Spoločný dátum svadby 29.9.2012. Pohovorme si o ňom.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, tak keď už zbežne vidím, že nás je čím ďalej tým viac, možme sa vykecávať tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 joj, ani ja ani ja :) tak snáď bude ešte krasne teplúčko. Moja budúca svokra mi povedala, že po Matúšovi (21.9) býva ustálené teplé počasie, snáď nejaké babie leto, a ja jej verím :)
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 tak to je krasne :) @robinka tie popolnocky zhanas nejake priliehave na teba? :) @eninka27 haluz bude ked sa mi nebudeme mat kde zosobasit, nemame vyrieseneho farara :-D pocasie nechajme tak, netreba spominat riesit ci bude nebude pekne :) aby sme si neprivolali :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 popolnocky? Ja nezhanam popolnocky :-) nebudem sa po polnoci prezliekat, zostanem asi v svadobnych :-) Povodne som chcela, ale potom... ved svadobne si dam dufam len raz v zivote a take spolocenske si mozem obliect hocikedy... aj mi vela bab povedalo tu na MS ze aj oni to tak robia...tak uvazujem najma nad tym...nasa svadba bude aj tak bez tradicii, takze... asi na tom az tak nezalezi... najviac sa obavam vymyslania scenara- vymysliet nieco, aby sa ludia nenudili... :-) a dat dokopy piesne pre DJa bude tiez tvrdy oriesok... Kazdu chvilku nam uz maju prist domov aj obrucky, tak sa na ne tesim...ty mas co nove v pripravach...?
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka naposledy ci si spominam ze sme riesili ze mas problem zohnat popolnocne adekvatne na teba, ale vyriesila si to super :-) kebyze ja mam ich pohodlne tiez ich nezvleciem zo seba :) my tiez scenar/piesne pre DJ/kameramana/podklady pre fotografa budem sa zabavat po veceroch ked budem mat cas,..
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 no ano, s mojimi mierami nezozenies len tak spolocenske saty, kedze mam ciselko este mensie ako 32... chcela som si dat usit na mieru ale su take drahe... takze lacne a prijemne riesenie mi prislo zostat v svadobnych... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka svadobne si zohnala alebo si dala usit?
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 davam si ich usit...jedne mam sice doma, ale je na nich dost uprav, naviac su na moju vahu teda dost tazke... jednoduchsie je predat ich a dat usit nove :-) takze sa este pomeriam a ... :-) celkom sa tesim...ty uz satky mas doma? ci poziciavas?
Odpovedať
Profilova fotka
dala som si rezervovat v januari ked som bola doma :) @robinka
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 no to som citala, ze zijete v zahranici, a kde? ak to nie je tajne :-)to sa dost tazko vybavuje vsetko na svadbu takto na dialku ci ani nie?
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka v írsku na dedine :-D da sa to len to co treba osobne ako aj toho farara je na ho,.. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 hm...ja si neviem predstavit ist mimo SR, aj ked tu je to o nicom, asi by mi bolo smutno... :-) verim, ze niektore veci sa daju vybavit, nakupit... ale prave tie co treba osobne...hm... no co narobime...musime to nejako pozvladat, nic ine ani vam neostava...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, my sme chceli termin 1.9.2012 ale sala uz bola obsadena tak sme to presunuli na 15.9. A k pripravam: mame salu, kostol, fotografa, kameramana a momentalne riesime dj. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
@robinka my sa tesime aj tak lebo kopu veci co objednavam domov som nevidela tak to bude radostii :) @malinka7 ahoj tak vitaj medzi septembrovkami :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 my sme sa rozhodli pre september, a prečo konkrétne dátum 29? páči sa mi ten termín, ale vyslovene nás k tomu dátumu nič neviaže, priateľ nechal termín svadby na mňa, 22. ide sestra na svadbu kamarátke, ale prv sme váhali medzi septembrom a októbrom - prelom mesiacov.
Odpovedať
Profilova fotka
@janinka13 ahoj :) ja som chcela v auguste ale nedalo sa nam, ale ma to vyhodu co nadlhsie pripravy a clovek sa nemoze dockat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, a uz mate šaty?
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 prípravy pokračujú pomaly, ale dj, fotograf, kameraman, kňaz, sála, cukrárka sú už zabezpečený.
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka no chybaju nam vsetci ale tesime sa z radosti co mame tu :) a vychutnam si behacky mesiac pred svadbou :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@malinka7 saty uz ano, mala by si uz nieco pokukavat je to uz necelych pol roka :)
Odpovedať
Profilova fotka
@smejlicka super, vitaj medzi nami :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 no to si teda vychutnas :D aspon sa nebudes zarucene nudit :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 ďakujem :)
Odpovedať
Profilova fotka
@zzzuzkaa tak povediac aj áno :)..len neviem kde obrúčky si dať spraviť
Odpovedať
Profilova fotka
@robinka to bude take svadbove vzrusenie :-D @smejlicka my tiez nad obruckami lamentujeme, najskor si asi objedname cez net
Odpovedať
Profilova fotka
mne sa pacili v kamei (trencin) - na nete a zajtra ideme pozriet do awosu v ivanke. ak nevyberieme, buducu sobotu kamea :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 čo som počula tak dobré ceny na obrúčky sú v Seredi (Očkov) Zlatníctvo Stacho :). cca 39,90€ za gram žlté zlato
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 kamea co ma stranku sidli v trencine? tak to pojdeme tam :)
Odpovedať
Profilova fotka
@nika19918 ano :) a pocula som na nich same chvaly
Odpovedať
Profilova fotka
@majusqa77 no tak to ideme tam ked budeme na slovensku ako nic :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?