Svadba 21. 05. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Takže rozhodla som sa založiť túto tému, lebo som si všimla, že je tu veľa dievčat, ktoré sa rozhodli povedať si svoje "ÁNO" v tento deň. Takže baby, ktoré chystáte svadbu na tento termín, čo už máte hotove??? ;-)
Odpovedať
kzuzik: no dokopy nic nove nemam. Akurat mi pisal fotograf, ze ci este chceme rezervovat, lebo si ma pisal este niekedy co ja viem v maji akoze, aby mi niekto nevyfukol termin...Takze som rezervovala teramin, aj ked sme sa este nestretli a nedohodli. Takze toto budem musiet vybavit, akurat tam chcem byt aj s drahym a on ide o tyzden zasa na mesiac prec...tak to asi zriesime az v oktobri. A teraz sa snazim dokopat draheho aby skocil do kostola a dohodol sa s fararom na stretnuti, lebo ja na to vobec nemam cas tam behat. No a to je z noviniek asi uplne vsetko.... joj a mam pesnicku co chcem na prvy mladomanzelsky tanec (tusim som to uz pisala, len asi v inej teme?), akurat je taka polorockova a mamina tvrdi ze sa nehodi, ale ta ja chcem aby sa mi pacilaaaaa a tato sa mi paci hrozne a je pekne rytmicka, da sa na nu tancovat valcik, co je klasika....no proste si ju nedam zobrat :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby fiiha davno nikto nic az teraz vidim ja si intenzivne pisemv teme svadba v roku 2011 a v teme 11.6.2011-ktoru som zalozila ja inak :-D zmenili sme termin lebo kostol bol obsadeny na tento datum majovy uz mali 2 svadby a ja som nechcela mat sobas o 13h pride mi to velmi skoro tak sme dali 11. jun 2011 x-) saty si davam usit od zima-asapbay asi ....bola som 1x skusat satky nic moc este pojdem niekedy v septembri/oktobri ... nech viem co sa mi hodi a co nie ... okrem kameramana ktoreho sme zrusili mame vsetko ...ideme navstivit dalsieho kameramana uvidime ... vyzdoba sa nezmenila bielo-zlata,mam uz kupene kamienky a piesok ;-) ostatne sa uvidi casom ... obrucky premyslame wolframove alebo z chirurgickej ocele .... uvidime co bude ...
Odpovedať
Profilova fotka
zakica, tak som rada :-) kurtica ja sa tiez teraz chystam ze pojdeme pozriet knaza na svadbu, tak uvidim... lebo mame jeden typ, tak sa pojdeme pozriet ako bude vyzerat obrad, no a tiez by som uz mala riesit DJa, ale tha... nemam kedy... zajtra sa totiz stahujem k mojmu drahemu ;-) tak ked sa trosku zabyvam, tak to uz chcem zacat riesit. Apropo, vcera mi pisali zo zlatnictva, ze nam dolsi obrucky :-D takze bud. tyzden ideme po nich, jupiiiiii :-D som zvedava ako budu nakoniec vyzerat...
