Svadba 25.9.2010

Zobraz úvodný príspevok
Je nas tu viac???Co uz mate???
Odpovedať
já stále čekám, že něco přijde... něco zapomenu, jsem až moc klidná.ještě musím všem udělat itinerář jak a kde a jinak se to musí nějak poddat a kdybych neměla nic staré a půjčené, mám pocit, že obřad bez toho obejde:)
Odpovedať
staré som ani ja nic nenasla a kedze saty su z pozicovne, tak ich povazujem za stare (nove urcite nie su). A inak uz s pripravami vrcholime az na to, ze sa vsetci zacinaju starat do toho co ich nic nie je a iba mi to komplikuju. Dnes som prvy krat stratila nervy.Kurnik som si povedala, ze sa nebudem stresovat a predsa :-D . Este sa mi aj vyrazky vyhodili, no nevadi, hlavne ze ma drahi lubi ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
pehavcek: ja som s vyrážkami nato podobne. mám atopický ekzém a mala som to už strasne dlho ukludnené a ako najust mi to teraz vyslo na ociach, brade a krku...ide ma rozdrapit s toho.neviem co robit, ale ked mi to nezmizne tak budem flakatáááááá :-( a inak shmu hlási 20°C a slnečno...tak som velice zvedavá
Odpovedať
roxy: ja si vravim, ze fotky sa daju aspon retusovat a drahy mi povedal, ze pre neho somnajkrajsia aj keby som mala na ksichte 50 hnisavych vyrazok. Tak ma to ukludnilo (aj ked nie uplne). A pocasie uz prestavam sledovat. Nechajme sa prekvapit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby už zajtra nas to čaká...tak teda, už sa tu asi neukážem. tak vám vsetkým prajem aby vám to vyslo podla predstáv :)))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Ahojte baby...tak ako sa Vám nažíva? a čo prvé spoločné Vianoce? My sme ich mali úúúplne skvelé
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?