Svadba 06. 08. 2011

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte... mate niektorá tieš svadbu v tento datum?? mate už čo to pozhanane či ako??:D
@nikuska1987 ano sama, on bude musiet pracovat ide vyzdvihnut kamaratku co pride a potom tu ostane pri nich...tak ked bude takto snezit tak pojdem asi nikam...:D ja chodenie do mesta beriem ak ako formu pohybu kedze codim dost rychlo a aspon trosku pohybu tak sa snazim chodievat 2-3krat do mesiaca a viac..no zalezi podla pocasia najma lebo ked prsi tak sa mi nechce ist nikam... tak ano o chvilku uz ideme...:) nejaky mesiac a pol nam ostava, februar je kratsi mesiac tak to zbehne velmi rychlo a uz 1alebo 2 marca ideme na sever uk odniest herecku k mame...
@puffu ani mne sa nechce nikam chodit ked je vonku take pocasie :-) nechce sa mi ist ani na to oriflame stretko sice je to kusok v jednej pizzerke, ale nechce sa mi tam :-) treba aj pohyb lebo potom je clovek taky lenivy :-) a taka prechadzka je tiez niekedy fajn...... :-) jak si ju nazvala herecka jaaaaj si ma rozosmiala :-) to bolo dobreeeee ................heh
@nikuska1987 no my ju tak stale volame...lebo babka mi pride velmi staro na nu takze doma, pred rodinou ju volame herecka...ale ked uz pisem s niekym tak ju volam babka aby si to ludia potom nevysvetlili zle...:) cvicim aj bodyrock, je to super, za 20-30min sa tak zapotim a citim sa po tom dobre...:) a najlepsie je ze nemusim nikam chodit do posilky atd...zacvicim v izbe a to mi uplne staci...:)
@puffu hej babka jak keby mala nejakych 65-70 rokov heh :-) to kazdy den cvicis? :-) ja z okna kuchyne vidim do posilky, ale chodia tam len sami chlapi aj by som isla mam to minutu z domu, ale ked su tam len chlapi tak co heh :-) doma sa nedonutim cvicit keby tu niekde aspon zumba bola alebo nieco podobne ale nikde nic heh :-)
@nikuska1987 snazim sa kazdy den, len ked to clovek zacina netreba s tym prehanat lebo je poriadna svalovica z toho...ono staci cvicit len tych zakladnych 12min ak chces tspevnit svalstvo, ja cvicim tych zakladnych 12 min a stale sa snazim dat 1-2 bonusy dalsich 12min ale to uz som fakt ze brutal ucvicena...:D takze to tak obmienam...niekedy cvicim iba 12min, niekedy 18 a niekedy 24min...:) skus pozriet...ma tu aj upravu stravy atd..super cviky a jednuduche a co pozeram fotky co posielaju ludia co to cvicia tak maju supr vysledky...http://www.facebook.com/TheDailyHiit.LisaMarie?ref=stream alebo este tu:http://www.facebook.com/BodyRock.Tv?ref=ts&fref=ts
@puffu schudnut nechcem lebo ked som sa dnes kukla do zrkadla vobec som hladal brucho heh uplne ploche :-) jedine ak spevnit svalstvo a chcela by som aj spevnit lytka :-) jaaaaj len prinutit sa cvicit je problem teraz v zime clovek nosi bundy, kabatiky tak to az tak nevidno ale potom v lete heh :-) pozriem si to teraz davaju taku relaciu, len neviem na ktorom programe a tiez tam ludia chudnu a su tam dobre zagulateny to je nejaka americka realityshow :-) videla som ukazky :-)
@nikuska1987 asi viem co myslis, minule tam chudla 21r baba a teraz ide chudnut 23r chalan...ale tak to su uz inak obezni ludia...ja tiez nechudnem iba spevnujem..ale mam na seba nervy lebo cvicim a potom sa najej slaniny, alebo hranoliek alebo si dam chipsy...:D proste zbonujem taketo jedla...sice nemavam to kazdy den ale ked raz zacnem ak neviem kedy prestat...teraz 3 dni po sebe som si robila hranolky...no dnes uz som naordinovala na obed krevety s rukolou a spagetami...
