Svadba 18.6.2011

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Juchuuu som strasne stastnaaa.. dnes sme si boli potvrdit termin, takze je to 18.6.2011.. Takze kocice kto sa prida ku mne a k tomuto magickemu datumu :-p ???
Odpovedať
1
8
9
Profilova fotka
@lucisi Střední Čechy vypadají obzvlášť špatně....nemáme žádný náhradní plán..pro 100 lidí, všechno komplet na zahradě, jsme pěkně v pr....!!!
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora_ba Přesně, zima mi nevadí, ale má pršet a to je fakt k nasr...už začínám být sprostá...zoufalá jsem totiž už od rána... 8-(
Odpovedať
@montmark Ja si aj tak myslim, ze prsat nebude - bude zamracene, bude trosku chladnejsie, mozno aj vietor ale prsat nebude. Ja to tak nejak proste citim... myslim, ze zacne prsat uplne po vsetkom - niekde na konci dna alebo este pred ale pocas prsat NEBUDE - prave som tak rozhodla :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@barbora_ba kéž by!!!...vysnila jsem si to úplně jinak...a už začínám být alergická na větu/ kterou jsem dneska slyšela snad 20x):alespoň Vám bude pršet štěstí!:((((...to mi vůbec nepomáhá, i když ví, že se mě všichni okolo mě snaží ukllidnit..:)))
Odpovedať
@montmark To aj mne všetci hovorili ale ja každému hovorím, že pršať nebude :-) Myslim, že za chvíľku ma vyhlásia za blázna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prsat urcite nebude a vybavene a ani po polnoci by nemalo mame lampiony nebude PRSAT a basta...
Odpovedať
baby vy ste perfektne :o) tak teda dobre prsat NEBUDE. mozeme vyhlasit strajk.hihi
Odpovedať
Profilova fotka
no ja nemám alternatívu ani na fotenie ani na obrad vonku.takže verím tomu že sa to aspoň trochu zlepší.
Odpovedať
Profilova fotka
já se taky přidávám, pršet prostě nebude! Možná nebude tak svítit sluníčko, ale pršet nebude.. taky máme mít obřad venku.. :-S
Odpovedať
Profilova fotka
@dadla99 I pro nás je 18.6.2011 dnem svatebním, starosti mi dělá víc věcí, počasí člověk ale neporučí, tak snad si pěkné počasí vymodlíme, když je nás tolik :).
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, ok, tak teda pršať nebude a hotovo ... jasná páka 8-)
Odpovedať
@montmark Tak to je taky hezky - zahradni svatba a 100 hostu. Kurna, musi byt prece hezky, takovou smulu snad nemuzeme mit, ne?!
Odpovedať
Článok sa načítava...
Tak ted jsem snad sjela 7 stranek s predpovedi pocasi a vsude hlasi na sobotu dest :-( Ach jo, muzu s klidem zapomenout na fotky venku ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
baby je iba streda. to pocasie resp ta predpoved sa este 4 krat minimalne zmeni ! takze klud chladna hlava a usmev na perach ved sa ideme vydavat. tiez nemam ziadne alternativy vymyslene a vcera som bola na dne z toho ale dnes som v pohode a tesim sa a uy sa neviem dockat soboty!
Odpovedať
Profilova fotka
drzte sa kocky zajtra :) my uz mame nervy v kybli...
Odpovedať
Profilova fotka
najlepsi den v zivote, pocasie vyslo uzasne milujem svojho chlapa :)
Odpovedať
gratuluju všem všem nevěstám, které se tenhle víkend vdaly!!!!!! A´t jste šťastné spokojené. Jen jsem nakoukla, jsem z jiného data. papa:-)
Odpovedať
Opravdu to byl pro nás Nezapomenutelný Den.
