Svadba 2. Mája 2009. Kto má ešte v tento deň svadbu?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte nevestičky? Pridá sa ku mne taká, čo má svadbu 2.mája 2009. Rada by som poklebetila o celom tom cykle vybavovania.
Odpovedať
Profilova fotka
Ženičky my máme zo 120 hostí 100 a najneskor o 2 bežkám na svadobnú noc ktorú sme dostali ako darček od mojho milovaného bračeka v súkromí... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme sa dohodli, ze od desiatej budeme koncit, aby sme sa najneskor o jednej dostali do postele. Ziadne ponocovanie:-D
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo...keby to bolo na mne tak do siedmej a šup spinkať... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Keby to bolo na mne, tak by ziadna hostina nebola, so snubencom by sme sa vzali s 2 svedkami a vecer isli na country v Topolcanoch do Sherifa:-D
Odpovedať
lukaria u nas svadobna cesta nehrozi lebo som v 5 mesiaci tehotenstva, :-D a tiez keby bolo na mne a mohla som cestovat odcestovali by sme s dvoma svedkami niekam daleko od nas a vzali sa, a po svadbe by som rozposlala oznamenia ze uz je po. a nech si vsetci trhnu 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja som vždy chcela veľkú svadbu, ale na záhrade, nie v reštike...No aspoň jedno z toho mám viac ľudí,ale aj tak tam nebudú všetci... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ewwe pojdete aj s malinkým niekde na posvadobnú... :-) Určite...
Odpovedať
holky pravdu mate...suhlasim ;-)
Odpovedať
tak baby tie co mate zajtra svadbu, drzim vam palce, aby vam svadba vysla podla vasich predstav, aby neprsalo a aby ste nemali velke trapasy, male mozu byt aspon vam bude veselsie, zajtra budem na vas mysliet ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
dakujeeem ewwe....svadba nám vysla, bola uzasnaaa...len velmi rychlo to utieklo :(
Odpovedať
tak ked budes mat casu tak napis zazitky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujeme babulky... ..veru..bolo úúúžasne......
Odpovedať
Článok sa načítava...
dufam ze tak po svadbe budem pisat aj ja, lebo uz ma to fakt nebavi tie stresy a mudre nazory iných, predstavte si teraz mi chce svagrina nanutit ozdobene briezky do dvora, tak som jej povedala ze ich vlastnorucne pridem strhnut, najhorsie je ze ma z toho vsetkeho zacina boliet brucho a mimi je nepokojne, fakt som sa na to mohla vykaslat, keby som vedela to co viem dnes 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, ja sa mozem cudovat, ze do temy svadba na 30.maj a ze nas je tu prihlasenych az 70 sa nik nevyjadruje, ked je tu rozbehnuta tato tema:))) Inak ak mam pravdu povedat, ze cim viac sa termin blizi, tym by som bola radsej i ja takej malej svadbicke so svedkami a drsnou svadobnou cestou...nakolko nas necaka ziadna ina, ako na slovenskej malte...
Odpovedať
Profilova fotka
Čaute baby, my už máme po tom a ja som veľmi rada, lebo ten stres predtým to bola katastrofa, posledný týždeň sme sa s drahým už ani poriadne nerozprávali. Všetko vyšlo perfektne, hlavne počasie nám prialo, našťastie nepršalo. Obrad začal o 15:00 hod. Už omša bola zábavná, lebo náš oddávajúci sa pomýlil, začal ...sľubujem, ...beriem ale chceli sme si čiťať sľub tak sa opravil a nakoniec to bolo ok. Fotenie bola zábava, aj keď som mala pocit že je nekonečné. Hostia na nás čakali na hoteli som sa bála že sa bude niekto hnevať, ale nie, jedine všetci poriadne vyhladli. Na hotel sme prišli až o 17:15 hod. Prvý tanec sme mali o hodinu neskôr a ďalej som už čas nestíhala sledovať. Bavili sme sa do 4:00 ráno, kedy svadobčania začali postupne odchádzať. Spať sme išli niečo po 5:00, spali sme tak 4 hodinky. Keby mi niekto navrhol zopakovať si to, súhlasila by som. Bol to najšťastnejší deň v mojom živote.
Odpovedať
Profilova fotka
baby 16.maja nam asi poridne zaprsi, to nieje feeer po takej horucave a prave na sobotu ;-(
Odpovedať
micinecka: a kde si to čítala?
Odpovedať
http://www.meteoinfo.sk/index.php?str... Podľa tejto predpovede by pršať nemalo.
Odpovedať
ahojte májovky- aj tie čo svadbu mali alebo ešte nemali. mohli by ste mi v krátkosti napísať aký máte svadobný program (od omše ďalej)? dakujem
Odpovedať
Ahojte. My to áme tiež budúci víkend. Všetko je už vybavené len sa teraz pre zmenu stresujem kvoli počasiu. Ale tiež dúfam, že to výjde. Hlavne sa tie predpovede menia zo dňa na deň. Takže držte palce... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
andz ja som to pocula rano v radiu a potom som bezala na net a bolo to vsade co mi naslo, ale kamosi vravli ze ilko neslubuje dazd a ako pisem, uz dnes je to posunute na streda stvrtok, baby bude super, ja uz som v tom cela, zehlim drahemu koselu bo sa prala, juuuj a ako si zdupnem vcera sme zapili, s mierou ale som akmer bez hlasu ;-)
Odpovedať
no tak ale na ilka nie je moc velký spolach, ževraj si tie predpovede tlačí z netu a potom to číta v tv :-D
Odpovedať
Profilova fotka
nechajme pocasie tak, bude to super den, a ked ma nech si leje kolko chce, s tym nespravime nic, akurat ze nastve a porusi mi to par planov :-) pretrcanie po meste, fotenie, dlhosiahle gratulacie a ten princeznovsky pocit
Odpovedať
ale tak musíme veriť že to počasie bude celkom ok...a vy už spolu bývate či začnete až po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
my sme na tom kadejako, byvame viac u nich lebo ja dochadzam do prace a odnich je to polovica cesty ale pre mna je to nie byvanie, skor obdoba intraku, mame jednu izbu a ostatne ani nebudem rozoberat je to akurat mesiac, co verim, ze sa nam podari pustiti sa do domu, planujeme uz dva roky ale boli problemy, tak snad to teraz uz pojde,ak sa podari do vianoc by sme mali byt osamote, no ja uz som dost skepticka
Odpovedať
takže ak som dobre pochopila tak ste u svokrovcov? a ako s nimi vychádzaš? lebo ja s mojimi by som si to nevedela predstaviť ani vo sne... To by ste už chceli mať na vianoce dokončený domček?
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm chcecli vychadzame ok la e keby som tam mala byt na vzdy tak ton neprezijem oni ma maju radi a aja ich tiez, no byvaie by neslo, a u nich v dome urcite nie
Odpovedať
no však ako aj my celkom dobre vychádzame ale to len preto že spolu nebývame ;-) jednoducho si neviem predstaviť bývať či u nich alebo u našich, to by sme si asi liezli na nervy... tak to celkom rýchlo by ste stihli, čo viem známy čo stavali im to trvalo niekoľko rokov :-) aký veľký domček chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj my sme sa preto rozhodli pre montoany aby to bolob rychlo a peniazky snad tiez vystacia a vy ako ste na tom?
Odpovedať
my spolu bývame rok a pol, vo svojom, takže nad bývaním už nemusím rozmýšlať...tak to budete mať celkom rýchlo postavené, to vám držím palce, nech vám to vyjde :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?