Svadba - 11.10.2008 Zemplínska Šírava - Kamenec. Môžme pokecať

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte, tak ak chystáte svadbu tiež v tento deň tak môžme niekedy pokecať. :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata,ako sa mate? Aj my mame prenajatu izbu na juliane.... Na svadobnu cestu ideme do Egypta hned v pondelok po svadbe. Uz sa tesime!!! Pomalicky sa so uz vsetko zacina rysovat, ale este urcite nieco vyskoci, co bude este treba urobit. A co vy?
Odpovedať
ahojte babenky, vidim, ze sa vam to uz krati. V podstate aj mne, ale ja mam este dost casu. Chcem vas poprosit o kontakty na fotografa a kameramana. velmi pekne dakujem
Odpovedať
martina84: Ahoj Tinka.A kde máš objednané tortičky a za koľko?. Ďakujem,pá
Odpovedať
Ahojte 8-) My este nemame vybratu svadobnu cestu :-( ale po svadbe ideme do kastielika co je na Morskom oku :-D to bude romantika ;-) a Andy do Prahy sa chystame aj my niekedy v lete ale len tak nie na svadobnu, ja som v Prahe bola najmenej 10 krat ale este ma stale neomrzela proste sa tam citim strasne fajn tak dufam ze sa tam bude pacit aj vasim hostom ;-)
Odpovedať
Mila Seagull2404 prajem Ti sedem bodiek pre stastie ....... ,to je: zdravie laska rodina priatelstvo uspech nadej zivotny optimizmus :-D PS: tvoji pribuzny maju fakt sikovne rucicky ;-)
Odpovedať
Ahoj Matka, teda ani my nejdeme na svadobnu cestu do Prahy, my sme taki "ini" v tomto, teraz vo February sme boli v indickej Goe na plazach, urcite pojdeme este niekde. My vravime uz od nasej prvej spolocnej dovolenky, ze je to nase honeymoon :-D Urcite ale to bude mimo Europy, mozno opat Goa :-)
Odpovedať
woooow Bolo tam pekne znie to tak exoticky 8-)
Odpovedať
Ahoj Radkaz na Juliane maju fakt pekny mladomanzelsky apartman,urcite sa vam bude pacit... Bola som tam ked sa vidavala moja sestra ;-)
Odpovedať
exotika to teda bola :-p , inak mamka este nevolala tej cukrarke, lebo ma este nejaku inu znamu, tak chce trosku pockat. dam ti potom vediet.
Odpovedať
aduliena mas aj ty kontakt na nejaku pani co robi tie torticky? Martina mi dala to cislo ale este chcem mat nieco v zalohe keby mi ich nemohla urobit. Daj mi vediet!
Odpovedať
ja nie som na SR, neviem kto to je a kde byva, ale ak chces/chcete mozem sa spytat. neviem, ci ide o kolaciky, ale zistim. bude to vsak trvat :-p
Odpovedať
ok vsak ked udes vediet posli mi cislo do IP. Dik
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte dievcata :-) ako sa mate, co mate nove? Uz vie niektora z vas kam sa pojde ucesat a spravit si nechtiky? Moze mi niektora odporucit sikovnu kadernicku z okr.Sobrance alebo Michalovce ?
Odpovedať
@ martinka, napisala som ti do IP, zajtra doplnim :-) ja mam nove topanocky, take ako v albume, tie s opatkom,ale maju aj maslicku vpredu |-| papa, pridem zajtra
Odpovedať
http://www.youtube.com/watch?v=6MoBtJ... - trosku aktuality zo sveta svadobnej mody :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte,pozeram,ze sa tu pise a pekne sa vam to krati ja by som si to este raz zopakovala :-D martina84 poslem ti cisla na kad.do ip
Odpovedať
@ martinka: poslala som ti konecne IP. inak nemam nic nove, ani o tych tortach este nic neviem. a vy ako? papa x-)
Odpovedať
Cavte dievcata :-) Dnes som bola konecne po dlhych zimnych mesiacoch na Ukraine pozriet si svadobne satky, no aaaaaaaaa ziadne som nekupila a na trhu(daju sa kupit uz od 2000sk) som nenasla ziadne ktore by sa mi pacili :-( isla som do obchodov a tam to uz bolo ovela lepsie len mi boli kratke ]-( no a da sa tam dohodnut ze vam ich usiju take ake chcete a to vide na od 9000sk(na trhu usiju za 6000sk) a vyssie a ak sa vam nebudu pacit ako vam ich usiju tak nemusite vziat.Tak teraz este pojdem pozriet svadobne satky v Michalovciach a potom sa rozhodnem ci si poziciam alebo kupim. A bizuteriu tam maju podla mna strasne lacnu a krasnu a svadobne doplnky(rozne vlasenky uz od 1 hrivny to je okolo 5 sk) urcite sa tam oplati ist pozriet...