@puffu moze byt som len ukazky videla heh :-) aj ja milujem chipsi, hranolky mnaaaaam :-) ja zase chcem odstavovac a robievat ovocne stavy + zeleninove pokrmy snazim sa varit vyvazene aj masite, bezmasite pokrmy, ovocie, zelenina, mliecne vyrobky nech ta strava je bohata a nie jednotvarna heh :-) krevetky mam v mrazaku, ale este som ich nikdy nepripravovala musim najist nejaky overeny recept na ich pripravu heh :-)
@nikuska1987 tak my jeme pomerne dost zdravo, skoro vobec muku, nekonzumujeme omacky skoro vobec, skor len take restovane, na grile, v rure.. to pre tomasa najma lebo pozera na kalorie ktore prijima atd ale ja si na veceru doprajem obcas hranolky, slaninu, klobasu atd..
@puffu preco nie muku kvoli lepku? :-) a babka ta zje vsetko? neni nejaka preberciva :-) v UK je zname ze vacsinou varia z polotovarov aspon sesterka nam vravela tam robila au-pair neviem ci som to spravne napisala :-) otcova teta je lekarka teraz uz sice na dochodku, ale vravi ze treba jest vsetko ale z mierou a v primeranom mnozstve :-)
@nikuska1987 tak muka je celkovo velmi nezdrava, aj pre lepok aj preto ze je to tazke na zaludok...radsej zahustime troskou zemiaku alebi krupicou ako mukou...ale omacky velmi nejedavame...tak babka je v tom ok, ved uz 15r ma opatrovatelov so strednej europy takze si zvykla na stravu...tu varia najcastejsie z polotovarov, alebo idu do fast foodu, alebo na obed mavaju u niich take typicke fazulky v paradajkovej omacke, volske oko, hranolky a klobasky alebo platok osmazenej slaniny... tak to ano, jest treba vsetko s mierou, mame aj cestoviny, alebo nudle co je vyrobok tiez z muky..ale snazime sa to obmedzovat..alebo halusky mavame tak 2kat do mesiaca...:)
@puffu to ja by som tam asi umrela od hladu akurat co si vymenovala nic z toho nelubim :-) aler tak kazdy narod ma svoje jedla aj ine tradicie :-) to je dobre ked od mladi si clovek zvykne stravovat sa zdravo a viest zdravi zivotny styl hhe :-) sa snazim varit aj nejake nove jedla, obmienam nakolko nemam rada jednotvarnost :-) strasne mi chuti talianska kuchyna mnaaaam :-) a tiez sa mi paci rozvoj a modernizacia gastronomie :-)
Článok sa načítava...
