Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
To bude tazke s nim, ale hadam sa to aspon ciastocne podari :-) uz tam mam kopu svojich veci a nejake veci sme vyberali spolu, ale snazim sa viac zmenit 8-) Inak, co sa tyka svadby, tak zhanam prave hudbu... A laka ma skusat saty...Ty kedy budes? Lebo po Novom roku to uz bude huste v skole...
Odpovedať
Ja tie šaty chcem skúšať po novom roku, ale keby si mi povedala, že môžem ísť hneď , tak idem :-D Hudbu by nám mal robiť kamarát, ale musíme mu ešte zavolať.Ja mám skôr problém s fotografom.Neviem ho zohnať. Toho sa bojím aj ja, ako to bude po Novom roku, ale hádam to zvládneme :-) Mna láka celá svadba.Najradšej by som nič iné neriešila :-D
Odpovedať
Mna tiez :-) Ja asi zacnem uz pomaly pozerat tie salony :-) 8-) Na svadobne saty nie je nikdy skoro podla mna :-D :-D
Odpovedať
Ahojky, kto tu?
Odpovedať
hmmm, zeby zase ja? :-D
Odpovedať
No, to je super. Teba vždy rada privítam. Hroznú tešu mám dnes. Objednala som si tú korunku, aj ked sa mi budú doma smiať :-| , ale nech.Urobila som si tešu a zajtra mi ju doručia.Juj. Dnes som zháňala jedny pekné topky na nete a nezohnala som. :-(
Odpovedať
to som rada ;-) Juj, super :-) Nech sa smeju, hlavne, ze si Ty happy :-) Ja by som tiez uz objednavala, ale ked este neviem, ake saty, vyzdoba atd... Ale len co budem vediet farbu, pustim sa do toho :-D To uz aj topanky mas vyhliadnute?? =-) No teda :-D
Odpovedať
Mám,ale neviem ich nikde objednať.Odporučili mi minibazar a nejakú milú pani s prezývkou saki, ale takú mi na nete nenašlo. Tie topky sú krásne.Ale asi to urobím tak, že každý mesiac si niečo objednám, čo sa bude dať.Ale neviem, či vydržím čakať mesiac :-D Inak, ti topky okukujem už dlho. Aj v čiernej by som ich prijala, ale keď nie sú... :-S A ty čo? Akú farbu by si si vedela predstaviť na výzdobu?
Odpovedať
No vobec neviem...Biela s niecim... :-D Saty chcem totiz biele, nie kremove...(zatial 8-)) Zajtra skocim za tou panou, co mi bude robit vyzdobu a popytam sa jej, ake kombinacie by mi poradila do toho hotela, kde bude svadba....Ja som nervozna, lebo som pisala DJ-ovi skoro pred tyzdnom a neodpisal...Nastvem sa a napisem este raz!!A ked nepomoze, tak volam... ]-( 8-)
Odpovedať
Tak len do toho 8-) .Ja ešte stále nemám nejakého uja, čo nás bude cvakať. A to mi všetky kamošky hovoria, že už mi prihára :-( . My budeme mať bielo-zlatú výzdobu. Ponúkli mi viac verzií, ale táto sa mi najviac hodila k tej reštike.Mali tam aj krásne servítky, ale mali len 40 ks.Tak som si ich nechala odložiť na svoju svadbu. :-D Kedy presne chceš ísť do tých salónov? Ja som bola v meste, ale kukala som len výklad.Nejak som nenebrala odvahu ísť dnu. 8-)
Odpovedať
No, uz je naozaj najvyssi cas na toho fotografa...Ja tiez len nakukujem zatial :-D Ja chcem ist s maminou do tych salonov, takze ked bude cas...tento tyzden asi este nie...Buduci mam uz skolu...Takze len niekedy v piatok, ked nebude skola a mamina bude mat volno 8-) Ona je super poradca... Poslem Ti link do IP na hotel, kde to budeme mat a povedz mi aka farba sa tam hodi ;-)
Odpovedať
OK. Rada poradím, ak viem. Naša reštika nemá link, tak ju neviem ani nikomu ukázať. Aj ja by som chcela ísť s maminou vyberať šaty, ale pochybujem, že to tento rok stihnem, lebo od pondelka mi začína tá šialená škola. A keď ja sa budem vracať z NR, tak o deviatej večer mi už nikto salón neotvorí :-S .Ja ani v piatok neviem ísť, lebo som v robote.Vlastne ja som v robote každý deň, niekedy aj v sobotu.Teraz rozmýšlam, kedy budem ja vlastne čas? :-o Šaty potrebujú čas, nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
No kukla som.Krásny hotel. A kde bude hostina? V spoločenskej sále?
