Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, tak ak chystáte svadbu tiež v tento deň tak môžme niekedy pokecať. :-)
Odpovedať
radkaz: tak to ste dosť šikovní, keď už máte aj obrúčky a svadobné oznámenia. My obrúčky plánujeme popozerať možno v máji a oznámenia tiež až asi tak. :-)
Odpovedať
baby mate nejake skusenosti s hotelom Jazero na Vinnom???
Odpovedať
slniecko :vies to ked byvas v zahranici tak vsetko robis dopredu, lebo domov sa dostanem tak asi 2-krat a potom uz svadba. Je to hrozne ale este nas cakaju papierovacky!!! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak fotografa uz mam, ale teraz ma trapi helium :-) Neviete, kde mi v sobotu nafukaju balony heliom?
Odpovedať
seagul tak v tom ti ja neviem poradit :-( a keby si si objednala aranzerku? a budes mat po starostiach ;-) a len tak zo zvedavosti mam otazku preco mas za menom 2404 :-N
Odpovedať
Profilova fotka
no,mam krstnu mamu, ktora mi riesi vyzdobu, ale toto jedine nevieme pozhanat. 2404 je moj datum narodenia :-)
Odpovedať
aj ja som sa narodila 24.4. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj som si myslela,ked si sa pytala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby! Tak pridávam sa aj ja do tohto fóra. Svadba bude tiež na Kamenci 2O.6.2009. Síce je ešte plno času na vybavovačky a tak, no myslím si, že radšej skôr, ako potom prísť o nervy! ;-) Že? Už máme: kameramana- pán Staško (robí prekrásne kazety, takže vrelo odporúčam), fotograf- Peťo Mižák (podľa môjho názoru najlepší v okolí), no a skupina- Geroc´k, ale to je ešte otázne... :-( Takže zatiaľ,pa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, myslím, že niekora z vás písala o zlatej výzdobe na Kamenci, no overte si to, lebo pokiaľ viem, tak zlatú Kamenec nerobí, jedine iba ak vlastný aranžér. Kamoška mala zlato- bielu a robil jej to aranžér, lebo oni v ponuke zlatú nemali...
Odpovedať
Ahojte, chcela by som sa Vás spýtať, či si niektorá z Vás chce na redovy požičať kroj a ak áno, tak odkiaľ a koľko to asi stojí? Ďakujem
Odpovedať
Ahoj lenka213 :-) aj ja budem mat kameramana p. Staška, a tu zlatu vyzdobu som chcela ja a ta pani povedala ze bude aj zlata tak ju asi kupia :-) dufajme...
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj slniecko28 8-) ak budes mat informacie kde sa da zohnat kroj a kolko stoji tak daj vediet, prosim.Dakujem :-)
Odpovedať
zopar www.adries pre inspiraciu, su skopirovane od zebricky dufam ze sa nebude hnevat, ale nie vsetke mame vela casu na internet, tak snad niekomu usetrim cas :-) :-) :-) www.waterford.com - šaty www.reemacra.com www.scottkay.com/be - prstene www.brides.com - časopis www.jimhjelmbridal.com - šaty www.simongjewelry.com www.werawang.com - šaty www.nataliek.com - šperky www.ulla-maija.com - šaty www.celestialbrides.com - šaty www.alvinavalenta.com - spol.šaty www.eveofmiladybridals.com - šaty www.pollyscakes.com - torty www.bijouxdoux.com - torty www.anniebs.com - torty www.preciousplatinum.com - šperky www.colettescakes.com - torty www.marysweddingchannel.com - všeličo www.moniquelhuillier.com - šaty www.demetriosbride.com - šaty www.impressionbridal.com - šaty www.kohls.com - darčeky www.melissasweet.com - šaty www.lazarobridesmaids.com - spol. šaty www.jimhjelmoccasions.com - spol. šaty www.morilee.com - šaty www.michaelbeaudry.com - šperky www.davidsbridal.com - šaty www.christopherdesigns.com - šperky www.carmelasutera.com - šaty www.priscillaofboston.com - šaty www.wearkstattbridal.com - šaty www.stpucchi.com - šaty www.afterhours.com - páni www.cymbeline.com - šaty www.watters.com - šaty www.thingsremembered.com/wedding - šperky