Svadba apríl 2012

Zobraz úvodný príspevok
Sú tu aj aprílové nevestičky? ;-)
Odpovedať
@zuzkag2 tak to je super, ze uz mate fotografa :-) a ak sa mozem spytat odkial je? a tie saty uz mas aj vybrane? bola si pozerat po salonoch len tu v nm, alebo aj niekde dalej?
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema fotograf je z banoviec ale svadbu budeme mat v bratislave. takze aj saty budem vyberat asi v ba, je tu asi vacsi vyber ako v tn, alebo v nm. mala som uz aj nejake vyhliadnute, ale kolegyne ma zrusili, ze sa mi nebudu hodit. ze som moc malicka na to aby som mala take saty.mam 1,6 a vazim necelych 50 kilov, a vraj budem vyzerat srandovno :-) ved kuk, co ty na to povies....
Odpovedať
@zuzkag2 nadherne su podla mna, ale v prvom rade sa musia pacit tebe, je to tvoj den a ty sa v tento den musis citit ako princezna, takze daj hlavne na seba ;-)
Odpovedať
@zuzkag2 ty ked si chuducka tak podla mna by na tebe vynikli.....
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema joj, si ma potesila,lebo ja som z tych siat uplne mimo :-) ale je pravda, ze som ich nemala este na sebe, tak fakt neviem ako to bude vyzerat. ked si icch vyskusam, hodim sem hned nejaku foto. a ty budes mat ake saticky? daj foto, co sa ti paci, som zvedava :-) a co vsetko mate uz zajednane, vybavene? :-)
Odpovedať
@zuzkag2 juuuuj mne sa paci vela siat, este si neviem vybrat, ale to ma cas.......no zajednanu na isto mame zatial len kapelu, kameramanovi dame zalohu teraz v juli a salu si chcem zajednat tiez teraz v juli.....ostatne ma podla mna este cas, ale uz rok mame doma kupene pohare :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema no ved to je super, ze mema este dost casu na rozmyslanie, dufam, ze to nebude tak, ze budem potom vymyslat. lebo zatial to dohadovanie, alebo vyberanie ide nejak strasne jednoducho. termin sme vybrali na prvy sup, aj predstavu o obrade sme si dohodli za par minut, mame uz aj obrucky ... tak sa z toho tesim celkom.
Odpovedať
@zuzkag2 no tak vy ste potom sikovni ;-) obrucky mate odkial?
Odpovedať
Profilova fotka
@chryzantema obrucky smee nasli na nete, este davnejsie, ked sme neboli tusim ani zasnubeni :-))) a pacia sa nam stale, obom. nebudeme ich asi kupovat na nete, ale dame ich spravit zlatnikovi. dufam, ze to bude viediet urobit :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky. Aj ja budem mat v apríli 2012 presnejšie asi 21.4. Rok od zásnub. Drahý sa zatial s prípravami neponáhla, ale v podstate predbezne mame salu , kameramana aj Dj... len to treba este vsetko spravit oficialne. Nuz, ale co mam robit, ked jemu sa este nechce :)))
Odpovedať
Ja som! Ja som! :)
Odpovedať
@zuzkag2 Jesus Peiro! Tie saty su famozne, mne sa tiez velmi pacia ale trocha ine presne z tejto kolekcie, uz som na ne uplne naviazana, ako keby somm ich mala doma :) Su nadherne, a mas to super ze salon je v BA, ja budem musiet kvoli nim cestovat z BB. Ale ked pojdes skusat daj vediet, ja si pojdem vyskusat tie svoje :) To je salon NAIVE, vsak? :) pa pa PS: budes v nich urcite krasna...najkrajsia
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ja sa pridávam do klubu apríl 2012 ;-) ale v podstate mem predbežene len fotografa a o mieste ešte uvažujem :-D inak mám stále pocit, že času dóóósť....
