Svadba 10.9.2011. Má niektorá z vás tento termín?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte nevestičky má niektorá z vás tento termín ??? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@petruska1201 ahojky jj sme priamo zo zamkov, mame uz vybavene kostol, salu, fotograf, kameraman, dj+starejsi, saty, popolnocky, topanky, pohare, a este nejake drobnosti... a chodime uz aj na poucenia :-) a vy co uz vsetko mate?
Odpovedať
Profilova fotka
@andrea9999 :-) ja som na tom podobne, z mojej strany bude 33 a od priatela 30, myslím, že to stačí....ale aj tak po 19:00 začnú chodiť kamaráti a tých sme napočítali 42 čo určite povedali, že prídu, takže nás bude až až...ale teším sa už
Odpovedať
ahojte aj my uz mame skoro vsetko, - okrem siat, topanok, obrucok,pouceni, atd. ale este stihame, nie? :-)
Odpovedať
@mirka100911 my to máme na kameňáku, síce sme obidvaja zo Zohora,ale u nás není žiadna sála, škoda..no, už iba pol roka slečna
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, nuž ja mám svadbu tiež tento deň - na Brezovej pod Bradlom... Prakticky už máme všetko okrem kostola a hudby... s tou hudbou je straaaašny problém všetci sú už obsadení.
Odpovedať
Profilova fotka
@amantina No uz sa to krati.....:)
Odpovedať
nechcela niektora slnecnice do vyzdoby?
Odpovedať
Ahojte...no vidim, ze sme asi pozadu....my mame tento termin (pravdepodobne) a okrem toho, že vieme, že sa chceme vziať zatial nič.... :-N Je tu niekto aj z KE???
Odpovedať
Profilova fotka
@janino anoooo...som z ke :)
Odpovedať
Ahojte, takze aj my mame tento termin. Vela veci nam este chyba, ale to hlavne je uz vybavene. Je tu niekto z okolia Prievidze?
Odpovedať
Profilova fotka
@andje : ahoj, ja som z partizanskeho :-)
Odpovedať
tak co mate noveho?? my uz mame zajednane asi vsetko okrem obleku a siat...musim sa do toho konecne pustit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte, ja som tu nová, a keďže som nevedela že sa budem vydávať tento rok :-D tak nemám vybavené nič. Drahý ma požiadal o ruku 28. 3. a vybral dátum 17. 9. ale keďže sála ktorú sme chceli mala tento termín obsadený, tak sme to posunuli na 10. 9. Ale vyzerá to tak že všetko je obsadené...no uvidíme-moje zúfalstvo vystriedal nemohúcy smiech ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja ja ja ja mam tento termin! :o) nemate nejaky dobry tip na hudbu/ fotografa damy??
Odpovedať
Profilova fotka
baby poprosim vas o vyjadrenie k satickam na http://www.mojasvadba.sk/forum/tema/c... dakujem
Odpovedať
@lubikka ahojky my mame jedneho fotografa z trencina ak budes chciet tak ti poslem jeho website.my sme si ho reervovali na odporucenia tiez :-)
Odpovedať
@andje ja som z okolia prievidze! :) konkretne vlastne priamo z prievidze ;-) svadbu budeme mat v bojniciach presne tento termin.. a ty? ako si na tom? priznam sa, ze ja to beriem zlahka a s pripravami neprehanam :-D
Odpovedať
@sanchez81 neboj sa, vsetko stihnete! mna poziadal drahy o ruku 15.3., takze sme na tom zhruba rovnako, mame tiez tento termin.. ;)
Odpovedať
ozaj baby, a co holubice? budete ich mat niektora na svadbe? my uz mame zajednane a velmi sa na to tesim :)
Odpovedať
Profilova fotka
Tesim sa s Vami. U mna je to klud a ziadna panika. Stresu si uzijem dost na statniciach okolo 23. maja a potom zacnem riesit v klude nasu svadbu, ktora bude 10.9. presne na moje narodeniny. Aj ked je pravda, ze moja mamina sa snazi vsetko riesit za mna - bezomna :-x , stylom vybavila som ti a hotovo /ale ja sa nedam/. A k tomu sa ani nemusim stresovat zo svadobnou cestou, pretoze vsetka dovolenka isla na skolu takze nielenze sa nikam nejde, ale este aj cez Vianoce budem sediet v praci... :-( Snad to nejako stihneme aj za 3 mesiace /salu uz mame a kameraman je v procese - inak nic tak ziaden stres damy, su tu aj ine slimaciky ako napriklad ja :-p /...
