Svadba 10.9.2011. Má niektorá z vás tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky má niektorá z vás tento termín ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, aj my mame svadbu tento den, (L), restauracia, kostol zarezervovany, civilny sobas asi v piatok, miesto na po-kostolove pripitky este nie je urcene. Prajem vam prijemne pripravy a specialne pozdravujem do Nitry :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ,aj my mame tento termin, zatial mame vybaveny kostol,aj tak mam pocit ze nestiham....
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko stihame ;-) asi vo sne! v kostole asi budeme spievat my sami :-N. ak sa nad nami niekto nezlutuje dovtedy. (alebo nezletia anjeli z neba) chcela som objednat choralou skupinu, asi mi nikto neuveri, ale pytali na tu jednu hodinu v kostole 1000eur + 150 organistovi! vazne zacnem verit na tych anjelov z neba. modlite sa so mnou :-D
Odpovedať
no co baby, ako postupujete? oznamka vytlacene? rozoslane? zenich obleceny??? ja prave zvazujem nejake sukromne lekcie tanca, zenich totic na tanecnu nikdy nechodil :-D oznamka este nemame a od rozosielania sme daleko.. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
My postupujeme myslim ze pomerne slusne. Oznamka sice este nemame ale ostatne uz via menej je. Uz sme aj vyriesili hudbu na obrad, len este musime dohodnut skladby a piesne co budu hrat. A do tych oznamiek sa ideme pustit tento vikend, navrh uz je, len ho dat do realnej podoby a bude. Uz sa neviem dockat!
Odpovedať
Ajojte.Mam na Vas velku prosbu,nepozna z vas niektora nejakeho dobreho DJ.na svadbu,o dva mesiace mame svadbu a este nemame hudbu.z okolia Nove Zamky.Velmi by ste mi tym pomohli.
Odpovedať
ahojte, ako vidim je nas tu viac na tento termin v nitre . tak sa asi vsetky stetneme na foteni pod hradom, v parku alebo na ceste medzi tymito miestami :-) prajem pekne pripravy a ocakavania
Odpovedať
Ahojte, no u nas bolo tempo celkom ok ale uz prituhuje:) rozrasta sa pocet hosti, a aj ked mam na dekoraciu hudbu atd profikov tak im treba vela veci upresnit a to je tiez ze pomooc :) Naviac od decembra mam objednany zavoj, a uz sa zacinam obavat, ale som vo francuzsku a tu je vsetko klidek :)
Odpovedať
jej to je sranda ja som v decembri este nevedela ze sa budem vydavat :). viete mi pomoct? som na vazkach aky pocet kolacikov sa dava do vysluziek - nasla som rozny pocet od 7 - 35 a neviem sa v tom zorientovat dakujem
Odpovedať
@vilica -podľa mňa Ti stačia cca9-11ks a kúsok torty - tak sa dáva u nás ;-)
Odpovedať
niekde pisu, ze na oslavu 3-4ks na hlavu a na vysluzky 15ks pre jedneho, a ked je vacsia rodina tak 25ks
Odpovedať
ahojte, uz ste niektora videli horoskop okamihu? Zavisi sice aj od hodiny sobasa a miesta, ale pre zapadne slovensko okolo 16tej hodiny pisu toto: Venuša v súlade s Marsom V ovzduší cítiť jemné erotické chvenie, preto sa ľahšie flirtuje, či pružnejšie sa nadväzujú milostné vzťahy. Vynikajúca čas pre všetky činnosti, ktoré v sebe spájajú pôvab a pohyb ( napr. tanec, bojové umenie...), či pre spoločenskú aktivitu. viac na slovenskej stranke zverokruh :), mne este teda pisu aj, ze nemam nic podpisovat, koli zlodejom :-(
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
normalne mi je smutno za tym 10.septembrom ...:) dufam, ze ste si ten den perfektne uzili a prajem vam vsetko dobre na spolocnej ceste manzelskej ! :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?