Menu Forum

Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

7. jún 2010  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
Registrovala sa 27. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 617 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov. Praha, Česká republika.
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
Registrovala sa 27. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 617 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov. Praha, Česká republika.
 zuzika, tak to sa teším, že aspoň maska je super. Ktorú si si nakoniec objednala? Výborná je tá zlupovacia, ale aj tá vstrebávacia je celkom v poho, len z nej nemám taký pocit ako keď si dám dole zlupovaciu. Tyčinku si dávam dvakrát denne. Skús si ju dávať menej často. Ak si spokojná s touto kozmetikou, tak ti ešte možem doporučiť aj ostatné výrobky z tejto značky. Výborná je aj pena aknestop. Mám celú radu tejto kozmetiky a som s ňou spokojná.
22. mar 2010 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
Registrovala sa 25. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 459 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
Registrovala sa 25. novembra 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 459 príspevkov. Má 3 priateľov. Okres Bratislava.
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 masku som si obj. tu zlupovaciu a super cisti, mam po nej tak inu plet emoticon tycinku skusim menej casto pouzivat a uvidim, no a zajtra idem prvy krat do solarka konecne, tak sa tesim a dufam, ze aj to pomoze.
22. mar 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
termix
Registrovala sa 17. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 215 príspevkov a 1 album.
fotoportrét
fotoportrét
termix
Registrovala sa 17. marca 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 215 príspevkov a 1 album.
 Vrabciak, viem asi, co myslis ... teraz mame nieco vyhliadnute, do 2 dni nam ma dat vediet, ci ten priestor bude volny, lebo sa na ten termin hlasila este nejaka ina oslava, tak dufam a modlim sa, nech je to nase, lebo ma uz fakt nebavi prezivat taketo nervy emoticon

Zuzzika, hej, padlo, mali sme dohodnuty len termin a ked sme si isli dohodnut menu a vyzdou a tak, tak nam vo vela veciach neboli ochotni vyjst v ustrety emoticon
22. mar 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 termix no to mi je luto. Ja co som s nim volala sa zdal byt prevadzkar velmi mily, ustretovy a aha ho emoticon No my sme sa nedostali ani k vybavovanie menu a ostatneho takze neviem , ale ako vidim, zdanie klame...Nie je to pre nich moc dobra reklama. A kde mate vyhliadnute? Termix, podte niekde do centra a mozno sa nakoniec streneme emoticon emoticon
22. mar 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
termix
fotoportrét
fotoportrét
termix
 Zuzzi ... aj mne sa pacil v telefone ten panko, ale ta pani, co sme to s nou osobne riesili uz veru nie !!! emoticon

budeme to mat nakoniec v Dubravke - Zlata lipa .... centrum sme nechceli, v Karlovke mame obrad, v Lamaci byvame, Dubravka je akurat v strede emoticon
23. mar 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 aha...no nechapem ako sa mozu takto chovat k zakaznikom, co ich maju tak vela alebo co? emoticon No tak super, ze ste nakoniec vybrali a mate to blizko, presne podla toho sme sa riadili aj my emoticon
24. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
tinka1003 (32 r.)
1
Registrovala sa 19. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 458 príspevkov a 2 albumy. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 15. mája 2010
    Prešov - Opalex Sigord, okres Prešov
fotoportrét
fotoportrét
tinka1003 (32 r.)
1
Registrovala sa 19. februára 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 458 príspevkov a 2 albumy. Má 18 priateľov. Okres Bratislava.
    Prešov - Opalex Sigord, okres Prešov
 to je neskutocne, ako sa u nas spravaju poskytovatelia sluzieb (cest vynimkam)...niektori su tak neochotni, ze az, nevazia si vobec zakaznikov. Neraz som sa stretla s takym pristupom, ze som odisla nastvana (pekne povedane) emoticon
24. mar 2010 o 14:56  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
Registrovala sa 12. apríla 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 124 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Ilava.
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
Registrovala sa 12. apríla 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 124 príspevkov. Má 13 priateľov. Okres Ilava.
 ahojte,
tak sa pridavam k vam emoticon rozhodli sme sa asi pred dvomi tyzdnami. stihli sme zajednat salu, kapelu, fotografku, obrad na urade, kytice, obrucky, mame hotove oznamka, vignety, pohare sa nam robia, krajcirka ma nase miery, co nam este treba? emoticon
25. mar 2010 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sigsauer (31 r.)
topdress
Monika PRO

