Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
evulka: nestresuj, my už síce oznámenia máme asi mesiac, ale ešte sme pozvali len polku rodiny, druhú polku plánujeme ísť pozvať až tento víkend. Myslím, že to v pohode stačí. :-)
Odpovedať
andzi..pozvali ste uz polku???moje oznamka sa tiez este len vyrabaju...nikoho som este nepozvala...no vlastne, vsetci co maju prist tak vedia, ze maju prist ale u nas sa chodi pozyvat aj osobne a to sme este neboli a pokial nebudu oznamka tak ani nepojdeme =-)
Odpovedať
No my sme práve v štádiu "pozývania", teda 90% ludi sme uz pozvali- osobne. Kedze svadba bude velka :) A postupne posielam i oznamka kamaratom, ktorych na svadbu nepozyvam. Ale stale nemam saty po polnoci :(
Odpovedať
Profilova fotka
..no ..ja nemám ani oznamká ani šaty po polnoci... :-( ..ale , ved to nejako zvládneme.. ;-)
Odpovedať
podobne som na tom aj ja evulka... ale oznamka sa vyrabaju (len to dlhsie trva lebo vsetko musi schvalit aj moja polovicka) a saty popolnocne by som si v krajnom najkrajnejsom pripade usila aj sama za jeden vecer
Odpovedať
Profilova fotka
danusha:..tak to máš super, kedže si taká šikovná... :-) Ja sa musím spoľahnúť na obchody... ;-)
Odpovedať
tak ale to je fakt strasne krajne riesenie...kde by som este musela latku zhanat a neviem co este...zajtra idem na skusku svadobnych tak sa opytam tej tety, ze ci mi usije...sak to bude raz dva...svagrina si dala na svoju svadbu sit asi dva tyzdne pred...u tej istej tety
Odpovedať
danuscha: my sme pozvali polku rodiny, lebo tí vedeli, že svadba bude, ale nevedeli kedy presne. Tá druhá polka vie viac "podrobností", takže tých pôjdeme volať až tento víkend. :-) Baby, nestresujte, ani ja ešte nemám šaty po polnoci ani kopu iných vecí.
Odpovedať
Profilova fotka
..andzi....tak už som kludnejšia aj ja... :-D
Odpovedať
joj...fakt...klidek... obcas si tak poviem, ze kolko nam toho este chyba a potom si uvedomim, ze kolko ludi sa rozhodne zobrat a za mesiac maju svadbu a stihnu to...a my to chystame celu vecnost tak preco by sme to nestihli...nie?
Odpovedať
dani: to je najhoršie, keď sa na niečo dlho chystáš, myslíš si, že stíhaš a zrazu zistíš, že nestíhaš. Mne sa každú noc sníva, že som niečo na svadbu nestihla. :-) :-D :-D
Odpovedať
ahojte, aj ja som na tom podobne. text na oznamenia som si uz nachystala, neviem vsak zohnat ten spravny papier, navyse som zostala doma chora, takze na dva tyzdne som bola odstavena.... a kym nedoriesim to miesto, tak ich ani nemozem dorobit a poslat .. :-( a popolnocne saty tiez nemam, teda mam jedny doma, ktore by boli pouzitelne. nazvala som ich "svadobne", lebo som ich mala zatial len raz na svadbe mojej kamaratke. len ich musim vyskusat, ci sa v skryni nescvrkli ... a toho sa desim :-N ale inak som dnes kludna. zajtra to ale moze byt inak 8-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
andzi fakt?? mne sa snivalo ze som sla na skusku siat bez topanok a podprsenky... :-D ale to som tu uz pisala asi raz... a co vsetko si uz nestihla?
Odpovedať
dani - snívalo sa mi, že som pred svadbou nestihla ísť na make-up, že som nezohnala kaderníčku, no také blbosti sa mi snívajú :-D :-D :-D
Odpovedať
ja neznasam take sny kde nestiham...tiez sa mi v poslednej dobe take snivalo do Tatier som sla len s kabelockou, som sa nestihla ist zbalit
Odpovedať
Profilova fotka
Mne bolo fajn, kym snubenec nezacal stresovat kvoli peniazom. Teraz sa mi kazdu noc sniva cosi o svadbe a vacsinou nic pozitivne:-D Ale ja verim tomu, ze nam to vsetkym dobre dopadne:-)
Odpovedať
Profilova fotka
andzi: mne sa presne také isté sny snívajú :-D :-D :-D už mi z toho asi prepína :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Kedy to mate Majca?
