Svadba 21. 05. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Takže rozhodla som sa založiť túto tému, lebo som si všimla, že je tu veľa dievčat, ktoré sa rozhodli povedať si svoje "ÁNO" v tento deň. Takže baby, ktoré chystáte svadbu na tento termín, čo už máte hotove??? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no kamaratka je z vychodu a na redovy tanec by mali byt cervene saty a kedze chceli usetrit tak si spravili aj do cervena svadbu ..my cervenu nechceme,chceme do zlata,smotanova a na ten redovy tanec budem mat normalne saty popolnocne,a kedze moj drahy chce mat smotanovu vestu,kremovu tak sa zladim s nim :-) no a ja patrim k ludom co maju radi zladene veci do detailu (napriklad moja spoluziacka,zlta mikina,rifle,ruzove tricko a zelene botasky a k tomu hneda bunda..co sa hodilo k comu?!ja viem ze je taka doba-kanariky farebne,ale mne sa to nepaci :-) popolnocky teda mali by byt zladene len zo zenichom :-) myslim si to aspon .... :-)
Odpovedať
Nejaky ten tyzden este a povieme si UZ ANI ROK :)
Odpovedať
Xi dnes som sa dozvedela, ze priatelova kolegyna bude mat svadbu v ten isty den ako my :) sranda... vidim, ze tento den sa stava velmi oblubenym :) Inak to som tu este asi nepisala, ale ked sme s mojim priatelom zacali chodit, asi po mesiaci - to bol rok 2006, sme si len tak zo srandy v mobile pozerali kalendar, ze kedy vychadza najblizsia sobota na 21.maj ... a vyslo 2011 tak sme si zo srandy povedali, ze sa vezmeme...... a toho roku sme si to akosi aj potvrdili :)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeej lya to je pekne :-)
Odpovedať
lya22: no, tomu sa hovori dokonale planovanie :d my sme si vymysleli este v roku tusim 2005, ze 9. maja 2009 bude svadba...ale tak nevyslo...
Odpovedať
A preco ste to posunuli az o dva roky?
Odpovedať
lya: no lebo ten prvy datum bol, ze ked skoncim skolu a najdem si robotu (teda ze sa financne stabilizujeme)...povodne to tak vychadzalo...ale akosi som si predlzila studium a v 2008 sme kupovali aj bytik, takze drahy povedal ze este (povodne) 5 rokov v zahranici bude pracovat, aby sme cim viac poplatili a potom mali pokoj...ale nastastie som dostala super pracu, takze sme tych 5 rokov skratili na 3, este sme aj daco nasetrili popri tom a hura konecne mozme sa o rok a jeden den svadbit juuu...uvedomujete si baby, ze od pozajtra to uz bude ani nie rok do svadby :-D :-D :-D
Odpovedať
Ano ano kurtica .... a tesim sa na to...
Odpovedať
baby baby, takto o rok budeme uplne mimoooo :-D chystat sa vo velkom....jaaaaaj tesim sa na toooo :-N
Odpovedať
Profilova fotka
juuuj aj ja sa mooooc teskaaam :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuuj uz iba menej ako rok!!!!!! Peckaaaaaaaaaaa :-D :-D :-D
Odpovedať
Dufam, ze nam vide taka krasna sobota ako je dnes... A dievcata.....vcera som dostala zasnubny prsten :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuj vcera bolo krasne vonku sme aj hovorili s mojim "muzikom" ze keby aj my take pocasie tak paráááádicka :-)
Odpovedať
no u nas v sobotu az tak krasne nebolo...prijemne teplo, ale sialeny vietor... ale buduci rok bude urcite krasne, ja nad tym ani nerozmyslam...aj keby cely den lialo, tak moje osobne slniecko svietit bude :)
Odpovedať
Profilova fotka
presne tak kurtica nase osobne slniecka dna 21.maja 2011 svietit buduuuu o 106 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak ahojte baby, už som opäť medzi vás zavítala, skôr sa nedalo... no ako sa máme?? už nám ostáva menej ako rok... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja k vam teda nepatrim ... 11.6.2011 bude nas velky den "D" ...
Odpovedať
Profilova fotka
a to prečo tak????
Odpovedať
Profilova fotka
noo bolo to velmi zaujimave co sa stalo,isli sme ratovat svokru,mala zaplaveny dom,drahy si vzal volno a tak pondelok,utorok sme tam boli a sli sme na prechadzku s nasou Emmkou a isli sme okolo KD a zastavili sme sa tam ze sa spytame ci maju volny datum 21.maja kedze jedna baba tu vo fore ktora je z Palarikova kde mame svadbu mi napisala ze 11.6.ma ona uz zajednany KD,dlho sme z toho boli smutny,drahy tento datum velmi chcel a pani veduca KD nam povedala ze na buduci rok este nema ziadnu svadbu zajednanu!!! ta baba ma normalne obalamutila no smola vyfukli sme jej to ... ked drahy pocul ze tento jeho vysneny datum je volny nevahal a povedal ze nech si tam napise nas a v juli jej dame zalohu sme sa dohodli ..je mi jej luto sice tento datum chce viac ludi a asi aj ona si ho vysnila ale klamat ma fakt nemusela ze ho uz ma zajednany ... je tam este kastiel sice ale ten je drahy na to aky je podla mna zvnutra skaredy ...