@nikuska1987 my mame taky system vo vareni kedze chodime nakupovat raz za tyzden a potom ked nieco male treba tak tomas odbehne...tak urobim jedalnicek na tyzden, suroviny ktore potrebujeme a podla toho potom varim..zase nie je to vzdy na 100% to co bolo na jedalnicku lebo niekedy ma tomas chut na nieco ine tak urobim nieco ine.. mne chutie tiez cestoviny a salaty a celkovo grilovane veci...takze taku stravu ako mame mne osobne velmi vyhovuje...s tomasom to je uz horsie...:D a mne este pri vareni a inspiraciach pomaha 6 kucharskych knih...:) vzdy prelistujem a ked sa mi paci obrazok tak idem uvarit...:D
@puffu waaaau to ako ranajky, obed, vecera??heh ja mam tesco 3 minuty peso tak ked nieco potrebujem odbehnem :-)tak to lubim aj ja ......lubim aj domace pomazanky kupovane nemusim :-)aj salaty to zas moj manzel nemusi ako parizsky, vlassky, ale zeleninove a ovocne nieje problem heh :-)aj ja si vyberam podla obrazkov a ingrediencii :-)
@nikuska1987 tak ona ma na ranajky ovsenu kasu a aj ja si ju davam.. Chlieb ona vobec nekonzumuje a my tiez pomenej.. Ja nejem take tie zemiakoce salaty, vlassky atd.. Celkovo majonezu a tatarku nejem, nechuti mi.. Aj na vianoce si robim bezmajjonezovy salat..ale salaty zeleninove, ovocne tie mozem od rana do vecera..:) taktiez syry mam velmi rada..:) dnes idem robit lososove kolaciky.. Z knihy co som dostala na vianoce.. Ono je to v podstate ryba len ju nerobim celu ale nakrajam a pridam nejake ine veci nepamatam ake a urobim take mensie gulicky a dam zapiect do rury..:) tak som tvedava co to bude..:) vcera som robila cuketove pizza kusky, cuketu nakrajam na 0,5 cm siroke kusky, zmiesam kecup, pretlak, oregano a bazalkutoto natriem na cuketu, dam syr a necham zapiect.. Velmi dobre..:)
@puffu ty si aka sikovna kucharka :-) vidno ze ta to bavi ten recept si opisem aj ja a nieco poskusam heh :-) ja keby varievat nemusim tak to by bol pre mna raj heh :-) neznasam varenie heh :-) ozaj aj zdravo heh :-) odpisujem v rychlosti bo som u nasich dosla som si nieco povybavovat do mesta :-)
@nikuska1987 ahoj, ja som sa az teraz od rana zastavila...:/ vkuse nieco...no konecne mam volno, dam si kavej, idem pocvicit, dam sprchu a potom zase dat babku do postele...vecer dame s tomom pohar vinka a mozeme ist spat...:) zajtra pride jej mama ohladom oho aby sme boli kvalifikovani zdravotni asistenti tak som zvedava...potom dam vediet ze ako to dopadlo...:) a inak v juni idem na operaciu oci asi...aj sa esim aj trochu obavam...ale viac tesim..:) zatial to nie je na 100% ale na 95%, ked budu vysledky dobre tak ma zoperuju v ten isty den
@puffu ahoj aj ja od rana som bola v meste pred 2 hodkami som dosla domov a pred chvilou odisla svokra so svagrinou dosli na navstevu :-) a uz konecne sedim heh :-) a mas o rpogram postarany ja este cakam na svagrinu pride ma zaregistorvat do oriflame a posleme objednavku :-) daj vediet co ste poriesili.....hej?? v UK ci na SK? :-) citala som nieco vo fotoblogoch len som na nete riesila predaj siat a pracu tak som nestihla o tom viac kuknut :-)
@nikuska1987 na sr, v BB...:) uz sa na to aj celkom tesim, pisali mi kocky ze ten zakrok neboli ale 2.3 dni potom to je bolestive ale tak da sa to vydrzat... ja uz mam vsetko urobene, pocvicene, osprchovana, teraz pozeram nejaky film na markize a popritom som na nete...uz som aj dovecerala takze som komplet spokojna...:D
@puffu som myslela ze do Blavy :-) ja uz som odoslala objednavku do oriflame a uz mam toho dost na dnes :-)povybavovala som vsetko potrebne :-)))) uz len pause a zajtra pokracujeme heh :-) ozaj obchodik ide? uz sa to rozbehlo? :-) aj ja sa idem poumyvat a potom sem este dojdem nech mam uz ozaj fajront :-)
@nikuska1987 obchod sa uz pomaly rozbieha, tento tyzden boli 3 objednavky co ma velmi potesilo...:) tak dufam ze to pojde tak aj nadalej...:) O ten klinike v BB som citala velmi dobre recenzie a vraj pan Izak je velmi uznavany ocny lekar, tak dufam ze som si dobre vybrala...:)
@puffu len tak dalej heh som ti pisala ze sa ti to rozbehne heh :-) moze byt nezaujimala som sa nikdy o tento druh zakroku to je jednodnova zalezitost....to ta budu laserom operovat? :-)
@nikuska1987 ano par minutova...ano operacia je laserom a trva to vraj niekolko sekund, 20-30s podla toho aka silna tam bola dioptria atd...to som citala na nete, aj som pozerala video tak vyzera to v pohode...no a o 4 dni sa ide na kontrolu..hned sa ide domov takze to je super..ja uz nad tpu operaciou uvazujem poriadne dlho len som sa nikdy neodhodlala...ale uz mi ide kazdym rokom viac na nervy ze nevidim
@puffu ja som bola tiez na jednodnovej chirurgii ale na znamienka a tiez zakrok trval zhruba 15-20 minut ani nie :-) tak 20-30 sekund to je velmi rychli zakrok heh.....treba skusit ved zato nic nedas pohorsit zrak ti to hadam nemoze ;-) a budes dobre vidiet
@nikuska1987 ja znamienka skoro vobec nemam, ale tomas ich ma pozehnane na chrbate... budu mi robit predoperacne testy a ked by vzniklo nejake riziko ze sa mi zrak casom zhorsi tak ma operovat nebudu...tak dufam ze to bude ok a ze sa bude moct operacia uskutocnit....ale nemam ziadne vyzaznejsie problemy s ocami tak by to malo byt vsetko v poriadku...:)
@puffu aj ja som mala na tvari 1 a na chrbte asik 5 a nepacilo sa mi to tak som si ich dala odstranit a vobec to nieje poznat aspon na tvari nie a na chrbte len trosku :-)ale som spokojna a urcite by som isla keby bolo potrebne :-) ano to treba radsej nech maju 100 pro istotu :-) na svadbe si mala cocky? :-)
@nikuska1987 nie, ja si akosi nviem na tie sosovky zvyknut, sice mam jednorazove a manipulacia s nimi je narocnejsia ako napr pri mesacnych lebo jednorazove su tensie, mam tu sadu skoro na cely rok a minimum pouzite...:/ skoda tym penazi...:/ ja som si zvykla na rozmazany svet...niekedy som okuliare nenosila vobec a potom som okuliare nosila iba doma, ale posledny rok nosim okuliare stale a uz mi to vadi ked ich nemam...
@puffu mam aj ja doma 1 par a vobec som ich nepouzila :-) no takt o ti verim bo ja to tiez poznam heh :-) a tazko sa pozera ked clovek dobre nevidi heh :-) co uz ...esteze su taketo moznosti ako sosovky, operacie a pod. heh :-)
@nikuska1987 tak dnes sme mali posedenie s agenturou, od jula ideme pod nich, ziadne skusky nam netreba kedze tu v juni budeme uz 5r co je super..:) no a venefity z toho by mali byt take ze bud budeme robit 5 dni v tyzdni a mat 38dni dovolenku za rovnaku mzdu alebo si mozeme dni nazbierat a zobrat ich potom na konci mesiaca.. Alebo chodievat domov kazde 2-3 mesiace na 16-18 dni a zvysok si preplatit.. No uvidime ze ako to nakoniec bude.. Ja by som privitala jebyze mozeme ist 4krat v roku po 16-18dni na sr a plat nam ostane.. Navrhla som aj take riesenie tak som zvedava ako to bude
@puffu tak ste spokojny ze? :-) uvidite ako to vam bude vyhovovat a ci sa to oplati cestovat na sr kazde 2-3 mesiace :-) ale myslim ze by sa vam to oplatilo teraz aj ked uz staviate aj kvoli rodine a znamym :-) nam dnes do rodiny pribudol novy clen Adam :-) tak uz som 4 nasobna teta heh :-)

Téma bola zamknutá adminom. Nie je možné pridávať ďalšie odpovede.


Nenašli ste čo ste hľadali?