Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
Cafte baby, my s drahym, len co sme otvorili oci, sme si povedali, ze takto o rok sa berieme x-) x-)
Odpovedať
Jaj, však to je totálna paráda. Možno o takomto čase sa budeme niekde fotiť alebo chystať. Už nech to je.Devlin:ako si na tom s tou výzdobou? už si kukala šatičky? :-)
Odpovedať
ja ako som spominala ze mame svata, hudbu, foto, videjko a ubytko a sala sa nam nejako pokafrala tak si dame asi nahradu ktoru sme mali.. idem asi vsetko obvolat pre istotu lebo ked sme si to zajednavali tak to este nebolo take iste.. tak dufam ze nedali prednost pred niekym inym.. :-S :-| ale tesim sa z toho aj ja ze takto o rok sa budem niekde tesit :) mozno budem prave sediet doma a cakat a budu sa mi potit ruky :-p :-D :-N
Odpovedať
Lucil, dnes sa chystam za tetou, co bude robit vyzdobu :-) Vcera mali zatvorene. Ale viac menej som rozhodnuta pre staroruzovu x-) A chcem as do nejakeho salona zbehnut :-) A vypozerala som si na nete vankusik pod obrucky :-) A tiez uz mam vysnivane popolnocne satky :-D :-D A Ty co nove?
Odpovedať
Devlin:mne včera došla korunka, tak som sa vytešovala. Dnes som si chcela objednať topky, ale v bielom neboli, tak mi teta poslala na výber z iných a tak sa rozhodujem. Dnes som poriešila aj fotografa a v sobotu budeme nať stretko, že čo a ako a koľko.Teraz mám problém s dj-om? Ten tvoj sa už ozval? tá staroružová bude krásna. Mimam: tie trampoty so sálou poznám.Ja som už musela nahlásiť aj sobáš,inak by sme nemali hodinu v ten deň, tak je u nás v kostole plno. :-) A šaty ty kedy kukneš?
Odpovedať
Ano, ozval sa :-) Lenze vcera mi odporucili este jedneho, tak sa neviem rozhodnut... :-| A kde si pozeras topky?
Odpovedať
v minibazare od jednej tety.dnes mi poslala druhé, z ktorých má biele.Ale nepáčia sa mi až tak, ako tie prvé.tak uvidím.ja dj zhánam.ale už mám fotografa, ten mi nedal spávať.už som kludnejšia.
Odpovedať
no ta sala ma stve fakt lebo tam by to bolo krasne a mali by sme aj terasu a bolo by to v prirode a hned vedla by sme si spravili sobas vonku.. takto v druhej sale sa neda ist ani na terasu je to medzi domami a samy beton takze ziaden sobas vonku.. pojdeme na urad.. tam som si chcela rezervovat termin svadby a nechceli mile panicky ze to je skoro mam prist koncom roka.. a ked mam vsetko zajednane a oni mi potom povedia ze sa neda tak co mam akoze urobit?.. ]-( a satky? no tie pojdem pozriet asi az bud rok.. pojdem na vystavy a tak popozerat a prejdem par salonov asi ale pozeram sa aj po vypredajoch zo svad. salonov ci sa nenajdu nejake pekne za rozumnu cenu.. mozno sa mi podari nieco si uchmatnut a ked by nahodou prsalo v den svadby mozem sa ist pofotit kedykolkvek.. 8-) aspon takto by som to videla.. uvidime.. ale slavnostne ocakavam novu kolekciu 2009 urcite sa zalubim do niecoho noveho.. zatial mam vybrane tieto: http://www.salonbetty.sk/velke.php?s=... 3158-kolekcia 2008 tie sa mi pacia najviac tak uvidime.. tie maju asi mesiac v salone.. mozno dva.. ale kym budem mat svadbu tak budu obnosene a tiez uz budu mat urcite krajsie :-D
Odpovedať
mimam, to preco nechceli rezervovat??? Nechapem...Ja ked som bola zaciatkom septembra (alebo este v auguste?), tak tam uz aj boli pred nami nejaki ludia nahlaseni.... =-) tie satky su kraaaasne, wauuuu...keby ich tak mali v bielom...
Odpovedať
Mimam:to nechápem, že ti nechceli rezervovať dátum sobáša.Ja som tiež nebola jedina na farskom úrade čo hlásila sobáš na ten dátum.A som aj spokojnejšia, aspoň viem hodinu a viem, že to máme zajednané.ti šatky sú pekné....mne sa v kolekciách 2009 zatiaľ nič také výnimočné nepáčilo.ja som trochu šišnutá nevesta, lebo mne sa vlastne zatiaľ nepáčilo nič...ťažko si vyberám...ja chcem niečo jednoduché a k tomu závoj z kolekcie pronovias.naviac ma očarili jednoduché šaty návrha jesusa peira.skúste baby, kuknúť na www.jesupeiro.com.niečo také čisté a jednoduché si predstavujem...len jeho značka ke tuším najbližšie dostupná v taliansku..takže mi hrozí ušitie ak by som si nakoniec vybrala model od neho :-)
Odpovedať
Baby, však ja o 365 dní a 1 hodinu mám sobáš....toto je aké čudné :-D
Odpovedať
:-D Lucil, to je riadna haluz :-D Ja mam o hodinu a pol ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
tie satky su biele.. pozrite si svadobny album http://www.mojasvadba.sk/album/album.... to su tie iste.. z toho isteho salonu.. a neviem fakt preco robia z toho taku tragediu ze mi to nechcu rezervovat.. ved ja som si chcela naplanovat program podla svojho a nie sa prisposobovat nejakemu casu co mi o ni daju.. my budeme mat vela cezpolnych tak potrebujem cas aj pre nich.. ze este ani kalendar nemaju apod.. same vyhovorky.. a ja este nemam hodinu :-( ;-( lucil nejde mi nejak otvorit tu stranku.. skus este raz kam sa mame kuknut
Odpovedať
Ahojte, baby je tu niekto?Tá stránka je www.jesuspeiro.com.Zabudla som tam napísať s :-D
Odpovedať
Cafte baby, vcera som si skusala kraaasne topanocky ;-) Mozno si ich aj kupim nakoniec x-)
Odpovedať
devlin a uz ich mas? hod ich do albumu.. ci ich mas ci nie.. nafotit sa daju ;-) :-) sme zvedave :-D
Odpovedať
No čafte krásky, konečne ste tu. Devlin: fakt sme zvedavé na topky...ukáž ;-) ako ste pokročili s prípravami....?
Odpovedať
ja nijak :-D vsetko co je podla mna dolezite mame zajednane a ostatne veci budem riesit od bud roku.. takze teraz sa tesim z fotiek ostatnych a predstavujem si ako by to cele malo prebiehat a planujem co by tam mohlo a naopak nemuselo byt.. x-)
Odpovedať
Momentálne som na tom podobne, lebo mám už školu a v robote veľa roboty :-D Ale po šatkách sa už kukám aspoň na nete. Aj by sme to najdôležitejšie už mali mať rezervované, tak dúfam, že som nič nezabudla. Ale povedala som si, že si každý mesiac neičo na svadbičku kúpim, aby som si urobila radosť a aby som na nič nezabudla. :-)
Odpovedať
to je dobra taktika.. to robim aj ja.. ked sa mi nieco paci tak si to kupim aby toho nebolo vela naraz a ja si pozeram saty vo vypredajoch.. mozem mat svoje za prijatelnu cenu.. a este keby nahodou nebolo pekne na nasej svadbe tak sa mozeme ist fotit kedy kolkvek lebo saty budu moje.. tak skusam pozerat.. nasla som jedny ale niekto ma predbehol a kupil si ich :-( takze uvidime.. nieco sa snad najde :-) ved casu je kopec.. a planujem ist aj na vystavy takze uvidime..
Odpovedať
Ahojte kočky, kde ste? :-)
Odpovedať
Ahojte, este som topanky nekupila...nemam ich foto...ale teraz sa mi zase pacia ine 8-) Ako pokracujete s pripravami?
Odpovedať
Ahoj, viac nepokračujeme ako pokračujeme :-D a ty čo?
Odpovedať
Ja podobne...som chora uz vyse tyzdna a este aj skola... Neviem, kde mi hlava stoji. Ale isla som do dvoch pozicovni siat v BB a poviem Ti, som dost sklamana...Take obnosene saty :-| a cena 10 tis a vyssie... :-N
Odpovedať
To fakt? Hádam to nemyslíš vážne?...super, tak ja si potom nevyberiem už vôbec...zvažujem momentálne verziu, že si dám šaty ušiť, ale nie som ešte 100% rozhodnutá.Ale teraz nemá moc času, škola a robota...
Odpovedať
Este u nas som nebola, tak som zvedava...Ja zase zvazujem ebay...S krajcirkami tu v SR nemam dobre skusenosti...
Odpovedať
Ja mám jednu krajčírku, ktorá šije svadobné šaty už roky...cez ebay by som sa bála....ja si to potrebujem vyskúšať a vidieť....nebojíš sa si ich objednať cez ebay?
Odpovedať
Bojim...ale ja asi radsej ako krajcirku...Risk je zisk ;-) Ale najprv musim zistit, aky strih mi sedi
Odpovedať
to si pôjdem aj ja zistiť a potom sa rozhodnem...možno sa mi podarí nájsť niečo čo sa mi bude páčiť...hoci pochybujem...lebo ja som strašná.....
Odpovedať
baby ja ked som si skusala min rok saty tak by ma vysli 6500.. som teda zvedava ake ceny budu teraz.. ale ked si tak pozeram teraz vypredaje tak myslim ze sa oplati kupit nejake tie satky takymto sposobom lebo najdrahsie co som videla stali 7000. takze celkom vyhodna kupa :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?