www.kleinfeldbridal.com - šaty www.liancarlo.com - šaty www.christosbridal.com - šaty www.henryroth.com - šaty www.annebarge.com - šaty www.siriine.com - šaty www.alfredangelobridal.com - šaty www.anjolique.com - šaty www.billlevkoff.com - spol. šaty www.jessicamcclintock.com - šaty www.derekiang.com - šaty www.caesarsbridal.com - šaty www.theamericanwedding.com - všeličo www.yolandacouture.com - šaty www.marysbridal.com - šaty www.2bebride.com - šaty www.casablancabridal.com - šaty www.glasgowbridal.com - šaty www.daymor.com - šaty www.davinci-bridal.com - šaty www.belaireveils.com - všeličo www.exlusivelyweddings.com - všeličo www.luxuryweddinggifts.com - všeličo www.fbys.com - všeličo www.sarahdanielle-bridalwear.com - šaty www.modeca.com - šaty www.noviadart.com - šaty www.weddingpoint.de - šaty www.unrath-strano.com - šaty www.lilly.de - šaty www.marieesdeparis.com - šaty www.pepebotella.es - šaty www.alexismariage.com - šaty www.annebelin.com - šaty www.augustajones.com - šaty www.edenbridals.com - šaty www.klausg-collection.de - šaty www.weddix.de www.diehaarkuenstler.de - účesy www.esanelle.de - účesy www.weddingcake.com - torty www.annakraft.com - všeličo www.fischer-trauringe.de - prstene www.1000trauringe.de - prstene www.marrying.de - prstene www.platininfo.de - prstene www.saintmaurice.de - prstene www.teno.de - prstene www.confettiwelt.de - všeličo www.savoirdesign.com - torty www.monalisa-brautmoden.at - šaty www.teller.at - páni www.marryland.at - všeličo www.cinderelle-brautmoden.at - šaty www.sophiesposa.com - topánky www.treschic.nl - šaty www.weddingdesign.nl - šaty www.achberger.net - do vlasov www.marylise.be - šaty www.cosmobella.com - šaty www.jarrett.biz - topánky www.divinasposa.fr - šaty www.villais.com - šaty www.foreverbridals.com - šaty www.kleemeier-hof.de - prádlo www.tinarainbow.de - topánky www.hesterbrink.de - topánky www.lambert-creations.com - šaty www.unseretraumringe.de - prstene www.christ.de - prstene www.max-kemper.de - prstene www.dernowtny.at - prstene www.furrer-jacot.com - prstene www.jaichwill.com - prstene www.woerner-trauringe.de - prstene www.masterhand.de - páni www.wilvorst.de - páni PS: Velka vdaka patri zebricke x-) x-) x-)
Odpovedať
Ahojte 8-) Nevie nahodou niekto cukrarku(okr.Michalovce a Sobrance) ktora pecie take male torticky co sa davaju na redovy? Alebo kde sa daju zohnat?
Odpovedať
hmmm, martinka, to by sa aj mne zislo, ak by sa niekto ozval, bola by som rada x-)
Odpovedať
Adulienka vidim ze aj ty si zatazena na nausnice tak ako ja, v tvojom albume mas skutocne krasne nausnice, vedele by som si vybrat x-) x-) x-) Tie torticky som uz bola pozerat v jednej cukrarni (na tej ulici ako je Mestska policia) v Michalovciach, ale mne nepadli do oka a jedna stoji okolo 50 sk.
Odpovedať
dakujem, a ja som taka nausnickova ;-) hmm, tak nieco s tymi tortickami musime vymysliet, mam pocit, ze nejaka tetusa na dedine by ich urobila aj krajsie aj lacnejsie.. len kde taku najst :-( snad sa niekto prihlasi. ty uz mas nausnicky vybrate?
Odpovedať
Nie este nemam. A na Slovensku nic pekne urcite nekupim, teda aspon v Mi a So nic pekne nikdy nevidim ]-( Ty uz mas nausnicky? Ja chcem radsej vyraznejsie nausnice ako nahrdelnik :-)
Odpovedať
Aduliena a oznamenia si si davala robit niekde v MI - tie su krasne :-)
Odpovedať
@ martinka84: ano, tie v albume, ruzove - tri kvietky na sebe, budu asi vitazky :-D nahrdelnik ani neplanujem. oznamka mam z indie ;-) dame ich tlacit, alebo vypisem rukou, uvidime este. su pekne, lebo maju aj obalku, posobia velmi elegantne :-p kde mate svadbu?:P preco az tak neskor? :-.