Odpovedať
kzuzik: supeeer, tesim sa ze sa tesis z obruciek aj s byvania s drahym. Co my by sme za to dali, ze by sme uz byvat spolu mohli...ale neda sa...kym robi v zahranici, tak je to hlavne zbytocne, aj tak by som tam furt sama bola. Teraz mu predlzili dovolenku, tak dufam, ze ten kostol stihneme:))...a jezimaria...dj!! joj musim mu napisat, ci ma este termin a ist sa dakam pozriet na to aky je. Hned mu aj pisem, bo zas zabudnem. Uz som sa zmierila s tym, ze sa mi chudnut nedari, tak asi budem "plnotucna" nevesta :)) Takze asi pojdeme pozriet tie obrucky a hned aj kupime, nech mame zasa nieco z krku (aj tak z prstov urcite velmi neschudnem)...a aj krizik pojdeme kupit, uz asi krajsi nenajdeme ako sme nasli na masiarskej. Chcem uz aj ja mat nieco iste, bo uz mi z toho zacina sibat :)) Mne sa paci pristup mojho draheho...ked nieco velmi chcem ja, tak jemu je to prakticky jedno a mozem to mat...ked chcem poradit nieco vybrat, tak vyberieme spolu...ked ho poslem nieco vybavit, tak vybavi, pozistuje... A to povodne vyhlasoval, ze si vsetko budem musiet ja zariadit, lebo on je nerozhodny :-D Jaaaj a este jednu vec mam vyriesenu...tortu. Moja prateta robi nadherne torty, len som ju nechcela zatazovat, lebo predsa len je to uz 70tnicka, ale ona proste trvala na tom, ze ked bude vladat tak mi tortu urcite upecie. Tak uz len dufat, aby jej zdravicko drzalo ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Caute babky, prave mi volal moj mily, ze sa bol pytat farara, ci bude mozne, aby nas zosobasil toho 21.5.2011 a on mu povedal, že stačí, keď sa dojdeme informovat po novom roku, nebude to podla vas neskoro?vraj este nema kalendar na zapisovanie takych veci na buduci rok a vraj si mysli, ze urcite trafime termin, lebo uz nie je taky zaujem o svadby v kostole, nie je to divne?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky, este som medzi vami nebola... konecne sme vybavili, miesto na sobas, hostinu, fotografa aj dj... takze to je uz hotove a s ostatnym sa velmi nestresujem zatial... aj ked obrucky uz tiez chodime pravidelne obzerat, ale nevybrali sme si este... este mesiac musim podietovat a potom asi zacnem skusat aj saty 8-)
Odpovedať
chechnyan: pekne pekne ste povybavovali...a uprimne ti zavidim, ze ti staci mesiac podietovat :) mne by bolo treba takych 10 mesiacov :))) zakica: no u nas v kosicoch je prave dost velky zaujem o svadby v kostole, ale zas tu mame kopu kostolov. Ale uprimne, po novom roku by sa mi uz zdalo neskoro. Ja co som pozerala webstranky kostolov, tak tam vsade pisu, ze najneskor 3 mesiace pred svadbou, ak nemate este nejake zalezitosti co treba vybavit (ako napr. my ze nie som pokrstena). Takze aj 3 mesiace by mali stacit, no ja som akosi radsej ked mam naplanovane veci vopred a nemusim sa stresovat ze nieco co som chcela mi nevyslo.
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica, nevravim, ze o mesiac to bude idealne, ale potom uz asi zacnem stresovat, ze este nemam vybrate saty takze asi tak... uz sa mi nedavno snivalo, ze bol den pred svadbou a nemala som saty, tak so od niekial zohnala, ale boli uplne strasne a celu noc som v tom sne rozmyslala preco som si nejake nezohnala skor - ha ha... :-D
Odpovedať
chechnyan: :-D mne sa tiez nedavno snival sen, vlastne to bolo o robote, ale koncilo to nejak tak, ze mi babka nejakej kamosky nanutila saty, co boli ale uplne strasne...vyzerali ako zaclona mojej prababky a topanky boli na desne vysokych opatkoch (ja by som najradsej bez, alebo velmi nizky) a take cudesne kvietky na tom vsetkom boli a som bola z toho v strese, ze v tomto sa budem musiet vydavat :D Ale musim, musim uz aj ja ist aspon pokukat...musim kamosku splasit aby sme zbehli do nejakeho salonu a poskusali...sak aj ona moze, nedavno sa zasnubili.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahojte májové nevesty :-) aj ja budem, ale pozerám, že riadne zaostávam za vami všetkými... koniec novembra a zatiaľ ešte ani miesto nie je úplne definitívne.. :-N no hádam to postíhame... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kocky - nejako to tu utichlo - mame to akurat za 4 mesiace! :-D
Odpovedať
Ahojte, tiež máme v tento deň svadbičku a ešte nič nemam ani šaty :( neni času
