Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
Profilova fotka
@mishelita och preboha, tak to radsej ani nechodit, keby som mala pocuvat taketo dristy :-D nam farar na prvej nauke rozpraval o manzelskych prekazkach a na druhej sme rozoberali desatoro, ale vobec nam nerozpraval take strasne veci ako vam... my si celkom fajn pokecame ;-)
Odpovedať
@joyance @natali567 @kitty88 no baby fakt, my sme uz aj zvazovali sobas na urade ja som sa vcera normalne hanbila, ze som zena, lebo pan doktor pustil perlicku- zeny su spinave, hroza a strach ale uz sme sa dohodli, ze to uz prezijeme a bude
Odpovedať
Profilova fotka
no ako tak citam tak som tusim rada ze mame iba civilny obrad :) dalo to sice zabrat mojej starkej vysvetlit ze si cirkevny obrad resp pozehnanie dame urobit neskor, no aspon mame teraz o starost menej s naukami.. inac uz mame vytlacene oznamka, tento vikend pride svokruska ku nam domov, ze sa dohodnu nejake veci, a pojdeme na lov siat tak snad to dobre dopadne a konecne nejake zarezervujem. podarilo sa mi zohnat take male kvietky kaly na svad. pierka, este vymysliet ako ich naviazeme :) ozaj baby, ako idete dat pierka, so spendlikom klasickym alebo takym tym uzatvaracim? dumem nad tym. a tie pierko pre zenicha, idete prisivat, alebo ho iba popripinate tymi uzatvaracimi spendlikmi? :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj tak já se taky přidávám k tomuto nadhernýmu datumu. Včera jsme si vybrali prstýnky a objednali za měsíc je mame. Šaty mi příjdou zítra, oznámení se tiskne takže přípravy v plném proudu...
Odpovedať
Ahoj, je to zvláštní kolik párů má ve stejný den svatbu, přikláním se ktomu, že je to magické datum... :-))
Odpovedať
ahoj holky, taky máme svatbu 18.6. 2011 no, všechno už máme zařízený, dnes jsem si byla vybrat kytici, prstýnky budeme mít do 3 týdnů... no prostě už jen čekáme, až nám ten čas uteče :-))
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte aj my budeme mat svadbu 18.06.,ale skoro nic nemame vybavene, okrem kostola, saly, kamery ,dja a fotografa, ale budeme sa brat 18.6. super ;-) , po osem a polročnom chodení a už aj so synecekom :-)
Odpovedať
Profilova fotka
a este som zabudla, mam aj šaty objednane z ciny, uz aj odoslane, ale neviem kde su :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@adinka080 to je nic? ja som na tom podobne, cize to najhlavnejsie by bolo a este milion blbosti treba :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 :-D presne tak blbosti, snad ich stihneme do svadby vybavit, vsak este mame na to 2apol mesiaca, moore casu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
@adinka080 no, more casu, len mne sa uz vobec nechce... ako som sa na zaciatku tesila a s chutou sa pustila do vybavovania, tak teraz cim viac sa to blizi, tym viac sa mi uz nechce nic riesit. este sme sa aj doma povadili s otcom kvoli hostom, tak duplom som stratila chut... ale musim zamakat, aby som to vsetko dovtedy stihla :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, som rada ze nie som sama co si mysli ze ma more casu:o) obrucky uz su doma, zenich je obleceny. mne sa saty siju len topanky nemozem zohnat. vcera som nakupila skoro vsetko na vyzdobu. este nejake drobnostky chybaju.v pondelok ideme davat tlacit oznamka a to je v podstate vsetko asi...sice este kvety na kyticu neviem ci mi budu vedet zohnat...ale to je v rieseni...:o)
Odpovedať
Profilova fotka