Odpovedať
Profilova fotka
:-D :-D :-D ta si jej dala teraz
Odpovedať
trdielko: no teda...fajne fajne ze vam vysiel vysnivany datum. Mne vysiel tiez :-D Inak blizime sa velmi rychlo k tomu, ze uz to bude len 11 mesiacov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tak kurtica :-) uz len par mesiacov :-) mam veeela noviniek mame komplet vsetko na svadbu uz vybavene-kameramana,fotografa,salu,dj+starejsi ..v piatok mame s dj+starejsim zaroven stretko sa tesime .. niekedy v lete sa stretneme aj s kameramanom a fotografom a v piatok chcem zajst ku kvetinarke co a ako robieva,ceny,chcem jej vytlacene obrazky co chcem ukazat,ci to vie zabezpecit a podla toho uvidim ci ju budem teda volat alebo si zozeniem niekoho ineho :-) na KD mi povedala jeho riaditelka ze zaloha sa plati tesne pred svadbou a ma nas napisanych takze sa mam dobreeee x-)
Odpovedať
juuu, trdielko...tak teda si vsetko poriesila tak rychlo....zavidim. Nam stale do toho nieco vojde, ze sa neda. Ale prakticky, salu, foto mame tiez, hlavne nam treba kostol a dja cim skor...a to uz bude asi vsetko :) uf uf...blizi sa koniec juna, pekelne rychlo ten cas leti... teraz sa mi vydavali kolegyne a zenili kolegovci...ta som si tak myslela, ze o rok aj ja budem tu saskovat s kolacikmi a gratulacie prijimat :)
Odpovedať
tak teda...to ja som tu posledna bola??? no nic sa nezmenilo...akurat do svadby nam baby ostava presne 10 mesiacov :))
Odpovedať
Profilova fotka
Uz len 9 mesiacov!!!! :-D :-D :-D A uz mame objednane obruckyyyyyy juchuuuuu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky,tak aj ja sa pripajam,zatial este nemem nic,ale idem domov na 2 tyzdne,tak sa budem snazit vybavit aspom to najdolezitejsie,ako je sala,fotograf,kameraman.Malickosti necham mamine a to ostatne si ja budem organizovat s Uk cez e-mail,takze tak :-)uz sa tesim,budem si to naplno uziiiiivat......
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence...ja som nová na celej mojejesvadbe, takže až teraz sa k vám pripájam...my máme tiež tento krásny termín a zatiaľ nemáme na 100% nič, ale práve včera som napísala prvý svadobný mail djovi, tak čakám na odpoveď, v nedeľu som kúpila prvé dekoračné predmety a tento týždeň by som chcela skúsiť zavolať kameramanovi a fotografovi a niekedy v najbližšej dobe kostol, miesto viac-menej máme,ale nie rezervované a potvrdené..začínam sa obzerať po svadobných šatách a zisťujem ceny účesov a tak, ešte rozmýšľam aj nad darčekmi pre svadobných hostí o výzdobe mám zhruba predstavu...ale sa nám to fakt rýchlo kráti...baby, prosím, napíšte vaše názory na ten redový tanec, lebo mne sa to nejak neľúbi...podľa mňa, ak chce dať niekto nejaké peniaze ako dar, tak to dá do telegramu, nie?
Odpovedať
zakica, ahoj. No neviem, u nas v Kosicoch je redovy tak nejak tradicia...a kazdy da tolko kolko uzna za vhodne...hlavne ze daco prihodi...nikto nekuka na to kolko...a za odmenu si zatancuje s nevestou a dostane kus kolaca... ja ked som bola este chudobny student, tak som davala aj len tak ze 20 Sk a nikto si z toho nic nerobil...sak to vsetko je pre mladomanzelov a im sa zidu aj drobne urcite (hlavne v takych situaciach ako ta nasa, ze ideme hned po svadbe robit prerabku bytu a stahovat sa tam...)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj zakica, vitaj :-) nerob si z toho hlavu, my redovy mat nebudeme a tiez som Kosicanka ako kurtica A presne to iste sa mi nepaci ako tebe, pride mi to ako dalsie tahanie penazi od rodiny a ked nam niekto chce dat peniaze tak nam ich da. ;-) Zalezi skor od paru a od ich rodin, ci to cakaju alebo nie, ci ste z dediny alebo nie... je to len a len na vas... ja ho mat nebudem, jednoducho sa po polnoci prezleciem do popolnociek a asi urobime nejaku tombolu alebo nieco podobne o polnoci, aby to bolo trosku ozvlastnene, ze uz je polnoc. Alebo si nacvicime nejaky tanec s drahym ako prekvapenie, lebo od septembra chceme chodit do tanecnej skoly, takze este uvidime :-) kurtica ako sa mas? Co nove v pripravach? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute babizne!kzuzik, díky, ukľudnila si ma s tým redovým:)my ho nebudeme mať, som sa rozhodla...ale mám novinu, odpísal mi dj,a je ešte na náš termín voľný supééééér, teším sa z toho, lebo môjmu kolegovi robil svadbu a strašne mi ho odporúčal, tak som zvedavá, ideme sa dohodnúť na nejakom stretku, jupííí...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?