Menu Forum

Svadba apríl 2012

11. jún 2012  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
orchidea6 (28 r.)
1
Registrovala sa 2. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 51 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Trebišov.
  • Svadba bola 14. apríla 2012
    okres Snina
fotoportrét
fotoportrét
orchidea6 (28 r.)
1
Registrovala sa 2. mája 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 51 príspevkov. Má 9 priateľov. Okres Trebišov.
    okres Snina
 kôli svojej šikovnosti (zašpiniť, potrhať - to je moje) radšej kupujem emoticon
19. máj 2011 o 22:49  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
Registrovala sa 3. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 286 príspevkov. Má 10 priateľov. Ružomberok, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
Registrovala sa 3. októbra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 286 príspevkov. Má 10 priateľov. Ružomberok, Slovensko.
 @orchidea6 emoticon emoticon
@adelajdes popolnocne kupim
20. máj 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
Registrovala sa 21. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 5 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
Registrovala sa 21. apríla 2011 na mojasvadba.sk. Pridala 20 príspevkov. Má 5 priateľov.
 Aj ja by som rada, ale už vidím, že nebudem vedieť zohnať. Tie popolnočné sa zídu aj inokedy (ples a pod.). No, veď uvidím.
23. máj 2011 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
Registrovala sa 9. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 362 príspevkov. Má 68 priateľov. Okres Považská Bystrica.
  • Svadba bola 21. apríla 2012
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
Registrovala sa 9. augusta 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 362 príspevkov. Má 68 priateľov. Okres Považská Bystrica.
    okres Považská Bystrica
 Tak kočky, pridávam sa aj ja, a verím, že už nebudeme meniť termín. menili sme to asi tisíckrát a teda dúfam, že 14.4. je definitívny emoticon my máme len drobnosti na výzdobu, mám podväzok a z alkoholu vínko, becherovku a šampanské emoticon ale to len tak - dobrá cena, tak sme brali. teraz riešime sálu, tak uvidíme, ako to dopadne. no a prajem vám príjemné prípravy a dúfam, že sa rozrastieme v tejto téme emoticon
25. máj 2011 o 23:33  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chryzantema
2
Registrovala sa 19. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
    okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
chryzantema
2
Registrovala sa 19. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 31 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Ahojte, pridavam sa aj ja k vam, nas termin je 14.4., tiez sme to uz velakrat prekladali, ale tentoraz to uz musi vyjst emoticon
26. máj 2011 o 09:11  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
 Babulky, ja osobne si neviem predstaviť, že by sme svadbu odkladali. Keď už sa raz človek na to psychicky pripraví. emoticon
28. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 @adelajdes emoticon a ty uz si psychicky pripravena? emoticon lebo ja nie, ked si predstavim co vsetko treba vybavit a kolko vela ludi potom bude kukat na mna emoticon
28. máj 2011 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
 A to sa dá? Byť psychicky pripravená? U mňa asi nemožné. Ja už len keď si na to spomeniem, že čo ma čaká, tak upadám do bezvedomia od strachu emoticon .
30. máj 2011 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 Ja takisto... Co vsetko uz mate rezervovane?
30. máj 2011 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
    okres Považská Bystrica
 @adelajdes my sme mali uz tri terminy, prve dva zrusil moj drahy, treti sme sa zhodli spolocne, ze posunieme, tak teraz mame stvrty, tak verim, ze uz to bude ok, lebo som povedala, ze ak zrusi tento, tak uz sa nevydavam emoticon ale nie, no ale tak pomaly sa pripravujem na to, ze v aprili budem pani emoticon
@lillian18 my mame zajednanu fotografku a momentalne riesime salu, resp. restauraciu, kde by sme chceli mat. tak verim, ze to vyriesime v najblizsom case, pretoze som bola prekvapena, ale aj v Pov. Bystrici je toho celkom dost zarezervovaneho uz na buduci rok. a vy mate co rezervovane? emoticon
30. máj 2011 o 16:09  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 @danulicek my mame salu, fotografku... a teraz riesim dj a kameramana
31. máj 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
 My máme sálu, kapelu, kameramana a v najbližšej dobe mienim riešiť fotografa. Ale tých tu je dosť, tak snáď nebude problém. Ešte plánujem riešiť družbu (starejší). emoticon
31. máj 2011 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 @adelajdes aj ja chcem riesit starejsieho, ale najlepsie takeho, co je aj dj v jednej osobe alebo takeho, co su dvaja s dj a spolupracuju spolu emoticon
31. máj 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
 @lillian18 plánuješ aj nejaké hry vrámci zábavy?