Svad. oblečenie a obuv - Okres Bratislava
PRO Shop: 20 inzerátov
fotoportrét
fotoportrét
sigsauer (31 r.)
topdress
Monika PRO

fuhaemoticon no v podstate to vyzerá že všetko máš, len vždy vyskočia nejaké podrobnosti..4o ja viem, doprava hostí, výzdoba, drobnosti ako bižutéria, závoj, topánky...maželovi opasok, vesta..kaderníčka, kozmetička, nechtíky...no je toho dosť.
25. mar 2010 o 14:50  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
 tak u mna zavoj nehrozi, saty nebudu biele a k tym, co si davam sit, sa bizuteria doma urcite najde emoticon na topanky pojdeme este hromadne cela rodina emoticon draheho este musim doobliekat - kosela + kravata, ale presnu farbu budem vediet az zajtra pri nakupe latky emoticon
u kozmeticky som nebola v zivote a ani sa zatial nechystam emoticon nechtiky si gelujem sama a kadernicky mam dve emoticon ale moc sa nenarobia, teraz nie som narocna emoticon
26. mar 2010 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sigsauer (31 r.)
topdress
Monika PRO

fotoportrét
fotoportrét
sigsauer (31 r.)
topdress
Monika PRO

sisa, tak ty to máš potom v pohodeemoticon My budeme mať skoro 160 ľudí a celé si to organizujeme s budúcim mužom, bo našich sme chceli prekvapiť a hlavne ušetriť nervov a stresov, kedže moja mamka ľúbi stresovať niekedy aj zbytočneemoticon Takže na starosti má len svoju úpravu a zákusky aby nepovedala a len ich pekne pozveme s pozvánkou..A vy čo ste sa tak rýchlo rozhodli?
26. mar 2010 o 08:56  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
 sisa.b to si riadna šikulka emoticon Vždy sa nájde niečo na vybavovanie, záleží od toho, ako náročná si a akú máte predstavu. Okrem toho, čo si spomínala a je dvoležité, je povolenie k sobášu resp. zajednaný termín na matrike, ale to predpokladám, že už máte. Neviem akú veľkú hostinu robíte, ale je dvoležité, aby ste mali zoznam hostí, dohodnuté menu, kapela, alebo dj (my máme malú svadbu a hudbu si robíme my), obrúčky, kytica, kameraman. Potom sú ešte drobnosti, ako výzdoba, darčeky pre hostí, svadobné auto a pod...každý máme ale iné predstavy a iné priority. Je dobré, že si sa prihlásila, nájdeš tu veľa inšpirácie emoticon
26. mar 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
termix
fotoportrét
fotoportrét
termix
 sigsauer .... 160 ludi ??????????????????? tak to bude ina mega-giga svadba emoticon .... my mame 18 a aj to sa mi zda habadej emoticon
26. mar 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
 sigsauer, ted to bude riadna svadba emoticon emoticon urcite mate kopec prace okolo nej.
my sme sa rozhodli vziat uz konecne po troch rokoch od zasnubenia emoticon najskor sme sa dohodli na dietati a kedze mala uz ma 16 mesiacov, tak uz by aj svadba mohla byt. chystame sa stavat chalupu a vsetky veci okolo nej sa lahsie vybavuju manzelom, nas stat spoluzitie druha a druzky vobec neuznava emoticon
svadba nebude velka (asi 30 hosti), pre mna je to uz druha emoticon a kedze mam uz dve deti z prveho manzelstva, biele saty nehrozia, ani ziadne tradicne ritualy emoticon
matriku mame vybavenu (termin sme 3x presuvali emoticon ), aj priestory a muzikantov, ale to uz som pisala emoticon
vrabciak a vy budete mat aku velku svadbu? nas teda drzi len rodinny rozpocet, inak by sme tu 100ku hosti mali urcite emoticon emoticon emoticon
26. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
 este dokoncujem svadobne noviny, aspon nejaka sranda bude emoticon
26. mar 2010 o 12:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
 naša svadobná hostina pozostáva z 26 ľudí, čo tvorí len najmenší rodinný kruh (súrodenci a ich rodinky, rodičia) + kameraman. Mám hrozne veľa sesterníc a svadba by sa nám razom preludnila, keby pozývame aj ostatnú rodinu a kamarátov. Rozhodli sme sa, že sa vezmeme na zámku v Topolčiankach a tam okrem sobáša bude aj hostina a aj tam do druhého dňa všetci prespíme. Budeme mať aj fotografku, ale to je amatérka, vlastne je to 16 ročná baba s veľkým talentom emoticon a na kameramana som sa nechala nahovoriť aj aj som nakoniec rada. Určite sa na DVD budem často pozerať. Veľa vecí si robíme my a myslím, že sme aj dosť peňazí ušetrili emoticon (výzdobu, líčenie, oznámenia a pozvánky, menovky, hudbu si robíme my,) Je to naša prvá svadba, takže my budeme aj v svadobnom oblečení, ale popolnočné prezliekanie nehrozí. Budú ale inakšie veci, napr. lietajúce lampióny emoticon Mám objednanú aj kaderníčku, lebo na to si netrúfnem a aj pojdem na nechty. Dosť draho nás vyšli obrúčky, ale my ich máme v pláne nosiť už potom stále na prste. Ja teda rozhodne emoticon
26. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
 ahote,
docitavam temu, ako ste sa tu bavili o podprsenkach a mam otazku - ta samodrziaca len zvacsi objem, ci aj dvihne prsia? lebo tie moje odkojene by potrebovali poriadne dvihnut emoticon teraz mam padnute uboziatka, tak aby som nakoniec nemala padnute balony emoticon asi si radsej objednam s tym ramienkom okolo krku
27. mar 2010 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
 ahoj, tak túto podprdu som nedávno dostala k narodkám emoticon Prsia zdvihne (ak si ju dobre nasadíš), lenže neviem, že či sestre nepredali nejakú starú, pretože vobec nelepila. Keď som ju porovnala s tou, čo má sestra, tak to bolo ako sto a jedna a to pritom je tá istá značka, len veľkosť je iná. Skúsim ju ešte nejak navlhčiť a uvidím, ale nerada by som pri tancovaní niečo stratila emoticon
29. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
 tak ja som ju vez vikend objednala, ale pre istotu s tymi ramienkami (daju sa dat dolu). nasla som par e-shopov, kde je za 279kc, na tej stranke, co ste davali odkaz, je az za 449kc emoticon tak som zvedava.
dnes som nakupila metre latky na saty pre mna, pre moje dievky a pre syna emoticon tak dalsia vec z krku. vzala som z tylu kusok viac + satenove stuhy a mandle v cokolade, tak budeme vyrabat darceky pre hosti emoticon
29. mar 2010 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
fotoportrét
fotoportrét
sisa.b
 vzala som aj vlnkovo-zubkate noznice, nech nejak vyzeraju tie oznamka a premyslam nad menovkami na stoly. budete mat nieco take?