Odpovedať
majca: to je podľa mňa normálne, každá nevesta chce predsa mať svoju svadbu takú akú si vysnívala.
Odpovedať
Profilova fotka
Mna to hneva, lebo som bola doteraz uplne v pohode, tesila som sa na to a povedala si, ze nebudem stresovat, ale si to uzijem a takto som sa pokazila. Za vsetko mozu tie blbe peniaze:-(
Odpovedať
lukaria, presne viem, o ocm hovoris. teda nie zeby sme sa pre peniaze hadali, ale je pravda, ze zopar poloziek z mojho zoznamu mi moj drahy uz vyskrtol :-) niekedy mam pocit, ze to chcem mat podla mojich snov, nech to stoji co chce. ale na druhej strane je moje druhe, realne, ja, ktore mi hovori, ze za veci, ktore si teraz odpustim, mozeme ist na krasnu dovolenku, alebo zostanu na svadobnu cestu.... ...kde a ako najst tu spravnu hranicu, aby sme si splnili nase sny?
Odpovedať
lukaria: a prečo su u vás problémom peniaze? My sa tiež sporíme pre peniaze, ale zase z iného dôvodu, ktorý tu nechcem rozvádzať.
Odpovedať
Profilova fotka
lukaria: no my to máme 9. mája o 15.00 :-D takže už som uplne pomätená z toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no a čo sa týka tých penazí, my sa tiež stále pre ne hádame, je to niekedy až hrozné a momentálne sme sa tiež pohadali pre taku vec, ktorú nechcem rozvádzať... :-(
Odpovedať
dievcata, aj vam do tejto temy - mam dobre spravy! obrucky uz sa ligotaju na svetle jarneho slnka a 1.4. ich mame. objednana som u kadernicky a v sobotu ideme objednavat vysluzky a torticku.
Odpovedať
corolla: no vidíš, ako rýchlo sa tie veci hýbu...pomaly budeš mať všetko vybavené. Niekedy sa za týždeň stihne viac ako za mesiac.
Odpovedať
caute majovky....uffff- to nemyslíte vážne , vy už rozdávate oznámenia:-)) to som si zase dala načas. My ich totiž nemáme ani hotové..som zvedavá ako pobeháme 100-vku ľudí. no ale dúfam ,že to postíham...My sa zatiaľ o peniaze(lebo nemáme žiadne:-))), ale čo sa nemôžeme zhodnúť je výbavička do spálne. Boli sme sa pozerať na nábytok, ale jemu sa páči iný , mne iný. Mne sa páči nábytok vo farbe jelša a drahému čerešňa..som zvedavá, keď pôjdeme vyberať oblek.... :-|
Odpovedať
janka: neboj, ty mas z nas ten najneskorsi termin. a v porovnani so mnou mas o 29 dni naviac 8-) ja este tiez nemam vytlacene oznamenia :-S ale inak dievcata, ja sice neviem, aky byva zvyk, ale oznamenia poslem postou, alebo sadnem na bycikel a poroznasam do schranok. napamatam si, ze by nam niekto niekedy doniesol oznamko osobne a janka: este len tak na okraj: my mame v spalni orech - mozno kompromis medzi jelsou a ceresnou :-D
Odpovedať
corolla: Asi to tak bude lepšie. veď je to nad "ľudské možnosti", aby sme ku každému chodili. My ani taký zvyk nemáme, ale rodina mojej polovičky ano. to s tou spálňou uvidíme v sobotu- ideme si ju kupovať... Ps: a chcela som to predtým povedať, že my sa zatiaľ o peniaze nehádame :-D -zatiaľ
Odpovedať
janka: a kde budete bývať, keď si zariaďujete spálňu? Teraz je nábytku veľký výber a za dobré ceny, takže určite nejakú peknú spálňu vyberiete.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?