31. máj 2011 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 @adelajdes vies co, neviem... hry mi nejak na svadbu nepasuju... mozno ak ten svadobny kviz ci ako sa to vola.. ale skor asi tie somarinky ako metlovy, varechovy tanec a tak...
31. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
 No veď ani ja by som nechcela hry. Ale nastávajúca švagrinka (ona mala svadbu v novembri) mi stále tvrdí, že to bude oničom bez hier, tak neviem. Ona mala rôzne hry, napr. koč a rôzne súťaže ,ale ja si myslím, že to ľudí skôr otravuje než zabáva.
31. máj 2011 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
    okres Považská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
danulicek (30 r.)
35
    okres Považská Bystrica
 @adelajdes tiez si myslim, ze to moze do istej miery otravovat hosti. hry mozu byt zabavne, ale nie vtedy, ked ich je prilis vela. neviem, ako ostatni, ale svadobna zabava by mala byt o tom, ze sa vytancujem tak ako pocas celeho roka nie emoticon no a co to je za zabavu, ked celu svadbu sedim na zadku a divam sa na mladomanzelov, ako sa snazia a snazia... aspon to je moja predstava, takze tiez to s hrami nebudeme prehanat emoticon zabavu robi DJ alebo kapela a ked je toto vyborne, tak svadobcania budu radsej ako keby sa mali "strapnovat" pri hrach. samozrejme, v ramci moznosti je to fakt celkom dobra vsuvka do zabavy - dokonca si myslim, ze napr. taky metlovy tanec, ako spominala @lilian18, ku svadbe proste patri emoticon ale netreba to prehanat emoticon
31. máj 2011 o 16:49  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 @adelajdes @danulicek no proste na svadbe ide hlavne o to, aby sme sa dobre vytancovali emoticon ak hry, tak len minimalne, jednu-dve a hlavne nech su kratke.. lebo ak budu dlho trvat, vsetkych to bude nudit....
1. jún 2011 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
 Presne, lebo na tej švagrinkinej svadbe som často tŕpla od strachu, aby si ma družba (starejší) nevybral do nejakej hry, lebo niektoré tam boli fakt trápne. Páčila sa mi hra koč. Neviem, či to poznáte. Ale prevliekať orech cez nohavice cudziemu chlapovi, tak to teda nie. To sa mi veru nepáčilo. emoticon emoticon
1. jún 2011 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 @adelajdes emoticon no tak taketo sexisticke hry su dost odveci, hlavne ked sa ti dvaja vobec nepoznaju... hru koc nepoznam. co to je?
a take trpnutie ci ta vyberie do hry alebo nie, tak to poznam, to dokaze akurat tak pokazit celu naladu... nie kazdy je rad stredobodom pozornosti a robi zo seba cvoka emoticon
7. jún 2011 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
fotoportrét
fotoportrét
adelajdes
2
 Presne tak, ja som bola účastníčkou takej trápnosti na švagrinkinej svadbe. V živote som ho nevidela a mala som ten orech prevliecť cez "určité partie". No, radšej som ho pustila na zem. Nestálo to za to. emoticon
Ten koč je celkom milá hra, je to taký príbeh ako idú nevesta so ženíchom na výlet na koči a svadobníci hrajú kočiša, každý predstavuje jedno koleso a dvaja sú akože kone, a ženích s nevestou sedia uprostred. Starejší rozpráva príbeh a vždy keď spomenie niektorého z nich (napr. pravé predné koleso, alebo ľavé zadné, alebo kone) tak tí dotiční sa musia postaviť (ak sú kone, tak musia zaerdžať a ak je to kočiš, tak musí zakričať hijó). Ostatí sa len stavajú. Je to zlaté a zasmiali sme sa. Určite sa dá táto hra nájsť na nete.
7. jún 2011 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
fotoportrét
fotoportrét
lillian18
2
 @adelajdes emoticon no tak to vyzera zaujimavo.. lepsie ako orechy v nohaviciach emoticon
7. jún 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milaciky (35 r.)
13
Registrovala sa 6. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov a 1 album. Má 26 priateľov. Menziken, Švajčiarsko.
  • Svadba bola 29. septembra 2012
    Banska Bystrica, okres Banská Bystrica
fotoportrét
fotoportrét
milaciky (35 r.)
13
Registrovala sa 6. septembra 2010 na mojasvadba.sk. Pridala 50 príspevkov a 1 album. Má 26 priateľov. Menziken, Švajčiarsko.