Odpovedať
Profilova fotka
tak ako dievcata? my sme mali uplne uzasnu svadbu, vsetko podla predstav, aj ked pocasie nam trocha neprialo, ale to nevadilo, aj tak to bol krasny den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte:) ani jsem nevěděla, že tato diskuze existuje ... taky jsme měli svatbu tuto sobotu ... je fakt, že počasí moc nepřálo, naštěstí pršet začalo až tak v 8 hodin večer ... ale i tak jsme si to báječně užili:) doufám, že vy všichni taky :)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj holky, takže taky už jsem od soboty vdaná paní. Svatba byla moc krásná, ale hrozně rychle to všechno uteklo. Celý den jsme měli pod mrakem, ale velký déšť přišel až v noci. Jinak všechno klaplo přesně podle plánů, nic se nepokazilo, všichni se skvěle bavili, prostě podařená akce. ;-)
Odpovedať
Tiez sa pridavam ku gratulaciam vsetkym nevestam 18.6. :-) Nam tiez vyslo vsetko uplne podla predstav, prsalo jedine pocas nasho obradu a potom uz vobec - takze fotky vonku boli aj pred obradom aj po obrade aj peso sme isli ako sme chceli - jednoducho presne nacasovane :-)
Odpovedať
awojte...tiez sa pridavam ku vsetkym gratulaciam... nam vyslo pocasie uplne perfektne...sice v sobotu bolo pod mrakom ale kedze sme si hlavne fotky spravili uz v piatok za krasneho slnecneho a tepleho dna, bolo vsetko ok...a tiez sme isli peso, kedze neprsalo, tak sa nam to ratola :) a vsetkym sa tiez pacilo tak sme boli a stale aj sme radi :-D akurat dnes uz budeme mat videa od kameramana tak mame na vecer o program postarane :-) fotecky budem musiet este poupravovat, do toho sa pustim asi cez vikend...ale neviem sa uz teraz na ne vynadivat :-) tak este raz vsetkym vela lasky a deti ;-)
Odpovedať
Aj ja som spokojna ako to cele dopadlo, pocasie super nepieklo ale bolo teplucko, fotky sa vydarili uzasne, obrad tiez a oslava tiez...co si viac zelat...len to cele nejako velmi rychlo ubehlo :)
Odpovedať
Ahojky, ju, počasí i přes šílené předpovědi vyšlo suprově. Bylo teplo, sluníčko sice nesvítilo, ale nepršelo a to je to hlavní. Měli jsme venkovní obřad i venkovní focení, takže super. Začalo až kolem šesté sedmé a to už nám bylo fuk. Taky jsem celý týden poslouchala, že pršet nebude a když jo, tak štěstí, taky už jsem na to byla alergická. Od teď nevěřím už žádným předpovědím, půl hodiny před obřadem jsem mluvila s paní z jedné meteostanice a řekla mi, že má špatnou zprávu, že se to na naše město valí z Vysočiny a hodně rychle a do hodinky začne pršet. Měla ale sekeru 7 hodin a ještě že tak, ale od teď už předpovědím fakt moc nevěřím! Svatba dopadla tak jak měla, byla kouzelná. :-) Přidávám gratulace ostatním nevěstám a pro ty, kterým pršelo to štěstí třeba už od rána musím upřímně vzkázat, že mě to mrzí.
Odpovedať
tak už to máme za sebou a jsem šťastná, byl to ten nejkrásnější den ale taky hrozně rychle utekl :)
Odpovedať
také nám ráno šíleně pršelo, měla jsem fakt deprese a chtělo se mi brečet :( obřad jsem měla mít venku a i focení v zahradě :) když by pršelo, měli náš šoupnout na úřad, naštěstí se v deset hodin počasí smilovalo a i když bylo pod mrakem, tak aspoň že nepršelo!!!! :-D taky nám každý říkal, že nám prší kapky štěstí!! byla jsem ráda, že se počasí umoudřilo a obřad i fotky jsou moooc krásný!!! také gratuluji ostatním nevěstám a i těm budoucím :) je to super den, tak si ho pořádně užijte!!!! ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
@ninocka84 kde v Jablonke je to zlatnictvo?
Odpovedať
Profilova fotka
@katinka4 ako sa ide smerom do noveho targu, tak este pred tou odbockou, napravo ja take parkovisko a dve budovy. tak v tej nalavo sa vyjde hore schodmi a tam je take malinke zlatnictvo. no my sme obrucky aj tak tam neriesili ale v bratislave, marlengold.sk. a sme maximalne spokojni. su krasne dokonca aj 2 mesiace po svadbe a to ich nosime nonstop :))
Odpovedať
Profilova fotka
vdaka za radu
Odpovedať
1
8
9
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?