.. a rozmyslam,ci niecim ozdobim tie popolnocne satky :-N
Odpovedať
Profilova fotka
nas ich uz v albume ??
Odpovedať
Profilova fotka
myslim dokoncene :-D
Odpovedať
Profilova fotka
awoooojte x-) caly...wuááw...vy idete na dovču? do toho Chorvátska? :-o :-D ...aj mne by sa zišla pred svadbou :-N ale pojdeme tesne po.....huráááá...už sa tešííím :-D lea...u vás je tak škaredo? u nás je krásne( ale to nie je provokácia :-N )
Odpovedať
Profilova fotka
servando sééégra.. :-D no ideme ideme ak sa dozijeme =-) ale dufam, ze jooo :-D kam teda idete vy?? Grecko?? =-)
Odpovedať
este som ich nedala..vecer som ich oprala a teraz mi ich treba ozehlit.. lori..nezavidim..lebo takto mozem ostat dlhsie v posteli :-D :-D :-D aj ja chcem dovolenku :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ani som si nevšimla oznamka vaše..až teraz :-x ...super nápad 8-) ja cem strááášne moc ísť na Santotini..hladať v mori bájnu Atlantídu :-D ...možno nájdem nejaké úlomky starovekých nádob :-D :-p ...tak dúfam, že sa zadarí našetriť toľko..lebo je to z tých drahších gréckych ostrovov......dúfam..dúfam... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ozaj lea....ty nepracuješ dnes? :-o
Odpovedať
lori..mam prazdniny cely tyzden :-p :-p :-p a navyse dnes maju statny sviatok :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?