Svadba 15.5.2010. Čo už ste vybavili?

Zobraz úvodný príspevok
Celkom popularny termnin sa mi zda...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som skusala aj tie silikonove, ale nejak mi ani tie nesedeli, ked som si ich prilozila na dudy...inak nemam problem s kupou podprd, len tie bez ramienok mi nejak nikdy nesadli. Kupila som si wonderbru, taku, ze sa da pozapinat na 1000 roznych sposobov ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
inac dnes som dokoncila oznamka, uz len kupit parier, vytlacit, nastrihat a poskladat... uz asi treti den beham po galanterkach, neviem najst pekne stuzky na pierka...to je na porazenie, vsade maju rovnaky vyber a stuhy bud tmavozelene, alebo divozelene...neviem najst takej tej jarnej zelenkavej farby...uff
Odpovedať
drží perfektne, a to som ju mala aj na diskotéke :-D
Odpovedať
no janka, to si ma teda uplne presvedcila, ked drzi na diskoteke, musi vydrzat aj popolnocnu svadobnu zabavu :-D Hned si ju idem objednat, sa tesim, vynosim a vyuzijem ju aspon aj v lete pod tricka...
Odpovedať
ja s nou pocitam jednoznačne, moja má už dve roky, ale už je obnosená a nepoužiteľná, takže na svadbu bude nová...skus ju ale ponosiť ešte pred svadbou, aby si si zvykla....
Odpovedať
tinka, ja som sa najviac natrapila s tlacou oznamiek.bola som minimalne v 5 firmach a v ziadnej mi nevedeli dobre vytlacit, v kazdej bol nejaky problem.tie oznamka ma stali 2 roky zivota. uz ich ma vytlacene doma, aj mi ich narezali..ale zase je tam problem ze pauzak ktory je navrchu nesedi so spodnym oznamkom. ale uz to neriesim. tolko som sa vynervovala pri nich ze uz mi to zacina byt jedno.a to ich riesim od 1.1., to mam vydrz.cize teraz su doma na stole a uz som par predierkovala a spojila maslickou. tiez som zhanala maslicky v galanterkach ale teraz ich je nejako malo, nakoniec som tu z bazara kupila stuzku, a este lepsia farba ako v obchode,...velmi sa mi paci.kupila som taku 12mm hrubsiu, lepsie to vyznie ako 6mm. tak skus tu bazar na stuzky;)
Odpovedať
ahojte baby, tu mate dve stranky, na ktorych sa da taka vecicka kupit: http://www.spodni-pradlo-leontyna.cz/... http://www.saxana.sk/podprsenky-63/sa...
Odpovedať
Profilova fotka
palesandra: ja si ich budem tlacit sama (asi v praci :-D ) na klasickej atramentovej tlaciarni, uz som to skusala a vyzera to super...nemam tam ale ziadne fotky ani nic take...teta mi nakreslila normalne na papier take mile kreslene postavicky a poslala scan, tie som prekreslila v Coreli...som sa s tym tri dni hrala, ale na to, ze som amater to vyzera paradne :-) ...trosku sa bojim ich rezania a skladania, lebo tam to musi byt na milimeter presne.
Odpovedať
Profilova fotka
Aky ste dávali text do oznamenia?
Odpovedať
ako myslis? typ pisma? vola sa akadora
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte májové dievčatá.tak ako ste na tom z prípravami?my už z prípravami pomaličky vrcholíme.ešte nám treba rozdať a rozposlať oznámenia.po veľkej noci nám kázal pán farár ísť ešte na matriku.treba ešte kupiť nealko.potom niečo pod zub na stoly-slané a ovocie.a drahý potrebuje niaky elegantný opasok a ja si chcem kupiť topanky vo fialovej farbe k popolnočným šatám.a ešte ísť tak 10 dní pred svadbou spísať objednávku na kytičku.a to už bude asi všetko,ale myslím že sú to už len maličkosti :-)ale nás čaká ešte 10.apríla svadba môjho mladšieho brata,a rovno hlavná družička.takže to budeme mať také predkolo našej svadby x-)
Odpovedať
no my máme viacmenej všetko to nakupovanie ešte pred sebou...budeme to riešiť až začiatkom mája...Takže prípravy nepocitujem.... :-D Ale konečne mám aspoň polovicu oznámení hotových ( robím si ich sama )...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahoj...ja som si dnes bola po poháre,čo som dala zdobiť a vypisovať, ale sú tak strašne urobené, že na ne ani pozrieť nemôžem..celý deň som kvôli nim preplakala. Môžem ich už len vyhodiť. :-(
Odpovedať
Ahoj Mia, ako to??? neda sa to reklamovať? nemas foto?
Odpovedať
janka0025.. ...dala som ich dnes reklamovať,ale vrátili mi len 10 eur za vypisovanie,ale poháre sú aj tak zničené a na svadbu sa nedajú použiť....takže ak sa niektorá z vás rozhodne dať vypísať poháre, tak zďaleka obchádzajte Reklamné štúdio Daniela vo Vranove nad topľou...najprv milý prístup,ale keď som šla reklamovať ich hroznú prácu, tak ma doslova vyhodili z dverí...to je len dobrá rada pre Vás
Odpovedať
bože Mia......som pozerala tvoje poháre, samé o sebe boli krásne....je mi to z celého srdca luto...
