Svadba 19.9.2009. Kto má tiež tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Plánuje niekto na tento termín??? 8-)
Odpovedať
rosannar hej budem mat starejsieho, poznáme ho - skoro sa stal rodinným prislusníkom so sesternicinej strany, ale akosi to nevyslo.Bol bratom , bratrancovej frajerky , a bol starejsim aj mojej sesternici pred 3 rokmi a bol perfektny, že teraz je ešte lepši lebo nazbieral mnoho skusenosti, od tej svadby sa totiž naplne venuje tejto funkcii.
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka tak to je dobre...a koľko pýta taký starejší za svadbu?
Odpovedať
rosannar neviem :-D ešte zatial som sa na cenu nepýtala, ale je mi to jedno a určite da nejaku priatelsku kedze sa pozname :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no asi tak nejak... ;-) ....
Odpovedať
rosannar a ty si kedy zacala vybavovat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no tak...den sobáša na matrike sme boli vybaviť tak koncom januára...a ostatné vtedy ked bol čas....a hlavne ked mamina (platiteľ) mala čas :-D
Odpovedať
nic? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ahooooj 8-)
Odpovedať
no ahoj. dobre ze ste si vsimli :-p ved posledny prispevok na predoslej strane asi ostal bez povsimnutia :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mimam myslíš ten tvoj? ja mám teraz takú dobrú náladu, že píšem každému 8-)
Odpovedať
aha.. no ten moj na predchadzajucej strane posledny.. taky dlhy :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam no teraz som si všimla.... :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no vidis to :-)
Odpovedať
rosannar jaj, ale tak celkom dost veci si už vybavila, my sme zacili vybavovat na zaciatku novembera
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no to hej...aspon to najhlavnejšie...potom ostatné má čas...jedna baba mi poradila, aby som kupovala veci tak každý mesiac, velmi vtedy ani nepocítim finančnú situáciu...ved aj nealko a alko sa môže už kupovať lebo ved to má veľkú trvanlivosť...
Odpovedať
rosannar to mas pravdu.. ja si kupujem napriklad uz dva roky veci na vyzdobu :-D chelonka no dost ale aj tak mi to pripada ze som na nieco zabudla :-N
Odpovedať
Profilova fotka
mimam ja si na výzdobu nič nemusím takého kupovať lebo mne výzdobu spravia tam kde budem mať svadbu...je to vlastne v cene
Odpovedať
ja by som si ju chcela aj tak urobit, lebo mna to strasne bavi a velmi sa na to tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam tak to je dobreee...ja uvidím, čo všetko mi tam dajú podľa toho si ja dozdobím ten ostatok a už vieš akej farby budeš mať výzdobu?
Odpovedať
rosannar áno to je pravda, že to tak nevnímas ked to platis postupne! mimam neboj prides na to :-D
Odpovedať
rosannar mimam výzdobu aj nam tam spravia, maju vela variaci a velmi pekne, tak ked som to videla som si povedala že to necham na nich. ale aj mna bavia robit taketo koniny, som už aj prierka pre hosti spravila, aj vankusik si budem robit sama, aj výdzobu na auto dotvorim sama - som si kupila dvoch mackou takých vačšich My to you - a to čo mali na sebe pri kupme im vyzleciem a jednemu useijem - vestu - chlapcovi a dievčatku prisijem závoj - ta už mám od kupi v rukach červenú kyticu z ruží :-D
Odpovedať
Profilova fotka
chelonka no ved to...iba ked si nakoniec zkalkuluješ tak ti vybehne trošku veľká suma, ktorú si už zaplatila :-D
Odpovedať
my budeme mat vyzdobu zelenu a presne.. mam este necely pol rok na to aby som si taketo veci pripravila sama, takze pohodicka a tesim sa z toho :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mimam aj my chceme mať zelenú výzdobu.... ;-)
Odpovedať
zelena je pekna a ukludnujuca :-)
Odpovedať
mimam ok,fotky dám,len ich musím pohľadať na nete,ja som sa v nich totiž nefotila ;-) Ale tie,čo máš ty,JSM 1238,sa mi tiež veľmi páčili,len ich nemali v bleiej farbe :-| inak by som aj ja mala tie ;-) Oki,dik za radu,bduem teda v červenej celú noc ;-) Aj ked možno šaty vymením,ale červené ostanú..ved koniec koncov,je to moja svadba :-) S tým priplatením foto a video máš pravdu,je lepšie zaplatiť si kvalitu..
Odpovedať
kallimera a nepozerala si nahodou tie satky v salone el? ja som si ich zajednala po telefone a az na mieste som zistila ze su hnede- take kavove, tak som ich nechcela. ale esteze som nasla biele :-) a co sa tyka tej cervenej, tak ja mam zelenu vyzdobu a vsetko vsecicko bude zelene.. a co.. ved je to ladene vsetko do jednej farby.. resp dvoch ci troch.. ja mam kombinaciu bielej, zelenej a smotankovej :-) a urcite si za spomioenky rada zaplatim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mimam aj mne sa velmi páči zelená, ale len taká jemno zelená.... :-)
Odpovedať
Caute baby, no dnes ste toho fakt napisali doost 8-) mimam: a kde si si nakoniec tie satky v Diamonde rezervovala, v BA, alebo v NR? Tak pozeram ze uz mas takmer vsetko. Take veci ako kvety, zakusky + tortu, alebo oznamka a obrucky zatial neriesis?
Odpovedať
zelena je pekna :) anro v blave ich maju no a zakusky a tortu budeme riesit az v lete, na to je cas, obrucky uz mame a oznamka uz len dorobit nejake drobnosti a mozu sa tlacit.. takze viac ma nenapada co riesit este takto popredu.. kvety budem riesit az ked budem mat jasno v tom aky uces - ci tam dam zivy kvet alebo nejaku ozdobu, aby mi to ladilo s kytickou, ale aj to je detail. to staci tiez v lete. nechty mi bude robit asi kamoska, kadernicku budem skusat ktora mi spravi lepsie a kym teda pride leto tak zatial doma budem robit pierka pre hosti a menovky. takze asi takto som si to rozplanovala.. este neviem kadernicku a vizaz.. to zatial sledujem aka je ponuka..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?