Svadba 29.8.2009. Nájdu sa tu nejaké nevestičky?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
najdu sa nejake nevesticky?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme chceli hotel aj kvoli nasim znamym zo zahranicia...a tento je uzasny..je to vlastne polovnicky zamocek prerobeny na hotel
Odpovedať
Profilova fotka
super, tak to bude svadba ako z rozpravky
Odpovedať
Profilova fotka
ivka..to dufam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
uz mas vsetko zaistene?
Odpovedať
Profilova fotka
no mam zatial predbezne zajednany ten hotel, len tam musim volat este az v januari, ale slubili mi to :-) , dalej mam kostol a knaza, ktoreho som chcela...je z ineho kostola, ale je to kamarat :-) ...no a vcera som si zajednala fotografa....este hudbu a mam na chvilu pokoj :-) co ty?
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz v podstate mam vsetko zajednane , okrem kostola a vcera som si kupila prvy ulovok na svadbu - svadobne topanky
Odpovedať
Profilova fotka
ja mam uz podvazok a pancusky :-) ostatne az po novom roku..dufam
Odpovedať
ahojte, my tiez chystame svadbu na tento datum. alebo sme chystali :-( dnes som bola na matrike sa informovat ci nas zosobasia, pretoze 29.8. je sviatok. povedali mi, ze urcite nie. esteze nemame nic zajednane.. vy ste sa na to nepytali? nemate taky problem? urcite si to zistite..
Odpovedať
Profilova fotka
my budeme mat svadbu v kostole...ale nezda sa mi,ze kvoli sviatku nesobasia....to je nejaka divocina...
Odpovedať
Profilova fotka
my tiez budeme mat v kostole, ale neverim ze statny sviatok by bol prekazkou
Odpovedať
Profilova fotka
baby dnes mame presne uz iba 10 mesiacov do svadby
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, ani v BA nechcu 29.8. sobasit, a mame sa prist az v aprili informovat o terminoch :-( no neviem ako si mame potom zajednat miestnost a vsetko ostatne...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tak ja nechapem preco je to taky problem pre nich, vsak v aprili uz nic na august neobjednas
Odpovedať
Profilova fotka
clovece..tu uradnu byrokraciu naozaj nechapem.....ja som mala problem zajednat nieco dobre 11 mesiacov dopredu...vsetky vychytene lokality su minimalne na rok zajednane.... to akoze ti ludia na uradoch nechapu, ze za 4 mesiace nic nezozenies...leda, ze by niekto na poslednu chvilu odvolal svadbu ja z UK vsetko vybavujem telefonicky a nasledne si to necham potvrdit mailom, inak neviem, ako by som to stihala, kedze na svk idem najskor vo february. drzim palce,aby ste prerazili byrokraticku barieru 8-)
Odpovedať
Ahojte kocky... hmm aj my planujeme svadbicku na tento datum... len pozeram ze sme akosi pozadu a ktovie ci to vobec ete stihneme... dlho sme zvazovali ktory datum dat a nakoniec tento :-) 29. 8 aspon ked bude vyrocie svadby budeme mat volno :-D len este nic nemame... vidim ze by som sa mala do toho pustit...
Odpovedať
jej baby, normalne som sa zlakla, ze niekto zalozil ex post forum na tento datum, ale je to uz rok 2009 :-D :-D ja som sa presne vydavala 29.8.2008, tento rok to vyslo na piatok a je to super, lebo bol a vlastne stale bude tento datum sviatkom (vyrocie SNP) tak Vam zelam pekne pripravy, aj my sme uz 13 mesiacov dopredu mali zarezrvovanu miestnost, kedze tento rok bol nejakym svadobnym booomom :-p zelam vela pohodicky ;-) x-)
Odpovedať
aduliena: paaaaaani asi to fakt nestiham... hmm aspon ze tu sa chodim inspirovat ;-)
Odpovedať
podla mna to stihas, ak najdes salu, potom to uz bude easy ;-) vsetko sa da tomu prisposobit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
adka.pp vsetko snad este stihnes , len treba cim skor zacat riesit
Odpovedať
Profilova fotka
aj podla mna je najdolezitejsie si zabezpecit ako prve miesto obradu a miesto hostiny....
Odpovedať
Profilova fotka
nevesticky ako pokracujeme ?
Odpovedať
Profilova fotka
mame pauzu...vsetko najdolezitejsie je zarezervovane..... :-) ..dokonca aj starejsi, co bol v nasom pripade najvacsi problem, bo nikoho takeho v rodine nemame.. zlatko uz mam oblek, kupili sme tu v UK, ako na mieru sity...moje saticky musia pockat...najprv zhadzujem nejake to kilecko :)
Odpovedať
benito: ahoj,tak ako si dopadla s tym kostolom v UK?bola si sa tam uz popytat a co si prezisitla?? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja uz mam zarezervovane svadobne saticky
Odpovedať
Profilova fotka
monikac: kostol je v pohode...nakoniec sme sa dohovorili s nasim fararom, ktory je zaroven dobrym kamaratom mojho draheho, ze nam nauky spravi on, ked prideme vo february domov na dva tyzdne...a staci mi len prijimanie, to nastastie mam :)...ale boli sme sa pytat aj tu, v polskom kostole maju full do aprila a anglicky moj fesak tak dobre nevie :) ivka219: ty sa mas, ja este neviem ani ci chcem biele alebo ivory :-(
Odpovedať
Profilova fotka
benito5 myslim ze staci zajst do salona - a hned budes vediet co chces
Odpovedať
Profilova fotka
ja viem...ale cakam kym pridem na chvilu domov, lebo skusat tu nema vyznam, iba ak by som si tie saty kupila...a ver, ze niektore su ina palka :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to urcite , saty su drahe
Odpovedať
Profilova fotka
babule...spime na vavrinoch??..uz len 9 mesiacov a 10dniiii
Odpovedať
Profilova fotka
no benito mam dojem ze iba my sa tu stretavame?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?