Odpovedať
Fakt z Indie, no ja som si hned myslela ze to nebude asi slovenska vyroba ;-) Ty zijes v Indii? 8-) Prepac ak som velmi zvedava :-D Svadbu budeme mat preto tak neskoro, lebo hladali sme nieco vacsie tak pre 150 ludi a uz nebol volny datum :-( tak pockame do toho 11.oktovbra-no co uz...a svadba bude ma moteli Kamenec.
Odpovedať
Saty z ukrajiny su dost nekvalitne, radsej by som odporucala z pozicovne svadob.siat na SR su dobrych znaciek.
Odpovedať
@ martinka84: este som stale v Indii, pridem asi 2 mesiace pred svadbou :-p uff, 150 ludi..nezavidim. My by sme mali mat do 80, dufam, ze sa ten pocet velmi nezmeni smerom nahor :-D
Odpovedať
Adulienka a mas uz aj nejaku skupinu, kameramana, fotografa? A kde budes mat svadbu? A ako dlho si uz v Indii, budes tam zit aj po svabe? Nechcela si svadbu v Indii? Ja som urcity cas pracovala v Londyne v jednom 5 hviezdickovom hoteli a ked bola Indicka svadba tak to sa isiel pozerat asi kazdy z personalu. Bolo to nobl a super jedla a hudba a vedia sa skvele zabavat.Aj rada pozeram ich romanticke filmi su plne hudby a emocii a hlavne farieb je to tam take aj v skutocnosti? Media Indiu opisuju hrozne, hlavne to ze zeny tam nemaju rovnopravne postavenie a ze ked cakaju dievcatko tak radsej idu na potrat.Ale podla mna je to len v niejakych dedinach kde sa este dodrziavaju tradicie.
Odpovedať
no India v mediach a India v skutocnosti su dve diametralne odlisne veci... vsade ukazuju chudobu, ale ked si tu, vidis neskutocne bohatsvo, ktore v porovnani s nasimi podmienkami je ako nebe a dudy:-) takze tak. ja som inak mala uz indicku svadbu, my sme s drahym uradne manzelia uz od oktobra 2006, vzali sme sa na ambasade. Kuk do albumu YONATANKY ;-) nasa slovenska svadba bude v Duhe, lebo je to jedine, aj cenovo prijatelne zariadenie, ktore poskytuje aj ubytko..vela hosti bude zo zahranicia a zdaleka, z MI len 2-3 rodiny. vratim sa na SR po takmer 3 rokoch.. ale este tam urcite zavitam... snad som vsetko zodpovedla, chichi. aaa tie filmy, su take nasladle... dej a zraz, sup, a ide pesncika aspon 15 minut:-)))) ale ej to zabava. nepozeram to casto, priznavam. ku kapele a fotografovi: mame zajednanych, kameramana nebudeme asi mat. skupinu mame ESPRIT a vy?
Odpovedať
:-) ahoj adulienka My budeme mat skupinu Pocit. Pozerala som tvoj svadobný album a skutocne vasa svadobna cesta je ta najoriginalnejsia aku poznam, skutocne je tam prekraaaaaaaasne 8-) 8-) 8-) A preco si si vybrala Indiu? Co tam robis? PS: buduce nevesticky ktore poznate dobru cukrarku z okr.Michalovce a okr.Sobrance ktora pecie torticky na redovy prosim poslite kontakt x-) dakujem
Odpovedať
Ahojte diecata, mate nieco nove... :-) :-) :-) Ja som uz mam objednane torticky ;-)
Odpovedať
Kocky a idete aj niekam na svadobnu cestu? ...a dievcata po svadobnej hostine idete domov alebo mate apartman pre novomanzelov x-)
Odpovedať
Ahoj Matka, vyzera ze my dve si tu dopisujeme :-p . Mas foto tych torticiek? Videla si ich aspon v albume? dakujem za pochvalu. My sme v Indii zili, teda ja este zijem, tak sme to spojili x-) Budeme mat urcite izbu prenajatu hore, nad salou. To je uplne samozrejme :-) A svadobna cesta? Nejaka bude, pre nas je svadobna cesta byt doma, mame toho uz tolko precestovaneho, ze vynimocnostou je byt doma spoznavat rodnu zem 8-) Budeme mat Indov na svadbe, chceme im ukazat Slovensko, Prahu... a vy?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?