Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
inak som cakala na ten den , kedy nasa tema opat ozije , a konecne sa to dnes stalo
Odpovedať
Profilova fotka
peya: dohodila som do albumu foto siat, ktore som skusala a ktore si teraz nechavam sit u asapa... :-) ivka: uff...chvalabohu, ze ja mam statnice uz davno za sebou....ale musim povedat, ze som diplomovku obhajovala s 39stupnovou horuckou...takze ani neviem ako som to zvladla :)
Odpovedať
Profilova fotka
to robil asi ten stres co?
Odpovedať
Profilova fotka
asi... ale zaujimave je, ze odvtedy som nemala take vysoke horucky....az..az do minuleho tyzdna :) ...z toho stresu som ich chytila tesne pred odletom :)
Odpovedať
Profilova fotka
benito . krasne saty si si vybrala
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem ivka :)
Odpovedať
Profilova fotka
zubky uz mas hotove?
Odpovedať
Profilova fotka
oh ano.....uz sa tu vyskerujem na anglicanou :)....vsetci ich chvalia :)
Odpovedať
Profilova fotka
super , mozes sa usmievat na svadobnych fotkach
Odpovedať
Profilova fotka
no to mozem :)...prave mi prisiel mail, ze mi z Oravy posielaju svadobne pohare...huraaa...len dufam, ze sa cestou neroztlcu
Odpovedať
Profilova fotka
ake si si vybrala ?
Odpovedať
Profilova fotka
pohare sen...mam ich aj v albume...tie s kovovou stopkou...a k tomu je aj ozdoba na tortu
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
krasne su
Odpovedať
Profilova fotka
no Ivka aj tvoje su krasne...najprv som rozmyslala nad podobnymi,ale v zelenom....ale nakoniec drahy vybral tie druhe :)
Odpovedať
Profilova fotka
no dufajme , ze sa nam nerozbiju , mne sa tiez velmi tvoje pacili ale su i pekne drahe
Odpovedať
Profilova fotka
no mi hovor....123EUR aj s tou ozdobou.....ale usetrila som na satach, tak preto :)
Odpovedať
Profilova fotka
no poriadne drahe , obrucky uz mate vybrate ?
Odpovedať
Profilova fotka
viac menej ano...chceme uplne jednoduche cca 5-6mm siroke z bieleho zlata....boli sme u znameho zlatnika...vraj staci prist tyzden pred svadbou...tak uvidim...a co vy?
Odpovedať
Profilova fotka
no sme vcera behali po zlatnictvach , a este sme si nevybrali , ale u nas sa vsade caka aj mesiac
Odpovedať
Profilova fotka
ja som pozerala aj tu v UK...ale tu sa to vobec neoplati...jednak su strasne drahe a potom su len z 9karatoveho zlata
Odpovedať
Profilova fotka
no to je dost malo
Odpovedať
Profilova fotka
čaute aj my máme svadbu 29.08.2009. kokoľko Vás tu vlastne cca je?
Odpovedať
Profilova fotka
tynda vitaj medzi nami priblizne 5
Odpovedať
Profilova fotka
to ivka 219: vyrabas menovky? vy uz mate presny zoznam hosti? to ste dobry.....
Odpovedať
Profilova fotka
to benito: presne tieto pohare som fotila na vystave a pani za nich pytala 1 800SK (byvalych :-D ). Aj mne sa paci tento styl kombinacie skla a striebra. A ta ozdoba na tortu vyzera skvele..... len tie krasne drobnosti stoja nehorazne peniaze.
Odpovedať
Profilova fotka
peya:... mi ani nehovor...clovek by chcel mat vselico, ale nmozem zas kvoli jednemu dnu, aj ked najdolezitejsiemu, zruinovat kasu....treba setrit aj na ine veci....my konkretne na domcek :)
Odpovedať
Profilova fotka
na domcek tu, alebo na domcek tam, myslim v zahranici
Odpovedať
Profilova fotka
peyna , uz vyraba,m pre tích najblizšich co viem ze urcite pridu
Odpovedať
Profilova fotka
to ja sa momentalne rozhliadam po darcekoch pre hosti. rada by som ich vybrala a zabalila sama. chcela by som zabalit merci cokoladku do celofanu so zlatou maslou. mam len strach aby sa mi v auguste neroztopili...
Odpovedať
Profilova fotka
u na sa nedavaju hostom ziadne darceky , tak mam o starost menej
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?