Odpovedať
Profilova fotka
@lapusichette juuuj, dakujem...ano je to Jesus Piero, a v BA v Naive ich maju, este som ich stale nebola pozriet. Chcem ist saty skusat, ked prestanu tie velke horka, asi tak nejak v septembri, tak potom dam vediet, mozme ist kludne spolu :-) Ale su nadherne. Ja len fakt dufam, ze nam sadnu, a ze budeme najkrajsie nevesticky na svete :-))
Odpovedať
Profilova fotka
Tak sme s mojou drahou polovickou zmenili termin svadby...zo 14.4. sme to posunuli na 21.4. - ani som si to neuvedomila, ked sme vyberali termin, ze 14.4. sa vydavala aj moja mama, sice v 1979, ale na den sme sa trafili. Ale bohuzial, nasim to nevyslo, a rozviedli sa, a mna akosi chytila panika, a tusim som poverciva, tak sme to radsej posunuli. Na velke stastie mame este dost predstih, a terminy su volne, takze nam to nejaky problem nerobi.
Odpovedať
@lillian18 aj my máme svadbu 21.4.2012 :D
Odpovedať
@cristin_7 ahoj :) a co uz mate vybavene? uz vybavujete aj kostol/matriku???
Odpovedať
@lillian18 čo máme vybavené? fotografku - to bude kamoška Veronika, robí pekné fotky, tak ju využijem, bude ako hosť na svadbe, tak dúfam, že bude trošku fotiť aj hostinu; máme DJ-a + kameramana, keďže pracujú spolu ako dvojica, tak sme to využili tiež; máme zajednanú sálu - VION Zlaté Moravce, vychádza to trošku drahšie a mrzí ma, že si nemôžeme priniesť vlastné nealko, ale vyzerá to celkom fajn; kostol budeme riešiť v auguste, už mám doma aj trošku výzdoby, nechcem to prehnané, moja predstava je čisté línie, neprečačkané, menej je niekedy viac, snáď som sa dobre rozhodla, včera sme objednali obrúčky, svadobné aj popolnočné šaty a topánky si plánujem kúpiť na dovolenke v španielsku, kam odlietame teraz vo štvrtok :))) to je asi zatiaľ všetko, čo máme ako tak, budem ostatné riešiť po dovolenke, ale ešte je na nejaké veci čas, som bola prekvapená, keď som sa pýtala v jednej cukrárni na zákusky, že stačí keď prídem k nim 2 týždne pred svadbou :) som myslela, že to treba skôr, svadobné auto budeme mať švagrove BMW 5, takže takto postupujeme :D
Odpovedať
aj ja som tu:-)presnejsie 21.april 2012:-)
Odpovedať
@cristin_7 juuj tak to uz mate toho dost :) ja som teraz uz dlhsie neriesila nic so svadbou.. takze my mame zatial salu, DJ, fotografku.. :-D no ale uz by sme pomaly zacat zhanat aj ostatne veci :)
Odpovedať
@tinula11 ahoooj :) jeeej ty si tiez Ruzomberok a tiez rovnaky datum :) tak pis pis, som zvedavaaa :) kde to budete mat? co uz mate vybavene? :)
Odpovedať
@lillian18 no ja uz mam popolnocne satocky, salu zajednanu - v Stiavnicke, kameramana,,,a kostol - v Liskovej,, a to je zatial vsetko, ty uz mas nieco?
Odpovedať
@orchidea6 dobry napad, aj ja som nad Ukrajinou rozmyslala:-)uvidime co najdem v Rk
Odpovedať
@tinula11 ja plánujem niekedy v auguste ísť, tak snáď sa to podarí....čo pozerám fotky tak tam majú celkom pekný výber ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
vidim, ze 21.04.2012 je dost vychyteny datum :-D ja zatial sledujem nejake inspiracie, mame uz predstavu co a ako, boli sme si obzriet salu, mame hudbu, foto.. len stale mame problem s videom :-( casu sice dost, ale aj co sa tyka hudby - uz mali buduci rok nejake terminy zajednane.. tak radsej to mat zajednane skor. a mate predstavu, ake saty by ste chceli? :-)
Odpovedať
no pridávam sa. máme termín (28.4.2012), máme miesto, máme fotografa a máme DJ a cigánsku cimbalovku. veci osobného charakteru ako šaty, obrúčky, to riešime priebežne. myslela som si, koľko mám času a aj fotograf, aj DJ ma vrátili späť do reality. Poplatili sme zálohy, tak snáď to už teraz vyjde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja som apriiilovvvaaa :)
Odpovedať
Ahojte, pridávam sa do skupiny. Včera sme rezervovali termín 28. apríl 2012
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?