Odpovedať
@resanka6 stres so statnicami chapem, zazivala som uplne rovnake pocity pred rokom :) a tiez sa vsetka dovolenka na skolu, takze tento rok je prvym po X rokoch, kedy si dopriavam dovolenku z prace v tom spravnom slova zmysle ;) neboj, vsetko zvladnes, skolu zavesis na klinec, stanes sa manzelkou a 1.1.2012 mozte vyrazit hoc aj na 20 dnovu svadobnu cestu ;-)
Odpovedať
@lailla Jeeej, takze tu nie som sama :-) No tak mi to mame tiez v Bojniciach, konkretne na zamku. A co sa tyka priprav, tak teraz je to take kludnejsie obdobie. Dufam, ze vsetko dolezite uz mame rezervovane. Ale strasne vela veci nam este aj chyba. Nemame oznamenia, obrucky, nemame presne urcene menu, atd, atd..
Odpovedať
@andje jeeeej, na zamku? hostina v hunadycke? alebo len sobas v zlatej sale? my mame sobas o 17.00 v zlatej sale a hostinu nam robi vinny dom a budeme ju mat v kongresovej sale kulturaku v bojniciach.. chceli sme hunadyho salu, ale uz bola zajednana! :) no my mame tiez asi to najdolezitejsie zajednane, sala, hostina, kapela, fotograf, kameraman, ale presne ako pises - este vela veci chyba! :) my akurat pracujeme na oznamkach.. kolko budete mat hosti? :)
Odpovedať
@lailla my mame sobas o 15:00 v Zlatej sale, ale hostinu budeme mat v Dubovom ( to je pri Budisi a drahy je odtial), takze my sme vam Hunadycku neukradli :-)) No a hosti budeme mat okolo 90. Inak v Kongresovke som mala stuzkovu. Je to tam pekne. Oznamka uz mame viac-menej vybrate, len ich este treba objednat, ale netusim kolko. A koho mate kameramana, fotografa a hudbu?
Odpovedať
@andje :) :) no tak to je parada, ze sme takto na seba narazili :) budeme sa v Zlatej sale takpovediac striedat.. ;-) my pocitame cca so 70 hostami, oznamiek chceme asi o 30% viac, aby sme mohli rozdat aj znamym, ktori nebudu pozvani na hostinu.. kameramana mame na odporucanie pana jaroslava janosika, fotograf miro kormos a kapelu mame black band :) a co vy?
Odpovedať
@lailla tak to dúfam, vyzerá to už lepšie ;-) , tak snáď nič nepohnojíme :-)
Odpovedať
Aj pre nas bude tento den jedinecnym! ;-) Sobáš v Bratislave a hostina v Pezinku, tešíme sa ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeeej caute aj my mame v tento den svadbu.A mame uz takmer vsetko....saticky mam rezervovane, salu a cateringovu firmu tiez, hudbu a foto tiez, kameru nechceme.Este par veci do vyzdoby a alkohol potrebujeme nakupit. Zenich este nema oblek.Obrucky sme si dali na Vianoce.Oznamko sme si robili samy a uz je hotove uz ho iba vytlacime..akurat zhanam papier ale tento tyzden by som to chcela stihnut.A zakusky este...ale uz mame pani, ktora nam ich upecie, len sa musime ist dohodnut.Uz iba 129 dni......jupiiiiiii
Odpovedať
Profilova fotka
@kristinkap111 Ano ja som chcela?Je to este aktualne.Mame totiz slnecnicovu vyzdobu a potrebujeme este nejake hlavicky slnecnic na stoly...
Odpovedať
Profilova fotka
No a uz mame aj oblek a vestu s kravatou a koselu.Uz iba topanky.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?