Svadba júl 2008

Zobraz úvodný príspevok
kedze sa uz planuju svadby na dalsi rok,tak otvaram temu julovych svadieb roku 2008..takze babenky,ktore to planujete vtedy,tak sem piste..hadam najdem aj take,ktore planuju ten isty datum ako ja..12.7.2008
Odpovedať
no ja dieta este urcite nechcem..aj ked je to mile,este mam dost casu 8-) pia..a aku kyticu si si vybrala? baby..deti si uzivajte,pokial ich mozete vratit :-D :-D :-D
Odpovedať
caly...nie uvedomele, len to este tak neriesis, my sme prastene :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia....ja uz chcem babo aj moj mily chce..hadam viac ako ja..a mne uz treba..mam za rok 30 ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
lea...tak to s detmi je svatá pravda :-D a ešte so si spomenula, že namám kopec vecí vyriešených...čo s kvetom do vlasov...aký účes....mangelove topky...no a hlavne nemáme oznamká 8-( :-S
Odpovedať
lea...vybrala som si, mam ju v albume..kombinacia pivoniek, kal a neviem ako sa to vola...vravela mi to minule caly :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak aj ja by som uz vsetko chcela...ale ked ja som v casovom strese vtedy mi to zhananie ide najlepsie a potom aspon nespekulujem :-D
Odpovedať
my mame taky funny problem s oznamkami..chyba material a zatial ho stale nedostali =-) =-) =-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia..myslim ze to bola bowardia :-D :-D :-D
Odpovedať
zeny, idem sa venovat "muzovi" sme sa dllllho nevideli, tak pekny vecer vam prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caly...zvládneš neboj 8-) pia...ja cem šteniatko...najlepšie také ako máš ty :-D...už som o nom aj drahému rozprávala :-N
Odpovedať
Profilova fotka
pia...veni..vidi... vici :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
pia .... pekny vecer :-) lorinko..to je na dlho steniatko :-D ja som mala kokerspaniela americkeho ale nam uz umrela :-( bola starucka ;-( ;-( ale to som ti uz spominala..
Odpovedať
Článok sa načítava...
lori..a ked budes chciet, tak isto si vyber sucku, su velmi verne a pritulne ..ja moju zboznujem len kvoli tomu ake ma hebucke telicko :-D su to dobre rasy, aku mam ja ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...super...to mi potom poradíš...ak sa odhodláme...ale to len keby sme išli mimo SVK žiť...aby som sa tam sama nenudila :-D caly...ja viem..kokerspanieli sú krásni x-) ..ale aspon sa teda dožila vysokého veku ;-)
Odpovedať
pia.tak si ho uzi..a nerobte nekale veci :-p :-D
Odpovedať
baby..ja chcem andulku :-p 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
lea... :-D vážne? z toho sú alergie :-p ja sa na dnes tiež lúčim...mám gerlachovský štít riadu :-p tak idem umývať :-) ...lebo drahý nemôže...hrá na gitare 8-(
Odpovedať
lori..no ja nemam :-p :-p :-p inac..v skole sme si vychovali drobnucke rubky..pouzivaju ich na pokusy :-( ale nastastie nic hozne to nie je :-N idem do sprchy..som cela zaprasena..ale aspon najedena :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lorinko...tak teda to ste paradna rodinka :-D drahy na gitare ty ides na turu :-D :-D no parada :-p lea...nechci papagaja ten robi taky bordel, ze az :-|
Odpovedať
caly..mame doma korelu..je to sice bordel..ale to nevadi..ja psov totiz nemozem =-) a predtym sme mali andulku..dokonca sa naucila aj rozpravat :-) x-)
Odpovedať
lori...citam, ze aj tvon muz hraje na gitare :-D tiez ti vyspevuje,?
Odpovedať
Profilova fotka
caly... :-D :-D ...túru som zmákla v poho 8-) lea...a kedy si ju zadovážiš? pia...ten moj nevyspevuje...nastastie :-N ...on vyhráva len také árie :-p :-D všetkým pekný deň 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobre ranko :-) lorinko...ja by som bola celkom rada, keby sme si mohli dovolit kupovat stale novy riad a ten spinavy vyhadzovat von oknom :-D :-D ja totiz strasne nerada umyvam riad...ale co uz :-S lea..aj kamoska ma volakeho papagaja ale neviem nazov :-p tak ten okolo seba robi na meter bordel...a tiez vie rozpravat :-D taky velky je :-N pia...ako film??pacilo sa ti?
Odpovedať
Profilova fotka
caly...ty už si tiež hore? =-) :-N
Odpovedať
avojte, kde stee? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...cawko...ja mám dnes stretko s blaváčkami nevestami....takže letííím...večer sem možno mrk :-D
Odpovedať
lori...krásne topky si kupila ;-)
Odpovedať
uzi si to 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pia...dakovala :-D ...večer pokeáme...som zvedavá..ako bolo dnes s detúrencami....
Odpovedať
juuj, dnes som pri detickach nebola, az v pondelok zacinam, vcera som sa bola len pozriet a pokecat o podmienkach... ;-) zatim, paps :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?