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte nevesty! Aj my chystáme svadbu v ten deň - 21.5.2011. Zatiaľ máme rezervované miesto, kostol, hudbu, a to je asi všetko... trochu sme v omeškaní :-|
Odpovedať
ahojte... ako tak pozeram, kedy ste dali prispevky, mam pocit, ze si vsetko nechavam na poslednu chvilu... je sice pravda, ze sme nezohnali vsetko, co sme chceli... ale skoro vsetko uz mame.... jedine co chyba, je svadobny fotograf - to je dilema a drobnosti...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby....som hrozne stastna, nasla som saty, o akych som ani nesnivala..najprv sa mi nepacil taky styl ale ked som sa zbadala v zrkadle, bola som uplne hotova...takze my mame rezervovane: Dj, kameraman, fotograf, farar, miestnosť, mame vyhliadnute oznamenia, onedlho ich dame tlacit, obrucky tiez budeme riesit coskoro, ja mam kupenu bizuteriu a to je zatial asi vsetko...zaciname riesit zakusky a torty, viem kde ale nevieme kolko..kolko ks davate na jedneho cloveka?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, pridavam sa aj ja:-) Tiez mame svadbu dohodnutu na 21.maja 2011 v BA. Mame uz dohodnute a vybavane: obrad, miestnost-restauraciu, saty, oblek, vyzdobu, obrucky, auto, oznamka, autobus, vina, zivu hudbu. Bizuteriu som si komplet objednala priamo z CZ, vysla sice drahsie, ale taku som tu u nas nenasla. No a akosi nam viazne fotograf:-( Este musim ist osobne dojednat zakusky a torty, kyticu a cakam kedy mi pridu objednane topanky a zavoj, ked nebudu dobre, tak nasleduje zhanacka... Ja mam saty z Madarska pozicane, obrucky sme si dali robit zlatnikovi z nasho zlata, oblek sa sije zenichovi na mieru, hostinu mame v restauracii WEST na Kamziku, vyzdobu nam robi agentura So-El, jedna som mnou velmi prijemna pani. Obrad mame v Zichyho palaci, na matrike bola tiez velmi mila pani, aj CD s hudbou na vyber nam pozicala. Kzadopadne, vsetky zalezitosti okolo toho su velmi drahe, myslim, ze to trochu prehanaju, ked tak pocuvam ceny za fotky a video atd....
Odpovedať
Profilova fotka
@magmil odkial si si objednala zavoj - z tohto zacinam mat nervy, saty mam kupene ale zavoj neviem zohnat taky aky chcem... dik :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jeeeej, nevedela som, ze existuje tema s nasim datumom:) tak sa pridavam, lebo tak to leti, ze to do svadby nestihnem:)
Odpovedať
Profilova fotka
@chechnyan ahojky, objednala som ho cez taku stranku ze lightinthebox, ale strasne dlho im trva vyroba a dodanie, teprve dnes mi balik priniesol kurier, este to ide aj cez colnicu, takze odporucam stade objednavat aj pol roka dopredu a aj tak je to riziko ci to stihne prist a ako to bude vyzerat. Ja som si medzitym uz kupila topanky ze v Danei, skoro som odpadla, ze maju cisto biele klasicke lodicky v mojej velkosti, a nakoniec zavoj nebudem mat lebo mam vymysleny uplne iny styl ucesu. Neviem aky zavoj konkretne hladas? ale urcite je podla mna zbytocne cpat drahe peniaze co pytaju niektore salony, kedze sa zavoje daju objednat za ovela menej a vyrobca je aj tak ten isty.... vsak vies ktory.
Odpovedať
Profilova fotka
@magmil hmmm, no ja som stale tam kde som bola, ale idem sa pozriet do salonov a skusim si nejaky pozicat. Aky mas ty a co s nim ides teda robit, ked ho nepotrebujes? Mozno by sa hodil....:-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@chechnyan Posli mi nejaku mailovu adresu, skusim ti poslat dake foto, mam tu dva zavoje, este su zabalene, bnude ich treba urcite preprat lebo tak divne novo pachnu. Vcera mi dosiel balicek, doma mam este jeden zavoj od jednej kocky raz pouzity, tiez krasny, ja zavoj urcite mat nebudem, som chcela aspon kvoli fotkam, ale budem mat taky uces, ze mi bude zavoj nanic...takze ak si este nic nenasla a splanli by tvoje predstavy, tak sa mozme dohodnut. Vsetky su tzv. spanielske, rozne dlzky a vsetky lemovane uzasnou sirokou krajkou. Neviem aky zhanas? Mozes mi napisat aj na ammerova@uniqa.sk , lebo sem chodim malo.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 1 roku
Profilova fotka
čaute baby :) aká zabudnutá téme :) Prajem vám všetkým krásne výročie, aj keď trošku s meškaním :) ako ste oslavovali?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?