Odpovedať
Diky :-) Ano, v tej sale.A pri tej sale je este mensia, presklena...tam sa bude tancovat.Juj, uz sa tesiiiim :-) No co hovoris, ake farby? A ano,saty potrebuju cas...Do skoly chodis v NR? ved chod aj tam pokukat saty..Ja tiez pozriem v BB ;-)
Odpovedať
Tam by bola pekná aj bordovo - biela. ja som takú pôvodne chcela, ale k nám sa do reštiky nehodí. Alebo by som si tam vedela predstaviť aj takú fuksiovoružovú s bielou.To by už bolo trochu odvážnejšie, ale veselé. A keď nie taká ostrá ružová, tak mne sa hrozne páči aj staroružová jemná s bielou. Ja by som len štólu na stoly dala fuksiovú a ostatné biele a kvety biele gladioly. ;-) Prípadne ešte mašle na stoličkách by mohli byť fuksiové.
Odpovedať
Jaj, a do školy chodím v NR. Aj by som tam išla kuknúť, ale ja sa do NR z roboty dostanem niekedy o 16.30 a to mám už školu do nejakej 20.00. Tak mi to tento rok vychádza podľa rozvrhu. Od 7.30 do 16.00 robota v NZ a potom škola v NR do večera.
Odpovedať
Aj ja som rozmyslala nad staroruzovou :-) x-) Asi to tak aj spravim :-) diky 8-) No to si riadna, ze stihas aj robotu, aj skolu...Ja by som pri mojej skole nezvladala...Obcas prekladam a doucujem, ale to je vsjo...
Odpovedať
Už som si zvykla :-) Inak, naozaj krásna sála. Tá staroružová tam bude pekná a jemná. Ty máš aj náročnejšiu školu ako ja, mne sa to celkom dá, ale niekedy som už bola na kraji so silami. Ja mám aj vlastnú domácnosť a to niekedy prestáva byť sranda. A sranda ma prejde hlavne tento rok. Budeme mať dom rozostvaný, štátnice, diplomovka, robota a ešte aj svadba. Už teraz ma brucho bolí... :-S
Odpovedať
Neboj, moja skusenost je, ze cim viac toho mas, tym viac toho zvladas :-) Budes nakopnuta riadne...Ale po svadbe asi pride riadna unava... No u nas sa bude byt prerabat, asi budeme kupovat pozemok, budem sa stahovat, statnice a svadba...Ale svadbu si vychutname, nie? ;-)
Odpovedať
No jasné.svadbu si vychutnám aj keby čo bolo ;-) Aj my by sme sa mali sťahovať a dúfam, že takto o rok budem už v dome. A odtiaľ budem roznášať zákusky :-D Máš to aj ty pestré.No, aspoň sa nebudeme nudiť a rýchlejšie nám to ubehne do svadby, no nie? :-p
Odpovedať
to hej :-D aj ked trochu lutujem, ze mam v ten rok aj statnice...neuzijem si to asi tak, ako keby som uz robila...ale tak do statnic sa snad "vysantim" dost a potom tiez :-)
Odpovedať
Veď práve, ja stále rozmýšlam nad štátnicami. Ja sa skôr bojím, že sa budem ťažko sústrediť na štátnice, keď sa nám bude blížiť termín svadby.Budem sa musieť trochu krotiť, lebo potom mi bude amen a ešte to by mi chýbalo, aby som neurobila štátnice :-|
Odpovedať
ved to...ale ja sa tak budem bat, ze sa budem dufam riadne ucit...to bude straaasne tazke...fuj :-p :-N
Odpovedať
ani nehovor.hotová katastrofa. mna bude lákať po Novom roku chodiť skúšať šaty, topánky, atd a nie sa trápiť s diplomovkou......ja by som sa najradšej už vydávala zajtra...už nás vidím, ako budeme stresovať o takomto čase o rok :-D
Odpovedať
to hej :-D :-D inak, je to presne od piatku o rok :-) 8-) to je casuuuu
Odpovedať
aj ja som to už pozerala...to teda je ešte časuuuuuuu...........ale teraz si hovoríme, že máme kopu času, ale uvidíš ako nám to rýchlo ubehne....
Odpovedať
už končím v robote, tak idem domov...konečne...maj sa pekne, moja...tak zajtra
Odpovedať
ok, aj Ty papa
Odpovedať
no co babule, nikto nepise? kde ste kto? ved dnes je predsa 19.9.!!!!!!!!!!!!!!!!! ved presne takto o rok sa budeme svadbit!!!!!!!!!! :-D :-D :-D chichichi
Odpovedať
Ahoj, aj ja som sa stým dnes budila, že takto o rok sa budem budiť na vlastnú svadbu :-D už teším....ako stojíš s prípravami?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?