Odpovedať
janka0025... ...ďakujem, áno boli veľmi pekné,ale chceli sme si ich dať vypísať-mená a dátum, nič viac a takto to dopadlo. No ale vidím v tom aspoň pozitívum,že sa to nestalo tesne pred svadbou, tak ešte máme čas na nákup nových pohárov.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, zuzi, čo tá tyčinka? Kúpila si si ju? Dúfam, že ak ju máš, tak ti krásne zaberá ;-) Inak mám ešte jednu radu, ale to používam už len keď nič iné nezaberá a to je Alpa. Nalejem na vatový tampón a priložím na vyrážku, nechám to chvíľu pritlačené a potom to už len nechám vysušiť. Aj bahno z mŕtveho mora je dobré, to si ale dám tak 1x do týždňa.
Odpovedať
no uz to akurat prislo som si to objednala a musim ist po to na postu, tak uz sa tesim :) Som si objednala aj masku odtial a aky cajik cistiaci tak som zvedava. Ale teraz musim zaklopat...sa mi to hoji, pekne susi a chystam sa buduci tyzden zacat solarkovat, tak aj to snad pomoze.
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce, aby pomohlo.Tiež mám od nich viiac výrobkov, som z tej kozmetiky momentálne "zmagorená" :-D, ale zatiaľ mi vyhovuje... Najúčinejšie na vyrážky aj tak zaberá psychika, pokial sa sama sebe hnusím, tak to potom aj na tej pleti vyzerá. Takže pozitívny prístup a trpezlivosť :-)
Odpovedať
Profilova fotka
vrabciak: a ako solarko? ja som zacala chodit pred tyzdnom
Odpovedať
Profilova fotka
solárko v pohode chodím poctivo, ale už som návštevu solárka trochu pretriedila, pretože som začala moc tmavnúť. Nechcem vyzerať neprirodzene a tak chodím 1x do týždňa na 8 min. Na viac aj tak teraz moc nemám čas. Ako si spokojná? Ako často chodíš?
Odpovedať
nieje na solárko ešte skoro? my tu máme strašne silné, mna velmi zle opaluje, ale tu som bola 5 krat a bolo to krasne vidiet, som bola hnedučká.....
Odpovedať
janka a kde v ke chodis do solarka? alebo nie v ke? lebo ja rozmyslam ze som dost bleda. nechcela som sa opalovat vobec, nieto este solarko.ale ked som bola vo stv na brusnych tancoch a som sa v zrkadle porovnala s ostantymi diecatami, tak som nejaka biela :)))
Odpovedať
Ahojte májové nevestičky :-) Tiež ma čaká svadba 15.5., tak sa s Vami podelím o moje prípravy. Tento týždeň nám prišli oznamka - objadnali sme ich z Pamasu, hotové boli za 1 týždeň a sme s nimi max spokojní, presne podľa našich predstáv x-) Taktiež máme aj poháre a v pondelok si ideme po obrúčky. Svadbu budeme mať v reštaurácii, takže o všetko je v podstate postarané. Ešte nám chýbajú svadobné pierka, ale tie mám už tiež vybrané vo svadobnom salóne :-) Ale sa nám to kráti :-(
Odpovedať
A ešte k tým podprskám - pridávam sa k Vám, vidím to na tú silikónovú, keďže moje svadobné šaty majú trošku väčší výkrojok na chrbátiku, klasická by mi videla. A mám otázku - tento typ podprsky som ešte nikdy na sebe nemala, dokáže mi urobiť trošku prsia? Neni som moc obdarená, a nerada by som vyzera v šatách ako 10-ročné dievčatko :-(
Odpovedať
debbie, sme na tom rovnako s "obdarenim" :-D ja som si tuto podprdu kupila na plesy a neviem si to vynachvalit !!! aj ti to urobi pekny dekolt, aj zvacsi trosku :-D velkost .... ;-)
Odpovedať
termix, som rada, že nie som v tom sama :-D Tak čo, veď nemôže mať každá nevesta taký plný dekolt, xi. No budem si musieť zaobstarať tú podprsku, a snáď trošku oklamem ostatné oči ;-)
Odpovedať
Baby, poraďte aká farba kytice sa hodí k maslovým šatám? Zvažujem bielo-smotanovú, ale druh kvietkov vôbec neviem. Ale ako tak pozerám termix, tie pivonky vyzerajú viac než dobre ;-)
Odpovedať
Debbie, ako moj brat hovori - ja mam "lentilky pod kobercom" ... tak premyslam, ze si tam napcham este aj ponozky .... muzove .... hrube ... dvoje ... :-D :-D :-D :-D :-D co sa kvetov tyka, tak kym som neobjavila tuto stranku som bola jednoznacne za KALY ale odkedy sem chodim, tak ked uvidim kyticu z KAAL, tak sa mi vyhadzju alergicke vyrazky :-D teda napriek tomu, ze stale trvam na tom, ze sa mi velmi pacia ... len je ich MOC !!! kazda nevesta chce kaly ....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?