caute kocky.ani mne sa nechce nejak.. tiez sa stale tym casom ukludnujem :) ku tomu blba alergia a zacali mi aj zuby strajkovat.. my uz mame saty pre mna, oblek pre zenicha, topanky mam uz od sept. takze tam sa chvalabohu stresovat nemusim. este drahemu treba topanky. oznamka uz rozdavame, s pozvankami, nech vieme do velkej noci presnejsie pocty kto pride a kto nie. kvety idem riesit cez rodinnu znamu, aj vyzdobu na auto by nam mala urobit. v nedelu som nakupila vazicky, svietniky a sviecky. v pondelok stuzky na pierka.a v sobotu chceme ist vybrat a objednat obrucky. takze tak to pomaly odsypa. snazim sa vyriesit dilemu ci zhanat coko fontanku alebo nie. pozicovne mi pride prehnane drahe v salonoch. na ebay je to lacnejsie, len sa obavam toho aby to bolo pojazdne bez problemov. a tiez aku coko do toho kupit. no a ku fontane tiez riesim dilemu co s ovocim. este som sa nepytala v restike ci su ochotni mi nacistit a nakrajat ovocie ku tomu alebo si to musim sama riesit.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte tiez sa pripajam k tomuto datumu tiez mam svadbu v tento den konkretne v Ziline:-) tak Vam zelam nech Vam vsetko vyjde podla predstav!:-)
Odpovedať
Profilova fotka
Už jsem tu!!!! :-D Máme to v obci Nitrianske Sučany okr. Prievidza :-)
Odpovedať
Ahoj, promiň že píši až dnes dlouho jsem tu nebyla, nebyl nějak čas...ano měli jsme pův. také 11.6., ale to datum není pro nás příznivé, tak jsme jej změnili na 17.6. a doufám, že nám přinese štěstí. Letos je bohužel datum 11.6. nejsprofanovanější a každý ho chce a myslí si , že je naprosto úžasné, ale statisticky a všeobecně tyto krásné data mají největší rozvdovost, tak proto... ale záleží přece hlavně na těch dvou co se berou, aby si svůj vztah pěstili a udrželi a byl krásný a pevný. Tak přeji hodně štěstí.. už se to blíží... :-)
Odpovedať
cawte baby...dnes mi konecne prisli saticky...uz som ich mala aj na sebe... :-) este par drobnosti vyriesit...a bude hotovo...len este furt nemame cukrarku...tak dufam, ze daco zozenieme...prietelovi oblek a mne este topanocky... a ozaj nechcete niektora bordobe organzi, lebo bola som v hoteli, v ktorom budeme mat hostinu a zistila som, ze maju aj bordove navleky a strasne sa mi pacili a na to by som chcela dat bielu organzu...no lenze ja sikovna som uz nakupila bordovu na biele navleky...tak by som to chcela vymenit a neviem preco mi to necheli vymenit v obchode kedze by to bol kus za kus a este aj v rovnakej cene...ale co uz...takze mam 10ks bordovych organzi sirka 36cm a dlzka cca tych 9,1m...ani nerozbalenych... a vy ako pokracujete uz mate vsetko??
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 ti závidím, mě ještě nepřišly šaty..... :-( jinak je vše už hotovo a odpočíváme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@bubu18 v piatok ma caka skuska ucesov, v sobotu ideme na nakupy do polska, drahemu topanky a koselu po polnoci, nech ma s kratkym rukavom potom, mne treba popolnocky, druzicke a svedkyni tiez saticky a svad. maminky nam obliect. zajtra mi pride pradelko co som si objednala, este musim podumat aku bizu kupim, zoznam hosti uz mame presny, takze pomaly sa chystam natlacit menovky a zasadaci poriadok :) v piatok si idem este aj po knihu hosti a v nedelu mi znama donesie z nemecka coko fontanku :) takze este coko objednat :) no a tak postupne to odsypa jedno za druhym, nejak sa zatial nestresujem, ved je este dost casu :)
Odpovedať
Profilova fotka
jaaaaaj, davno som tu nebola :-) my sme mali donedavna pripravy trochu pozastavene, lebo sme riesili byvanie, teda vlastne len malovali a zariadovali, lebo byvat budeme zatial u nas... ale teraz som sa zase pustila do priprav, dnes by sme mali mat oznamenia, buduci tyzden chceme ist objednat kvety a tak postupne este kupujem kadejake blbosti na vyzdobu :-D @ninocka84 mozno sa v tom polsku aj stretneme, tiez ideme v sobotu na nakupy, drahemu oblek, topanky a v podstate vsetko oblecenie, mne popolnocne, bratovi oblek, svokra si ide tiez nieco pozriet... no ja zase na rozdiel od teba uz zacinam trocha stresovat, neviem ako budem vsetko stihat, akurat koncom maja, v juni budem mat v robote dost rusno, dovolenku si velmi brat nemozem, este som len nedavno nastupila, robim treti mesiac, tak to bude tazke... ale hadam nejak zvladnem :-N akurat ze ako som sa na zaciatku tesila, tak cim je to blizsie, tym sa tesim menej a menej, dokonca uz vobec nie a najradsej by som bola, keby uz bolo po tom, nech je svaty pokoj... v poslednej dobe ked sa spomenie slovo svadba, tak sa mi jezia vsetky chlpy a nozik sa mi vo vrecku otvara, ked sa ma niekto spyta "ako idu pripravy, tesis sa?" a pod. neviem ci aj vy mate taketo pocity, ale mne to uz vsetko ide dost na nervy :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 hovoríš mi z duše!bože už som si myslela že iba ja som taká divna.my ideme na trhy kdesi ku krakowu až,vraj vacsi výber a oveľa vacsi trh.no som fakt zvedavá.tiež by som už bola rada keby bolo po...dnešná tanečná bolo fiasko...tango tancovať nebudeme v živote.ja ani za boha kroky a môj drahý pre zmenu rytmus.no hrôza.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 vy chodite aj na tanecnu? fiiiha ;-) ja by som tam toho mojho nedotiahla asi ani za usi :-D ale ani nam to az tak velmi netreba, uvodny si dame nejaky sladak len a ludovky tiez dufam nejak zvladneme, svokor mi bude musiet dat lekcie, ale v podstate mi to je aj jedno, ja budem mat dlhe saty, nebude vidno, ci idem dobre alebo nie, horsie to bude so zenichom :-D :-D :-D my ideme na trhy len do targu, klasika... len dufam, ze nieco na seba najdem, lebo ked som pozerala minuly rok v juni saty kamoske na svadbu, tak vyber bol velmi slaby, same handry, vsetko rovnake a strihy take, co si ja s mojimi velkymi prsiami nemozem dovolit... tak hadam to teraz bude lepsie :-N inac ja som si zas myslela, ze to len mne sibe, ostatne kamosky, co chystaju svadbu, sa tesia, pripravy si uzivaju, a ja sa to snazim len nejak pretrpiet :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@kitty88 no tiež neviem ako sa mi to podarilo toho môjho tam dotiahnuť,ale tak kúpila som kupón na nejakej tej zľavovej stránke na rychlokurz tak povedal že ok.čo iné mu ostalo ked už bolo zaplatené:D .to s tým že vsetky sa tešia dôverne poznám,moja sesternica ma svadbu 2 týždne po nás a tá horí nedočkavostou.ja zas tým nech už je po svadbe.a šaty,no veď si asi videla foto čo mám v albume,na moju neforemnu postavu mám problém nájsť niečo vhod,nech to nie je vrece...tak snáď sa nám obom zajtra zadari. Držím palce!
Odpovedať
Ahoj holky, tak ted jsem pekne zmatena, nejspis jsou tu 2 diskuse na 18.6. a ja ani nevim, do ktere jsem psala ;-) @ninocka84 Jeee to je super, ze chodite taky trenovat tanecni kroky, my jsme ted byli o vikendu a bylo to super, odjela jsem s natazenou achilovkou, ale mame konecne choreografii na nas 1..manzelsky tanec a taky uz umim alespon nejaky ten zaklad.
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 aj ja ti drzim palce, to ty si este mozes vyberat, ale ja s tou mojou postavou velmi nie :-( @lucisi my tu mame len tuto jednu diskusiu, vy zrejme na beremese okrem tejto este jednu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lucisi my necvičíme žiadne extra tance,snažíme sa aspoň waltz nech nie sme úplne dreva.ale je to super v tom že to robíme spolu,a ja tieto chvíle milujem ked sa spoločne trápime smejeme nadávame ako nám to nejde.je to funny. @kitty88 neboj isto nájdeš krásne šaty!ja som dnes kúpila bizu(u číňana stala polovicu toho čo si v ba pýtajú za to!),mám doma už knihu hostí,všetkým sa doma páči tak sa z toho teším,a vyskúšala som dnes 2 rôzne účesy u kadernicky,tak už myslím viem ako sa dám ucesat.tak to pekne všetko odsypa až budem rada ked už bude po.:)
Odpovedať
ja sice nemam vtedy svadbu ...ale aspon narodeniny :p super den!! :-D
Odpovedať
Ja mam tiez svadbu, pekny datum sme si vybrali :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj ja mám vtedy svadbu, ale rovnako dôležitý bude aj momet po polnoci, kedy máme s mojim nastávajúcim obaja narodeniny x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?