Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
no ja som velmi zvedava na nas tancek. Milacik uz teraz jajka ochka ci ho musi tancovať aj on 8-( . Chichi ale ked mu ukazemi tie videa a poviem ze aj ja chcem nieco take tak dufam ze nezrusi svadbu 8-)
Odpovedať
Cafte baby, potom hodte tie svoje tanceky na net ;-) Rada by som si vas pozrela :-D U nas take nieco nehrozi, urcite bude klasika... :-p
Odpovedať
motylik25 neboj nezruši, moj bol taky asi pred rokom, vlastne my sme svadbu nechceli lebo že to bude trapne a že tam nebudeme saskovat, ale potom sa nám akosi zmenili názori a zrazu sa drahy tesi na tie tanecky :D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka - dakujem za podporu aj tak ak by to nevislo presne podla predstav aspon by sa hostia zabavili pretoze mi dvaja urcite heh. t s tou hudbou mate fajn ale kde ju nasjt taku z viacerych pesniciek? Nemam nic take a neviem ani kde to hladat. Inac dnes som dostala dobierkou uz 2 korunku a 2 spodnicku som asi salena objednala pri pohlade na prvu objednavku som si povedala ze uzasne a potom som nasla nieco este lepsie tak mam po dve a aj topanocky budu dve ako tak vidim, ale vezmem si aj tak to naj a potm planujem vse predat a dam uz do albumu to nove co mam tak potom mozte kuknut a napisat svoj nazor dakujem
Odpovedať
chelonka: to ako keby som pocula mojho nastavajuceho. On najprv že ma nepojde ani vypitat že stači že sa pytal mna. Xixix 8-( ale nakoniec uznal že ten den bude musiet byt stredobodom pozornost :-D
Odpovedať
Profilova fotka
motylik - tak vidis nakoniec to bude fajn sam sa bude divit :-D
Odpovedať
chelonka ja to vidim tak, ze moj drahy sa mi tam bude knisat a ja tam budem vazne obiehat okolo neho a po 2 - 3 tancekoch padnem unavena na zem a on bude ten parketovy lev... ]-( sa nastvem a v slabej chvili ho prehovorim na skusanie aspon tych zakladnych tancov.... a ze Hriesny tanec.... ,to skor ja budem hriesne nadavat, ked mi poslape nohy :-D
Odpovedať
motylik25 a to bolo aj u nas :-D
Odpovedať
irishgirll veru to nevadi, že to nebude dokolane, predsa nejdeme s tými tancami na svetovy pohar :-D no neviem aku hudbu pocuvate vy z drahym, ale u nas tiež nebolo dost takej vhodnej hudby, ale tak z netu, a chceme tam tresknut riadne chujoviny ako Rihana, pusiket a pod. uvidime, ja som momentalne siahla na kolegynin pc ta tam ma všetko možne :D jaj keby si vedela kolko som ja v sobotu stravila hladanim po nete - strasneee ta druha korunka je podla mna krajsia! inak su pekne obe.
Odpovedať
zuzkaba mojeeeee, ty budes rada ked ti drahy nožky neposliape, tak pokial sa mu nebude chciet ani trochu s tebou skusat, tak ty potom ho obiehaj, tak si dajte nejaku peknu pomalu romanticku pesnicku a len sa tak jemne knište ako keby ste spolu tancovali na diskoteke spolu sladak
Odpovedať
Profilova fotka
zuzkaba - jaj tak nejake tie kroky v sebe urcite ma neboj neposliape ta to by sa asi hanbil. A je pravda, ze ak ty budes aktivna on nie ono sa to potom obrati az by sa jeden tomu cudoval co zo seba chlapi dokazu dostat heh. chelonka - no prave aj mne sa taka music paci ako tebe Rihanna a pusiket akopu ineho to by som chcela ak zozenies prosim ta posun aj mne cez mail lebo ja som v takomto hladani spanielska dedina. No ta druha mi prisla akurat dnes aj s tou 6kruhovou spodnickou co mam v albume tu 5kruh. som este nevidela vsetko mam doma na sk. Inac dakujem za nazor aj mne sa viav paci ale uvidim podla toho ktora ako bude sediet tu vezmem. Inac si to poriadne zabila co si napisala o knisani zuzkaba haha zasmiala som sa ale je to tak ak by nevesta nevedela tancovat tak pri knisani by nebolo nic vydno kedze ma krasne dlhe satky ale zenich s nim to je uz tahsie nanom vydno vsetko co roby heh aspon mame vyhodu :-)
Odpovedať
ahojte babulkyyyyyy tak ja mam konecne asi vybrane satky konecneee.. teda zatial.. este skusim najst tie co mam v albume ze hladam.. JSM 1238.. ale ak nic, tak myslim ze tymito co mam vybrane a zajednane zatial nic nepokazim :-) dnes som sa konecne rozhodla :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