a kde ste vsetky, to uz nacvicujete svadobny pochod? emoticon
29. mar 2010 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
termix
fotoportrét
fotoportrét
termix
 cau Sisa .... menovky budem mat, podla mna je to dost dolezite, nech sa tam potom ludia nedohaduju, ze kto si sadne vedla koho .... my mame len 18 ludi a menovky budu emoticon
7. apr 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
monilik
1
Registrovala sa 10. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 44 priateľov. Martin, Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
monilik
1
Registrovala sa 10. septembra 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 14 príspevkov. Má 44 priateľov. Martin, Slovensko.
 a akurat rozmyslam ake menovky vyrobim...
14. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 emoticon termix, a ja ze sak mame 20 ludi a naco menovky...tak asi aj ja urobim emoticon
14. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
 tiež budeme mať len 24-26 ľudí a menovky spravím, aj kvoli deťom, aby sa mi tam ešte kvoli tomu nepohádali.
sisa, čo podprda, už dorazila? Ja som tú moju ešte stále neskúsila navlhčiť. Dúfam, že nelepí len preto, lebo je nová emoticon
14. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zubrica
Registrovala sa 20. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 1 priateľa. Slovensko aj Poľsko :), Slovensko.
fotoportrét
fotoportrét
zubrica
Registrovala sa 20. júla 2009 na mojasvadba.sk. Pridala 38 príspevkov. Má 1 priateľa. Slovensko aj Poľsko :), Slovensko.
 nasla som aj tuto temu... nooo babenky, krati sa vam, nam.. :D
21. apr 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 baby a kde ste kupili papier na menovky? Ja teda asi spravim tiez menovky, chcela by som biely, leskly alebo trblietavy papier...
22. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
 zuzi, ja na menovky použijem rovnaký papier, ako sme použili aj na oznámenia. Je trochu do šampáň a jemne sa trbliece. Predávajú ho vo fax copy, je to také vačšie papiernictvo, alebo ako to mám nazvať. Mená budem písať rukou. Mám kúpené gelové zlaté pero, alebo použijem zlatú fixu. Vy tlačila som si mená vo veľkosti ktorú potrebujem a už to len doma prekreslím.
22. apr 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
janka0025 (32 r.)
Registrovala sa 4. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 182 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
    okres Košice-okolie
fotoportrét
fotoportrét
janka0025 (32 r.)
Registrovala sa 4. decembra 2009 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk pridala 182 príspevkov a 1 album. Má 18 priateľov. Okres Nitra.
    okres Košice-okolie
 no fakt sa to nejako kráti... emoticon
22. apr 2010 o 20:43  •  Svadba bola v máji 2010  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
zuzikka
  • Nevie kedy bude svadba
    okres Bratislava
 vrabciak dik, skocim pozriet.
janka ani nehovooor, uz ma chyta panika, ci vsetko mam emoticon , co treba este obehat, doladit...
23. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
fotoportrét
fotoportrét
vrabciak
2
 už len 22 dní, prosím nezabudni, čas sa kráti ....trlalala emoticon
23. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš