Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzika, tak to sa teším, že aspoň maska je super. Ktorú si si nakoniec objednala? Výborná je tá zlupovacia, ale aj tá vstrebávacia je celkom v poho, len z nej nemám taký pocit ako keď si dám dole zlupovaciu. Tyčinku si dávam dvakrát denne. Skús si ju dávať menej často. Ak si spokojná s touto kozmetikou, tak ti ešte možem doporučiť aj ostatné výrobky z tejto značky. Výborná je aj pena aknestop. Mám celú radu tejto kozmetiky a som s ňou spokojná.
Odpovedať
masku som si obj. tu zlupovaciu a super cisti, mam po nej tak inu plet :-) tycinku skusim menej casto pouzivat a uvidim, no a zajtra idem prvy krat do solarka konecne, tak sa tesim a dufam, ze aj to pomoze.
Odpovedať
Vrabciak, viem asi, co myslis ... teraz mame nieco vyhliadnute, do 2 dni nam ma dat vediet, ci ten priestor bude volny, lebo sa na ten termin hlasila este nejaka ina oslava, tak dufam a modlim sa, nech je to nase, lebo ma uz fakt nebavi prezivat taketo nervy :-( Zuzzika, hej, padlo, mali sme dohodnuty len termin a ked sme si isli dohodnut menu a vyzdou a tak, tak nam vo vela veciach neboli ochotni vyjst v ustrety :-|
Odpovedať
termix no to mi je luto. Ja co som s nim volala sa zdal byt prevadzkar velmi mily, ustretovy a aha ho ]-( No my sme sa nedostali ani k vybavovanie menu a ostatneho takze neviem , ale ako vidim, zdanie klame...Nie je to pre nich moc dobra reklama. A kde mate vyhliadnute? Termix, podte niekde do centra a mozno sa nakoniec streneme :-D :-D
Odpovedať
Zuzzi ... aj mne sa pacil v telefone ten panko, ale ta pani, co sme to s nou osobne riesili uz veru nie !!! ]-( budeme to mat nakoniec v Dubravke - Zlata lipa .... centrum sme nechceli, v Karlovke mame obrad, v Lamaci byvame, Dubravka je akurat v strede ;-)
Odpovedať
aha...no nechapem ako sa mozu takto chovat k zakaznikom, co ich maju tak vela alebo co? ]-( No tak super, ze ste nakoniec vybrali a mate to blizko, presne podla toho sme sa riadili aj my :-)
Odpovedať
Profilova fotka
to je neskutocne, ako sa u nas spravaju poskytovatelia sluzieb (cest vynimkam)...niektori su tak neochotni, ze az, nevazia si vobec zakaznikov. Neraz som sa stretla s takym pristupom, ze som odisla nastvana (pekne povedane) :-D
Odpovedať
ahojte, tak sa pridavam k vam :-) rozhodli sme sa asi pred dvomi tyzdnami. stihli sme zajednat salu, kapelu, fotografku, obrad na urade, kytice, obrucky, mame hotove oznamka, vignety, pohare sa nam robia, krajcirka ma nase miery, co nam este treba? :-N
Odpovedať
Profilova fotka
fuha:-) no v podstate to vyzerá že všetko máš, len vždy vyskočia nejaké podrobnosti..4o ja viem, doprava hostí, výzdoba, drobnosti ako bižutéria, závoj, topánky...maželovi opasok, vesta..kaderníčka, kozmetička, nechtíky...no je toho dosť.
Odpovedať
tak u mna zavoj nehrozi, saty nebudu biele a k tym, co si davam sit, sa bizuteria doma urcite najde :-) na topanky pojdeme este hromadne cela rodina :-D draheho este musim doobliekat - kosela + kravata, ale presnu farbu budem vediet az zajtra pri nakupe latky :-) u kozmeticky som nebola v zivote a ani sa zatial nechystam :-N nechtiky si gelujem sama a kadernicky mam dve :-D ale moc sa nenarobia, teraz nie som narocna :-)
Odpovedať
Profilova fotka
sisa, tak ty to máš potom v pohode:-) My budeme mať skoro 160 ľudí a celé si to organizujeme s budúcim mužom, bo našich sme chceli prekvapiť a hlavne ušetriť nervov a stresov, kedže moja mamka ľúbi stresovať niekedy aj zbytočne:-) Takže na starosti má len svoju úpravu a zákusky aby nepovedala a len ich pekne pozveme s pozvánkou..A vy čo ste sa tak rýchlo rozhodli?
Odpovedať
Profilova fotka
sisa.b to si riadna šikulka ;-) Vždy sa nájde niečo na vybavovanie, záleží od toho, ako náročná si a akú máte predstavu. Okrem toho, čo si spomínala a je dvoležité, je povolenie k sobášu resp. zajednaný termín na matrike, ale to predpokladám, že už máte. Neviem akú veľkú hostinu robíte, ale je dvoležité, aby ste mali zoznam hostí, dohodnuté menu, kapela, alebo dj (my máme malú svadbu a hudbu si robíme my), obrúčky, kytica, kameraman. Potom sú ešte drobnosti, ako výzdoba, darčeky pre hostí, svadobné auto a pod...každý máme ale iné predstavy a iné priority. Je dobré, že si sa prihlásila, nájdeš tu veľa inšpirácie ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
sigsauer .... 160 ludi ??????????????????? tak to bude ina mega-giga svadba :-D .... my mame 18 a aj to sa mi zda habadej :-|
Odpovedať
sigsauer, ted to bude riadna svadba :-D :-p urcite mate kopec prace okolo nej. my sme sa rozhodli vziat uz konecne po troch rokoch od zasnubenia :-D najskor sme sa dohodli na dietati a kedze mala uz ma 16 mesiacov, tak uz by aj svadba mohla byt. chystame sa stavat chalupu a vsetky veci okolo nej sa lahsie vybavuju manzelom, nas stat spoluzitie druha a druzky vobec neuznava :-| svadba nebude velka (asi 30 hosti), pre mna je to uz druha :-p a kedze mam uz dve deti z prveho manzelstva, biele saty nehrozia, ani ziadne tradicne ritualy :-p matriku mame vybavenu (termin sme 3x presuvali :-D ), aj priestory a muzikantov, ale to uz som pisala :-) vrabciak a vy budete mat aku velku svadbu? nas teda drzi len rodinny rozpocet, inak by sme tu 100ku hosti mali urcite :-D :-D :-D
Odpovedať
este dokoncujem svadobne noviny, aspon nejaka sranda bude :-D
Odpovedať
Profilova fotka
naša svadobná hostina pozostáva z 26 ľudí, čo tvorí len najmenší rodinný kruh (súrodenci a ich rodinky, rodičia) + kameraman. Mám hrozne veľa sesterníc a svadba by sa nám razom preludnila, keby pozývame aj ostatnú rodinu a kamarátov. Rozhodli sme sa, že sa vezmeme na zámku v Topolčiankach a tam okrem sobáša bude aj hostina a aj tam do druhého dňa všetci prespíme. Budeme mať aj fotografku, ale to je amatérka, vlastne je to 16 ročná baba s veľkým talentom 8-) a na kameramana som sa nechala nahovoriť aj aj som nakoniec rada. Určite sa na DVD budem často pozerať. Veľa vecí si robíme my a myslím, že sme aj dosť peňazí ušetrili :-) (výzdobu, líčenie, oznámenia a pozvánky, menovky, hudbu si robíme my,) Je to naša prvá svadba, takže my budeme aj v svadobnom oblečení, ale popolnočné prezliekanie nehrozí. Budú ale inakšie veci, napr. lietajúce lampióny :-) Mám objednanú aj kaderníčku, lebo na to si netrúfnem a aj pojdem na nechty. Dosť draho nás vyšli obrúčky, ale my ich máme v pláne nosiť už potom stále na prste. Ja teda rozhodne :-)
Odpovedať
ahote, docitavam temu, ako ste sa tu bavili o podprsenkach a mam otazku - ta samodrziaca len zvacsi objem, ci aj dvihne prsia? lebo tie moje odkojene by potrebovali poriadne dvihnut :-p teraz mam padnute uboziatka, tak aby som nakoniec nemala padnute balony :-N asi si radsej objednam s tym ramienkom okolo krku
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, tak túto podprdu som nedávno dostala k narodkám 8-) Prsia zdvihne (ak si ju dobre nasadíš), lenže neviem, že či sestre nepredali nejakú starú, pretože vobec nelepila. Keď som ju porovnala s tou, čo má sestra, tak to bolo ako sto a jedna a to pritom je tá istá značka, len veľkosť je iná. Skúsim ju ešte nejak navlhčiť a uvidím, ale nerada by som pri tancovaní niečo stratila :-p
Odpovedať
tak ja som ju vez vikend objednala, ale pre istotu s tymi ramienkami (daju sa dat dolu). nasla som par e-shopov, kde je za 279kc, na tej stranke, co ste davali odkaz, je az za 449kc :-p tak som zvedava. dnes som nakupila metre latky na saty pre mna, pre moje dievky a pre syna :-) tak dalsia vec z krku. vzala som z tylu kusok viac + satenove stuhy a mandle v cokolade, tak budeme vyrabat darceky pre hosti x-)
Odpovedať
vzala som aj vlnkovo-zubkate noznice, nech nejak vyzeraju tie oznamka a premyslam nad menovkami na stoly. budete mat nieco take? a kde ste vsetky, to uz nacvicujete svadobny pochod? :-D
Odpovedať
cau Sisa .... menovky budem mat, podla mna je to dost dolezite, nech sa tam potom ludia nedohaduju, ze kto si sadne vedla koho .... my mame len 18 ludi a menovky budu ;-)
Odpovedať
a akurat rozmyslam ake menovky vyrobim...
Odpovedať
:-o termix, a ja ze sak mame 20 ludi a naco menovky...tak asi aj ja urobim :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tiež budeme mať len 24-26 ľudí a menovky spravím, aj kvoli deťom, aby sa mi tam ešte kvoli tomu nepohádali. sisa, čo podprda, už dorazila? Ja som tú moju ešte stále neskúsila navlhčiť. Dúfam, že nelepí len preto, lebo je nová :-|
Odpovedať
nasla som aj tuto temu... nooo babenky, krati sa vam, nam.. :D
Odpovedať
baby a kde ste kupili papier na menovky? Ja teda asi spravim tiez menovky, chcela by som biely, leskly alebo trblietavy papier...
Odpovedať
Profilova fotka
zuzi, ja na menovky použijem rovnaký papier, ako sme použili aj na oznámenia. Je trochu do šampáň a jemne sa trbliece. Predávajú ho vo fax copy, je to také vačšie papiernictvo, alebo ako to mám nazvať. Mená budem písať rukou. Mám kúpené gelové zlaté pero, alebo použijem zlatú fixu. Vy tlačila som si mená vo veľkosti ktorú potrebujem a už to len doma prekreslím.
Odpovedať
no fakt sa to nejako kráti... :-D
Odpovedať
vrabciak dik, skocim pozriet. janka ani nehovooor, uz ma chyta panika, ci vsetko mam :-D , co treba este obehat, doladit...
Odpovedať
Profilova fotka
už len 22 dní, prosím nezabudni, čas sa kráti ....trlalala 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?