mimam - tak to ti blahozelam, ze si sa rozhodla ale neboj dokedy budes mat svadbu este si ich zmenis hehe moja kamoska tak v jednom salone menila 3x a to preto lebo do kedy sa vydala prisla este nova kolekcia a ine sa jej viac pacili ale mala aspon srandu :-)
Odpovedať
no ved ja mam tiez v albume satky ktore sa mi pacia najviac.. uz som to spominala.. ak mi pekne sadnu a budu krajsie na mne ako tieto tak ich hned zajednavam.. ale na obrazku mozu byt pekne ale mne nemusia sadnut.. ak na mne nevyniknu pekne, tak mam uz vybrane tieto.. za tieto som platila uz aj zalohu.. tak ak sa nic nestane tak do septembra uz snad na saty nekuknem :-N ale mi spominali v salone ze prave objednavaju v marci novu kolekciu, ktora ma prist tak september oktober.. takze ak by stihla prist este do mojej svadby ze mozno si vyberiem tesne pred svadbou ine :-D och baby ale vymyslame co? ;-) :-) ved to je jeden den.. jeden vynimocny den tak si ho urobme najkrajsi aky vieme :-) ved spominat nan budeme cely zivot x-) ;-)
Odpovedať
irishgirll no pokusim sa ked budem najbližie na tom pracovat, tak daj mail na teba ku knisaniu- no najlepšie riešenie no nie? ked sa bude baba ako kolvek snažit tancovat - a tým zakrivať neschopost partnera aj tak to neskryje, bo jeho nohy bude tak či tak vidiet :-D takže aj drahy sa bude musiet snažiť aby nevyzeral jak trdlo:D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam - presne tak jeden den spomienky na cely zivot a ved co ja ak by som brala zo salonu a nasla by som v druhej kolekcii nieco krajsie vimenim ved to nieje problem len aby si sa citila co najlepsie v dany den a vsetko bude ok. Ja este neviem ako nam to vijde s korunkami snad sa nam do svadby este podari nazbierat. chelonka - moj mail je irishgirll@azet.sk budem rada ak mi posles to by bolo super :-) no to ano iba ak aj zenich bude mat svadobne saty aby nebolo vydno nohy haha alebo aspon poziciame na tanec spodnicku :-)
Odpovedať
Ahojte no už som bola rozhodnu ta pre šaty kym som neobjavila jedne nadherne. Mam ich v albe a už mi aj niektore kočky napisali ako sa volaju. Su od maggie sotero -Susanne Vidal no ale ma to hacik že som našla na nete že ich maju v BA. To je troska od ruky pre mne neviete ci ich nemaju niekte ZV, BB, VK , LC?
Odpovedať
baby, co poviete na svadobnu kyticku zi hortenzii? sa mi to tento vikend celkom zapacilo :-)
Odpovedať
motylik.. tak teraz viem o com hovoris.. ja som dnes bola pozriet a vyskusat jedny co som nasla a na prvy pohlad som sa zalubila.. teraz dilema co mam robit.. ktore?.. ale pre mna asi tie druhe.. to su moje vitazky :-)
Odpovedať
Kocky, dnes to mame presne pol roka do svadby ;)
Odpovedať
Profilova fotka
viem viem vsimla som si ty kokso ako rychlo to ide...
Odpovedať
vsak? Ved len nedavno to bol rok, dnes uz len pol roka... Tak rychlo to pride, ani sa nenazdame :)
Odpovedať
Profilova fotka
:-p sak si zober ze o hodku uz to bude 5 mesiacov a 30 dni ;-)
Odpovedať
juuuj pol roka. To len mne sa zda ako je to daleko? :-N
Odpovedať
no to asi sa ti len zda ze je to daleko lebo ani sa nenazdas a uz bude piatok pred a ty si povies ze si si to ani nestihla uvedomit ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
;-) baby mozno raz budeme rozpravat o tom, ako bolo pred svadbou, ako sme kecali a co noveho, ktora caka babo, ktora ma co noveho :-|
Odpovedať
nie je problem po svadbe sem chodit sa o takom niecom rozpravat ;-) :-) ved aj tak uz tato tema nebude pre nove nevesty.. uz tu budeme len my :-D
Odpovedať
Profilova fotka
;-) jasne tak som to aj myslela, ze budeme len mysliet nato co bolo :-|
Odpovedať
na to co bolo budeme uz samozrejme len spominat.. tak prave preto mame teraz moznost pripravit si ten den D co najkrajsie, aby bolo na co spominat a urobit si ho NEZABUDNUTELNYM ;-) :-)
Odpovedať
:-D ake ste zlate, už by ste chceli spomynat , ale naozaj ani sa nenazdame a budeme mat týžden pred svadbou eeeee
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?