Spoločný dátum svadby 29.9.2012. Pohovorme si o ňom.

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte baby, tak keď už zbežne vidím, že nás je čím ďalej tým viac, možme sa vykecávať tu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte baby, nahodou nemate niekto skusenosti s fotenim od AT Studio? Mne sa ich fotky strasne pacia, len ci nahodou nejaku osobnu skusenost nemate. dakujem
Odpovedať
Ahojte...aj my máme svadbu 29.9.2012. Este nic nemáme vybavené, ale uz pracujeme na tom. :))))
Odpovedať
Profilova fotka
čo máte všetko vybavené dievčatá? :)
Odpovedať
už takmer všetko :)))
Odpovedať
Profilova fotka
nam uz tiez chybaju (dufam) len drobnosti typu zasadaci poriadok :)
Odpovedať
Profilova fotka
My sme tak dlho rozmyslali nad terminom svadby az jediny volny septembrovy datum na to miesto kde sme to chceli mat ostal 29/09/2012. Ale som rada, pretoze ja na zapamatanie datumov niesom :-p a tento sa bude lahko pamatat. Ale pre istotu si to necham aj vygravirovat :-D . Co mame? Hudbu, miesto (menu zajednane), vyzdobu saly, oznamka (poniektore uz aj rozdane), fotografa, kameramana, pohare, ja saty, kroj na redovy, alkohol a vino (aj na vysluzky), kvetinarku, kolace, kadernicku a v neposlednom rade farara a prvu nauku za nami. Celodennu predmanzelsku nauku si spravime tu v Irsku pri slovenskom fararovi v septembri. ;-) uz len drobnosti a urady, ale to ideme c septembri dva tyzdne pred svadbou domov, tak to budem riesit potom.... teraz m ozem oddychovat a chudnuuuuuuuuuuuuuuuut......xixixixi :-D :-D :-D
Odpovedať
Ahojte,aj my mame svadbu 29.9.2012 :-)
Odpovedať
...asi to bude zrusené...:(
Odpovedať
@nika19918 my preto vybrali sme tuto datum lebo starejsi mal iba ten posledný datum nereyervovani :)
Odpovedať
Ahojte, aj my uz mame konecne potvrdene, ze 29.9.2012. Dlho sme mali len salu, dj, kameramana a saty, len sa nam akosi nechcelo ist na matriku a vcera sme to uspesne zvladli :) pracuje sa na pozvankach a obruckach. Tak este kolace, kyticu a fotografa a potom asi na dlhsie obdobie koncim. Snad som na nic nezabudla...Inac neviete o nejakom dobrom kvetinarstve v Bratislave, ktore nas nezruinuje?
Odpovedať
Profilova fotka
kočky ahojte, ako sa máte? Čo všetko už máte? 8-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
aj my mame tento termin, vzinkol nahodne :-) mame uz miesto hostiny, kostolik, saty su zajednane, kolaciky, torta, vyzdoba ale este neviem detaily... a este nas veeela caka :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
107 :)))))
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
kočkyyyyyy, kde stee :) Už len týýýždeň :)
Odpovedať
@eninka27 no, ty vole uf
Odpovedať
Profilova fotka
@kamanima :D :D
Odpovedať
Profilova fotka
ja nemám výzdobu na autooooooooooooooooooooo ]-( ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
ja som choraaaaaaaaaaa:-((((((((((((((((((((((((((
Odpovedať
aj ja som chorá :((( ako naschval :(
Odpovedať
Profilova fotka
:( :( :( :( Zajtra svadba a mne sa odhlasil moj najoblubenejsi host :( :( :( :( teda, dvaja :( :( :( :( :( : (
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?