  • Svadba bola 29. septembra 2012
    Banska Bystrica, okres Banská Bystrica
 ahojte babenky, tak saty, zavoj, korunku do vlasov a topky mam uz kupene emoticon
8. jún 2011 o 21:05  •  Svadba bola v septembri 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
Registrovala sa 29. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 37 priateľov. Malinovo, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
Registrovala sa 29. júna 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 37 príspevkov. Má 37 priateľov. Malinovo, okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 Ahojte nevesticky, aj ja sa pripajam k aprilovej slavnosti...ha, a ako tu citam, tak som pekne po zadu....my mame akurat tak termin, a nic viac. chceme civilny sobas, a nevieme najst nejake pekne miesto v bratislave, alebo okoli.Najviac by sa nam pozdavalo mat obrad niekde vonku, nie v neosobnych obradnych sienach...co poviete?
Hostinu chceme doma, na zahrade....neviem ci zozenieme niekoho kto nam to doma zabezpeci...nejaku cateringovu agenturu...nemate s tym skusenosti?
19. jún 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 @chryzantema emoticonaj my mame termin 14.4. - kde to budete mat? emoticon
19. jún 2011 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chryzantema
2
fotoportrét
fotoportrét
chryzantema
2
 @zuzkag2 ahoooj zuzka, tak my by sme to chceli v takej malej dedinke pri novom meste nad vahom v ockove, nedavno tam prerobili kulturak a celkom sa nam tam paci a vy? Ale zatial skoro este nic nemame, mame len zajednanu kapelu, zatial len zbierame informacie o kameramanoch, ale uz by sme si aj nejakeho mohli zajednat.....
19. jún 2011 o 19:20  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 @chryzantema chryzantemka emoticon ja zatial pracujem v novom meste, tak viem kde to budete mat...aku budete mat kapelu, to som zvedava....
My chceme mat malu svadbu, v bratislave, kedze o chvlu budem bratislavcanka aj ja...mam aj mensiu rodinu, tak to bude jednoduchsie, vsetkych sem previezt. Najradsej by som mala len obrad niekde vonku, a potom doma na zahrade nejaku party...ale este sme sa presne nerozhodli kolko nas bude, tak ktovie ci sa zmestime emoticon
Ja prave hladam nejakeho dobre fotografa, teda takeho co robi take fotky ako sa mi paci, lebo dobri su asi vsetci emoticon Lebo viem, ze fotografi su zajednani aj rok dopredu...aaaaaa, aby som nezabudla, uz viem ake chcem saty emoticon
Ty si si uz saty vybrala, alebo mas predstavu? A budete mat cirkevny, ci civilny sobas ? emoticon
19. jún 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
chryzantema
2
fotoportrét
fotoportrét
chryzantema
2
 @zuzkag2 no tak my sme si vybrali rytmus z novej bosace, su sice drahsi, ale stoja za to, aj dj budeme mat, urcite chceme aj starejsieho, aby svadba prebiehala hladko, na fotografovi mi ani tak nezalezi, ja si skor pozriem dvd, to chceme mat dvoch kameramanov a sobas budeme mat cirkevny, ten je urcite krajsi, to uz som si povyberala aj pesnicky ake chcem, aby mi v kostole spievali emoticon
saty este nemam vybrane, istu predstavu uz o nich mam, ale vybrane este nie, aj tak si ich este nejdem skusat bo sa mi vaha aj tak stale meni....to pojdem az tak zaciatkom zimy, vy budete mat tiez nejaku hudbu?
21. jún 2011 o 09:16  •  Svadba bola v apríli 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 babenky, tak nam stastie asi nepraje...dnes sme dostali odpoved z obecneho uradu z Malinova, ze sobas moze byt len v sobasnej sieni, nie v parku. emoticon tak neviem co teraz ... a vlastne ani nechapem preco su taki neochotni, ved obecny urad je od parku na 5 krokov ... ach jaj
21. jún 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzkag2 (36 r.)
2
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 @chryzantema tu kapelu poznam, budete mat super zabavu emoticon a ked mas viac ludi ako 10 ( ako napriklad ja, zatial, xixi ) urcite potrebujes starejsieho, nech to tam niekto riadi. lebo ty sa mas zabavat emoticon
Hudbu asi mat nebudeme, vlastne okrem toho sobasa uz ziadne oficiality nechystame...budeme mat civilny sobas, len skoda ze civilne sobase nie su take krasne ako v kostole. to ti tisko zavidim :- ) fotografa som si uz vybrala, aj ma dokonca volny termin.
No som zvedava, ako nam to vsetko dopadne...emoticon)
21. jún 2011 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš