Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
daj mi 15minut ;-) a bude to tam..
Odpovedať
Profilova fotka
už odpočítavam :-D
Odpovedať
caute kocky, aky ste mali dnik? a ja celkom v pohodke, boli sme s drahym u jeho starych rodicoch, dostali sme postelne pradlo do vybavy :-D zajtra uz idem domov :-|
Odpovedať
Profilova fotka
awoj pia ;-) ja som mala oki deň 8-) dokúpili sme sklenené hovadinky na stôl....kúpila som si u baťu topky za 450 zlacnené z 990...no nekúp to :-D á...takže prádlo..to sa zíde vždy :-D teraz nahadzujem dalšie dáta do dip. 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
nooo...lea :-D ...krásna bižu 8-) ...a aj ladí s manžetkami 8-) dobrý výber ;-) a ako si tam robíš ten nápis? =-) ja to nevieeeem :-|
Odpovedať
ahoj pia..no celkom sa da..az na to pocasie.. lori..robim vsetko v programe photoshop..ale myslim,ze by sa do dalo aj v malovani..ak zacnes na ten obrazok pisat.. inac..kvety do kostola sa mi nedari zmensit,ako by som chcela..teda ta fotka,co sa mi paci,tak je privelka..ale spravim to..neskor.. teraz idem kuknut skatulky na darceky pre hosti..
Odpovedať
ajkvety su uz tam..vymyslela som fintu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no..to sa budem musieť naučiť s tým photoshopom robiť :-N
Odpovedať
nie je to tazke..a mas ho doma? inac,ze aj corel je dobry..ale ten nemam..a netusim ako sa s nim pracuje..no idem si ho obstarat..mily ho ma :-D
Odpovedať
Profilova fotka
máme ho doma...ale len chlop na nom pracuje :-N ...ja som taký pc antitalent :-D :-|
Odpovedať
tak obcas skontroluj,ze co robi a hned sa popytaj :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no...budem musieť :-D ..práve ma chcem vyštvať od pc :-N ale ja sa nedám len tak lahko :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
meto doma len jeden pc?
Odpovedať
lori...super topanky si fakt kupila a za taku cenu..cccc 8-) super lea...takze pocasie nic moc? tu v ziline skoro cely den prsi..a to som chcela ist s drahym vonku na prechadzku, sme si vcera naplanovali :-|
Odpovedať
lea...inak, krasnu bizu mas v albume.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...zajtra má byť slečno a 17stupnov 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
slnečno :-D
Odpovedať
ejhaa...tak to som zvedava, a ja mam u draheho cizmy :-D ale poobede idem domkov, tak to nejak vydrzim :-N aky si mala den? ;-) vraj si bola na nakupy, som letmo citala... ;-)
Odpovedať
pia..takze nemusim lutovat,ze som v uk :-D ale hadam za tyzden bude pekne.. a aka je alternativa prechadzky?
Odpovedať
lea...alternativa taka , ze popijame cervene vinko, drahy sedi vedla mna, prepina programy, a svokra vedla sedi :-D ale inak pohoda, ideme nieco v telke pocumakovat 8-) ty co porabas?
Odpovedať
Profilova fotka
hééj...kúpila som si topky...a okuláááre 8-)
Odpovedať
lori...pjekne su kupila noo ;-) ja som tiez poskulovala dnes po jednych topankach, ale nemali moje cislo uz :-S a drahy si kupil...nervy mam :-D ale niee.... :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.bata.sk/artikel/67406 tieto som si kúpila 8-) takže zajtra ideš domeno? a v pon...za deckami, čo? =-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dnes nič nedávajú v telke ]-(
Odpovedať
jeej, aj tie su podarene, mam rada take pohodlne ;-) hej zajtra uz idem domov, juuj nechce sa mi, dnes sme boli s drahym riesit byt, tak mozno do svadby aj bude hotovy, ak to vsetko vyjde, tak sa vytesujem :-N no v pondelok sa uz idem hrat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...a ako často ste s chlopom spolu? =-)
Odpovedať
kazdy tyzden :-D ja jeden tyzden som v za, a on potom pride do ke... ;-)
Odpovedať
pia..nic nerobim.prave som hodila veci do pracky..a uz len oddychujem.. rozmyslam,co dat na skatulky pre hosti..ci staci len nejaky obrazok..alebo aj nase mena =-) lori..no super s si kupila..vidiet to moja sestra,tak uz nakupuje :-D
Odpovedať
lea...jaaaj, tak to ti neporadi, my na tom nejak nerozmyslame, max. budu pernicky s nasimi menami , ale uz nic take 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
kočky....idem ja...lebo chlop už zúri....bijeme sa o miesto pred pc :-D :-p jaká haluz :-N pekný večer ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?