Odpovedať
Profilova fotka
to mas pravdu martinka,ja som si tiez odtial kupila saty este v decembri min.roku akurat som si vybrala tie najdrahsie lebo sa mi najviac pacili :-N ale nelutujem citila som sa v nich uzasne,bola som pozriet aj v pozicovniach,no pripadalo mi to tam rovnake a hlavne co mi dost vadilo bola farba biela mi nepripadala taka biela ako by mala podla mna byt. A bizu tam tiez maju na vyber bohato,akurat ja som chcela taku co tam nemali x-) a ak ti boli saty kratke tak si asi dost vysoka ja som ten problem nemala zohnala som saty na vysku 178cm ono to niekedy vyriesi aj spodnica,ale fakt je ak su prilis kratke tak nie :-(
Odpovedať
ahoj Janka bola si krasna nevesticka, velmi ti to pristalo :-)a prajem Vam vsetko dobre na spolocnej ceste zivotom x-) ... a nech ta manzel pocuva ;-) Ako oni mali aj na moju vysku, no ale tie sa mi nepacili -vobec :-( ja rozmyslam ze tam pojdem a dam si ich usit (usiju ich za 2-4 tyzdne podla toho kde) a ak ich neusiju podla mojich predstav tak este stale mam dost casu na vyber:-) ...ale budem optimistka a budem verit ze ich usiju podla mojich predstav :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj Martinka,dakujem velmi pekne :-) drzim palce,aby saticky boli presne podla tvojich predstav ;-)
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) ako vam idu pripravy? Ja uz mam satky na redovy (jednoduche cervene):-) A s mojim milacikom sme uz boli aj za knazom, a na nauku zacneme chodit az niekedy v auguste. zatial sa majte krasne a uzivajte si slniecko 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
martina84,chcem ta poprosit o kontakt na skupinu Pocit .dakujem
Odpovedať
Ahojte, nevie mi niekto poradiť kde v Mi by som zohnala vestičku a francúzsku kravatu? Našla som to v obchode vedľa Labužníka a v OC Zemplín. Vie niekto aj o inej predajni?
Odpovedať
ahoj slniecko ja som ju kupila v zekone, pretoze tam maju aj mensie cisla
Odpovedať
ďakujem Vám, pôjdem sa pozrieť. pá
Odpovedať
Ahojte dievcata :-) Chcem sa vas opytat ako ste si naplanovali fotenie a kostal asi o kolkej?Lebo ja by som sa chcela fotit v prirode-vonku na Sirave ale mam strach ze to nestihneme a prideme na Siravu a uz bude tma :-S .My budeme mat v kostole aj celu omsu, a vy? zatial paaaaaa ;-)
Odpovedať
Ahojte dievčata :-) ako dovolenkujete? nikto tu davno nebol.Už mám na svadbu komplet šaty :-) a vy ako pokračujete vo svojich prípravach?
Odpovedať
ahoj martinka, aj ja uz mas saty... vyskusane, musia sa este zuzit, ale su nadherne. pomaly sa to blizi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevesticky.ja mam svadbu 11.oktobra. uz mam vybaveny kameramana,fotografa,DJ a salu.velmy pekne saty som kupila na ukrajine.prave zhanam vyzdobu a vyzera to ze som aj nasla este uvidim.farby mame troska obmedzene kedze su v sale cervene steny.svadbu budeme mat na vinnom jazere v malom penzione kede bude aj fotenie v prirode.trosku ma tam nababrali v tom penzione.dufam ze nebude prsat.kostol mame o 15 tej.v tom penzione nam povedali ze mame v cene aj vyzdobu a neuveritelne je ze nam chcu dat farebne pasikate obrusy.neviete de by som si mohla pozicat biele?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?